opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Kwidzyn
  • Piła
  • Brodnica
  • Chojnice
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    emil

    05.10.2022 14:10

    Kandydat

    A ja mam z kolei takie pytanie - czy biuro mają tylko jedno w tej miejscowości co tu jest czyli Jacewo czy może mają też w jakichś większych miejscowościach?
    ReviewUserIcon
    emil

    11.10.2022 10:21

    Kandydat

    a bo właśnie zastanawiałem się nad pracą tutaj, ale to Jacewo to tak ni w pięć ni w dziesięć mi pasowało
    ReviewUserIcon
    bbobo

    18.10.2022 11:49

    Kandydat

    a na co chciałeś aplikować?
    ReviewUserIcon
    bob

    21.09.2022 08:33

    Były pracownik

    widzę, że dużo osób pytało tutaj o praktyki, ja byłem, jestem zadowolony, z mojej perspektywy mogę polecić.
    ReviewUserIcon
    nn

    29.09.2022 10:44

    Kandydat

    a o jakim stanowisku piszesz?
    ReviewUserIcon
    bob

    03.10.2022 09:19

    Były pracownik

    studiuje budownictwo więc praktyki na inżyniera budowy
    ReviewUserIcon
    Bart

    31.03.2022 15:46

    Kandydat

    Pracuje ktoś na stanowisku inżynier budowy? Bo się zastanawiam nad przyjściem tutaj, a widzę, że szukają w paru miejscach. Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    devon

    29.08.2022 09:51

    Pracownik

    znaczy się pytasz o opinie o lokalizacjach czy o co, bo trochę nie rozumiem pytania
    ReviewUserIcon
    .

    28.09.2022 14:37

    Kandydat

    No to wybierz ten projekt, na który masz najbliżej i tyle
    ReviewUserIcon
    technikum

    25.08.2022 09:42

    Kandydat

    Na stronie firmy czytam, że prowadzą praktyki dla studentów, ale chciałbym zapytać czy ktoś wie czy może organizują praktyki dla uczniów technikum?
    ReviewUserIcon
    widz

    19.09.2022 12:33

    Kandydat

    nie każdy lubi wisieć na linii czekając na połączenie
    ReviewUserIcon
    technikum

    20.09.2022 15:28

    Kandydat

    na to już nie mam komentarza...
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.07.2022 19:27

    Kandydat

    Cześć! Czy warto wysłać CV na kosztorysanta do Wrocławia? Bardzo zależy mi na nowej pracy w takim charakterze. Jednakże martwi mnie to ze oferta średnio co kilka miesięcy pojawia się na portalach z ofertami pracy. Jak jest na serio? Czy pracodawca dopuszcza prace hybrydowa ze względu na miejsce zamieszkania?
    ReviewUserIcon
    Cola

    07.09.2022 09:02

    Pracownik

    Wszystko zależy od stanowiska i tak naprawdę wielu innych czynników
    ReviewUserIcon
    Cola

    07.09.2022 09:03

    Pracownik

    To nie my decydujemy o stawkach, żeby tu cokolwiek więcej na ten temat pisać
    ReviewUserIcon
    Kopiec

    05.08.2022 09:21

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie rekrutacji, bo nie znalazłem tu takiego wątku
    ReviewUserIcon
    nakia

    12.08.2022 07:50

    Pracownik

    mówię tylko, że można coś dopytać w temacie czy tam od swojej strony powiedzieć, zdarzyło mi się tak zrobić, ale no nie daje to pewnego efektu
    ReviewUserIcon
    Strus

    13.08.2022 20:52

    Były pracownik

    Ja killka lat temu wysłałem cvke, gość odezwał się od razu. Po dwóch dniach było wiadomo ze mnie wezmą. Ogólnie zależy od stopnia desperacji ale raczej na budowy biorą wszystkich jak leci.
    ReviewUserIcon
    Dżej

    06.05.2022 15:26

    Kandydat

    Był ktoś, ma ktoś opinie o stażu w alstal?
    ReviewUserIcon
    Dżej

    03.08.2022 14:36

    Kandydat

    Zobaczę co się będzie działo z tym
    ReviewUserIcon
    Dove

    04.08.2022 17:11

    Kandydat

    Ok, będę czekać na info :)
    ReviewUserIcon
    qwer

    14.07.2022 12:04

    Kandydat

    Szukają głównie na kierowników, inżynierów, dyrektorów a coś bardziej fizycznego?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.07.2022 10:06

    Pracownik

    Firma nie zatrudnia pracowników fizycznych. Skoro nie ma ogłoszenia, to chyba nie szukają, co nie? :)
    ReviewUserIcon
    qwer

    25.07.2022 15:23

    Kandydat

    Okeej, to wszystko wyjaśnia. Nie mam już pytań w takim razie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    11.07.2022 11:55

    Kandydat

    Szukam opinii o pracy w dziale wycen. Widzę, że często pojawia się ogłoszenie na kosztorysanta. Już kiedys brałam udział w rekrutacji, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo usłyszałam od osoby, która stamtąd odchodziła o bardzo złej atmosferze pracy i konieczności ciągłego robienia nadgodzin. Oczywiście wiadomo, że pracownik niezadowolony pokazuje tylko swoją stronę medalu. Czy pracodawca dopuszcza prace hybrydową ze względu na daleką odległość od miejsca zamieszkania? Czy "nadgodziny" są częste? Zależy mi na pracy na takim stanowisku, ale również chciałabym stabilności i fajnej atmosfery, żeby jeszcze bardziej nie osiwieć niż już to jest widoczne.
    ReviewUserIcon
    Nero

    06.06.2022 11:09

    Kandydat

    Jakie projekty teraz macie na tapecie?
    ReviewUserIcon
    Miron

    06.07.2022 12:51

    Kandydat

    muszę mieć powód?
    ReviewUserIcon
    Lum

    07.07.2022 08:32

    Pracownik

    Nie wiem co ci do tego co kogo interesuje
    ReviewUserIcon
    Markopolo

    26.04.2022 22:25

    Były pracownik

    Nie polecam, szczegolnie budowy basenu w Bydgoszczy. Na początku dobry bajer., nawijanie makaronu na uszy a potem okazuje sie, ze jest inaczej. Lubisz pracowac charytatywnie? To polecam. Duze wymagania, a pieniadze marne niestety. Zero zycia prywatnego po pracy.
    ReviewUserIcon
    inżynier

    07.06.2022 08:53

    Pracownik

    Co się denerwujesz, rób swoje. Dyrektor wszędzie w mediach podkreśla "MOJA kadra to zrobiła", ciekawe jak Prezes zareaguje jak to kiedyś przeczyta
    ReviewUserIcon
    Markopolo

    13.06.2022 16:12

    Były pracownik

    Nie mam zamiaru pracować dla idei. Pieniadze tez sa wazne niestety. A mozna miec prace na normalnych warunkach i z normalnymi pieniedzmi. Nie wiem jakie tu maja oczekiwania, ale przy takim postepowaniu zaraz nie bedzie mial kto praocwac tam.
    ReviewUserIcon
    Doris

    08.03.2022 11:43

    Kandydat

    Witam was, jestem zainteresowana stanowiskiem jako pracownik administracyjno biurowy i chciałam zadać pytanie, które mnie nurtuje. W godzinach pracy jest napisane 7:30-16 i 7:30-13:30. To jest jakoś ustalone np. miesięcznie, jak są te godziny rozłożone? Przyznam, że pierwszy raz się spotykam z takim systemem, dlatego chciałam zapytać.
    ReviewUserIcon
    Nikki

    08.06.2022 14:24

    Były pracownik

    Zdarza się, że trzeba zostać dużo dłużej.
    ReviewUserIcon
    Bett

    10.06.2022 08:07

    Kandydat

    i potem godziny są do odbioru?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.05.2022 13:06

