Ekomeritum

Opinie o Ekomeritum

Nax

Poszukują z tego co mi wiadomo sporej liczby przedstawicieli handlowych, oczywiście dzięki temu, że się rozwijają coraz bardziej, polecam spróbować u nich

były pracownik

Kiepsko. Właściwie to pani ktora to prowadzi nie ma pojecia o tym co oferuja. Nic chyba nie robi, tylko inwigiluje pracownikow.

pabloshuliganos

Firmę znam z opowieści i własnych obserwacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zacznę chronilogicznie: Moja koleżanka tam pracowała po odbyciu stażu. Wynagrodzenie jakie jej zaproponowano (po odbyciu 6msc. stażu) to 1800zł netto. Jeździła Renault Kangoo (takim trochę zdezelowanym), robiła po 15spotkań dziennie. Odeszła stamtąd w miejsce gdzie zaproponowano jej lepsze warunki finansowe. Niedawno miałem okazję pojawić się tam na rozmowę kwalifikacyjną. Firma z zewnątrz nie powala na kolana. Wygląda jak większy hangar. Wrażenia zmieniają się systematycznie jak zagłebiamy się w otchłań biura. Pierwszy minus jaki rzucił mi się w oczy to recepcjonistka. Bardzo nieuprzejma, sprawiała wrażenie jakby siedziała tam za karę. Rozmowa z dwiema "miłymi" Paniami rekrutującymi nie była konkretna; chyba nie miały doświadczenia w rozmowach z potencjalnymi kandydatami. zabiła je moja odpowiedź na oczekiwania finansowe. Zostałem uprzedzony że na prowizję mogę pracować nawet 3-4 miesiące. Na ich pytanie o oczekiwania finansowe rzuciłem 4600brutto podstawy. Panie były przerażone. Nawet nie pomogło jak powiedziałem, że nie upieram się przy tej kwocie i możemy ją przenegocjować. To były moje ostatnie słowa i ostatni kontakt z tą firmą...

Witam, Czy znacie ta firmę jak się w niej pracuje? właśnie znalazłem ogłoszenie i chciałbym się coś więcej dowiedzieć.

Właśnie znalazłam w gazecie wyborczej ogłoszenie tej firmy. Znacie ją może?

Zostaw opinię o Ekomeritum - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomeritum