Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

magnolia

Wiem że pani zachwala firmę tylko i wyłącznie dla tego że nadal tam pani pracuje . zdaje sobie pani pewnie tez sprawę że internet jest kopalnia wiedzy i kazdy rozsadny człowiek przed rozmową kwalifikacyjną chce poznać opinie innych ludzi. ja na chwile obecna tez jeszcze pracuje w tej chorej jak dla mnie firmie a pracuje tam tylko dlatego iz mam zamiar zebrac wystarczającą ilosc mocnych dowodów na to co się tam dzieje co nie jest trudne i spotkać się w sądzie pracy z wittchen. nie bede stała obojętnie i pozwalała na takie traktowanie. a i jeszcze jedno pisze pani pewnie tez tak bo sama pani widzi ze na 20 os. które są umawane na rozmowe o prace przychodzi 5....

LG

POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI !!!

frykas

Zamykanie sklepów to pikuś z obecną sytuacją. Osoby z branży mówią o takich rzeczach, że włos się na głowie jeży. Ja bym szukał pracy... w innym miejscu.

LG

Fura, laptop i komóra. Dużo latania, duży stres i plan zadaniowy, a kasa powiązana ściśle ze sprzedażą. Życzę powodzenia i Wesołych Świąt.

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
do LG

Ponawiam pytanie kolegi wyżej Reprezentant Handlowy ds. Sprzedaży Instytucjonalnej Jaka kasa jakie narzędzia, wyżej są wpisy odnośnie pracy w sklepie, a nie w terenie.

LG

Przeczytaj poprzednie wpisy i wyciągaj wnioski...

łowca debili

Reprezentant Handlowy ds. Sprzedaży Instytucjonalnej jakieś konkretne info na temat tego stanowiska? warunki,narzędzia,kasa?

muna

nie wiem czy to plotka ale słyszałem że planują zamknąć 30 sklepó. Może dlatego nas zwalniają

ble ble ble

widzę że w salonach Wittchen nie ma klientów. Czy ktoś tam w ogóle kupuje? Firma miała wejść na giełdę i się dalej dynamicznie rozwijać - ale chyba nic z tego nie wyszło. Czy ktoś może mi powiedzieć czy te produkty się sprzedają? dlaczego piszecie o zwolnieniach?

niepełnosprawna jak bardzo?

Pracodawca , który zatrudnia co najmniej 20 pracowników podlega ustawie o zwolnieniach grupowych czyli Ustawie z dnia 13 marca 2003 roku o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników (Dz.U. z 2003 r. nr 90, poz. 844, zm.). W przypadku zwolnień z przyczyn leżących po stronie pracodawcy zwalnianym pracownikom przysługuje odprawa pieniężna z tytułu zwolnień grupowych Może byśmy się zebrali i zrobili coś z tymi zwolnieniami osób niepełnosprawnych w 2012 r?Czekam na odpowiedź(usunięte przez administratora)

niepełnosprawna jak bardzo?

Witam Wszystkich obecnych i byłych pracowników "tak ekskluzywnej i z taką klasą"firmy Wittchen.Chciałabym nawiązać kontakt z osobami z orzeczeniem,które zostały zwolnione w 2012r. (usunięte przez administratora)

sasanka

Jak to zwolnił bezpodstawnie?

byla na rozmowie w vip collection

pare dni temu bylam na rozmowie w spr pracy na stanowisko kierownika salonu/sprzedawca w łodzi. zdziwiona w ogole faktem, ze do mnie zadzwonili i zaprosili na rozmowe bo nie mam doswiadczenia na takim stanowisku. ale wyslalam cv poniewaz nie bylo to wymagane. i na rozmowie pani (usunięte przez administratora) zapytala mnie dlaczego wyslalam do nich cv?? :O jak trudno bylo sie tego domyslec na podstawie mojego cv, czyli ze obecnie jestem bezrobotna i pracowalam w sklepie kiedys tam przez rok. no i potem standardowe pytania rekrutacyjne, bla bla bla i doszlysmy do wynagrodzenia. ja podalam moje oczekiwania min. 1500 netto, argumentujac to tym ze sie sama utrzymuje wynajmujac mieszkanie. po czym, po zapytaniu pani (usunięte przez administratora) jakie jest w koncu wynagrodzenie bo nie powiedziala to odp: jak najbardziej pani oczekiwania sa mozliwe do spelnienia bo przez pierwsze 3 m-ce, na okresie probnym jest to 1500 zl a po probnym okresie 1800zl +premie od sprzedazy. po chwili dodajac: oczywiscie mowie o kwotach BRUTTO.czyli laska w ogole mnie nie sluchala i poza tym na stanowisku kierownika salonu, gdzie masz ile na glowie i jaka odpowiedzialnosc i powinno sie byc od otworzenia sklepu (9rano albo i wczesniej zeby przekazac polecenia pracownikom, przygotowac wystawe itp) do zamkniecia sklepu (21), czyli 12h za niecale 1400zl (jak ci przedluza umowe) a na okresie probnym na reke 1100. pomyslalam: wow szalenstwo!! 700zl kosztuje mnie wynajem mieszkania, 90zl bilet miesieczny bo juz o paliwie zapomnialam pare miesiecy temu(odstawilam samochod na bok bo mnie nie stac na jego utrzymanie).powiedzialam tylko "aha" i poszlam. takze bardzo dobre perspektywy mamy w naszym kraju. a wczoraj w gazetach napisali ze polska nie jest w kryzysie, nasza gospodarka ma sie dobrze.

