Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Stawicki

"Polacy wychodzą z pandemii z wyższymi wynagrodzeniami i oszczędnościami" „Wzrost wynagrodzeń w marcu w porównaniu do poprzedniego roku wyniósł 8 proc.” Takie informacje czyta się na poczytnych portalach biznesowych. Jak czytam informacje w necie, rozmawiam ze znajomymi, dochodzę do wniosku, że u mnie słabo, wręcz kicha. Podwyżka na przeglądzie dosłownie na kino, chyba nawet poniżej inflacji (dobrze, że zamknięte, to oszczędzę). Nie tego się spodziewałem po tej marce. A jak u reszty?

Mirka
@Stawicki

Tak samo. Jak kilka osób poskładało wypowiedzenia, to zorientowali się, że coś jest nie tak i jeszcze nieco dosypali, ale nie zatrudniając nowych osób na miejsce odchodzących, więc też więcej pracy.

JA

5624 wpisy przed moim. W większości negatywy. Brawo.

H2o zgadnij kto

Dajcie spokój idź do pracy i daj się przesladowac jakiemuś imbecylowi i pozwalaj drzec ryja jakieś korpocurwie. Chora firma złożona z zastraszonych frustratów.

Zgaduję kto!
@H2o zgadnij kto

Zgaduję kto: Dawid N., wiodący autor hejterskich postów na forum oraz pogromca wyimaginowanych ubeków Proszę przekaż w moim imieniu najszczersze wyrazy współczucia Klaudii z powody choroby psychicznej męża.

Znajomy
@Zgaduję kto!

Nikt nie potrzebuje Twojego współczucia. I to nie jest Dawid N. bo nie jest przestępcą, tak jak wy, tylko to jest Dawid Nowak, matoły.

Poinformowana
@Zgaduję kto!

Ten wpis został zgłoszony na policję. Powodzenia.

Zgaduję kto!
@Poinformowana

I co jadą już po mnie antyterroryści w kolumnie radiowozów? Muszę wyjść po bułki i nie wiem czy czekać czy nie.

Iebaćzlodziei
@Zgaduję kto!

Nie wiemy, chyba trzeba zapytać Jurka zanim dostanie 4 zawał w prokuraturze z aszykiem, co robić buhahahha

Claudine

Tak, jadą.

I to, co powiedział, co powiedział, z kim, gdzie co j jak. A co powiedział? Ze jesteście bandą curew i zuuodziei :):)

Zenon L.
@.

A co na to Twój lekarz? Może czas już zmienić pigułki, bo dotychczasowe chyba nie działają?

mega
@Zenon L.

lekarz po pierwszej wizycie sam zawinął się w kaftan

Klaudia N.
@Zenon L.

Może skorzystamy z tych od Weroniki boreliozy, chwalila się na korytarzach, że ma po nich niezła jazdę :)

Poinformowana
@Zenon L.

Przecież on choruje na serce, zastanów się co piszesz.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
JA

Żyje jeszcze ten kanalarz po 3 zawałach, który próbował prać mi mózg, a który trafił do prokuratury za wyprowadzanie pieniędzy??

@JA

Żyje :-)

Jak tam prymitywy sbckie?

Kamila
@.

A ile ich w ksiegowosci i it...

@Kamila

Kolejna zwolniona nieefektywna pracownica wylewa swoje żale?

BP

Ogólnie dobra atmosfera. Szczególnie w finansach i księgowości. Dobrze wspominam pracę w Skansce.

@BP

Co było powodem Twojego odejścia z Skanska?

BP
@.

Przeprowadzka do innego miasta.

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak możliwości awansu, niejasne kryteria oceny osób awansowanych, choć w sumie jasne - musisz być wyjątkowym wazeliniarzem, a twoje kompetencje są nieistotne. Megalomania doprowadziła firmę na skraj upadku. Wysoka kadra zarządzająca nominowana po znajomości, bez chociażby wewnętrznego konkursu na stanowisko. Wszechobecny bałagan i slychanie odpowiedzialności na podwładnych. Jeśli jesteś po studiach i podczas rozmowy podajesz oczekiwane zarobki na poziomie poniżej średniej krajowej i masz nadzieję, że jak się "załapiesz" to podniosą, to bądź pewny - nie podniosą. Jedyne co im wychodzi to zwalnianie, to znaczy forma jest tragiczna, ale finansowo to się bardzo opłaca :) Tak więc, wszystkim co tam jeszcze egzystują, bo pracą nazwać tego nie można, życzę rychłego zwolnienia. Nic lepszego obecnie spotkać was nie może. Całusy.

była

potwierdzam, zwolnili mnie i to było wybawienie . Współczuję tym co zostali, dobrze że firma zapewnia angielski to jakieś zajęcie (usunięte przez administratora)

Ben

Potwierdzam w 100%.Firma na skraju upadku, brak możliwości awansu, brak możliwości rozwoju. Każdy z pracujących czeka bonifikatę w postaci zwolnienia w kolejnych grupówkach. Najgorszą porażką są osoby na stanowiskach dyrektorskich - ich brak kompetencji i pomysłu, ale trzymająca w stołku poprawność korporacyjna.

Operator
@Ben

Potwierdzam kadra dyrektorska to porażka .

