Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Uważam że zakład pracy powinien zarządzić postój Co z tego że nasze dzieci mają kwarantanne skoro my pracujemy? Możemy je zarazić! Nie każdy z nas ma opiekę no nie wszyscy mamy 8 letnie dzieci To jest chore

keke

macie w firmie jakies potwierdzone przypadki z wynikiem dodatnim?

.....
@keke

Oczywiście że są potwierdzone przypadki. Kwarantanna i jak się zapytalem to otrzymałem odpowiedź..... Wszystko pod kontrolą Nie siejcie paniki Nie mam oficjalnej informacji A ludzie się boją i chcą wiedzieć co się dzieje w firmie. Bo głupi by się nawet domyslil ze jest coś nie tak.

@keke

Tak, aktualnie jestem na kwarantannie z covidem .

Robol

Ten zakład to istne dno,sprzedawczyki,liderzy byle tylko się opiepszać kosztem zwykłych operatorów a to wszystko za przyzwoleniem kierownika który zginąłby bez nich.

Co się dzieje z kierownikiem zmiany B

Dzymon

Jak to co? Gdy się grunt pod nogami pali to się ucieka w siną dal. I w sumie dobrze, będzie lepiej się pracowało jak jego nie będzie już. Zostaje trzymać kciuki by nie wrócił.

olo
@Dzymon

Prawdopodobnie, wróci jego poprzednik - rozmowy w toku, będzie w końcu porządek

@olo

Poprzednik ? O kim mowa?

Dzymon

Już niedługo stanie się dla wszystkich jasne o kim mowa. Na pewno osoba bardziej kompetentną.

Transwestyta

To będzie najprawdopodobniej, Pan Grzegorz

Dzymon

Tak, Grzegorz K. W porównaniu do obecnego to niebo a ziemia. Co sobą reprezentuje osoba będąca na stanowisku kierownika nie mająca pojęcia o liniach, zarządzaniu? Tak, Anheloo to osoba która nie skończyła nawet liceum, do tego o niczym nie ma pojęcia, rozmowa z nim jest na poziomie dziecka 5 letniego a do tego fałszywy jest tak że szkoda słów. Grzegorz powinien wrócić i zrobić porządek. Anhelo nie panuje nad niczym i o niczym nie ma zielonego pięcia. Kto go zatrudnił na stanowisku kierownika powinien się wstydzic.

Dzymon

Nie, nie jestem wiernym pieskiem Kuczka. Nawet za nim nie przepadałem, co więcej premie straciłem za jego czasów. Ale teraz za czasów kierownika który jest fałszywa szu...ja wolę tego jak nazywacie tyrana. Można było z nim rzeczowo porozmawiać, na logiczne argumenty. A Anhelo nie reprezentuje sobą nic. Piszecie ze Angelo traktuje ludzi na równi, i dobrze? Bardzo mało wiecie. Gra pozorów wam w głowie namieszała. Na spotkaniach liderów już tak dobrze nie wypowiada się o ludziach. Nadaje na jednego z drugim, a później idzie że swoim fałszywym uśmiechem i rękę podaje... Otwórzcie oczy. I oczywiście również ma swoich pupilków którzy chodzą i mu sprzedają co tylko wiedza.

Dzymon

Zawsze przecież można zmienić pracę jak ta nie odpowiada. Nie ma nic bardziej żałosnego niż wiecznie narzekający że wszystko źle, że zakład do (usunięte przez administratora) że pracować się nie da ale tkwią tam kolejne lata.

Dzymon

A potrafisz ty czytać? Od 10 komentarzy pisze co myślę o Anheloo i że powinni się go pozbyć a ty piszesz ze latam i zdjęcia godzinowek mu robię... Bosze ludzie.. Po prostu nie znoszę wiecznego narzekania. Nie pasuje to trzeba zmienić pracę a nie trzymać się za wszelką cenę(usunięte przez administratora)

@Dzymon

A co może tak nie jest? Ja też jestem tego zdania że powinien być na jego miejsce ktoś bardziej kompetentny. Ale nie moge patrzeć jak wchodzicie mu w (usunięte przez administratora) I taka jest niestety prawda. Mam na myśli liderów ale nie wszystkich. Bo zostało jeszcze paru normalnych.

