EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Toruń i okolicach.

Były Pracownik

Uznałem, że powinienem podzielić się z przyszłymi zainteresowanymi pracą w tej firmie paroma informacjami na jej temat. Firma znajduje się w Warszawie, a nie w Toruniu. Praca jest dosyć ciekawa. Można wejść do wielu miejsc, gdzie normalnie się nie da, mieć styczność z wieloma ciekawymi maszynami, budowlami, etc. To na tyle o ciekawych rzeczach. Firma nie inwestuje w pracownika w żaden sposób - nie ma żadnych szkoleń, wymagana jest jedynie bardzo szeroka wiedza, z zakresu budownictwa, informatyki, mechaniki, elektryki i elektroniki, ale zdobyta samemu, bez nakładów finansowych pracodawcy, z której pracodawca bardzo chętnie korzysta. Nie prowadzone są nawet podstawowe szkolenia wewnętrzne z zakresu ubezpieczeń i likwidacji szkód, wszystkiego należy nauczyć się samemu lub od kolegów, dopytując się o każdą pierdołę. Firma nie posiada jakichkolwiek procedur wykonywania zadań przez pracowników, podział odpowiedzialności za poszczególne działania podczas likwidacji szkody jest rozmyty, natomiast w przypadku problemów stosuje się odpowiedzialność zbiorową wszystkich biorących udział w problematycznej sprawie. Jakość przeprowadzonej likwidacji szkody oceniana jest przez kierownika, i w zależności od humoru podobne szkody, podobnie likwidowane, niejednokrotnie były przyjmowane bez zastrzeżeń lub odrzucane i kierowane do poprawek. Niewiedza jest źle widziana, podobnie jak absencje w pracy związane z chorobą. Pracodawca płaci co miesiąc pobory w terminie, premie są dla ulubieńców i wybrańców. Wymagane są częste wyjazdy na oględziny, często bardzo dalekie. Należy je wykonywać w jeden dzień, np. Kołobrzeg w tę i z powrotem, jednego dnia, bez noclegu. Po 14 godzinach za kołem należy następnego dnia stawić się o 8 rano w pracy lub jechać na kolejne oględziny. Nadgodziny nie są w żaden sposób wypłacane ani oddawane. Narzędzi do pracy nie ma prawie żadnych, a ubranie robocze otrzymuje się używane, nawet buty, co jest niezgodne z BHP. Wisienką na torcie jest kompletny brak szacunku do pracowników, normalną praktyką jest nieprzedłużanie dobrym, wieloletnim pracownikom umowy o pracę i informowanie ich o tym na kilka dni przed jej zakończeniem. Czy polecam tę pracę? Raczej nie, szczególnie z powodu braku szacunku dla pracowników oraz braku jakichkolwiek perspektyw na rozwój i awans.

Tom

Dwa lata szukaja inzyniera elektryka i nie mogą znaleźć fikcyjne ogłoszenia o prace

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie EKSPERCI NEMU SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o EKSPERCI NEMU SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKSPERCI NEMU SP. Z O.O.