opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Włocławek
  • Gniezno
  • Kwidzyn
  • Brodnica
  • Piła
  • Inowrocław
  • Chojnice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    27.12.2015 15:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    prawda

    02.01.2016 19:02

    Inne

    No Alstal właśnie tak robi! W biurze bardzo duże rotacje (oczywiście to nie wina firmy! Sami głupcy się do nich do pracy zgłaszają i potem pracodawca musi zwalniać...)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2015 00:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik hiks

    28.12.2015 10:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gorący

    11.12.2015 09:40

    Inne

    A te 6 tys. to netto czy brutto ?
    ReviewUserIcon
    same bzdury!!! ostrzegam

    05.12.2015 14:02

    Inne

    tak zarobki są ok, mało kto daje tak zarobić, pracodawca szanuje pracownika, ogólnie super atmosfera
    ReviewUserIcon
    Tina

    01.12.2015 15:04

    Inne

    6000 na stanowisku kierowniczym to mało?chyba spadłeś z dachu człowieku
    ReviewUserIcon
    mamto

    27.11.2015 20:11

    Inne

    Gratuluję otrzymanych nagród , jesteście chlubą naszego regionu! Mam nadzieję ,że niebawem rozpiszecie konkursy na większą ilość stanowisk . No i poprawicie wysokość wynagrodzeń . Oferta na stanowisku kierowniczym w wysokości 6000 to trochę mało .
    ReviewUserIcon
    zz

    02.12.2015 10:44

    Inne

    to i tak dużo w porównaniu ile dostają tutaj kierownicy z wieloletnim stażem
    ReviewUserIcon
    placek

    26.11.2015 21:14

    Inne

    Czy to prawda, że w Waszym oddziale na Cichej już prawie nikt nie pracuje? Chciałbym podjąć tam pracę, ale ponić wszyscy się zwalniają. czym to jest spowodowane?
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    27.11.2015 12:15

    Pracodawca

    Szanowni Państwo. W ALSTAL Hale i Konstrukcje Stalowe ul. Cicha 7 w Inowrocławiu nadal pracuje ponad 100 osób. Rotacja jest w każdej firmie i prosimy nie sugerować się plotką. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania. Nasza firma od zawsze otwiera możliwości rozwoju, czego przykładem są pojawiające się rekrutacje. Chętnie zapraszamy nowe twarze. Jesteśmy otwarci na współpracę.
    ReviewUserIcon
    soni

    24.11.2015 19:29

    Inne

    czy to prawda ,zę pracownicy alstala mają mieszkania na rabinie za darmoszkę
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    27.11.2015 12:43

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, W odpowiedzi na pytanie dotyczące "darmowych mieszkań dla zatrudnionych w ALSTAL" sprostujemy, iż pracownicy ALSTAL mają możliwość zakupu mieszkania na preferencyjnych warunkach, przy założeniu spełnienia określonych warunków. Pracownicy, są największa wartością Naszej firmy, dlatego zdecydowaliśmy o takiej sposobności.
    ReviewUserIcon
    doosan

    21.11.2015 12:43

    Inne

    a na koparki sa jakies miejsca wolne czy wogóle odpuscil alstal robiłem w alstalu na koparce i nie narzekalem moze stawka mogła by byc wieksza ale to wszystko firma alstal ok.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    26.09.2015 19:36

    Inne

    Ludzie byłem ostatnio w firmie Alstal życiorys złożyć bo szukam pracy. Firma sie rozrasta i to prężnie chyba . Widziałem nowy biurowiec. Wielki jest.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.09.2015 00:28

    Inne

    Poza tym pracowalem juz w innych firmach i ta wcale nie jest taka straszna. Uwierz są o wiele gorsze. Gdzie szef zakazuje kobietom w obcasach przychodzić do pracy...bo go stukanie drazni... heh. .. A odszedłem sam bo chcialem wyjechać i teraz trochę mi żal. .. W Alstal to przynajmniej siano było o czasie. I całkiem godne warunki. Biura nowoczesne a nie tam jakaś komuna z obdrapanym tynkiem na scianach ze aż wstyd.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.09.2015 00:10

