opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Toruń
  • Włocławek
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Kwidzyn
  • Brodnica
  • Inowrocław
  • Chojnice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    sun

    13.08.2013 15:17

    Inne

    Pierwsze słyszę o takich wysokich stawkach dla umysłowych!
    ReviewUserIcon
    Poker

    13.08.2013 13:44

    Inne

    To są stawki dla pracowników umysłowych.
    ReviewUserIcon
    Poker

    11.08.2013 21:35

    Inne

    Pracownik umysłowy (nie kierownik) - 2000 - 3000 brutto Pracownik umysłowy (kierownik) - 3000 - 4000 brutto Dyrektor - 7000 - 10 000 brutto
    ReviewUserIcon
    zaskoczona

    08.08.2013 19:20

    Inne

    Ludzie ja rozumiem,że praca ciężka i nie wszystkim się podoba i każdy ma prawo do swojej opinii ale jeśli już ktoś chce się wypowiedzieć to może bardziej kulturalnie i bez błędów ortograficznych bo czytanie tego jest lekko powiedziane-żenujące,zarzucacie innym głupotę?....Brak kultury i ogłady?A co z Wami,Waszą kulturą choćby słowa?
    ReviewUserIcon
    badboy

    08.08.2013 08:02

    Inne

    Nikt cie nie wdraża idziesz do pracy i musisz wiedzieć wszystko. Troche na początku ci podpowiedzą potem już nie! Na wyjzadach bywało że np. konferencja z 3-4 godziny reszta wolne. Kiedys był wyjazd do Wałcza na OSIR. do i basen dostępny boisko , czego dusza zaprała nawet tańce potem były i potem wiadomo, wodeczka i te sprawy :D. i tak od piątku do niedzieli wieczora. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.08.2013 00:13

    Inne

    Jedno pytanie, jak to właściwie jest z zarobkami na stanowisku inżyniera budowy np z 3-letnim doświadczeniem w budownictwie
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2013 15:04

    Inne

    Jaka atmosfera panuje miedzy pracownikami,pytam czy gdy przychodzi ktoś ,,nowy''to jest mu łatwo się odnaleść i czy w razie czego nikt na niego krzywo nie patrzy i można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek?

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.08.2013 20:18

    Inne

    Hejka wie ktoś jak wyglada atmosfera i zarobki w Alstal Budownictwo w biurze?Ile można zarobić pensji,czy sa to godziwe pieniądze?
    ReviewUserIcon
    sun

    30.07.2013 17:56

    Inne

    Przychodzisz rano do biura, np. na 8:00, wpisujesz się na 8-godzinną listę pracy, a wychodzisz o 17:00, 18:00, czasami nawet ludzie siedzą dłużej, a pensja taka sama jak za 8 godzin. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.07.2013 14:35

    Inne

    Witam Przeczytałem wszystkie komentarze bardzo uważnie. Stoję przed wyborem firm do których złożyć podania o pracę. Wcześniej pracowałem na budowie jako inż. budowy a później w innej firmie jako asystent projektanta. Na budowie niestety człowiek człowiekowi wilkiem choć potrafiłem się dogadać z współpracownikami i ich szanować bo sam również tego od innych oczekuję. W biurze w innej firmie było słabo z zarobkami i ciężko o jakikolwiek rozwój ale atmosfera pracy z najbliższymi pracownikami była bardzo dobra i to mi się podobało. Z pracy zrezygnowałem bo miałem jakieś swoje powody. Teraz okoliczności sprzyjają by startować do Alstalu ale... Opinie pracowników są dla mnie najważniejsze i biorę je bardzo pod uwagę. Mam świadomość tego że z reguły niezadowoleni ludzie udzielają się na takim forum a ci którym pasuje nie zawracają sobie tym głowy. Czego szukam u przyszłego pracodawcy? Dobrej atmosfery i trochę szacunku. Kasa też ważna ale ja już nieco poznałem jakie wartości najbardziej liczą się w pracy. Proszę was o pomoc a właściwie o konkrety, czyli ile na jakim stanowisku się zarabia, ile godzin pracy i jak z płatnością-czy wypłacane dodatkowe godziny? jak z urlopami? jaka atmosfera? i co najważniejsze zastanówcie się czy jednak są jakieś plusy lub może czy znacie koleżankę/kolegę, który jest zadowolony itp. Takie obiektywne i konkretne komentarze pomogą nie tylko mi i innym starającym się o pracę w Alstalu ale myślę że pomogą również wam tam pracującym. Nie będą mieli chętnych do pracy to może się coś zmieni na lepsze. Z drugiej strony same negatywy odstraszają najlepszych kandydatów z którymi potencjalnie mogłoby dobrze się pracować- sami piszecie ze zostali najsłabsi którzy swoje braki rekompensują kosztem innych. Jeśli ktoś zmienił firmę lub pracował kiedyś w innej to podzielcie się czy jest lepiej, czy było lepiej niż w Alstalu ale konkretnie (nie że "do bani" i koniec). Dzięki z góry wszystkim koleżankom i kolegom którzy udzielili się tutaj na forum i tym którzy to zrobią.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    09.07.2013 19:19

    Inne

    Alstal Inowrocław wybudował MOTOARENĘ w Toruniu.Najlepszy stadion żużlowy świata.Ale płacą niestety jak w całej Polsce...marnie....
    ReviewUserIcon
    she

    10.06.2013 08:36

    Inne

    widzę, że szukają kogoś do obsługi transportu. Co możecie powiedzieć o tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    tomson

    07.03.2013 14:35

    Inne

    Czyżby tam nikt nie pracował? Nie ma żadnych opinii....
    ReviewUserIcon
    asior

    11.03.2012 17:37

    Inne

    ale dobry wywiad mi dali podwyżkę

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.