Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Carlos

wszyscy narzekacie na zarobki a może byście pokazali jakieś plusy (zakupy pracownicze, elastyczny grafik, zero klientów do południa)

@Carlos

To sa wg Ciebie plusy? Ty to piszesz poważnie czy forma kazała Ci to napisać? Przeciez na zakupach pracowniczych jeszcze zarabiają więc nie wiem gdzie tu plus, elastyczny grafik? Ciekawe gdzie...chyba w salonach, (usunięte przez administratora)...no i brak klientów do południa to też plus? Ty jestes jakas / jakiś nienormalny? No chyba, że ta kiepska podstawa Ci wystarcza to ok...

Co można powiedzieć o super luksusowej firmie Wittchen??? brak słów...Jeśli chodzi o sprzedawców pożal się boże wypłata 8,50 brutto/h na umowę zlecenie po miesiącu stawka godzinowa wzrasta do 9,50 brutto. Nie ma opcji zapłaty za nadgodziny, można odebrać jedynie w danym miesiącu, ale wcale też nie jest łatwo. Gwarantowana premia na rozmowie, mowa o kwartalnej jedyne 67 zł, premia od sprzedaży bardzo ciężko, bardzo wysokie plany nie do zrealizowania. Praca na stanowisku kierownika jak wiadomo wcale nie jest lepsze...sprzedawca i kierownik odpowiedzialność materialna. Pracowałam na stanowisku kierownika co miesiąc moja wypłata wynosiła ok 1500 zł. Pieniądze nie adekwatne do tego co tam się robi, ile czasu się poświęca na rozbudowanie tej firmy. (usunięte przez administratora) Więc nie dziwmy się, że co chwila jest ogłoszenie do wittchena na sprzedawcę i kierownika.

...

kiedyś przyjmowali , teraz nie wiem bo dałem wypowiedzenie , więc juz mnie tam nie ma na moje szczęście

była pracownik

co można powiedzieć o super luksusowej firmie wittchen??? brak słów...Jeśli chodzi o sprzedawców pożal się boże wypłata okolo 7 zł za godzinę na umowę zlecenie. Gwarantowana premia na rozmowie, mowa o kwartalnej, premia od sprzedaży bardzo ciężko, bardzo wysokie plany nie do zrealizowania. Gdy przychodzi do wypłacenia kwartalnej śmieszne kwoty. Praca na stanowisku kierownika jak wiadomo wcale nie jest lepsza...sprzedawca i kierownik odpowiedzialność materialna- weksel in blanco. Wynagrodzenie na stanowisku kierownika ok 1500 zł. Pieniądze nie adekwatne do tego co tam się robi, ile czasu się poświęca na rozbudowanie tej firmy. (usunięte przez administratora) Więc nie dziwmy się, że co chwila jest ogłoszenie do wittchena na sprzedawcę czy na kierownika. Są osoby odpowiedzialne za reklamę, ale musi to oczywiście wymyślać pracownik sklepu, może zostanie to zatwierdzone a może i nie. Ekwiwalent za odzież jedyne 50 zł wypłacane na koniec roku- pracownicy sami muszą kupować koszule, spodnie/spódnice, odpowiednie buty a są z tego rozliczani, że złe kupili. Wieczne problemy systemowe nikt nie ma czasu na pomoc, radź sobie sama. Co chwila rotacja pracowników, był czas że nie opłacali zusu. Osoby zatrudnione wyżej dziwią się, że nie ma sprzedaży. Ciekawe dlaczego tak się dzieje?? bo przynajmniej raz w tygodniu jest przesuwany towar do magazynu- magazyn powinien być zatowarowany a jednak nie jest... (usunięte przez administratora). Obecnie zmieniłam pracę, pracuję jako sprzedawca i zarabiam większe pieniądze niż kierownik. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów, życia prywatnego bo i tak na koniec dostaniesz kopa. NIE POLECAM!

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Milusiowo

co można powiedzieć o super luksusowej firmie wittchen??? brak słów...Jeśli chodzi o sprzedawców pożal się boże wypłata 8,50 brutto/h na umowę zlecenie po miesiącu stawka godzinowa wzrasta do 9,50 brutto. Nie ma opcji zapłaty za nadgodziny, można odebrać jedynie w danym miesiącu, ale wcale też nie jest łatwo. Gwarantowana premia na rozmowie, mowa o kwartalnej jedyne 67 zł, premia od sprzedaży bardzo ciężko, bardzo wysokie plany nie do zrealizowania. Praca na stanowisku kierownika jak wiadomo wcale nie jest lepsze...sprzedawca i kierownik odpowiedzialność materialna. Pracowałam na stanowisku kierownika co miesiąc moja wypłata wynosiła ok 1500 zł. Pieniądze nie adekwatne do tego co tam się robi, ile czasu się poświęca na rozbudowanie tej firmy.(usunięte przez administratora). Więc nie dziwmy się, że co chwila jest ogłoszenie do wittchena na sprzedawcę i kierownika.

...