    Inne

    Nie to ze bronie... tylko wyrażam własne zdanie. Każdy ma prawo. Tylko dlaczego niektórzy przedstawiają je w tak prostacki sposób. Sami siebie ponizaja uzywajac tak ograniczonego slownictwa. Nie dziwi mnie fakt ze pracy nie mają. ... bo kto by zatrudnił tak ograniczonych ludzi. Nie lubią tej firmy...to ok. Tylko po co wylewaja gorzkie żale na forum. Widocznie coś mają na sumieniu. Coś ich gryzie. Własna niska kultura. Śmiech.
    ReviewUserIcon
    radek

    09.09.2015 03:35

    Inne

    @pracownik, widze, że bronisz alstalu, ale napisałeś w czasie przeszłym, że tutaj pracowałeś. Ciekawi mnie jak dawno temu to było ,bo przecież mogło się sporo pozmieniać od tego czasu. Wydają mi się zresztą ok firmą, pewnie większość komentarzy pochodzi od nierobów i narzekaczy, ale możesz napisac dlaczego własciwie odszedłeś?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.09.2015 00:00

    Inne

    Ludzie przestańcie ploty siać i zajmijcie się praca. Boli was własny brak kompetencji dlatego smród robicie o rekrutacji w tej firmie itp. Lepiej zacznijcie się dokształcac może szybciej znajdziecie robotę i nie będzie czasu na wasze ironiczne gadanie wynikające z głupoty. Ja ta firmę wspominam miło. Jest tam wielu fajnych ludzi. Są też tacy którzy nie dają się polubić ale tak jest wszędzie. Życie
    ReviewUserIcon
    Mysia

    02.09.2015 22:12

    Inne

    Gratuluję Wam wspaniałej firmy !
    ReviewUserIcon
    qwerty

    01.09.2015 12:51

    Inne

    nie chcę tu maślić ,ale pracuję czwarty rok w Alstalu i polecam tę firmę .,mialem wiele ofert od firm i headhunterów ,nawet ich nie przeglądam .rozwijam się i inni to widzą i doceniają ,może nie do konca przekłada się to na pensje ,ale dla mnie spełnianie ambicji zawodowych w pracy jest najważniejsze .moim zdaniem jest to firma dla ludzi ,którzy prace traktują na serio.
    ReviewUserIcon
    inż

    19.08.2015 20:57

    Inne

    rotacja nie wynika ze zwolnień, to w Alstalu raczej rzadkość. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    19.08.2015 16:02

    Inne

    Proszę o odpowiedź: dlaczego w Alstalu w Dziale Marketingu jest taka duża rotacja pracowników? Proszę odpowiedzieć, a nie usuwać post!
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    18.08.2015 18:57

    Inne

    Witam, mam nadzieję, że odpowie mi osoba kompetentna z Firmy... Od dłuższego czasu widuję oferty pracy w Dziale Marketingu w Waszej firmie. Dziś znowu natrafiłam na Kierownika Działu Marketingu. Dlaczego macie taką dużą rotację pracowników? Zastanawiam się czy warto w ogóle do Was wysyłać CV, czy nie zostanie się zwolnionym bez przyczyny po 2 tygodniach, po miesiącu. Podobno to u Was nagminne. Jaka jest tego przyczyna? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź!
    ReviewUserIcon
    Dział HR

    24.08.2015 13:26

    Inne

    Chętnie udzielimy na Pani pytanie rzetelnej odpowiedzi. Ogłoszenie na Kierownika Działu Marketingu pojawiło się po raz kolejny, ponieważ rekrutacja nadal trwa. Cały czas poszukujemy osoby, która spełni Nasze oczekiwania, zasiadając na stanowisku Kierownika Działu Marketingu. Nikt w firmie nie został zwolniony ani po 2 tygodniach ani po miesiącu, tym bardziej bez przyczyny, są to jawne oszczerstwa wysnute w kierunku Naszej firmy.
    ReviewUserIcon
    mc

    28.08.2015 12:53

    Inne

    (usunięte przez administratora) Rotacja w biurze w Waszej firmie jest ogromna i nie wynika ona bynajmniej z niekompetencji pracowników...
    ReviewUserIcon
    Inżynier budowy

    10.08.2015 18:37

    Inne

    Na początku bez uprawnień 3500 zł brutto max ale później nawet 7000 zł brutto kierownik budowy. Ale czy za 240 rbg/ m-c czy to warte, niech sobie każdy sam odpowie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    mexi

