opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Toruń
  • Włocławek
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Kwidzyn
  • Brodnica
  • Inowrocław
  • Chojnice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    25.04.2017 17:27

    Inne

    Właśnie, ile mogą płacić w kadrach?
    ReviewUserIcon
    to54

    24.04.2017 14:03

    Inne

    pozyskaliduzo kontraktów ,ale trudno to będzie przerobić bez nowych osób
    ReviewUserIcon
    poti

    21.04.2017 11:15

    Inne

    z tego co wiem to się mocno rozwijają więc zatrudniają (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ptakowa

    19.04.2017 15:12

    Inne

    Kadrowe chyba też zjadają bo szukają nowej hahaha ciekawe ile płacą na tym stanowisku...
    ReviewUserIcon
    spec jakich mało

    07.03.2017 10:22

    Inne

    Czemu znowu szukają specjalisty od eksportu?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.02.2017 11:35

    Inne

    Bez przesady z tym zapieprzem!
    ReviewUserIcon
    robol

    17.02.2017 19:47

    Inne

    BEDZIE DOBRZE
    ReviewUserIcon
    Opa

    19.02.2017 20:08

    Inne

    praca w alstalu to faktycznie zapieprz ale tez i satysfakcja .dla mnie to najważniejsze .rozwijam się i kaska na czas polecam
    ReviewUserIcon
    robol

    17.02.2017 19:42

    Inne

    będzie dobrzw w tego typu firmie
    ReviewUserIcon
    bin laden

    16.02.2017 10:25

    Inne

    Z perspektywy czasu wiem jedno, praca w ALSTAL to bycie na ciągłym kortyzolu, ale ... Bogu co boskie, cesarzowi co cesarskie - Firma jest dobrze zarządzana i poukładana (nie zaliczam tutaj tych wszystkich dziwnych pomysłów i absurdów, które utrudniają pracę), ale stricte procedury zarządzania projektem, budżetowanie - na początku to przeszkadza, ale kiedy idziesz do innego pracodawcy zaczyna tego wszystkiego brakować - tego porządku i świadomości realizowania kontraktu, budowania marki. (usunięte przez administratora) Reasumując polecam pracę w ALSTAL!
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2017 10:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Eryk

    12.02.2017 15:12

    Inne

    A ty Nygus jeszcze w alstalu ....
    ReviewUserIcon
    Miek

    06.03.2017 02:43

    Inne

    Ten co piszę tę opinie to nie asior, a chyba walet
    ReviewUserIcon
    asior

    08.02.2017 18:35

    Inne

    dobra firma dsla duzo gadających o innych powodzonka
    ReviewUserIcon
    Ok

    13.01.2017 07:54

    Inne

    Dzięki za kartki świąteczne trochę mało ale miąsko dobre
    ReviewUserIcon
    asia

    12.01.2017 19:28

    Inne

    będzie dobrza takie czasy
    ReviewUserIcon
    Prawnik

    07.12.2016 17:35

    Inne

    Na stronach Alstalu pojawiło się ogłoszenie dotyczące stanowiska kierownika działu prawnego. Czy ktoś może powiedzieć dlaczego tak często zmienia się w tym dziale kierownik?
    ReviewUserIcon
    Misia

    11.05.2017 15:21

    Inne

    Masz Pan rację.......były kierowniku :)
    ReviewUserIcon
    Waldi

    16.05.2017 13:28

    Inne

    O widze ,że konkurencja budowlana na ostro hejtuje naszą firmę !!!! Stek bzdur! Alstal to naprawdę super firma .
    ReviewUserIcon
    nicki

    17.11.2016 13:01

    Inne

    Koledze za pracę w delegacji zaproponowali(usunięte przez administratora)brutto. Nie rozumiem oferowanych stawek, nawet dla osób bez piorunujacego doświadczenia. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    18.10.2016 19:18

    Inne

    Hej, Widzę, że właśnie uruchomiona szereg różnych rekrutacji do pracy w ALSTAL Grupa Budowlana. Mocno zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisko cost managera. Ktoś może pracuje lub pracował w niedalekim czasie dokładnie na tym stanowisku? Dzięki za info
    ReviewUserIcon
    majek

    14.09.2016 10:44

    Inne

    Oczywiście - jeśli ktoś ma wyższe wykształcenie lub też zwyczajnie wykształcenie kierunkowe, to fajnie, jak pracodawca to doceni. Z drugiej strony wiele lata praktyki w zawodzie też ma znaczenie
    ReviewUserIcon
    A

    18.08.2016 15:09

    Inne

    A ja uważam, że branża jest naprawdę na miejscu i czasie
    ReviewUserIcon
    wojtek

