Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Rekrutacja - niestety zmarnowałem swój czas, szkoda Waszego.

@Kandydat

To jak ta rekrutacja wyglądała że uważasz że czas zmarnowałeś? Czy może feedbacku nie dali?

Czemu niby szemrane?

Karykatura firmy.

Hej nie wiecie czy firma poszukuje aktualnie (usunięte przez administratora)?

@Kandydat

Oszołomy mile widziane

Adrian

Czemu oszołomy? Normalny pracownik się nie nada? Weź wyjaśnij co ci nie pasuje?

maluch
@Adrian

Nie nada się.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ollo

Tę firmę zniszczyli te debile z Rzeszowa SIMKI, Gucwy ,Gomułki nie doszkoleni cymbałyyyyy

Weronika
@ollo

Ale piszesz o centrali w Warszawie? Coś mi się zdaje, że tutaj ludzie piszą o różnych oddziałach, ale zapominają dodać, o który im chodzi. Czytam i nie mam pojęcia, które wpisy są o centrali na Żoliborzu.

Huhuh

Skanska i te ich amatorskie służby, które nie znają słowa po angielsku hahaha

Oppo

Zwolniliscie Nowaka i cała firma padła

M

To są prości ludzie, w większości z wiosek, potulnie służący swoim panom, którzy są jeszcze prostszymi, tylko bardziej prefidnymi miernotami.

G

Do skanska nawet największy ułom z ulicy może dostać się bez problemu.

@G

No ale chyba nie na każde stanowisko? O jakim mówisz?

Molo

Nic dodać nic ująć,nie polecam l!! Ludzie którzy są uczciwi i oddają się pracy nie mają tam miejsca.Licza się tylko układy .Wyścig szczurów i brak szacunku .

K

Ostalczyki sprzedawczyki i kaliki

Kalicy, wodogłowia i ludzie nie znający podstawowych zwrotów w językach obcych.

Nie stać tych hurwa ścierw na pracowników, to kwity zbierają

Rasmus

Jacy liderzy, takie działania. Kilku „nieudanych szefów” firma powinna się pozbyć. Działają zwyczajnie źle na wizerunek firmy jako pracodawcy i destruktywnie na firmę. A pracownicy zamiast jedynie komentować zachowanie tychże liderów po firmowych kontach, czy na internetowych forach, powinni dodatkowo korzystać ze swoich pracowniczych praw a także z pomocy komitetu etyki i niewłaściwe zachowania zgłaszać.

Były księgowy

Moja opinia jest negatywna, zero możliwości awansu, zarobki poniżej mediany, słabe morale menedżer zespołu od 2 lat nie byla nawet w biurze. Odejście było najlepsza decyzja w moim życiu zawodowym

Elka
@Były księgowy

ja też pracowałam w księgowości i przez 2,5 roku nie miałam awansu (podwyżki co roku rzędu max 3% wynagrodzenia). Po przejściu do innej firmy zarobki 2x poprzednia pensja, co chyba mówi samo za siebie :)

One sranska

Sobie przypomnę tego robola achlera, heine medine ramskiego i kałboja ostalczyka, to mam cały dzień ubaw.

Jojo

Jak Zbyszek G ten od Łemków poprawił się coś czy dalej świruje ?

Dynia
@Jojo

Odpalił go.:)

Nie polecam

KALECKIE towarzystwo, które niszczy pracowników, którzy nie chcą płynąć z prądem, jak wiadomo co oraz niszczy firmy podwykonawcze, które nie chcą płacić za wejście na kontrakt i później odpalac daninę.

Wasza była kadrowa fajnie wygląda z tatuażem w pentagramy. Szkoda że wcześniej tak nie wyglądała, ciekawiej by się pracowało :)

Jerry prokuraturry

CZY BERNASIAK I RESZTA SZUSZFOLI ODPOWIEDZIELI ZA SAMOBOJSTWO PODWYKONAWCY????

polpo

Złe opinie o tej firmie piszą miernoty które zostały zostały zwolnione z powodu swojej niekompetencji. Do firmy nie mam nic do zarzucenia

@polpo

Kolego, te miernoty wystawiające złe opinie, to przede wszystkim osoby, które odniosły sukces w innych firmach i tam się sprawdziły więc ostrożnie definiuj swoje opinie a o tym ,że źle się działo i dzieje to wystarczy analiza wyników i podejmowanych zmian organizacyjnych. Titanic w Polsce tonie.

polpo
@były pracownik

O tym że firma tonie mówicie od 8 lat a nadal się bardzo dobrze trzyma na rynku. To tak jak z tymi co czekają już 8 lat na obniżkę cen mieszkań

@polpo

Przejrzyj sobie wyniki finansowe od początku zarejestrowania Skanska na rynku polskim, oglądnij strukturę organizacyjną i wyciągnij wnioski

Ramzes inwalida
@były pracownik

Dokładnie. Najgorsi (usunięte przez administratora) i ramski. Zresztą (usunięte przez administratora) trafił do prokuratury za matactwa.

Irena
@były pracownik

A nie chcesz ich wszystkich po krótce przedstawić, żeby ludzie nie musieli za każdym razem szukać? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.