Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Mieczysłąw Pompka

Bo był niedościgniony i najlepszy ?! Budził grozę i strach przełożonych ! Więc jak to zwykle w życiu bywa - firma bała się tego tempa i nie była gotowa na taki skok do przodu, więc musieli coś z tym zrobić...

Pąpka pana Mieczysława
@Mieczysłąw Pompka

Leżę i Kwiczę och Karolu, chyba raczej firma nie była gotowa na nową jakość, na tę enegiję bijącą z lica, na ten pęd, na to wszystko... echhhhh, szkoda mimo wszystko - taka okazja dal firmy / farmy już się nie powtórzy !

Jak wygląda rozmowa w ZF Group na stanowisko Stażysta? Prowadzący rozmowę są OK? 7 października pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Rozmowa jest podzielona na dwie części - spotkanie z rekruterem i z kierownikiem obszaru. Rozmawiamy o oczekiwaniach kandydata, jego motywacji do podjęcia pracy, dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i umiejętnościach związanych z konkretnym stanowiskiem. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

Oburzeni.

Witam. Wczoraj dowiedzieliśmy się że naszej badz naszym koleżanka( prawdopodobnie drugiej też nie dadzą) nie przedłużono umowy ,bo jak to powiedzieli miała za dużo opieki na dzieci . Ciekawi jesteśmy czy tym osoba co mają umowę na stałe A chodzą na l4 co chwilę na 2-3 dni też wypowiedzią umowę bo chyba by wypadało, skoro tak traktują ludzi którzy widać że naprawdę pracują. Dodamy że ta osoba jest mega pozytywną osoba , świetnie pracuje i zawsze wywiązuje się że swoich obowiązków A i wiedzę ma co nie jeden lider. Zawsze jest pomocna i robota jakich mało. Bardzo będzie nam jej brakować. Gdzie jest teraz dyrektor? Czemu nie da jej szansy ? Czemu nie sprawdzi co było powodem nieobecności pracownika? W życiu się różnie układa i czasami trzeba czasu żeby wszystko poukładać! Ale nie lepiej zwolnić (usunięte przez administratora) pracowników i przyjmować Ukraińców albo nie robow. Masakra co się tam dzieje. Mamy jednak nadzieję że kierownik z dyrektorem się ogarna i dadzą szansę ludzia którym zależy na pracy! Ciekawe też gdzie jest lider czemu nie stanął za nie, pewnie się boi odezwać albo wolał wybrać kogoś innego . Pamietacje to nie oni beda stratni tylko wy pozbywają się takich ludzi

@Oburzeni.

Dzień Dobry. Każda decyzja kadrowa w firmie jest analizowana z bezpośrednim przełożonym i zapada w oparciu o cele biznesowe zakładu. Osoby będące stronami i tylko te osoby mają możliwość kontaktu z Działem Personalnym, przełożonym czy koordynatorem z Agencji Pracy Tymczasowej w przypadku wątpliwości do ww. decyzji.

to wyjaśniam
@Oburzeni.

Jak nie przedłużyli Ci umowy to wiedz że twoja produktywność to lipa!!!!! załóż sobie firmę i przyjmij takich pracowników ja TY jesteś na l4 ok :-) 2-3 dni to pijackie :-) :-) :-) jak piszesz cytuję "jest mega pozytywną osoba , świetnie pracuje i zawsze wywiązuje się że swoich obowiązków A i wiedzę ma co nie jeden lider. Zawsze jest pomocna i robota jakich mało. " to trzeba jeszcze dopisać " DYSPOZYCYJNA" i tu jest problem :-) :-) :-) a liderów się nie czepiaj, to są ludzie tacy jak TY

dp
@to wyjaśniam

A zwrot '' DYSPOZYCYJNA'' odnosi się do pracy w sobote lub czasami w niedziele. A są zmiany gdzie w soboty pracują jedni i ci sami operatorzy. Reszta ma to w (usunięte przez administratora) A stawki mają większe. To samo się tyczy takich dinozaurów co na jednej maszynie pracuje 10 lat bo na innych nie umie. No sorry czy tak poważna firma musi zatrudniać (usunięte przez administratora) Jak nic więcej nie umie to poco firma mu płaci stawkę np;3600. A ktoś inny ma skili na 5 cz 10 maszyn a ma ledwo 2700. Coś tu nie halo.

