Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Ludzie

Co to za ploty ze liderka kierownikowi robiła dobrze? Podobno się chwalil

Stary byk

Pan (usunięte przez administratora)Miejmy nadzieję że wygryzie dyrektora. To chyba jedyna osoba reprezentatywna z klasą. Powodzenia życzę.

Belok
@Stary byk

Oj tak Naprawdę gość z klasą. Inteligentny, wykrztalcony i przede wszystkim normalny dla zwykłych pracowników. Każdy z nas wiedział na czym stoi, co i jak

Gość 1

Czy ktoś wie kiedy wraca była liderka (usunięte przez administratora)

Gosc

?

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Joo

Ktoś wie na jakie stanowisko wraca nasz były (usunięte przez administratora)

Magazynier ???? ????

Czy lider z Forda zm. A to taki mocny w mowię tylko,! bo dziś zamianę zrobił i to mocną! Ale to się widzi! Pozdrawiam i mam nadzieję że trafisz na ????

Waldek

Witam mam pytanie czy pracowal u was w firmie (usunięte przez administratora)

Yoolo
@Waldek

(usunięte przez administratora)Tak i dobrze ze go już nie ma

@Yoolo

Teraz jest generalnym w Magnie w Dabrowie Gorniczej a od was sie sam zwolnil???

Waldek

Witam mam pytanie czy pracowal u was menager Szymon P.

Qq

Tak

@Qq

No hej on byl dyrektorem w firmie czy byl na innym stanowisku i czy sam sie zwolnil czy go zwolnili bo teraz jest u nas generalnym

@Waldek

Ostatnio jako generalny. A gdzie teraz jest dyr?

Yoolo
@Waldek

Generalny. A teraz gdzie pracuje?

Waldek

Teraz jest generalnym w Magnie w Dabrowie Gorniczej a zwolnil sie od was sam???

Waldek

Teraz jest generalnym w Magnie w Dabrowie Gorniczej a sam sie zwolnil???

Dawid

Szukam możliwości zatrudnienia w ZF Group na stanowisku księgowego, ale przeczytałem na stronie internetowej, że nie tylko tę jedną funkcję się tam pełni. Mianowicie jeszcze pracuje się tam jako księgowy i "trener". O co w tym dokładnie chodzi?

Ciekawa

Witam serdecznie. Mam pytanie bardziej do dyrekcji. Co tydzień będą testy na covid. Dużo ludzi ma test pozytywny lub kwarantanne. Co dalej? Jeżeli będzie coraz więcej zakażeń. Czy zakład będzie zamknięty tak jak rok temu na ponad miesiąc? Juz chyba nie będzie tarczy antykryzysowej. Nie chcemy starać pracy. Dziękuje za odpowiedź

@Ciekawa

Jeśli masz pytanie do dyrekcji to nie pytaj na forum bo ci tu nikt nie odpowie ,a po drugie co tak panikujesz? Zakładu nie zamkną

@Ciekawa

Pozytywny test o niczym nie świadczy, dla mało zorientowanych proszę poczytać co to jest koronawirus, sars-cov2, covid 19 a wtedy dowiecie się prawdy... Żyjemy już z tym od lat 60 XX wieku... i tu dowiecie się prawdy o rzekomej pandemii

Zff

Coś wiadomo czy w końcu usuną ze stanowiska pewną/ego liderkę/a?

BBC

Świnka pippa?

Słyszał ktoś o jakiś postojach ?Chodzą plotki że może być postój z powodu braku komponentów i małych zamówień.

Kiedy

Ile jeszcze będą nam urlopy zabierać? Rozumiem, że chroni to zakład w jakiś sposób, ale pytam jak długo to jeszcze potrwa? Miesiąc, dwa? Będzie postój całego zakładu? Nikt nic nie wie?

@Kiedy

Kto Ci zabiera urlop? Nikt nie zmusza na razie do brania nowego urlopu. Wydawaja zaległe bo roboty nie ma. Część fabryk stoi ze względu na brak części od innych koopetatorow. Więc na razie wstrzymali zamówienia na przekładnie. Np. Ford. Poczytaj trochę na te tematy w necie.

Kiedy

Źle się wyraziłem, lepiej brzmi "proponować urlop". Ale i tak jestem ciekaw jak długo taka sytuacja ma się utrzymać? W necie są różne informacje, a ja chciałem wiedzieć jak u nas sprawa wygląda i tyle. Pozdrawiam

@Kiedy

No to wystarczy zapytać lidera lub kierownika. Spadły zamówienia, bo koncerny nie mają części ze względu że w inne fabryki nie dostarczają części. Lepsze iść na urlop niż mają zwalniać

Kiedy

Właśnie w zakładzie różne słuchy chodzą. Wiadomo lepszy urlop niż zwolnienie, ale pewnie nikt dokładnie nie wie jak długo to potrwa.

Pracuję w tej firmie wiele lat i nigdy żadnemu, wyżej postawionemu panu nie przyszło do głowy aby pracowników zmuszać do pracy w okularach(a jeśli chodzi o zerówki to z jakiej racji mamy sami je finansować). Ktoś uległ psychozie covidowej jeśli chodzi o maski i okulary. Racja - czas zmienić pracę.

Przecież pracodawca decyduje o nakazie noszenia masek, część pracowników byłaby bardzo wdzięczna za ich brak(choroby gardła, trudności z oddychaniem, infekcje jamy ustnej) a okulary-te co nosimy no cóż nie nadają się do 8 godz. pracy(bóle głowy, pogorszenie widoczności, ostrości widzenia). Jeżeli ktoś czuje się zagrożony to niech sobie nosi nawet podwójnie.

Mi

Dokładnie, wiele osób kupiło sobie lepsze okulary "zerówki" z własnej kieszeni... Ja również dlatego, że źle widziałam w nich i oczy mnie bolały po dosłownie dwóch godzinach ????

Joo

Nikt Ci nie każe nosić maseczki - możesz zmienić pracę. Jeśli okulary Ci nie pasują - możesz kupić sobie u optyka zerówki i po problemie.

Nowy nie smigany

Pq24

Rob
@Nowy nie smigany

Najlepsza linia na której pracowałem. Bywało ciężko ale atmosfera suuuuper. Juz dawno nie MAPQ24. Wspomnienia zostają. Pozdrowienia dla Krzyśka L.

Kiedy skończy się cyrk jeżeli chodzi o maski i okulary?

Stary pracownik

Nie prędko. Okulary już z nami zostaną na stałe tak jak jest w Bielsku. Maseczki? Do póki się epidemia nie skończy to pewnie przynajmniej do końca roku będziemy w nich pracować. Tylko lata sobie nie wyobrażam i tych upałów z tym czymś na buzi.

Cyrkk

Dla niektórych niech ten cyrk trwa jak najdłużej bo nie trzeba patrzeć na ich facjaty które no bądźmy szczerzy niektóre zwłaszcza ze zmiany C mają niezbyt urokliwe

Robol

Co z premią roczną?wie ktoś coś?

@Robol

2240 zł z czego 1440 wypłacone a 800 kwartalnie

Mo

Kiedy wypłacają te 1440?i jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać 100%tej premii rocznej? Czy to każdemu się należy?

joo
@Mo

premia roczna jest wypłacana z wypłatą za luty czyli w marcu. Od głównej kwoty odlicza się proporcjonalnie za każdą absencję (urlop na żądanie, L4, opieka).

Mo

Kto nadchodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group