Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Titan linia 2

Pracujemy ciezko na swoje wyniki i swojego lidera,kiedy w koncu lider zrozumie ze jest dla nas a nie my dla niego?kiedy w koncu przestanie nas szczuc i szykanowac?mamy dosc

Elektryczny
@Titan linia 2

Szczegolnie na zmianie b

Ciekawy

Czy wiecie może, kiedy będą wypłacane pieniądze na gwiazdkę zamiast bonów? Paczki już są, a kasa...???

Mikołaj
@Ciekawy

A byłeś grzeczny i elastyczny w tym roku ? Pisałeś analizy ? Byłeś miły dla przełożonych i kolegów z pracy? Mikołaj wszystko widzi :)

Janóż
@Mikołaj

W tym roku byłem niegrzeczny...obawiam się że Niebieski Mikołaj przyniesie mi kolejną technologię :/

Mikołaj
@Janóż

W tym roku będą rozdawane wycieczki działowe w jedną stronę. Kiedyś były wycieczki na inne zmiany teraz są wycieczki na inne działy, technologie. Ale pamiętaj nadejdzie taki czas że Mikołaj poprosi Cie o wsparcie :) Bo młode Elfy nie ogarną tematu produkcji.

Nie pierwszy nie ostatni taki przypadek mniej wiecej 10 miesiecy temu odszedl bardzo dobry technik dzialu ostrzy. Byl laureatem nagrody prezesa ktos kto rzeczywiscie znal sie na tym o ile dobrze pamietam a firma go nie zatrzymala porazka!

"Ekspert"

W całej fabryce tak jest. Od sensora po female. Zwalniają się ludzie z wiedzą i doświadczeniem. Firma stawia na ludzi z potencjałem :) Są instrukcje, 6W2H, maszyny naprawi pierwszy lepszy "Kowalski czy Sasza z ulicy" :) To samo się tyczy obsługi maszyn. 6m-cy pracy i już jesteś ekspertem możesz szkolić innych . :) A w rzeczywistości (usunięte przez administratora) wiesz i jeszcze mniej nauczysz. Jakość to będzie: )

Zielonkawy

Firma jawnie dyskryminująca mężczyzn, bo czym że jest nacisk na większą ilość kobiet w biurach jak nie dyskryminacja płci przeciwnej zwłaszcza gdy ma większe kwalifikacje...

Joanna Scheuring-Wielgus
@Zielonkawy

Dość dyktatury kobiet !

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
rozmowy z kadra zarzadzajaca

jak najlepiej pogadac o pieniadzach z nasza kadra zarzadzajaca ? idziesz na rozmowe z linem a on ci mowi ze zarobki to oni ustalaja na podstawie analiz rynku. wtedy ty mowisz ze nasza firma jest w LODZKIEJ SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ i ma z tego powodu ulgii i inne benefity. nasi kierownicy nigdy o tym nie mowili na SDDS ale taka jest prawda---mozecie sami sprawdzic w statusie strefy. wiec jak maja benefity to powinni placic wiecej bo czesc kasy i tak do nich wraca. po takim expose line menager nie wie co odpowiedziec ,i daje ci wiecej kasy jako podwyzke. mysli sobie--tajemnica sie wydala --koniec sciemy. pozdrawiam

Jestem za LPG
@rozmowy z kadra zarzadzajaca

Ja to mówię że jestem chomoseksualistą żydowskiego pochodzenia. Nie dostając podwyżki zgłaszam to jako dyskryminację.

brutal
@Jestem za LPG

dobre--masz dobry pomysl. zeby tylko jednak nie okazalo sie ze u nas pracuja sami obcokrajowcy.hihihi.

Kot

To co od stycznia przymusowe szczepienia w firmie inaczej kariera poza strukturami firmy. Jak myslicie ??

assassin
@Kot

to jest realne. jak najbardziej mozliwe w nowej rzeczywistosci. zwlaszcza po wygranej komunisty bidena. przypominam --nasza korporacja jest czerwona jak pomidor.

@Kot

Jeśli tak będzie to trzeba się za robotą rozejrzeć☹️

Juras

Nie strasz nie strasz. Jeszcze ostatni zgasisz światło w fabryce :)

Pablo

Cześć mordeczki Czy to prawda że firma zatrudnia ludzi po odsiadce ? Można składać papier?

Hmm
@Pablo

Nigdy nie słyszałem o dyskryminacji z tego powodu że ktoś siedział. Składaj śmiało ????

King Camp Gillette
@Hmm

To słaby masz słuch. Gillette kiedyś zatrudniał sprawdzonych ludzi. Np. Czy dana osoba nie była karana i ma kompetencje na dane stanowisko. Gillette dbał o swoich pracowników od dyrektora po operatora.

Kamil

@spf a macie przypadki już wirusa?