    05.08.2015 10:25

    Inne

    Do którego dnia miesiąca zazwyczaj są wypłaty i o ile najwięcej wynosiło opóźnienie przelewu na konto ?
    ReviewUserIcon
    mexi

    09.08.2015 23:28

    Inne

    dziękuję za informację
    ReviewUserIcon
    tej

    10.08.2015 21:12

    Inne

    wy to w tym w Alstalu to już macie w (usunięte przez administratora). poprzewracane !!!! jezdzicie sobie nowymi furami ,pensyjki lepsze jak Skansce. zapraszam do mojego firmowego jedenasto letniego Kangura z komletem części zapasowych na pace.Nie dał byś rady Gościu w mojej firmie nawet miesiąca!tobie to jak w Grecji powinni płacic dodatek ,że się nie spózniasz i żyjesz !
    ReviewUserIcon
    Allanis

    03.08.2015 18:18

    Inne

    Samochód sluzbowy? Kpina i wstyd. Firma sprzedaje VW Caddy samochody a pracownik jezdzi od 5 lat swoim autem do pracy i nawet kosztow paliwa nie ma zwracanych nie mowiac o samej eksploatacji pojazdu czy kosztu naprawy. Prosic sie o auto graniczy z cudem. Ma chlopak szczescie ze auta nie ma w naprawie inaczej pozostalby tylko rower. Co to jest za wizerunek dla firmy? Najlepsze w tym wszystkim to ze jak sie nowy kieras przyjmie to od razu pakiet dostaje podstawa auto laptop i tel. A tutaj ponad 5 lat i jeszcze firma nosem kreci. Żenada... Moze ktos to wkoncu z kadry wyzszej przeczyta i pomoze chlopakowi.
    ReviewUserIcon
    lolek

    18.07.2015 10:27

    Inne

    A jak zarobki kształtują się w kadrze średniego szczebla? Chodzi mi o specjalistów, inżynierów, kierowników różnych działów. Czy oferują samochód służbowy?
    ReviewUserIcon
    robot

    16.07.2015 10:06

    Inne

    A ja jestem robotnikiem zatrudnionym na stałe w alstal na sodzie i posiadaam kartę sportową. Wystarczy złożyć wniosek do Kadr i w ciągu 3tyg sprawa załatwiona.
    ReviewUserIcon
    inżynier

    16.07.2015 09:46

    Inne

    jestem zatrudniony w tej firmie kilka lat i stwierdzam ...ze pracuje się coraz lepiej. Ludzie są w miarę zgrani, a to duży plus gdy praca jest zespołowa. Wypłaty są zawsze na czas a ich poziom jest optymalny i nie ma co narzekać!!! Pracownicy mają określone ścieżki rozwoju. A szefostwo, jaki i dyrektorzy, kierownicy dają możliwość rozwijania umiejętności i kwalifikacji zapewniając nam odpowiednie szkolenia. Szkoda tylko, że znajdują się pracownicy którzy zawsze mają "jakieś ale..."
    ReviewUserIcon
    Ścigany

    09.07.2015 20:54

    Inne

    Jakbym zarabiał tyle co Ty za nic nie robienie to też bym był zadowolony
    ReviewUserIcon
    Nieważne

    09.07.2015 20:44

    Inne

    W środku firmy nie jest już tak fajnie. To wszystko na pokaz.
    ReviewUserIcon
    zarówa

    22.05.2015 19:53

    Inne

    firma jest ok obecnie pracuje się tam dobrze ale wszystko jest na tz.wczoraj ale gdzie jest inaczej
    ReviewUserIcon
    Nie

    20.05.2015 23:41

    Inne

    Nie lubię tej firmy , wygrywają sami karierowicze ! Praca ,praca ,"............
    ReviewUserIcon
    Ania

    06.04.2015 08:52

    Inne

    ja w Alstalu juz nie pracuje , ale moge powiedziec ,ze milo wspominam te 2.5 roku . Ta firma pozwala rozwinac skrzydla .przesylam pozdrowienia dla wszystkich alstalowcow !
    ReviewUserIcon
    Tim rabin

    14.03.2015 11:49

    Inne

    alstal na wczorajszym mecz pokazał ze nie tylko buduje mozliwosc ale robi cos dla dzieciakow z domu dziecka szczegolnie zawodnik z numerem 10 pokazal jak strzela sie bramki gratulacje dla druzyny
    ReviewUserIcon
    Dział Kadr i Płac ALSTAL Grupa Budowlana

