Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Witchen

Obowiązujący system czasu pracy w Centrum Logistycznym jest dwu zmianowy, w okresie sezonu mogą się zdarzyć pracujące weekendy, ale nie jest to normą ani standardem obowiązującym w firmie Wittchen. Pozdrawiam Dział HR

Gagagagag

Wiecie moze jak z praca na magazynie? Podobno pracuje sie tez w weekendy? To kiedy dni wolne?

Witam, Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zapraszam do kontaktu. Aplikacje można przesyłać na adres rekrutacje@wittchen.com Pozdrawiamy Dział HR

kandydat

Hej wiecie ile można na magazynie u nich zarobić? Znajomy mówił że będą na magazyn przyjmować i do produkcji tylko nie wiem na jakie pieniądze można liczyć i czy się w ogóle opłaca przechodzić teraz mam 9 zł/h na rękę.

magazynier
@kandydat

zdecydowanie wiecej,

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
miki

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku i od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. Obecnie marka ma wiele sklepów firmowych w Polsce oraz na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Aktualnie jednak na ich stronie nie widzę ofert pracy, jednak z tego, co wiem niedawno szukali logistyka do centrum logistycznego w Palmirach (Łomianki pod Warszawą.).

Nikodem

Tam do Łomianek jeździ jakaś Ł-ka także komunikacja jest, nie ma chyba nawet daleko od przystanku z tego co patrzyłem.

Kama

A czy mógłby ktoś podać pytania jakie padają na rozmowie o pracę?

Lena

Pracowałam w tej firmie dość długo i bardzo miło wspominam, fajny zespół, świetny kierownik, owszem zarobki są kiepskie, ale adekwatne do tego co tam się robi. Bywały gorsze chwile okey, ale nigdzie nie jest idealnie. Warto wspomnieć o zakupach pracowniczych, elastycznym grafiku. Praca nie jest ciężka. Jak jest zgrany zespół i fajny kierownik to praca jest naprawdę przyjemna. Premia kiepska, ale jak Salon nie robi targetów to nic dziwnego. Narzekacie a gdzie jest lepiej ? Nie czytajcie tych negatywnych głupot, wszystko zależy od Kierownika i zgranego zespołu. Ja polecam i miło wspominać będę na pewno :)

HR

Zapraszam do udziału w procesie rekrutacji jeszcze trwa.

KATARZYNA
@HR

Witam, czy rekrutacja na Głównego Księgowego nadal trwa? Gdzie można znaleźć szczegóły oferty. Na jaki adres mailowy wysłać CV? Katarzyna

Iwona

Jak się pracuję w księgwości. Ostatnio rekrutują na stanowisko Głównej Księgowej i chciałam zapytać jak się współpracuje z zarządem i czy dobrze tam płacą?

NOWY

Jak się pracuje na stanowisku kierowniczym w siedzibie spółki w Kiełpinie? Jaka jest atmosfera w biurze?

kiara

Ukazało się ogłoszenie o pracy jako młodszy specjalista do spraw reklamacji w Palmirach czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej. Czytając posty mam obawy, jaka jest kasa.

Nie polecam, fatalna atmosfera ciezka praca i marne zarobki

Mopmen

Zawsze możesz zmienic .... co stoii na przeszkodzie ? jak chcesz mogę Ci pomóc !!

luzik
@Mopmen

O!!! Zwiastun starej tradycji!!! Zaraz będzie po sezonie i zacznie się "wietrzenie Firmy"!!!

Sandra

Pracuję w tej firmie 3 rok i tak się zastanawiam czy znów na Święta Bożego Narodzenia znów dostaniemy od firmy PTASIE MLECZKO( jedno opakowanie do podziału na 3 osoby) Żenada i wstyd....

mała mi

Większość opini przesadzona. Plany za duże? Premia nie do wyrobienia? Jak się starasz, tak masz. Na naszym salonie, kolejny miesiąc z premią, kolejną premią kwartalną, kolejną premią produktową. Zły kierownik, zły regionaly? Z każdy się idzie dogadać. Ty się starasz, to nie ma z niczym problemów. Kasa, nie zawsze są kokosy :-) ale żyć się da. Bywa gorzej :-)

luzik
@mała mi

Podaj, który to salon!!! Bzdury!!!