gość

cin - 2011-08-28 10:17:19 a czy wiecie coś na temat stanowiska magazyniera? Jakie zmiany i zarobki? gł okolice WarszawyPraca na magazynie ma swoje za i przeciw. Jest to nowoczesny magazyn z przenośnikami, terminalami, na magazynie jest ciepło, panuje nienaganny porządek. Wiadomo jak to na magazynie jak jest chwilowy zastój to nikt nie wymyśla syzyfowych prac. Minusy to zarobki poniżej średniej, poniżej oczekiwań, od lat bez podwyżek i bez szans na nie. Miesiącami i latami tylko obiecanki. Kierownik na magazynie to tępy człowiek z obłędem w oczach, to jest w ogóle osobna historia i przykład pracownika który jest nastawiony na trwanie w firmie bo akurat na tyle ma inteligencji że wie że nigdzie indziej kariery nie zrobi. W firmie jest znaczna ilość świetnych osób, fachowców w swoich dziedzinach ale jest też grono pracowników którzy zajmują się tylko trwaniem na swojej pozycji. Ogólnie w firmie praktycznie wszyscy szeregowi pracują na umowach śmieciowych (2 lata) a ponieważ firma ma kilka spółek wiec jak ktoś dotrwa powyżej to dostaje zatrudnienie z kolejnej firmy (omijany jest tak przepis że trzecia umowa powinna być na czas nieokreślony). Taka umowa jest wygodna dla firmy bo może z praktycznie natychmiastowym skutkiem zwolnić i robi to bez żadnych skrupułów, dziś pracujesz jutro już nie. W tej chwili w firmie jest duża fala zwolnień. Jeśli nie masz innej pracy warto tam pracować tylko dla doświadczenia w dużej firmie która posiada nowoczesne rozwiązania (system IT, logistyka), jeśli masz prace zapomnij o myśli że praca w firmach Wittchena (także VIP) będzie spełnieniem marzeń.

Ja nie polecam! Pracowałam tam spory czas. Na początku było w miarę spoko ale nowi ludzie...porażka. Kadrowa jest masakryczna. W kółko robi błędy które zwala na pracowników a potem potrafi nawet straszyć sądami. Są oczywiście sympatyczni ludzie z którymi można się pośmiać i którzy pomagą ale prawda taka że nie można pracować dla pracowników a pensji która jest co najmniej marna. Nawet na święta nie potrafią nic dać prócz glupich bonów na buty. Parę razy spóźnili się z pensją. Niedużo ale zawsze. Termin to termin. Każdy ma prawo sam decydować ale ja nie polecam wybierać się tam do pracy - ja cieszę się że już tam nie muszę pracować.

cin

Ludzie, ale bzdury piszecie, znam firmę i wiem jakie ma standardy.

Do Aneta: Zwróć uwagę, że nikt nie pisze źle o firmie a jedynie o regionalnej (usunięte przez administratora) która pozjadała rozumki. Jest to osoba, która nie szanuje pracowników i przy gorszym dniu bardzo źle odnosi się do pracowników. W dodatku Sama doskonale zdajesz sobie sprawę, że wykorzystuje Ona swoją pozycję służbowy samochód używa do własnych celów a nie do przewożenia towaru. A tymczasem towar przewożą pracownicy salonów. Rozumiem, że jesteś jej najlepszą koleżanką i chyba jedyną ale nie pisz bzdur, że negatywne opinie piszą zwolnieni pracownicy. Jest to totalną bzdurą!!! Firma ta nie zwalnia ludzi. Pracownicy sami się zwalniają. A z tego co pamiętam pracowałaś w jednym ze sklepów jako sprzedawca i po krótkim okresie zwolniłaś się. Może wyjaśnij dlaczego odeszłaś??? A teraz słyszałam, że ponownie wróciłaś do Firmy i objęłaś stanowisko kierownika w dwóch sklepach - tylko jakim kosztem? - czemu tym się nie pochwalisz!!! Dobrze wychodzisz na przyjaźni z regionalną. Tylko pamiętaj w końcu ktoś się zorientuje co się dzieje i dojdzie to do Centrali

Aneta

Od kilku lat pracuję w firmie Wittchen i naprawdę zastanawiam się skąd biorą się głupoty ,które wypisujecie. Naprawdę aż żal czytać. Ciekawe kim są osoby ,które udzielają takich wypowiedzi i to w formie anonimowej - gdy pracowały nie mogły wyrazić swojej opinii? Naprawdę bardzo się cieszę ,że takich osób nie ma już wśród pracowników - dziwi mnie jednak fakt ,że tak długo pracowali w firmie jeśli było im tak źle jak to opisują. Przecież nikt ich do pracy nie zmuszał - droga wolna. Sama pracuję w jednym z salonów i nie wiem czy śmiać się czy płakać gdy czytam te wypowiedzi. Większość powyższych komentarzy jest wyssana z palca. Pracownik został zwolniony więc ma ochotę się zemścić i wypisuje głupoty by podnieść się na duchu wmawiając sobie ,że to nie on był zły tylko firma jest niedobra. Ja osobiście bardzo polecam pracę w firmie Wittchen.

to jest jedna wielka bajka to, że kierownik tak mówi bo musi ale rzeczywistość jest inna... może początki są piękne ale czas pokazuje jak naprawdę jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 6 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.