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robert

    26.05.2022 13:19

    Inne

    O jakiej budowie konkretnie jest mowa ? Słoneczne ?
    ReviewUserIcon
    jacek

    29.04.2022 13:59

    Kandydat

    Jak w waszym przypadku wygladała rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    18.05.2022 12:43

    Kandydat

    Spoko, wystarczyło raz ;) I jak wyglądały? Czym się różniły?
    ReviewUserIcon
    mentos

    19.05.2022 10:45

    Kandydat

    A sorry, nie wiedziałem, że komentarze pojawiają się z opóźnieniem i myślałem, że pierwszy się po prostu nie dodał
    ReviewUserIcon
    Przerażona

    29.10.2020 23:09

    Pracownik

    Nie polecam. Ciągła rotacja, stres, brak szacunku i obniżanie wartości pracownika co skutkuje tragiczną atmosferą. Z racji tego że są ciągłe braki kadrowe nawet ci niedoświadczeni pracownicy są dociążani pracą z którą nie mieli styczności, a doświadczeni czyli jednostki w firmie harują za trzech co jest z góry wymagane przez zarząd bez szans na jakiekolwiek docenienie. Najgorsza atmosfera jest w samej siedzibie która zależy głównie od tego którą nogą szefostwo wstanie danego dnia, w życiu nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do ludzi jak tam.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.04.2022 20:54

    Pracownik

    Na jakim stanowisku pracujesz jeśli mogę spytać? Bo ja mam niedługo zacząć pracę w dziale oferowania w jednym z oddziałów i się ciągle zastanawiam czy to dobry wybór...
    ReviewUserIcon
    Speedy

    10.05.2022 17:49

    Były pracownik

    "Aż będzie zrobione" : )
    ReviewUserIcon
    Dami

    15.04.2022 10:16

    Kandydat

    Sporo jest teraz ofert. Macie dużo projektów?
    ReviewUserIcon
    eden

    26.04.2022 10:44

    Kandydat

    faktycznie jest, super dzięki
    ReviewUserIcon
    Ludwiczek

    27.04.2022 15:45

    Pracownik

    Czekam na dzień, w którym osoba zerknie na stronę i zrobi dosłownie podstawowy research zanim zada pytanie. Ale chyba się nie doczekam
    ReviewUserIcon
    Kamil

    06.04.2022 14:21

    Kandydat

    Hej, jest ktoś tu z zespołu wycen? Jakie wasze opinie? Bo akurat wpadła oferta na kierownika
    ReviewUserIcon
    Tozo

    14.04.2022 13:26

    Pracownik

    Dokładnie to napisałem w komentarzu, do którego się odnosisz ;) A pracuję tu 1,5 roku.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    20.04.2022 10:27

    Kandydat

    Jasne, liczyłem, że może rozwiniesz i coś więcej napiszesz
    ReviewUserIcon
    Daniel

    16.02.2022 08:35

    Kandydat

    Jak wygląda rekrutacja zdalna na inżyniera budowy? Do tej pory bylem tylko na stacjonarnych rozmowach.
    ReviewUserIcon
    sziin

    23.03.2022 12:59

    Kandydat

    A warunki w porządku? Na jakieś dodatki można liczyć?
    ReviewUserIcon
    Kruk

    25.03.2022 09:38

    Pracownik

    W moim odczuciu w porządku. Jest parę benefitów, więc tak, można liczyć.
    ReviewUserIcon
    bolo

    09.03.2022 10:46

    Kandydat

    Chcę wysłać cv na stanowisko Kosztorysant Robót Sanitarnych. Jest w ofercie, że wymagane jakieś doświadczenie, ale zaznaczone jest też, że starszy specjalista/ekspert i nie wiem jak się do tego odnosić. Mam kilka lat doświadczenia na takim stanowisku ale nie wiem czy to wystarczy
    ReviewUserIcon
    K.