Gillette wodna

Widze ze tutaj tez piszą same dzieci proctera jak na wodnej same (usunięte przez administratora) masakra

Spf

Kiedy powrócą ramy czasowe na wyjścia z pracy poszczególnych działów mówi się że dba się o pracownika ale wychodząc do domu wszystkie działy wychodzą razem idąc do swoich aut lub autobusu co wirusa już wtedy nie ma!!!! Łódź strefa czerwona ale tylko na terenie fabryki bo poza nią jej brak

Potwierdzam
@Spf

Do tego wstrzymywanie pracowników aby wychodzili punktualnie grupą 100 osób i kłębili się w szatniach

Soc
@Potwierdzam

No to już jest najlepsze stoją na straży i punktualni o 14 ruchem ręki pozwalają iść ostatni ochrona na bramkach dostała szału jak zobaczyła ile osób wychodzi na raz ale jak to mówią najważniejsze żeby się nie mieszać

Mech
@Spf

Ramy czasowe wrócą jak tarcza będzie

Piotrek

Jaką stawke proponują na start na stanowisku technik maszyn? Da się wyżyć? I na czym polega program pomagający w relokacji?

Janusz
@Piotrek

3700 +550 4brygady + dodatek za noce. Oczywiście brutto.

Nie znam się to się wypowiem
@Piotrek

Program relokacyjny polega na tym że dorzucają(czy tam zwracają) część kosztów jakie ponosisz za wynajem mieszkania przez to jesteś spoza Łodzi. Z tego co słyszałem możesz na to iść ale podpisujesz papier że będziesz pracować minimum rok albo dwa w firmie. Nie pamiętam już dokładnie.

Piotrek
@Janusz

A nie ma żadnej premii za wydajność?

Gonzo
@Piotrek

Oczywiście że jest... Lider osobiście powie Ci "Dziękuję".... A jak się postarasz to nawet wpiszą Cię na tablice z wyróżnieniami :)

Dział BHP

Wiecie gdzie jest najwięcej bakterii ? Na zasobnikach ze stoperami ☺ Wszyscy korzystają, wszyscy kręcą

SEITO

A co chcesz zamawiać z dostawą do domu ?

Optymista

Może ktoś doda swoją opinię na " spęd " pracowników na kwartalne spotkania w holu głównym, jak to się ma do dystansu 2m ? krzesełka owszem ustawione w odpowiedniej odległości ale osoby aby dojść na to spotkanie , idą dużej grupie i to samo po zakończeniu , ktoś widział co się dzieje przy kantynie ludzi oczekujących po zakończeniu spotkania a czekających na otwarcie drzwi w kantynie ?? W marcu rozdział pracowników i praca zdalna aby ograniczyć kontakt do minimum a było w naszym kraju do 100 osób dziennie zachorowań od września nakaz powrotu do pracy na główną zmianę wszystkich a mamy dziś ponad 5000 i to jak już mamy dwa przypadki potwierdzone pracowników "Covidowych " i kilka sob w kwarantannie czy ktoś to rozumie ???

Poczytaj
@Optymista

Statystyki oficjalne sanepidu poczytaj .Pracownicy po ,,covidzie,, normalnie pracują i nic oprócz mocniejszej grypy nie zauważyli.Więc nienakręcaj się tak.

@Poczytaj

W takim razie skończmy z tą farsą odległości między pracownikami , szukaniem osób wchodzących nie o tej godzinie co trzeba i nie tymi drzwiami i tyle.

Soc
@Optymista

Bo w marcu to była tarcza napewno zakład z niej korzystał więc dlatego takie zmiany były a teraz nie ma więc pracujemy normalnie

Optymita
@Soc

Może i tak albo co już wiadomo 6% oszczędności to tak na marginesie iż pracownik jest najważniejszy

@Poczytaj

Strefa czerwona i ograniczenia ale nie dla kwartalnych, czy ktoś to rozumiem o co chodzi ??

Realista
@Optymista

Wydaje się że to próba stwworzenia medialnej dżumy z groźniejszej grypy.Ograniczenia i wykańczanie dotyczą tylko polskich firm.Zagraniczne markety czy montownie nie były zamykane i prawdopodobnie nie będą.

reality

w kraju rekordy zakazen korona -swirusem. na szczescie jest oaza zdrowia--to nasza fabryka.nikt tu nie choruje i i nie zachorowal od dlugiego czasu. wirus na ktorego punkcie zwariowal caly swiat--omija nasza fabryke. jest dobrze--jest super. a wiec wszyscy razem wezmy sie do roboty bo swiat czeka na maszynki,i nie ma zmilowania--plany produkcyjne nie przewiduja zamkniecia fabryki na covida. skoro tu sie nie choruje to sie ma pracowac na chwale proktera. czego jeszcze nie wiecie ????

JESTEM Z MIASTA

APEL DO ANTYKOWIDOWCÓW. JEŻELI NIE CHCE WAM SIĘ ŻYĆ TO WASZA SPRAWA. ALE NIE NARAŻAJCIE INNYCH NA NA UTRATĘ ŻYCIA LUB ZDROWIA. W NASZEJ FIIRMIE SĄ LUDZIE STOJĄCY PONAD PRAWEM. PRZYKŁAD: NA DDS WSZYSCY SĄ W MASKACH Z WYJĄTKIEM JEDNEJ OSOBY , KRZYKLIWEJ IBARDZO WIERZĄCEJ W SIEBIE. NIKT ANI IDER ANI KIIEROWNIK LIINII NIE ŚMIE MU ZWRUCIĆ UWAGI BO SIĘ BOJĄ ŻE ICH ZAKRZYCZY. I PISOWIEŚNIAK ŚMIEJE IM SIĘ W TWARZ.