Dzymon

Wchodzimy? Nawet nie wiesz jak się mylisz kolego. I owszem są liderzy którzy by mu du...pe wylizali ale jest spora część która nawet nie ukrywa niechęci do jego osoby. Ja osobiście go nie cierpię. I on o tym wie. A reszta to ofiary bez własnego zdania, bojące się własnego cienia.

Hmm
@Dzymon

Dokładnie tak jest człowiek fałszywy znam go z jego poprzedniej pracy machlojki to jego mocna strona kombinował jak.sie dało .a jak grunt się palił to.sie zwolnił chodź i tak już był na odstrzale

@Hmm

Święte Słowa. Od poczatku czuć że z nim jest coś nie tak. A to jak ten człowiek miesza i kłamie to jest nie do pojęcia. I człowiek po podstawówce, który zdania ułożyć madrze nie potrafi. Kto go przyjął na kierownicze stanowisko powinien spłonąć ze wstydu. I miejmy nadzieję że jego kariera w ZF również dobiega już końca.

Joo

A na zmianie c lepiej? Kierownik ktory wsystkim roboty doklada, "bo musimy dac od siebie wiecej to moze kiedys i nam dadza." Porazka. Skoro zrezygnowali z dwoch kierownikow na zmiane do jednego to chyba jeden wystarczy? Wiec po co zadtepca kierownika? Zastepca jest wtedy gdy nie ma kierownika. Tak jak zastepca lidera.

@Joo

No zastępca łazi z łapami w kieszeni,masakra.

Hmm
@Dzymon

I co zwolnił się z waszej firmy

Joo
@Hmm

Niby kto?

To ja
@Joo

Angelo

Czy ktoś ma informacje na temat kwarantanny na zakladzie? Wszystko jakoś cicho, a ludzi jak na lekarstwo.

Robol

Co chcesz wiedziec? Ludzie ida na kwarantanne i jak koncza to wracaja. Jeszcze cos niejasne?

logo firmy Wsparcie produkcji
Fosdalen AS

XP

Kopara

Covid

Chyba za skórę zalazła, że tak ją lubią

Bardzo dziękujemy naszym związkom za podpisanie pracujących WSZYSTKICH sobót. Dlaczego nie ma nadgodzin? Chętni napewno by się znaleźli a tak pracujemy za darmo. Coraz gorzej masakra

Wszyscy powinni wypisać się z związków Ciekawe co zrobią

TRW

W zwiazkach siedzą seme leśne dziadki i za dobra stawke i z prawdziwą Solidarnoscia nie mają nic wdpolnego na czele. Z tym panem o czerwonej twarzy

Robol

To co się dzieje w tym zakładzie przechodzi ludzkie pojęcie, muszę pewne rzeczy zgłosić w pewnych instytucjach.

Belok
@Robol

Masz rację zgłoś gdzie trzeba najlepiej do PIPu

joo
@Robol

Ostatnio afera. Ochrona po (usunięte przez administratora) dostała, bo wpuścili na zakład sanepid bez wiedzy dyrekcji :D

Stary pracownik
@joo

No popatrz jaka cisza nikt o tym nie wiedział ciekawe jak przeszła kontrol?

Omg

Już dłużej z tymi maszkaradami nie wytrzymam na linii

Co
@Omg

To póść. Najlepiej się zwolnij i przyjmij się jako model w agencji i tam będziesz mógł się na patrzeć do woli. Tylko czy Ty spełniasz warunki na modela?? Wzrost minimum 1.90 i szczupły. Kurcze nie widziałam takiego na linii. Gdzie się chowasz?? To jest wstrętne co mówisz zamiast się wspierać na linii bo jest ciężko to jeszcze nam ublizacie. Co do modela to żartowałam, na linni pracują fajne chłopaki.

Biuro

Zakład upada na samo (usunięte przez administratora) Ludzie zatrudniający się do biura na 1 zmianę, laduja na produkcji jako operatorzy na 3 zmiany. Nie po to kończyłem studia żeby tak skończyć...

