Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

Ben

Czy może posiada ktoś aktualne i PRAWDZIWE informacje o warunkach pracy w Manta? Warto czekać na rekrutację np. do DH? Zależy mi na rzetelnych informacjach. Widać gołym okiem, że te wszystkie peany z ostatnich 2 lat pojawiają się cyklicznie średnio raz w miesiącu i mają ten sam styl, więc wiadomo o co chodzi...

Misieq

moim zdaniem każdy ma jakieś doświadczenia, jednemu firma i warunki w niej panujące przypasują, innym nie i stąd ta różnorodnosc opinii, ja jakos zawsze mam szczescie do pracodawców i w tym do Manty,w której pracuje jakies 3 lata niecale i nie zamierzam szukac pracy, dobrze mi tu. Pozdrawiam zadowolonych!

majjj

taaa, ci najwiecej narzekają, co im sie pracować sie nie chce - wtedy każdy prezes i szef jest tym złym haha :) Mi sie dobrze pracuje, bo po prostu ... pracuję zamiast się obijać i obwiniać innych ;)

bogusiek

ja pracuje juz coś koło pół roku, jest ok :) atmosfera w robocie fajna to też wazne, pomijając kwestię warunków zatrudnienia ;)

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

bylapracowniczka

hm ostatnia wypowiedź kompletnie z kosmosu, ale widocznie nie do każdego dociera, że jest to portal o pracodawcach :) a nie dla klientów. Ja jako pracownik niestety już były (musiałam się przeprowadzić) wystawiam im dobrą ocene - bardzo dobre są warunki pracy i przede wszystkim atmosfera, wspaniały team, za którym czasami tęsknię. polecam kazdemu, kto chce pracowac na dobrych warunkach i zdobyc doswiadczenie :)

martynawu

pracuje w Mancie od 2 miesiecy i bardzo mi sie poodoba :) w porównaniu z poprzednią pracą to hohooooo :) tu warunki są dobre i szanuje sie pracowników

Dan

No powiem Wam, że czytam to ogłoszenie na grafika 3D, projektanta i jestem szczerze zdziwiony w jaki sposób firma podchodzi do szacunku do pracownika, moim zdaniem te benerity są świetne, mało kto ma takie dodatki

kawalarz

To juz trzeba byloby bezpośrednio maile do Manty słać w tej sprawie :)

wnikliwy

Co jest nie tak w księgowości, że jest rotacja?

elzbieta

pracowalam dla Manty ponad 2 lata, można tam liczyć na stabilizacje i dobre warunki :) dzial handlowy rzeczywiscie radzi sobie bardzo dobrze

marek leon

ooooooooo jakies wczesniejsze oferty widzialem, obecnie MANTA nie ma zadnych aktualnych ogłoszen, ale bede sie czaił na posade handlowca. mam nadzieje, ze nie jest tak jakoś mega ciężko się dostać

martaes

bede sie czaic na najbliższa rekrutacje bp powaznie zastanawiam sie nad stanowiskiem handlowca, wiem ze warunki nie są zle wiec czemu nie spróbować

boziol

informatyczne i handlowe tez :) bardzo dobrze oceniam pól roku jakie spędziłem z Mantą wojując na rynku handlowym :) potem zmieniłem miejsce zamieszkania i musialem zrezygnowac z pracy, ale dobrze wspominam ten czas - rozwoju i ogólnie dobrych warunków w porównaniu z tym, co mam teraz pracując jako handlowiec w innej firmie, jednak to się najbardziej docenia po czasie

Romson

Dla mnie liczy sie renoma firmy, warunki finansowe, porządna umowa, ubezpieczenie tez dla najblizszych, bez tego w ogole nie ma o czym mowic. Manta spelnia te kryteria jako pracodawca, od 1,5 roku jestem w zespole, czegos innego narazie nie szukam. Na zarobki nie narzekam

iwko

dlaczego cie to przeraża? to chyba normalne, ze nie tylko firma sprawdza kandydata na pracownika, ale także każdy sprawdza potencjalnego pracodawce. i tu wypłacalnosc to jest wlasnie jeden z elementow, na ktore sie zwraca uwage, do tego jeszcze czy pracownik może liczyć na dobrą stawke, umowe, ubez[pieczenie zdrowotne itp, a reszta typu atmosfera w teamie czy jakieś integracje to juz dodatkowo. według mnie pod tym kątem manta jako pracodawca radzi sobie bardzo dobrze

elka

Trochę mnie to przeraża, że człowiek teraz jak szuka pracy, to najpierw zastanawia się, czy dana firma jest wypłacalna. Na szczęście tu nie ma z tym raczej problemu :)

slawkosz

rzeczywiscie znajomosc branzy to jest absolutna podstawa do tego oczywiscie kultura osobista i zdolnosci tu mozna zarabiać konkretne pieniądze oczywiscie jak tu koledzy wyżej wspomnie;li za konkretną robotę. umowy pakiety Damiana itp wszystko się zgadza, socjal jest zapewniony z ich strony. Manta jest ok jesli i Ty jestes wobec pracodawcy i klientow ok, zatem uczciwie. polecam.

olek

Sama praca jak praca, jednak trzeba przyznać że „góra” jest w porządku wobec pracowników. Nie ma faworyzowania, wymaga się od każdego, żeby wypełniał swoje obowiązki najlepiej, jak potrafi. Oczywiście za to wynagrodzenie proporcjonalne. Do tego oczywiście dostajesz kartę do enel-medu, ale tylko dla siebie, jeśli chodzi o rodzinę to już musisz dopłacić. Plusem w tym minusie jest rabat dla rodziny. Poza tym kasa jest ok. Siedziba firmy mogłaby być bliżej centrum to jeszcze z takich rzeczy, które mi przychodzą do głowy, bo czasem dojazd bywa męczący. Ale w ogólnym podsumowaniu mogę stwierdzić, ze to dobry pracodawca, uczciwy.

bonton

wypowiem sie na bazie wlasnego doswiadczenia - ja z kolei jestem logistykiem, to juz moja 3 firma i stanowisko logistyczne w tym zawodzie, jak do tej pory manta s.a. wypada najlepiej jak tak sobie porównam… pod kątem traktowania ludzi przez kierownictwo ale tez stawki i warunków zatrudnienia. W poprzedniej pracy było za duzo stresu, teraz jest dobrze, nie ma takiej niepotrzebnej spiny, choc jak wiadomo w firmie wymaga sie zaangazowania w robo i jej odpowiedniego wykonania. Jednak warto bo cały socjal jest zapewniony, kasa sie zgadza. Jestem zadowolony, nie mam czarnych mysli w niedziele jak wiekszosc ludzi, ze poniedziałek to masakryczny dzien bo trzeba wrocic do pracy. pozdro

Tomaszzz

wienio - cefałke zawsze mozesz wyslac i tak. Skoro masz doświadczenie w sprzedaży to oczywiście jest to duży plus. Sam zobaczysz, co Ci zaproponują na ewentualnej rozmowie. Ja dostalem umowe o prace, co mnie w pełni satysfakcjonuje, bo studentem juz od dawna nie jestem i priorytety się zmieniły hehe, teraz dla mnie umowa o prace to "must have"

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.