EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.

Toruń

EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.
3 8

Opinie o EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.

Jakub

@Anonim jesteś może obecnym lub byłym pracownikiem EKSPERCI NEMU? Możesz wypowiedzieć się na temat standardów pracy wdrożonych przez tą firmę? EKSPERCI NEMU prowadzi rekrutację na wolne stanowiska, ich wykaz znajduje się na: http://nemu.com.pl/praca/ Czy wśród przeglądających forum są osoby zainteresowane pracą w EKSPERCI NEMU? Może już ktoś złożył swoją aplikację i dostał zaproszenie na rozmowę?

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Toruń i okolicach.

Anonim
@Administrator 23.02.2018 13:19

Firma nie znajduje sie w Toruniu a w Warszawie.

Były Pracownik

Uznałem, że powinienem podzielić się z przyszłymi zainteresowanymi pracą w tej firmie paroma informacjami na jej temat. Firma znajduje się w Warszawie, a nie w Toruniu. Praca jest dosyć ciekawa. Można wejść do wielu miejsc, gdzie normalnie się nie da, mieć styczność z wieloma ciekawymi maszynami, budowlami, etc. To na tyle o ciekawych rzeczach. Firma nie inwestuje w pracownika w żaden sposób - nie ma żadnych szkoleń, wymagana jest jedynie bardzo szeroka wiedza, z zakresu budownictwa, informatyki, mechaniki, elektryki i elektroniki, ale zdobyta samemu, bez nakładów finansowych pracodawcy, z której pracodawca bardzo chętnie korzysta. Nie prowadzone są nawet podstawowe szkolenia wewnętrzne z zakresu ubezpieczeń i likwidacji szkód, wszystkiego należy nauczyć się samemu lub od kolegów, dopytując się o każdą pierdołę. Firma nie posiada jakichkolwiek procedur wykonywania zadań przez pracowników, podział odpowiedzialności za poszczególne działania podczas likwidacji szkody jest rozmyty, natomiast w przypadku problemów stosuje się odpowiedzialność zbiorową wszystkich biorących udział w problematycznej sprawie. Jakość przeprowadzonej likwidacji szkody oceniana jest przez kierownika, i w zależności od humoru podobne szkody, podobnie likwidowane, niejednokrotnie były przyjmowane bez zastrzeżeń lub odrzucane i kierowane do poprawek. Niewiedza jest źle widziana, podobnie jak absencje w pracy związane z chorobą. Pracodawca płaci co miesiąc pobory w terminie, premie są dla ulubieńców i wybrańców. Wymagane są częste wyjazdy na oględziny, często bardzo dalekie. Należy je wykonywać w jeden dzień, np. Kołobrzeg w tę i z powrotem, jednego dnia, bez noclegu. Po 14 godzinach za kołem należy następnego dnia stawić się o 8 rano w pracy lub jechać na kolejne oględziny. Nadgodziny nie są w żaden sposób wypłacane ani oddawane. Narzędzi do pracy nie ma prawie żadnych, a ubranie robocze otrzymuje się używane, nawet buty, co jest niezgodne z BHP. Wisienką na torcie jest kompletny brak szacunku do pracowników, normalną praktyką jest nieprzedłużanie dobrym, wieloletnim pracownikom umowy o pracę i informowanie ich o tym na kilka dni przed jej zakończeniem. Czy polecam tę pracę? Raczej nie, szczególnie z powodu braku szacunku dla pracowników oraz braku jakichkolwiek perspektyw na rozwój i awans.

Tom

Dwa lata szukaja inzyniera elektryka i nie mogą znaleźć fikcyjne ogłoszenia o prace

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie EKSPERCI NEMU SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o EKSPERCI NEMU SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.