Juhas

Grube okulary ostatnio się pożegnały. Jedna tylko uwaga - nie ty (usunięte przez administratora) miałeś dodatni wynik, a ludzie, którzy na to pracowali. Nigdy tego nie potrafiłeś zrozumieć i pójdziesz teraz zbierać dykte i butelki na złom.

StanG
@Operator

Pracowalem w Skanska jako przedłużenie firmy Exbud. Mam więc porównanie, krotko odpowiem króluje tam wazeliniarstwo i obłuda. Piękne hasła a w realu nici. W moim przypadku dochodził do tego (usunięte przez administratora) Z łezką w oku wspominam pracę w prawdziwie humanitarnej Firmie Exbud.

Kogo masz na myśli??

Hanna

Sfrustrowane śmietniki że upadły :)

Aga L

Skanska to już nie jest ta sama firma co wiele lat temu. Najlepsi megerowie z ponad 15 letnim doświadczeniem w Skanska i wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami zostali w ostatnim roku zwolnieni z Centrali w sposób naprawdę nieelegancki przez osoby, które przez wiele lat udawały ich przyjaciół i dobrych znajomych. Wskazani do zwolnienia przez osoby dla których pozycja w firmie okazała się ważniejsza niż inne wartości. Odbudowanie tego potencjału będzie bardzo trudne o ile w ogóle możliwe. Niemniej życzę im by nie spotkały na swojej drodze prywatnej jak i zawodowej tak bardzo nieetyczne osoby jak ci którzy pozostali.

Janek
@Aga L

Etyka i wartości ... one są potrzebne bo Szwecja tak chce, są potrzebne na ładne i kolorowe prezentacje, są potrzebne żeby się nimi pochwalić, że są, ... a tymczasem, tak jak piszesz, wiele osób postępuje tak jak im w danej chwili wygodnie, często dla wygody i korzyści. Tak, zdecydowanie to nie jest już ta firma, którą była kiedyś... Kiedy liczyły się rzetelnie wykonana praca i kompetencje, kiedy pracowało się z przyjemnością i w fajnej atmosferze.

Ciekawski
@Aga L

No oczywiście, przecież lepsi od Jureczka i innych baranów, którzy wyprowadzają kasę istnieć nie mogą. Czekam na finał sprawy w prokuraturze przeciw (usunięte przez administratora)

Buhahahaha

Zaczynalem kariere

"Wykonawcą remontu estakad Trasy Łazienkowskiej będzie firma Skanska – zdecydował Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych" Ten rak jeszcze zyje??

Nylo
@Zaczynalem kariere

Od momentu złożenia oferty na ten przetarg rynek wywinął się jak flaga w czasie wietrznego, długiego weekendu majowego, jestem ciekaw czy w to w ogóle wejdą.

Rozbity pysk waszej psychotropowej boreliozy Weroniki, to był najlepszy widok z całego pobytu w tej firmie :)

west

podobno kamilek szuka roboty w rzeszowie i go spławili z kwitkiem

Klaudia N

Wchodzenie w prywatność i nękanie ludzi. Osmieszanie ludzi i zmuszanie, zeby mowic to, co chca usłyszeć. Sa w stanie nawet zostawic rodziny, zeby ze strachu tam siedziec. Zniszczyli firmy moich znajomych, teraz już nikt nie chce z nimi pracować. (usunięte przez administratora)

Klaudia N.
@Klaudia N

I jeden platfus gorszy od drugiego. Zero języków, zero kultury, brak poszanowania dla człowieka. Zwróć uwagę jednemu, to biegnie się zalic do Twojego przełożonego, że miałeś odwagę się odezwać hehe. Pamiętam, jak jeden zapytał, gdy była odmowa wykonania zadania "potrzebujesz telefon od swojego przelozonego"? Hahaha. Od papieża potrzebuję kmiocie.

Zdenek
@Klaudia N.

Zastanawiam się skąd bierze się potrzeba pisania takich bzdetów... Zemsta? Chęć odegrania się? Dowartościowania się? A może coś innego? Czy naprawdę wydaje Ci się, że Twoje osobiste przeżycia i doświadczenia budują opinię o całej firmie? Jeżeli tak myślisz to chyba jesteś w błędzie.

Obiektywna
@Zdenek

To właśnie te gamonie dowartosciowuja się osiągnięciami innych i ich poniżaniem. Ci ludzie mają 100% racji.

Zdenek
@Obiektywna

Sprawa jest prosta... nie podoba mi się firmie, nie odpowiadają mi ludzie, relacje, jej kultura to z niej odchodzę i tyle. A nie najpierw tkwię w firmie, a później swoją frustrację rozlewam po Internecie. Sprawa jeszcze prostsza jak jest się takim dobrym specjalistą jak to przedstawiacie - rynek ich szuka.

Precz z ubekami

I proszę się więcej do nas nie zbliżać, bo my nie kąpiemy się z goooownami, my spuszczamy je w toalecie.

Budowlanka

Siema, jakie zarobki na stanowisku BHP ? Warto aplikowac ? Jaka atmosfera w pracy ?

Klaudia N

Znajdźcie sobie kogoś innego do bicia, tępe ubeckie szuszfole, bo widzicie jak to się dla was kończy, że wszyscy się z potężnej Skanska śmieją :) :)

One sranska

Najgorzej, jak ktoś siedzi w tym tworze przez strach o utratę pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.