4 , 5 lat temu przyjmowali teraz tylko studenci , no chyba że się okaże że masz potencjał , duże doświadczenie w obsłudze klienta i beda wiedzieli ze cos wniesiesz do firmy i jakis pozytek z Ciebie bedzie a Ty zgodzisz sie na pracę za najnizsza krajowa to jak najbardziej :)

luzik

anonim - 2013-07-11 20:17:07 Hej, z tego co tu piszecie największym problemem w Wittchen jest ogólne donosicielstwo...a na przykłąd jakie pieniądze można zarobić?Jeżeli chodzi o kasę, to zarobki są trochę lepsze niż zasiłek dla bezrobotnych i nieadekwatne do stresu i nerwów które stracisz..

...

zapytają się Ciebie o studia , ile Ci zostało do końca i bedą wiedzieć czy sie oplaca Ciebie zatrudnić czy nie , czasem też jest tak ze jak ktos konczy studia a ma dobrą sprzedaż to go zostawiają i daja umowe o prace .

xxx

anonim chyba masz problem z odczytem informacji które są zawarte w komentarzach . donosicielstwo to jeden z wielu problemów w tej firmie a nie tak jak piszesz największy . Wg mnie to chyba najmniejszy problem , bo jak jesteś w porządku to nie masz się czego obawiać że ktos na Ciebie doniesie , czyż nie?

czarodziejka

status studenta to na bank , reszta to nie ma znaczenia ,wiadomo , jakieś obycie z klientem , łatwośc nawiązywania kontaktów ale to wszędzie przecież sie liczy . i tak wybiorą taką osobę którą łatwo da się "ułożyć "

bez znaczenia Twoje doswiadczene

tak , najniższa krajowa

W.M.

Pracowałem przez rok w salonie Firmy Wittchen na kierowniczym stanowisku. Przez sytuacje finansową zmuszony byłem zmienić pracę....fakt udało się zarabiac o wiele wiecej (usunięte przez administratora)....Juz tam nie pracuje, wróciłem do Wittchena.... dziekuje ludziom odpowiedzialnym za to, za taka mozliwosc. Atmosfera pracy jest naprawde bardzo dobra, z kazdym mozna sie dogadac, regionalni sa wymagajacy, ale oni nas tez czegos ucza przez to. I powiem szczerze...wiecej pokory ludzie....czasy sa bardzo ciezkie, pracowalem w kilku firmach....moze wyplata nie jest wielka, ale wszystko adekwatne, Wezmy sie za siebie, popatrzmy troche z boku.....działajcie, a bedzie dobrze, to wasze życie...ale troche pokory

@ luzik - a w jaki to ciekawy sposób to wyliczyłeś? :) No dobra, jeszcze napiszcie jakie pieniądze są oferowane?

GD

Witam zgadzam się całkowicie z ostatnią opinią , przepracowałam też w tej firmie kilka lat i tak jak opisujesz to jest szczera prawda , dawny wspaniały WITTCHEN już nie wróci a szkoda .

arturo

nieanonim - 2013-04-15 15:26:10 Człowieku, jak dno i wodorosty to co tu jeszcze robisz ?Co robie - szukam nowej pracy jak tylko cos sie znajdzie to odchodze zreszta nie ja jeden wiekszość kompetentnych ludzi juz dawno odeszła - a jak na razie to trzeba z czegos zyc i sie przemeczyc ale juz nie długo

arvid

chyba (usunięte przez administratora) baby face killer. Podobno komuś powiedział, że wynagrodzenie powinno być uzależnione od efektywności. Niech szuka jeleni w Chinach, wolę siedzieć w domu. Szkoda poprzednich dyrektorów finansowych. Człowiek żył jak pączek w maśle: wycieczki zagraniczne, darmowe obiady. Szmalu było jak lodu, a banki dawały kaskę na każde zawołanie. Teraz (usunięte przez administratora) i spółka każdą złotówkę oglądają 5 razy, tak im żal (usunięte przez administratora) ściska.

nieanonim

Człowieku, jak dno i wodorosty to co tu jeszcze robisz ?

Wszyscy siedzieli kiedyś na nk...ale bez zbytniej przesady...pracowałam tam prawie 3 lata i też mnie zwolnili przed końcem umowy,ale to nie znaczy,że miałabym "psy wieszać" na Beacie do tego stopnia nie jestem zawistna,chociaż do końca nie wiem,czy jej wskazano kogo ma zwolnić,czy sama musiała zdecydować,ale to już historia i w tym momencie nieistotne.Wiem tylko,że na pierwszym miejscu liczył się dla niej salon i pracownicy,a na niektóre sprawy po prostu nie miała wpływu jako kierownik i przecież też komuś podlega...właśnie wszyscy powinni brać przykład z takiego kierownika,bo nigdy nie chce nikogo skrzywdzić i przestańcie być zawistni,bo bardziej się pogrążacie i zniżacie do poziomu hipokryty,bo jak się pracuje to jest cacy,a jak go zwolnią to już be...nie pierwszy i nie ostatni zwolniony w tym Wittchenie...

luzik

omg - 2013-04-11 12:26:58 znalazłam ofertę pracy jakos specjalista ds produktu i logistyki w Wittchen'ie. odradzacie? wciąż tak źle tam jest? to szukanie pracy potrafi być dołujące... :/masz rację.DNO!!!!!!!!!Wypalisz się, i wpadniesz w apatię, albo co gorsze w depresję.

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.