Ludzie
@Biuro

Na produkcji też są ludzie po studiach A poza tym warto żeby pracownicy z biura skosztowali tego miodu na dole A nie tylko chodzili wytykali i przepytywali jak w szkole Sorry ale taka prawda Oczywiście nie wszystkim palma odbiła

On
@Ludzie

Dobrze napisane do tego jeszcze wychodzą wcześniej i papiery które sami nam na rzucili i robią dym jak czegoś nie wypelnimy Nie potrafią wypełnić albo nie wypisują KKP więc sorry żenada

@Ludzie

I co z tego, że na produkcji są ludzie po studiach? To świadczy tylko o ich nieporadności życiowej. Studia to przepustka do lepszej, lżejszej i znacznie więcej płatnej pracy. Ja nie po to je skończyłem, żeby pracować na 3 zmiany przy maszynie...a skoro oni takiego wyboru dokonali to przykre..

@Biuro

ojej, ktoś tutaj jest bardzo zdenerwowany, że musi pracować fizycznie i troszkę się ubrudzi

@Biuro

W przeszłości każdy pracownik który biurowy, zaczynał od tygodnia na produkcji żeby dowiedzieć się z czym to się je. Uwierz że dziś są technologami, specjalistami, kierownikami czy Panią z biura. I nikomu nie czapka z głowy nie spadła. Powinno to wrócić.

No wlasnie
@Ludzie

Tak samo ci wszyscy teoretycy co mierzą czas cyklu i wylicza normy, też powinni spróbować zrobić to co im na kalkulatorze wyjdzie i zweryfikować

@XYZ

Spieszę Ci z wyjaśnieniem. Pracy fizycznej się nie boję. Co więcej w czasie studiów pracowałem fizycznie, również w zakładach produkcyjnych. Ale tamte czasy minęły, studia skończyłem więc nie myślę cofać się wstecz a iść do przodu.. Widzisz różnice? Skoro tak Cię boli praca jako operator zapraszam na studia- robotyka i automatyka i znalezienie bardziej satysfakcjonującej pracy. Nie ma nic gorszego niż stanie w miejscu lub cofanie się.

@No wlasnie

Oj dokładnie niech sobie to wyrabiaja

@Biuro

nigdzie nie zostało przeze mnie wspomniane, że boli mnie praca jako operator :)

@XYZ

Przecież z każdej twojej wypowiedzi to wynika i jeszcze wysmiewasz od nieudaczników ludzi po studiach którzy pracują na produkcji. A żeby Cię.... Wiesz co strzelił i mam nadzieję że szybko z tąd uciekniesz. Bo jak zacytuję ostatni ciekawy tekst. Wsadz produkcyjnego do biura i pokaż z czym to się je... Ogarnie i doceni... Pojmie a jeszcze doradzi bo jest z ognia wyjęty. Wsadz biurowca że stołka na produkcję a się ze...ra Bo przecież on po studiach... W robo lach siła!!!!!!!!!

Pracownik biurowy
@Yoolo

Nie do końca tak jest. Już nie raz tak było, że bardzo dobry pracownik produkcyjny był oddelegowany na kilka mies. do biurowej pracy i po 2-3 tygodniach i on miał dosyć, i jego mieli dosyć. Oczywiście były też przypadki odwrotne, że się to sprawdziło i taki pracownik został w biurze, później kończył studia i szedł coraz wyżej. Praca biurowa nie jest łatwa. To nie jest siedzenie przy komputerze 8-9 godzin dziennie i czytanie wiadomości czy granie w gry, jak wydaje się z zewnątrz. To dziesiątki spraw do załatwienia nieraz bardzo trudnych, masa telefonów dogrywanie pracy firm zewnętrznych, masa stresu, nieraz podejmowanie bardzo dużej odpowiedzialności za pracę innych ludzi. Często jest tak, że po przyjściu do domu człowiek nie jest w stanie przez dwie trzy godziny skupić swoich myśli bo jest tak psychicznie zmęczony. Każdy pracownik w firmie musi znaleźć swoje miejsce, jego praca jest równie ważna dla innych i bez jego pracy firma by nie istniała.