Szcześliwy
@Oburzeni.

Witam pracowałem przez 12 lat na Produkcji najpier w Trw potem Zf zreszta na jedno wychodzi.Przez pierwsze 4 lat było spoko potem wszystko sie popsuło tzn Zabieranie premi zmuszanie pod grozba karnych rotacji do weekendów podwyzszanie norm robienie z ludzi idiotów przez pana (usunięte przez administratora) i najczestcze hasło jęli nie przyjdziesz w weekend to nie dostaniesz umówy lub dostaniesz 3 Rotacje.(usunięte przez administratora) na szczescie teraz paracuje u normalnych ludzi.

Ktos
@to wyjaśniam

Liderów się nie czepiaj - dobre. Oni tylko myślą że są nie tykalni ale się myślą i niedługo się o tym przekonaja. :) czasami jednak telefon do dobra sprawa.

Jestem zainteresowana praca w dziale logistyki, czy ktoś podpowie jakie wymagania są stawiane kandydatom? Jakie należy mieć doświadczenie w logistyce, aby się ubiegać o etat?

@Karolina

W tej chwili niestety nie prowadzimy rekrutacji w Dziale Logistyki w Czechowicach - Dziedzicach. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert na portalach rekrutacyjnych oraz na portalu ZF zgodnie z informacją w zakładce "Przebieg procesu rekrutacyjnego". Wymagania zależne są od poziomu stanowiska oraz dedykowanego projektu.

logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Kto odpowie

Ile teraz zarabia sie na produkcji?

?
@Kto odpowie

Haloo

@?

Stawka zasadnicza na początek nie jest mniejsza niż 2750,00 zł brutto. Do wynagrodzenia nasi pracownicy otrzymują również dodatki stanowiskowe, premię kwartalną i wakacyjną oraz dostęp do wielu bonusów pozapłacowych - takich jak prywatna opieka medyczna, transport pracowniczy czy karta sportowa. Więcej informacji w zakładce 'Benefity i ścieżki rozwoju'. Zapraszamy do kontaktu - bezpośrednio z Działem Personalnym lub z agencją pracy tymczasowej (szczegóły w zakładce 'Przebieg procesu rekrutacyjnego').

Jo
@ZF Group

Multisport to jest na linii eps na 130 i eolach tak że te karty to na obróbki dajcie sobie

Robol

Starzy pracownicy zarabiają teraz mniej od młodych nawet świeżo przyjętych bo znieśli im podatek a nie umieją połowy z tego co stary pracownik,do (usunięte przez administratora) z taką robotą.

CNC

Czytam te opinię bo chciałem tam aplikować ale widzę ,że to miejsce trzeba omijać szeeeerokim łukiem . Dziękuję wszystkim , którzy zamieszczają tutaj ostrzeżenia przed tą patologią . Szkoda mi czasu na takich pracodawców . Dziękuję .

Ja też nie dostałam wypłaty a konto mam w Paribas

Dzień Dobry, Opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia dla niektórych pracowników wynikało z problemu technicznego, który wystąpił w siedzibie MBanku. W dniu dzisiejszym na tablicach ogłoszeń w firmie pojawi się pismo od Dyrektora banku ze szczegółowym wyjaśnieniem powodu zwłoki.

Stanowczy

I mamy kolejny przykład nietykalności LIDERA. Pani została zwolniona bo Lider miał gdzieś operatora który zgłaszał problem. Liderom wolno wszystko. Lider broni tylko swojego tyłka potrafi wyprzeć się wszystkiego, a zwykłego Kowalskiego ma za śmiecia. Jak długo jeszcze władza będzie tą chołotę tolerować? Zamiatanie problemów pod dywan, nieprzestrzeganie podstawowych standardów jakościowych, tylko sztuki, sztuki ,sztuki. Władza tego albo nie widzi ,albo nie chce widzieć. Tak dalej być nie może. Panie P. ,Panie D. - bardzo mało wiecie. Proponuję szerzej otworzyć oczy i przyjrzeć się problemom zanim będzie za późno no chyba ,że w niedługim czasie chcecie budzić się z ręką w nocniku.