Klara

Praca jak każda inna, ale miło chyba że do 10 każdego miesiąca na koncie pojawia się przelew adekwatny do zaangażowania kompetencji i kwalifikacji . Miłego weekendu :)

magda
@Klara

Klara mam wrażenie że pracowałaś nie w tej firmie , skoro tak piszesz :) pieniądze nie zawsze na czas to po pierwsze a po drugie pensja nie jest adekwatna absolutnie do zaangażowania i wykonywanej pracy jeśli są ludzie , którzy swoją pracę szanują i wykonują ją dobrze , angażują się w dużym stopniu , również po godzinach pracy , a takich ludzi w firmie było sporo i pieniądze które dostawali były żałosnymi ochłapami . Owszem jeśli wittchen zatrudnia kogoś kto ma olewający stosunek do pracy to adekwatne , ale skoro takie osoby dalej pracują i wittchen takie osoby zatrudnia to zastanawiam się czy ludzie którzy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne są na tyle kompetentne aby to robić , bo od dłuższego czasu mam wrażenie że nie !!! i to one minęły się z powołaniem , powinny chyba zioła w aptece mieszać .Kolejna rzecz która mnie zbulwersowała to to co przeczytałam na fb wittchena , posty klientów które są tam dodawane i na które ktoś odpowiada ...podejrzewam że z marketingu jakas błyskotliwa Pani . Jest mi wstyd , że wittchen zatrudnia takich ludzi , którzy nie mają obycia z klientem , ta osoba wręcz obraża klientów marki wittchen i robi z nich "idiotów" ,ale skoro tak się dzieje i takie osoby pracują to coś chyba jest nie tak w firmie na tych najwyższych szczeblach ... również miłego dnia życzę i niech Was nie omami piekny , ekskluzywny wystrój salonów , bo to co się dzieje wewnątrz to istny cyrk ...

Ja uważam, że firma to ludzie. Niestety z tej firmy odchodzi lub jest zwalnianych bardzo dużo dobrych pracowników każdego szczebla. Pracowałem w niej kilka lat. Przyszedłem, kiedy było jeszcze dobrze. Miła atmosfera, bardzo fajni ludzie. Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Proszę nie zapominać, że firmę tworzą ludzie!!! Niestety, kiedy pojawiły się kłopoty finansowe to właśnie ludzie byli temu winni! Ale zarząd i "firma restrukturyzująca" skarcili za całą sytuację nie tych, których powinni. Za złe decyzje strategiczne chyba odpowiada zarząd? A nie pracownicy w sklepach, czy w centrali albo na Palmirach. Dlaczego to Oni są głównym poszkodowanym!? Proszę czasem zastanowić się nad oceną Swojego zachowa i przestać mówić o przedszkolu w obliczu prawdy, która jest znana!

OK

Miejsce w którym pracujecie zależy tylko i wyłącznie od was, jeżeli nie spełnia waszych oczekiwań, a powoduje niepotrzebne frustracje, pora może się zastanowić nad zmianą ? Z Waszymi kompetencjami nie powinniście mieć problemów z znalezieniem pracy...

W.M.

To są kpiny co się tutaj wypisuje, nie każdy może pracować w takich sklepach, po pierwsze mieć trochę kultury i umieć rozmawiać z klientem. Tym co są niezadowoleni radze popracować w innych firmach. Fakt czasami jest ciężko, brak tchu. Gdzie nie jest? To nie przedszkole, a że małe wypłaty? Zróbcie premię będziecie mieć więcej, wszędzie są wskaźniki, nie płacą Wam za siedzenie za ladą i przeglądanie internetu. Trochę od siebie i samodyscypliny....

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.