    17.08.2016 20:55

    Inne

    te komentarze to jakaś marna propaganda PR-owców Alstalu - żenada :D
    ReviewUserIcon
    majek

    27.06.2016 13:37

    Inne

    Wiem, że szukali ostatnio np. specjalistę ds. wycen robót i z tego co widziałem w ogłoszeniu to wymagali przede wszystkim wyższego wykształcenia o doświadczeniu nic nie wiem
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    operator

    27.06.2016 12:44

    Inne

    czy firma alstal bedzie jeszcze kiedys zatrudniac operatorów na koparke pytanie do firmy????????????
    ReviewUserIcon
    3=-

    04.06.2016 18:49

    Inne

    ale ja przyjacielu nie widzę zeby oni teraz oferowali jakieś zatrudnienie dla spawaczy - Specjalista ds. marketingu i PR jest raczej do pracy poszukiwany. tylko nie wiem, czy to jest nadal jeszcze aktualne
    ReviewUserIcon
    bbbbb

    25.05.2016 19:03

    Inne

    Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki pracy dla spawaczy?
    ReviewUserIcon
    Olek

    04.05.2016 08:54

    Inne

    Mają terazdużo ofert pracy, poszukują kierownika budowy, wykształcenie oczywiscie musisz miec budowalne w sumie to podstawa, uprawnienia budowlane, doswiadczenie w kierowaniu ludzmi oraz robotami i miec prawo jazdy. Nie wiem ile oferują ,posiadam wszystkie, napisali tylko,ze atrakcyjne,wiecei ile?
    ReviewUserIcon
    Daniel

    08.04.2016 12:24

    Inne

    Jak wyglądają zarobki inżynier budowy, kierownik robót, ktoś pracował?
    ReviewUserIcon
    qwerty

    04.04.2016 08:37

    Inne

    jaki jest poziom zarobków na budowie kierownik, inżynier na jakie stawki można liczyć?
    ReviewUserIcon
    hillock

    18.03.2016 21:46

    Inne

    mają sporo ciekawych ofert @eoek. zarówno Ci którzy lubią pracę biurową przy przedmiarach jak i Ci którzy lubią dynamiczne życie budowy znajdą coś dla siebie
    ReviewUserIcon
    sebo

    15.03.2016 11:01

    Inne

    hmm, generalnie z tą stabilnością zatrudnienia może być różnie. Dosyć często są zmiany w sekretariacie. Ale warto spróbować, i pamiętać "że co Cie nie zabije to cie wzmocni". Komuś w końcu musi się udać popracować tam dłużej.
    ReviewUserIcon
    wsparcie

    15.03.2016 09:08

    Inne

    może warto zadzwonić i zapytać...
    ReviewUserIcon
    ?

    15.03.2016 08:50

    Inne

    jest ogłoszenie na asystentkę? coś więcej można się dowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    du soleil

    14.03.2016 20:39

    Inne

    Cześć! Wiecie jakie są przeciętne zarobki dla asystentki zarządu? Można liczyć na stabilne warunki zatrudnienie, a oczekują wyższego wykształcenia prawniczego.
    ReviewUserIcon
    M

    16.02.2016 12:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hugo

    10.02.2016 11:54

    Inne

    tak dba o pracowników że nikt nie chce tam pracować
    ReviewUserIcon
    igorek

    08.02.2016 20:39

    Inne

    @siema, fajnie, że polecasz. Nie wiem co oznacza określenie mini korporacji, ale Alstal to według mnie po prostu mała firma, która dąży do celu. A przy okazji nie zapomina o pracownikach.
    ReviewUserIcon
    siema

    08.02.2016 19:16

    Inne

    po miesiącu pracy w Alstalu muszę powiedzieć że nie spodziewałem się takiej fimy jestem pod wrazeniem to jest mini korporacja polecam!
    ReviewUserIcon
    siin

    06.02.2016 19:18

    Inne

    (usunięte przez administratora) jest wiele plusów pracy w tej firmie. między innymi liczne szkolenia, które firma jest w stanie zaoferować pracownikowi.
    ReviewUserIcon
    mania9

    04.01.2016 13:02

    Inne

    tak trochę z innej beczki, ta firma oprócz tego że się zamuj e z sukcesami segmentem budowlanym to też prowadzi działalność charytatywną, to się bardzo ceni i wielki plus zanto dla nich
    ReviewUserIcon
    Joł

    03.01.2016 17:55

    Inne

    No to spróbuj :) I pogadamy po dwóch tygodniach od dnia zatrudnienia
    ReviewUserIcon
    helou

    01.01.2016 21:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    28.12.2015 13:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.