Prawda
@Biuro

Chyba za kiepskie te studia skończyłeś skoro cie wysyłają na produkcję

@Pracownik biurowy

i to jest akurat spoko opinia, szczególnie ostatnie zdanie , a nie texty że o jezu skończę na produkcji, jakbyśmy byli najgorszym sortem

@Pracownik biurowy

Zgadzam się a jestem z produkcji Dobrze napisane

Gruby
@Biuro

No to się zwolnij i poszukaj pracy, w której korona z głowy Ci nie spadnie. Myślę, że z takim wykształceniem i doświadczeniem nie powinien to być problem :)

@Biuro

Powinieneś wylecieć z biura i do łopaty, by nauczyć się szacunku do pracy i ludzi którzy ja wykonują. Ty żyjesz z ich pracy i tego co produkują. To dzięki takim ludziom, często nawet bez wykształcenia, masz dom lub mieszkanie, jeździsz samochodem, masz telefon, jesz chleb i korzystasz z innych produktów spożywczych. Patrząc na to co produkujecie, papiery, które musimy hurtowo podpisywać to większość z was po studiach nawet nie zna dobrze języka ojczystego. Powiem ci tak jak kiedyś powiedział prezes Kaczyński, jesteście wykształciuchami [nie wszyscy na szczęście]. Dawniej człowiek po studiach był wszechstronnie wykształcony i była to elita intelektualna narodu, dziś wystarczy ZZZ i dostać papier i z chłopa robi się panisko, ale słoma z butów wystaje...

małaczarna

Ludzie? Wy tak na serio te 50 czy tam 100zl nazywacie podwyżka? Obudźcie się... plują na was, a wy mówicie, że deszcz pada.

@małaczarna

A ile byś chciała??

On

Podwyżki różne hm.. Co ma na to wpływ? Że jedni 50 inni więcej

@On

No właśnie nikt tego nie wie. O co chodzi??

bob
@Nowak

Biurowi po100 produkcja po 50 co tu więcej rozumieć krótko i na temat to się nazywa 10 ojro....:)

@bob

Nie, na produkcji te "podwyżki są zróżnicowane. Jedni 100 drudzy 50.

Załamany

Zadowoleni z podwyzek? Kpina kpina Wszystko idzie do góry ceny, opłaty. Ręce opadają 50zl brutto na dobrą flaszkę nie wystarczy chyba żeby się opic ze złości

Zdegustowany

Na tej produkcji to same brzydoty robią, skąd wy się urwalyscie

Yoolo

Podział na strefy, żeby ograniczać kontakt, śmiechu warte. I jeszcze te plakaty jak i w których godzinach korzystać ze stołówki. I czerwonym drukiem że to ma być przestrzegane!!! I po co to skoro liderka ( właśnie ta A..) ma to głęboko w.... Sztuki muszą być i biedaki z fiata latają na przerwy jak jej się podoba. Katastrofa

@Yoolo

Czego nie wolno robić pracodawcy... Zakazywać pracownikom udawania się do miejsc o podwyższonym ryzyku w celach prywatnych Izolować od reszty zespołu tych pracowników, co do których istnieje podejrzenie potencjalnego zakażenia

Baaas

Pracuje w tym zakładzie 13 lat. Szukam innej pracy, bo mam dość tego zakładu. Kiedyś było lepiej. Nadgodziny, premia marcowa I dodatkowy grosz do kieszeni ktory Można było GODNIE ZAROBIĆ ZA PRACĘ teraz rozbili i na kwitku wogole nieodczuwalna.... Soboty darmowe. Wyplata tragedia nie stać mnie, żeby się utrzymać. Ciągła weryfikacja skili Lpa (usunięte przez administratora) a gorzej niż w szkole. Zakład osiągnął całkowitego dna. Az się dziwię, ze jeszcze ktoś tam chce pracować

@Baaas

Ci co zostali to ludzie z kredytami,długami,ci co za bardzo wyjścia nie mają

Robol

Niech sobie w tyłek wsadzą te podwyżki,mam dosyć tego zakładu.

Ciekawe dlaczego w Bielsku maja mieć po 100 zł podwyżki i po 50 zł indywidualnej. A w Czechowicach mniej.

Bubel

Dokladnie dlaczego? Przecież to jeden zakład. Nie chcemy być poszkodowani bo Bielsko to inna strefa.

Podobno maja być jakieś podwyżki. Słyszał ktoś coś?

50 zł....

Rob

Tak 50 zł i jeszcze indywidualne dodatkowo 50 zl. Wypłaty tragiczne, żadne, zaraz dogonimy najniższą krajową a soboty za darmo i jak tu utrzymać rodzinę i poplacic rachunki? ????

Bobo

Dzień dobry sa przyjedzia do trw w Czechowicach dziedzicach

Może i sa
@Bobo

Ale nikt nie chce iść bo boją się pewnej Agi

@Może i sa

Tej co to 3d chili zamawiala ale nic nie pomogło?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group