Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

oink

czyli rozumiem, ze nie wiązesz swojej przyszlosci z tą firmą? ;) [usunięte przez moderatora]

mela

Do oink, ja niedawno byłam na rozmowie w Toruniu i powiem Ci że nie spotkałam się z takim brakiem doświadczenia w rekrutowaniu, mianowicie pytania jakie padały to \"co bym zrobiła jakbym widziała że koleżanka sprzedaje jakiś towar swojej znajomej na rabat pracowniczy\" no proszę a co mnie to obchodzi ta rozmowa to jakieś podchody, gra w ciuciu babkę. Nie polecam

oink

niedlugo mam rozmowe. az sie nie moge doczekac tych rewelacji i z przyjemnnosci pojade posluchac o swietlanej przyszlosci.

misiek

Mam pytanie, do obecnych i byłych pracowników. Pracowałem kiedyś w kosmetycznej firmie, w której w pionie produkcji był koszmar (usunięte przez administratora), a w pionie handlowym odbywała się nowmalna praca w przyjaznych warunkach. Prazes trzymał tam strone handlowa , a Pani Prezes produkcyjną. Więc prosze powiedzcie czy w każdym dziale i pionie dzieją sie takie chocki klocki?

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Alek

Wszystko jak dawniej rekrutacja na PH i obsada stanowisk znajomymi

ciekawy

a co z rekrutacją na PH w kanale B2B? trwa, nie trwa? zapraszają na rozmowy, nie zapraszają?

Laur Pracobiorcy 2012

W tej kategorii wytypujmy i oceńmy tych, którzy twórczo i elegancko kreują \\\"znakomity\\\" klimat organizacyjny. Wyobrażacie sobie ten dreszczyk emocji towarzyszący przeglądaniu opinii o sobie na goworku ? Może nastąpi (usunięte przez administratora) metamorfoza, kiedy przeczytają co faktycznie myślą o nich sfrustowani ale i czasami zachwyceni ich profesjonalizmem pracobiorcy ? proponuje się wybór wg . takich umiejętności - Niekompetencja - Instrumentalne traktowanie, - Hipokryzja - Pamięć wybiórcza - Itd. Dla aktualnych pracobiorców to miejsce do odreagowania i poczucia że \\\"nie jestem sama\\\" Dla potencjalnych pracobiorców przestroga lub zachęta

elen

Moze i kiedys byla fajna ale juz dawno nie jest wszechobecne kolesiostwo brak fachowej wiedzy wszysycy boja sie pani prezes a nowi ludzie ktorzy pojawili sie w otoczeniu zarzadu to jakas kpina nie polecam nikomu prace w tej firmie i to na zadnym stanowisku od salonu po centralel

Renia

Kiedys to byla naprawde fajna firma w pracy panowala mila admosfera ludzie angazowali sie w prace , byly imprezy integracyjne na ktorych bawil sie tez zarzad , uroczyste gale - az chcialo sie pracowac . A potem pojawila sie pani prezes i bylo juz coraz gorzej . Na szczescie zwolnilam sie juz dawno temu ale slyszac co teraz dzieje sie w firmie to lza sie w oku kreci oszczedzaja nawet na papierze toaletowym a przy (usunięte przez administratora) pani prezes sprawdza czy nie za cieplo w biurach i zakreca kaloryfery to straszne co z facetem i firma moze zrobic jedna pazerna kobieta

Skoro bonow na buty nie ma od 2 lat to widac nie jestem na biezaco ale kiedys byly a pozatym zero socjalu . Bardzo zla admosfera w firmie (usunięte przez administratora) rzadzi przez afere ale czego sie spodziewac bo takiej osobie . PH chyba maja GPS ale nie wiem czy dziala bo nie placa im faktur za obsluge GPS

mała

bonów na buty nie ma już od 2 lat,ostatnio na święta były życzenia mailem przesłane od (usunięte przez administratora) i tyle,to coś mówi o kondycji firmy,a co do tych produktów ekskluzywnych to prawda z tą chińszczyzną,żadne tam Włoskie.

łowca

w samochodach służbowych PH są gps-y?