@Stanowczy

No i mamy kolejny przykład gownianego komentarza. Pani została zwolniona bo zamiast wyrzucać sztuki które maszyna odrzuciła jako nok to oszukiwala sekwencję poprzez włożenie ręki do skrzynki na braki A niezgodna sztukę puściła dalej w proces jako sztukę zgodna. Z Tad reklamacja. Lider za głupotę swojego pracownika otrzymał nagane... Władza widzi co się dzieje. Panie stanowczy - zamiast wkładać rękę do nocnika tylko dlatego że w środku jest ciepło, lepiej troszkę pomyśleć co wcale nie boli A przynajmniej ręką nie śmierdzi. Na ten moment zrobiłeś z siebie idiote który niewiele wie o miejscu w którym pracuje.

Uuu
@Piotr

Naiwny Pan jesteś tak Panu wmowili specjaliści. Kto tam kiedykolwiek pracował wie jak to wygląda. Szwindel na szwindlu byleby za dużo wałków nie wyzlomowac. Przykład idzie z góry. Mi sam osobiście Lider pokazywal co mam robić że złymi walkami. Wałek na bok sygnał na czujnik zjeżdżalni i resztę już Lider ogarniał. Pozdr.

Lena
@Piotr

O i Pan DyrDra nas zaszczycil. Pozdrawiam. PS. Nie ma Pan racji. Lubicie i chcecie łykać ciemnote :)

Birmingham
@Lena

Pelikany??? He he

GreKu
@Uuu

Już na szkoleniach mowia, że nie wolno (usunięte przez administratora)skrzynki braków więc wybór należy do Ciebie . Jesteś duży już i możesz sam decydować. Oszukujesz skrzynkę to licz się z tym, że Cię wywala jak Cię złapią. Jak by Ci lider kazał wsadzić palec w tyłek to też byś wsadził ? Masz własny rozum więc nie zwalaj winy na liderow. Myślisz, że Cię zwolnią jak odmówisz (usunięte przez administratora)? Może poprostu nie masz jaj i tutaj zgrywasz twardziela z za klawiatury ? Najlepiej stacja maszynie i narzeka na wszystko i wszystkich nie robiąc nic żeby się rozwijać. Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych a jest takich całkiem sporo.

Stefan B
@Piotr

Sama tego nie wymyśliła, tylko prawdopodobnie liderek tak doradził, ale w razie czego wyprze się. Powinien WYLECIEĆ na zbitą mordę za głupotę SWOJĄ. Władza nawet się nie domyśla głupoty niektórych liderów.

dp
@Piotr

Ta Pani została słusznie zwolniona. Została przeszkolona jak postępować z komponentem który jest wadliwy. Co by było gdyby trafił do finalnego klienta. Tego nie da się obronić. Po to jest ta cała dokumentacja na stanowiskach. Gdyby to wyszło w nowym gotowym samochodzie to jest pozamiatane. Bronicie operatora a nie myślicie co by było dalej Jakby to przeszło . Ta pani znajdzie dla was pracę jak w najgorszym razie zamknął zaklad. Sama sobie winna i do siebie niech ma pretensje. Wszystko w tym temacie. Dzięki temu inni opreatorzy będą się pilnować. Albo noga (usunięte przez administratora) brama.

Sm

Nie ma gorszego widoku niz niby kobieta w typowo męskiej robocie a bleee

XYZ
@Sm

ja przepraszam bardzo, ale kto powiedział, że kobiety nie mogą/nie powinny pracować na produkcji? mamy XXI wiek i jeśli mężczyźni mogą pracować jako fryzjerzy, makijażyści bądź robić paznokcie, to dlaczego kobieta nie może pracować na produkcji?