    22.03.2022 09:20

    Pracownik

    nie wiem jakie ramy czasowe mają ustalone osoby z rekrutacji, nie mam pojęcia kiedy się do ciebie odezwą. może być to kwestia tygodnia, może być i dwóch, a może kilku dni. ja dostałem odpowiedź po około tygodniu faktycznie, ale czy to jest zasada - nie mam pojęcia niestety.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.03.2022 08:31

    Kandydat

    Nie liczyłem nawet, że podasz mi tu rozpiskę rekrutacji co do dnia, ale już samo twoje doświadczenie daje jakiś zarys, że może być to krócej niż dłużej.
    ReviewUserIcon
    beck

    06.02.2022 11:57

    Pracownik

    Gdzie znajduje się oddział tej firmy w Katowicach? Co sądzicie o pracy na stanowisko ds. zamówień publicznych i jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.03.2022 13:31

    Pracownik

    Oddział firmy w Katowicach jest nowy. Z tego co wiem to dopiero szukają biura, ale jest to na końcowym etapie.
    ReviewUserIcon
    havoc

    14.03.2022 08:16

    Kandydat

    A, no i wszystko jasne. Dzięki za info
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    kkm

    28.12.2021 10:51

    Kandydat

    ile się czeka na umowe na czas nieokreslony???
    ReviewUserIcon
    Były

    14.02.2022 14:46

    Były pracownik

    Ja jak pracowałem to z tego co pamiętam miałem na początku 3 miesiące próbne
    ReviewUserIcon
    havoc

    07.03.2022 08:41

    Kandydat

    I dostawałeś wtedy umowę zlecenie, czy już uop?
    ReviewUserIcon
    Jaca

    04.02.2022 11:17

    Kandydat

    Hej hej. W zakładce ze stażami na pracuj znalazłem informacje o konkursie dotyczącym prac magisterskich i inżynierskich. Ktoś ma więcej informacji o warunkach takiego konkursu i w ogóle zasadach jego działania?
    ReviewUserIcon
    havoc

    07.03.2022 08:36

    Kandydat

    Cześć, jak się czegoś dowiesz, to dasz znać?
    ReviewUserIcon
    havoc

    07.03.2022 08:37

    Kandydat

    Byłbym wdzięczny za informację
    ReviewUserIcon
    Jaca

    04.02.2022 11:18

    Kandydat

    Ewentualnie czy byłby mnie ktoś w stanie pokierować do kogo zwrócić się z pytaniem o tę kwestię?
    ReviewUserIcon
    knuckles

    07.02.2022 10:57

    Pracownik

    pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jacek

    04.01.2022 10:17

    Kandydat

    Mam działalność i taka forma współpracy by mi najbardziej odpowiadała
    ReviewUserIcon
    Boogie

    03.02.2022 14:18

    Pracownik

    Normalne, że w takich sytuacjach jest stres. Może ty go nie odczuwasz, ale myślę, że jesteś w mniejszości. Rozmowa o pracę może zaważyć na twojej przyszłości, więc wiadomo, że jeśli na pracy zależy, to kandydat chce się możliwie najlepiej przygotować - więc pyta, w takich miejscach jak tutaj. Więc nie dla wszystkich to "tylko rozmowa".
    ReviewUserIcon
    Boogie

    03.02.2022 14:19

    Pracownik

    Zwłaszcza, że ktoś może być świetnym specjalistą, ale nie ma łatwości wypowiadania się o tym i słownego przedstawienia swojej wiedzy i kompetencji, za to w praktyce wymiata, sam doskonale to rozumiem, bo ja też krasomówcą nie jestem i odpowiadanie na pytania (mimo posiadania wszystkich umiejętności wymaganych na stanowisku) bywa dla mnie mocno stresujące.
    ReviewUserIcon
    23l0

    01.02.2022 09:32

    Kandydat

    Można w tej firmie liczyć na premie, czy raczej stała, sucha podstawa i zero dodatków finansowych niezależnie od wyników?
    ReviewUserIcon
    tak