    04.03.2015 08:52

    Inne

    Szanowni Państwo, Karta MultiSport to motywator dla pracowników Naszej Firmy. Program działa na zasadach zgodnych z obowiązującymi przepisami i regulaminem Benefit Systems. Oczywiście pracownicy posiadający kartę MultiSport, mają dostęp do darmowych usług obejmujących wstęp do wielu obiektów sportowych w całej Polsce. Oferuje między innymi siłownię, basen, saunę i wiele innych atrakcji sportowych. Wszelkie informacje dotyczące programu uzyskać można na http://www.benefitsystems.pl/. Serdecznie pozdrawiamy Dział Kadr i Płac ALSTAL Grupa Budowlana
    ReviewUserIcon
    kolo

    03.03.2015 18:10

    Inne

    widziałem ze alstal czyta ta strone ,wiec powtornie prosze o szczegoly dotyczace karty multisport .Poważnie rozważam przejście do waszej firmy,a nie ukrywam ze darmowy dostep do obiektow sportowych w calej polsce jest dla mnie czyms niesamowitym
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2015 11:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marketing ALSTAL

    25.02.2015 12:58

    Inne

    Artykuł ukazał się w gazecie FORBES. Mamy go udostępnionego na naszym Facebooku :) Zapraszamy do lektury
    ReviewUserIcon
    Fan

    31.01.2015 15:30

    Inne

    Gratuluję opisania sukcesów Alstalu w gazecie Forbes.mam nadzieje ,ze sukcesy firmy przełożą się na większa liczbę rekrutacji .
    ReviewUserIcon
    Kolo

    31.01.2015 01:01

    Inne

    Czytalemdzis artykuł w pomorskiej o ofercie pracy w ALSTAL .nie zabardzo rozumiem co to jest ta karta multisport.pisza tam ze każdy z alstalu ma nie ograniczony dostęp do obiektów sportowych w całej Polsce .Czy to prawda ?Prosze o napisanie jakiś szczegółów !
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2015 00:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dział Kadr i Płac ALSTAL Grupa Budowlana

    22.01.2015 13:32

    Inne

    Szanowni Państwo! W Naszej firmie istnieje pakiet socjalny. Zalicza sie do niego: 1. Bony Świąteczne 2. Dofinansowania do kolonii w okresie ferii zimowych i wakacji letnich dla dzieci 3. Zapomogi bezzwrotne, dla osób dotkniętych ciężką sytuacja życiową. 4. Paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i innych Świąt, 5. Zapomogi zwrotne (np. pożyczki na remonty mieszkań). Serdecznie pozdrawiamy Dział Kadr i Płac ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Jacewo 76 88-100 Inowrocław
    ReviewUserIcon
    spawacz

    30.12.2014 08:35

    Inne

    Byłem wczoraj w firmie ALSTAl za pracą... Panie w sekretariacie udzieliły mi dalszych wskazówek i zgłosiłem sie do kadr...żeby w każdej firmie można było być tak miło ugoszczonym!
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.12.2014 21:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dział Kadr i Płac ALSTAL Grupa Budowlana

    22.01.2015 13:41

    Inne

    Szanowni Państwo Ogłośzenia dotyczące rekrutacji na poszczegółne stanowiska odnależć można, na łamach Naszej strony internetowej http://www.alstal.eu/, również na portalu Pracuj Pl link: http://www.pracuj.pl/, jak i na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu. z poważaniem Dział Kadr i Płac ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spólka Komandytowa Jacewo 76 88-100 Inowrocław
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    15.12.2014 23:11

    Inne

    Kończę w tym roku studia i chciałabym zatrudnić się w Alstalu w dziale przygotowującym kosztorysy.czy ktoś może mi doradzić do kogo się zgłosić ?
    ReviewUserIcon
    mikel

    18.12.2014 13:31

    Inne

    a na koparki potrzebujecie lub bedziecie potrzebowac w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    zupa

    22.12.2014 09:53

    Inne

    Proszę również o kontakt z Panią Anitą z kadr bądź z Panią Agnieszką z transportu one posiadają najświeższe informacje na ten temat.

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.