@Sm

Dlaczego tak twierdzisz? Sądzisz, że kobiety w ZF Group pracują mniej wydajnie, czy to jakieś Twoje światopoglądowe kwestie? Jesteś odosobniony w takim myśleniu, czy Twój tok rozumowania popierają inni pracownicy w firmie? Abstrahując od tej sprawy, może opiszesz jak Twoim zdaniem wygląda tu praca? Jesteś zadowolony z zarobków, są jakieś benefity pozapłacowe? Jaka panuje atmosfera w zespole? Warto dzielić się szerzej swoimi opiniami, takie wpisy są cenne dla osób poszukujących tu zatrudnienia.

Tomasz

Dzień dobry, czy obecnie jest prowadzona rekrutacja?

@Tomasz

Dzień Dobry. Tak, w tej chwili prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne. Zachęcamy do kontaktu z Agencją Pracy Tymczasowej. Szczegóły w zakładce "Aktualne oferty pracy".

Pracownicy zf
@ZF Group

Ciągle prowadzić rekrutację A (usunięte przez administratora) pracowników zwalnianie A przyczyna bo za dużo opieki? Może warto zapytać czasami dlaczego tak było? Sa różne sytuacje w życiu. Ale nie lepiej wywalić. Mamy nadzieję że was też tak kiedyś potraktuje liczymy na to. Czasami trzeba więcej czasu żeby sobie poukładać życie . Zwalnianie ludzi którzy pracują mają wiedzę i są zawsze pozytywni dla ludzi tak jak nasza koleżanka wczoraj. Cały zakład jak się o tym dowiedział to wszyscy mieli jedno zdanie. Jesteście chorzy i tyle . Czemu nie zwolnijcie tych co pracują kilka lat i idę na 2-3 dniowe zwolnienia co chwilę? . Może dyrektor wkoncu ogarnie ten system i zastanowi się co robi. Może on też kiedyś będzie tak potraktowany.

Anon

Czy istnieje bus pracowniczy do Czechowic z Oświęcimia?

@Anon

Do zakładu w Czechowicach - Dziedzicach dojeżdża na 3 zmiany autobus z Brzeszcz. Przystanek początkowy to KWK Brzeszcze.

Dominik

Ktoś wie, czy jeździ bus pracowniczy do Czechowic z Oświęcimia?

No

Boże gdzie jo jest????

Dzień dobry, Dziękujemy za dodanie nowej opinii. Zgodnie z obowiązującymi procedurami o wszelkich naruszeniach zasad należy poinformować bezpośredniego przełożonego oraz Dział Personalny, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania w celu wyjaśnienia zgłoszenia.

XYZ

czerwona łapka i problem rozwiązany

Ga

(usunięte przez administratora) całą władzę i liderów,na pochybel im.

Kto odpowie
@Ga

Ile teraz zarabia sie na produkcji?

Aktualność
ZF Group wita wszystkich użytkowników portalu GoWork. Zapraszamy  do dzielenia się własną opinią dotyczącą zatrudnienia, benefitów i  procesów rekrutacyjnych oraz do zadawania pytań, na które chętnie odpowiemy.

Przypominamy, że tylko rzeczowe i kulturalne posty pozwolą innym użytkownikom serwisu wyrobić sobie opinię na temat pracy w ZF Group.
Ggg

Dla pana dyrektora.niech Pan zwróci uwagę lub się przyjrzy jak niektórzy liderzy zwraca ja się do pracowników.później nic dziwnego że się zwalniają.można być osobą stanowcza ale obrażać przy wszystkich??!nie porozumienie.proponuję czasem wpaść na nockę co po niektórzy robią jak nie ma ,,kierownictwa,,

Stary
@Ggg

Ale co się przejmujesz liderem, mnie jak lider ubliży to zjebie go jak psa i nawet nie mruknie szmaciasz

Teraz strajk nauczycieli,a kiedy my strajkujemy???

Josułe

Ej, guptoki ja was wszystkich i tak kocham... i tych najgorszych, i tych najlepszych, kochacie się też

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 158, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group