    02.02.2022 14:39

    Pracownik

    są premie regulaminowe i kilka innych benefitów
    ReviewUserIcon
    Boogie

    03.02.2022 14:15

    Pracownik

    Są są. Od sprzedaży/uznaniowe/kontraktowe. Konkrety to już od stanowiska zależą.
    ReviewUserIcon
    Normalna

    12.01.2022 11:51

    Pracownik

    Ludzie czego wy chcecie. Fajna firma która się szybko rozwija i sprzyja dobrej atmosferze. Wszystko zapewnione i normalne godziny pracy. Wszystko wypłacone na czas zgodnie z umową. A wy ciągle narzekacie. Tylko plotki, papieroski i myślenie jak z (usunięte przez administratora) To nie urząd tylko komercyjna firma. Jak wam się to nie podoba to droga wolna ale nie psujcie innym atmosfery gwiazdy!
    ReviewUserIcon
    kolega

    25.01.2022 09:14

    Pracownik

    masz racje papierosy są niezdrowe
    ReviewUserIcon
    Borsuk

    31.01.2022 10:05

    Były pracownik

    Wszystko zależy w jakim dziale na jakim oddziale przy jakim projekcie i jak się bardzo jest, że tak powiem, "na widoku". Jak szef nie widzi to można nawet nic nie robić ale jak się ma go blisko to nawet jak jest dobrze to jest źle haha. Ogólnie w tych czasach pisanie, że coś takiego jak wypłata na czas zgodnie z umową jest atutem gdzie to powinno być standardem to coś już mówi. Ale to prawda, droga wolna i szeroka jest i skorzystanie z niej to na prawdę dobra rada bo więcej szczęścia i pieniędzy się znalazło w "dalszym rozwoju poza strukturami firmy". A normalne godziny pracy nie są dla każdego w tej firmie...
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.01.2022 20:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Monika G

    17.01.2022 12:47

    Były pracownik

    Finał w sądzie bez wątpienia znajdzie sprawa podszywania się pode mnie, zwłaszcza mając na względzie konsekwencje jakie wywołał ten komentarz.
    ReviewUserIcon
    Dominika

    18.01.2022 14:41

    Kandydat

    Mnie interesuje, ile można zarobić na tym stanowisku.
    ReviewUserIcon
    beck

    17.01.2022 19:14

    Kandydat

    Gdzie znajduje się oddział tej firmy w Katowicach? Co sądzicie o pracy na stanowisko ds. zamówień publicznych i jaki zarobki?
    ReviewUserIcon
    Tim

    12.01.2022 13:10

    Kandydat

    Czy ktoś udzieli rzetelnej odpowiedzi o pracy na stanowisku kierownika budowy z wieloletnim doświadczeniem . Jakie zarobki, praca w jakich godzinach , czy pracuje się w weekendy, jak wygląda sprawa zakwaterowania dla osób z innego regionu kraju niż jest budowa i samochodu służbowego. Proszę o konstruktywną odpowiedź, która pozwoli podjąć decyzję o aplikowaniu.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    04.01.2022 10:16

    Kandydat

    Zatrudniają też osoby na B2B?
    ReviewUserIcon
    odp

    12.01.2022 12:12

    Pracownik

    zatrudniają ale to do ustalenia indywidualnie raczej
    ReviewUserIcon
    anix

    15.11.2021 09:54

    Kandydat

    Myślę nad złożeniem oferty na Specjalista ds. finansowych - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k Jak wygląda proces wdrożeniowy, atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Raju

    30.12.2021 15:11

    Pracownik

    Jak to na specjalistę. Już bez przesady.
    ReviewUserIcon
    bbb

    03.01.2022 11:20

    Pracownik

    spokojna twoja rozczochrana znajdzie się ktoś do szkolenia i pokazania co trzeba zrobić ty się już nie martw
    ReviewUserIcon
    Inż