Nati

Witam - praca w Witchenie niczym nie rózni sie od większosci sieciówek słaba pensja duze wymagania kierownictwo i zarzad oczekuje super zaanagazowania płacac grosze - towar tak jak wszedzie z chin wiec jakos raz lepsza raz gorsza - dziwne pomysły pani prezes (usunięte przez administratora) ktora rzadzi i dzieli - kto jej podpadnie w biurze juz przepadł i wylatuje - zero socjalu - czyli zadna rewelacja ale ze swieca szuakc firm w ktorych jest lepiej - 99 % tych ktore maja sklepy w galeriach traktuje pracownikow tak samo jako tania siłe robocza płacą marnie a wymagania takie ze ho ho - niby towar exclusive a zarobki marne przychodza klienci z kasa i oczekuja super obsługi a za taka kase to sie nawet tyłka nie chce ruszyc

inwestor

a o co chodzi z tym komornikiem? To żart czy poważnie. W bieżących raportach firm windykacyjnych nie widnieje jako firma zalegająca z płatnościami. Chciałem w zeszłym roku kupić akcje Wittchena. Przeczytałem prospekt i odniosłem wrażenie że tam jest duży problem finansowy: emisja obligacji na 30 mln które trzeba szybko spłacić, spora kasa do zapłacenia w tym roku za przejęcie VIP (druga rata za znak towarowy) no i de facto spadek przychodów jeżeli odjąć skonsolidowaną sprzedaż z VIPem. Spadek obrotów na podstawowej działalności (sklepy detaliczne) no i duża inwestycja w super nowoczesny magazyn który w dużej części stoi niewykorzystany i nie można znaleźć najemcy-przeinwestowane. A w sklepach jak się idzie to pustka...- klientów nie widać. Nieudana emisja (btw to doradcę sobie wybrali pierwsza klasa :) może być gwoździem do trumny bo zabraknie kasy na bieżącą działalność a banki robią się coraz bardziej nerwowe. Przy spowolnieniu gospodarki które idzie w tym segmencie rynku to może nie być wesoło :(

poza

szkoda słow. - 2012-04-18 18:48:40 Na twoim miejscu kierowałabym sie opinią kolegi :) Czy spotkałeś się kiedyś z forum gdzie są wygłaszane dobre opinie na temat firmy ? Na tego typu portalach wypowiadają sie tylko ludzie,którzy chcą się komuś poskarżyc jak zstali w swoim mniemaniu źle potraktowani.Niestety bardzo często kłamiąc oraz manipulując pewnymi faktami,nie dodając ich poprostu .To jest moja opinia na temat powyższego steku bzdur.O! Głos z biura:)

szkoda słow.

Tomasz

Myslalem ze firma o takiej renomie dobrze traktuje pracownikow i chcialem sie zatrudnic jako reprezentant handlowy bo wiem ze szukaja na to stanowisko ale po tym co przeczytalem nawet nie wiem czy CV skladac . Moj kolega kilka lat temu ( do 2008) pracowal na magazynie i mowil ze bylo fajnie ludzie sympatyczni ( lacznie z prezesem i finansowym o ktorym wyzej ) czyzby az tak sie zmienilo ?

magnolia

Wiem że pani zachwala firmę tylko i wyłącznie dla tego że nadal tam pani pracuje . zdaje sobie pani pewnie tez sprawę że internet jest kopalnia wiedzy i kazdy rozsadny człowiek przed rozmową kwalifikacyjną chce poznać opinie innych ludzi. ja na chwile obecna tez jeszcze pracuje w tej chorej jak dla mnie firmie a pracuje tam tylko dlatego iz mam zamiar zebrac wystarczającą ilosc mocnych dowodów na to co się tam dzieje co nie jest trudne i spotkać się w sądzie pracy z wittchen. nie bede stała obojętnie i pozwalała na takie traktowanie. a i jeszcze jedno pisze pani pewnie tez tak bo sama pani widzi ze na 20 os. które są umawane na rozmowe o prace przychodzi 5....

LG

POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI !!!

frykas

Zamykanie sklepów to pikuś z obecną sytuacją. Osoby z branży mówią o takich rzeczach, że włos się na głowie jeży. Ja bym szukał pracy... w innym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 6 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.