PRAWDA
@JESTEM Z MIASTA

PRZEŁOŻENI CZEPIAJĄ SIĘ TYLKO LUDZI CICHYCH I UGODOWYCH. Z KRZYKACZY OMIJAJĄ.

Poczytaj
@JESTEM Z MIASTA

Poczytaj oficjalne statystyki sanepidu o zarażeniach zwykłą grypą i statystyki ogólnej liczby zgonów.Może ci się rozjaśni .Nie spinaj się tak ,bo jeśli ten wirus nie jest lipą to maseczka tak go zatrzyma jak majtki zatrzymają bąka.Jedyne co może spowodować ta ścierka na buzi to stany zapalne gardła.

P&GJanusz

Czy znacie kogoś osobiście kto umarł na covid-19 ?

Astra
@P&GJanusz

Tak. Jedna osoba zmarła, oczywiście miała chorobę współistniejącą: nadciśnienie. Druga szybko zwalczyła wirusa ale niestety inne choroby przybrały na sile-obecnie porusza się na wózku. Trzecia osoba przeszła ciężko, 2 tyg w biegańskim. Wszystkie osoby z Łodzi, 60+, z jednego ogniska ale nie maja nic wspólnego z PG.

Jacek
@Astra

Jaki wiek tych wymienionych osób jeśli mogę zapytać

Pg
@Astra

Oczywiscie tak powiedzieli w szpitalu ze zmarla na covid, a nawet testow wiarygodnych na tego nibywirusa niema, zapewne przed tym calym zamieszaniem obeszloby sie bez echa . paranoja , ludzoe otworzcie oczy, wirusy byly sa i beda niewazne jak jenazwiemy covid to wirus grypy, na grype tez ludzie umieralu, ale ten jest grozniejszy i specyficzny bo sluzy kontroli ludzi.

Jacek
@Astra

A czy przypadkiem te osoby na jesieni nie szczepiły się na grypę osłabiając swój układ odpornościowy?

Astra
@Jacek

61, 63 i nie wiem ale tez coś ok. 60

Pg

Widze ze do ciebie juz zapukal i pierwsze co to mozg zaatakowal. Powodzenia w zyciu zycze. " wylacz telewizor , wlacz myslenie"

Hekuma

Takie tam nocne przemyślenia. Czy pracując fizycznie musimy nosić maseczki? Czy to jest zgodne z konstytucją? Czy jesteśmy nadal wolni? Pracując fizycznie nasz organizm ma większe zapotrzebiwanie na tlen. I tak już mamy popsute powietrze przez te nawiewy a tu jeszcze wymagają maseczki!

@Hekuma

Rozumiem biuro niech se noszą. Siedzą jeden przy drugim i na siebie kaszlą. Ale maszyny są większe jak biurka i są większe odległości między ludźmi, ludzie są cały czas w ruchu obsługując maszyny. Robi się to wszystko dziwne.

Śmieszek

No biuro przeszło samego siebie jeszcze proponowałbym im takie pomarańczowe kaftany założyć . To tylko świadczy ze maseczki nie maja żadnych norm a P&G nadal się będzie bawić w Psedo epidemie

@Śmieszek

Bo to jest parada LPG czy jakoś tak się na to mówi. Niektórzy mają takie dziwne znaczki kolorowe przy identyfikatorach. Może to ma jakieś powiązanie.

mentor

demokracja po amerykansku---telefon do administratora--prosze usunac tresci te i tamte bo sa niekorzystne dla naszej firmy..... prawda jest taka jak opisujemy w gazzette,tylko taka wersja obowiazuje. rozumiemy sie.... podobne standarty obowiazuja takze na hali podczas rozmow z kierownictwem. przykre to jest,normy sowieckie i tyle. nie zdziwilbym sie jakby ten post tez zniknal---szybko go czytajcie.

Stary mechanior
@mentor

Stosuj zasadę/narzędzie M3 (małpy trzy) nie widzę, nie słyszę, nie mówię

assassin
@mentor

niestety ---ameryka pzrypomina dzis zwiazek radziecki i tyle. ze swymi lewicowymi pomyslami niestety tak to wyglada. zeby nie bylo--PG jest korporacja czysto lewicowa zajeta wspieraniem wszelakich mniejszosci--czerwoni jak pomidor. ostatnio zablysneli wspieraniem lgbt w warszawie--ech szkoda slow. nie dziwie sie zze cenzuruja tu wpisy--metody sowieckie i tyle.

@Stary mechanior

Nie mów tego głośno bo zaraz całe P&G wprowadzi to do swoich fundamentów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 253.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 42 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 711 ocen.

Gillette Poland S.A.