    27.12.2021 11:11

    Pracownik

    Jako inżynier budowy myślę, że mogę polecić ludziom po budownictwie, którzy mają już jakieś doświadczenie i chcą się rozwijać bardziej. Są tutaj na to warunki przede wszystkim ze względu na to, że firma jest stabilna na rynku i dość rozpoznawalna. Na początku miałem mieszane uczucia, szczególnie patrząc na niektóre komentarze ale miło się zaskoczyłem po czasie. Dlatego też pomyślałem, że warto byłoby coś napisać dla moich młodszych kolegów, pewnie są teraz jakieś przyjęcia na nowy rok. Nie bać się, próbować, nie stać w miejscu. Branża jest dobra, rozwija się, nie ma co się rozdrabniać i pracować poza zawodem. Szkoda czasu moim zdaniem. Powodzenia wszystkim kandydatom i mam nadzieję do zobaczenia na robocie.
    ReviewUserIcon
    Radzimir

    31.12.2021 11:39

    Kandydat

    nie sądziłem szczerze mówiąc że taki będzie odzew. dzięki. kojarzycie czy na stanowisku długo trwa wdrożenie? miesiąc może więcej ?
    ReviewUserIcon
    bbb

    03.01.2022 11:19

    Pracownik

    to zależy tak naprawdę od osoby. jak dużo już umie, jak przyjmuje wiedze, kto też bedzie tą wiedzę przekazywał
    ReviewUserIcon
    Ostow94

    02.12.2021 22:44

    Kandydat

    Czy po okresie próbnym można liczyć na podwyżkę na stanowisku inżynieria? Czy jest to standardowa procedura czy może trzeba się o to specjalnie upominać?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.12.2021 12:51

    Były pracownik

    Jeśli chodzi o podwyżki to temat rzeka. Ucinają z ustaleń po okresie próbnym a później problen by dostać cokolwiek wyżej. No i jeszcze wszystko zależy od twojego przełonego i przede wszystkim od nastroju Prezesa, który klepie takie zgody. Także powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Borat

    20.12.2021 10:05

    Kandydat

    Jest ogłoszenie na serwisanta, już jakiś czas temu myślałem o tym i będę wysyłał cv. Mam pytanie co do doświadczenia bo nie napisali tutaj a jestem po technikum akurat w dobrym zawodzie.
    ReviewUserIcon
    Męczydusza.

    23.12.2021 13:40

    Pracownik

    zamiast sie nad tym tak... pochylać, to byś już znalazł sto razy odpowiedź. musisz mieć umiejętności i wiedze żeby przy serwisie pracować.
    ReviewUserIcon
    Męczydusza.

    23.12.2021 13:41

    Pracownik

    i jak chcesz coś załatwić to nie rób z ludzi nie spełna ... tak na przyszłość
    ReviewUserIcon
    Sabi

    14.11.2021 11:22

    Kandydat

    Jak wygląda kwestia szkoleń nowych pracowników? Ile czasu mniej więcej trwa wdrożenie? Chodzi mi o stanowiska administracyjne.
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.12.2021 14:19

    Pracownik

    Ale ja mówię o Alstalu, nie o ogóle firm, bo w takim przypadku oczywiście, że różnie bywa.
    ReviewUserIcon
    Wolo

    15.12.2021 12:26

    Kandydat

    A, przeoczyłem kontekst jakoś. Sorry.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.03.2021 11:57

    Kandydat

    Można powiedzieć, że Alstal jest firmą która wciąż się rozwija?
    ReviewUserIcon
    Sh

    05.10.2021 12:31

    Były pracownik

    Oczywiście.
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.12.2021 11:20

    Pracownik

    Ogromna? Aż tak to nie. Jakaś mała płotka to bynajmniej też nie jest, ale do firm pokroju dużych korpo jeszcze brakuje. I dobrze, wolę pracę w niekorporacyjnej firmie.
    ReviewUserIcon
    Aurora

    05.11.2021 09:39

    Kandydat

    Myślę nad ofertą na asystentkę zarządu. Ogólnie wymagania spełniam, ale jest jeden mały szkopuł - w ofercie stoi wymaganie o doświadczeniu conajmniej trzyletnim. Ja przepracowałam na takim samym stanowisku 2,5 roku. Różnica niewielka, ale to trójki odrobinę brakuje. Myślicie, że jest szansa, że przymkną na to oko?
    ReviewUserIcon
    RadaWuja

    19.11.2021 11:36

    Pracownik

    w moim przypadku bylo tak, że raczej odpowiadałem na pytania i jedynie przy niektórych coś dorzucałem od siebie, ale nie tak, żeby ich zagadać, bo to też dobrze nie wygląda moim zdaniem, najlepiej utrzymać pewien balans, czyli nie tak, żeby odpowiedzieć trzema słowami i nara, ale też nie tak, żeby nawijać
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.12.2021 11:13

    Pracownik

    Zawsze? No niekoniecznie. Ale w tym przypadku jednak ją widzę. Polecałbym wysłać aplikację.
    ReviewUserIcon
    Student

    24.11.2021 09:37

    Kandydat

    Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie stażu w Alstal. Widziałem w ogłoszeniach, że można się dostać na praktyki czy staż i chciałbym dopytać jak to wygląda w praktyce. Czy jest jakiś konkretny termin (np. wiosna-lato), w którym najlepiej się załapać? Jest możliwość potem dostania się do pracy na stałe np. na inżyniera budowy, czy raczej stanowiska są obłożone? No i oczywiście, jak z warunkami finansowymi, podejrzewam, że praktyki są bezpłatne ale może na stażu coś rzucają groszem studentowi? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Marpos

    07.12.2021 12:24

    Były pracownik

    Teraz już jasne?
    ReviewUserIcon
    tak tylko

    08.12.2021 08:17

    Pracownik

    Wywołałem burze, to nawet całkiem satysfakcjonujące hehe. Zobaczcie tylko, ja nigdzie nie napisałem, że praktyki są niepotrzebne bo na pewno są. Chodziło mi raczej o przykładanie się do praktyk, żeby się czegoś nauczyć a nie tylko zgarnąć papier gdyż ponieważ to na dłuższą metę do niczego nie doprowadzi. A podobno winny się tłumaczy, może zbyt pokrętnie napisałem... ale po co od razu obrażać? Oby te wywody się przynajmniej komuś przydały...
    ReviewUserIcon
    Al stal

    11.11.2021 00:15

    Były pracownik

    Firma pozornie prezentuje się pięknie: nowoczesne wnętrze, wynagrodzenie i sympatyczni ludzie. Ale po zagłębieniu nie jest tak kolorowo. Z całego serca odradzam pracę jako asystenta zarządu… bliski kontakt z zarządca…można doświadczyć bardzo wielu nieprzyjemności
    ReviewUserIcon
    Smuteczki

    16.11.2021 09:22

    Były pracownik

    Niestety potwierdzam. Pamiętam takie sytuacje jeszcze w starej siedzibie firmy i z tego co słyszę to mimo nowej fasady to zwyczaje pozostały takie same.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.10.2021 23:21

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jahad

    03.11.2021 10:24

    Pracownik

    Można i trafić dużo gorzej. Ja pracowałem, znaczy, nadal pracuję i nie mam jakiś specjalnie negatywnych odczuć. Fakt, parę rzeczy mi nie pasuje, nie mówię, że nie. Czuję się traktowany...normalnie. Nikt mi róż pod stopy nie sypie, ale też nie odczuwam jakiś nieprawidłowości w temacie...ale to już indywidualna kwestia. Nie wiem, no, jest zupełnie w porządku. Bez szału, bez tragedii. Ja osobiście nie narzekam i tyle. Żeby była jasność - nie neguję Twoich odczuć, tylko przedstawiam swoją, opozycyjną perspektywę.
    ReviewUserIcon
    Koral

    04.11.2021 12:55

    Pracownik

    Każdy ma prawo do swojego zdania bo wszyscy jesteśmy różni. Jeśli o mnie chodzi to z początku trudno było mi się przyzwyczaić ale teraz już jakoś leci dzień za dniem i całkiem dobrze się robi w miłym towarzystwie.

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.