opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Kwidzyn
  • Piła
  • Brodnica
  • Chojnice
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ulka

    04.01.2018 18:09

    Inne

    Oddział Wrocław działa znakomicie .Brawo Śniegu !
    ReviewUserIcon
    gg

    06.12.2017 20:41

    Inne

    solidne zarobki, firma stawia na rozwój
    ReviewUserIcon
    sam

    02.01.2018 23:12

    Inne

    fakt, w innych firmach nie jest tak dobrze
    ReviewUserIcon
    nnnnn

    02.03.2017 10:34

    Inne

    Jak z wypłacalnością firmy ?
    ReviewUserIcon
    sonik

    15.12.2017 12:08

    Inne

    bardzo bogata firma .właściciele prowadzą bardzo wiele rożnych działlności począwszy od budownictwa ,zakłady mięsne , rolnictwo ,konstrukcje stalowe ,deweloperka mieszkaniowa ,posiadają wiele biurowców ,centrów magazynowych na wynajem w rożnych miastach ,a od niedawna także biznes sanatoryjny (kupili największe sanatorium w Inowrocławiu). zatrudniają z 1500 osób obroty w miliardach!
    ReviewUserIcon
    Nick

    30.12.2017 14:02

    Inne

    pensja na czas
    ReviewUserIcon
    denis

    27.12.2017 21:17

    Inne

    najbardziej solidna firma budowlana w regionie, solidne zarobki
    ReviewUserIcon
    marek345

    29.12.2017 23:37

    Inne

    zgadza sie, nie mam do nich jakichkolwiek zarzutów
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.12.2017 21:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bind

    28.12.2017 00:19

    Inne

    to twoja kolejna wypowiedź.. jedna i ta sama..
    ReviewUserIcon
    Kadrowa

    17.12.2017 16:58

    Inne

    znowu szukają specjalisty ds kadr i płac.... co oni z nimi robią :P
    ReviewUserIcon
    Pies

    20.12.2017 22:52

    Inne

    2 lata? Ha, ha. Na czyje zlecenie piszesz te głupoty?
    ReviewUserIcon
    marian

    21.12.2017 22:37

    Inne

    potwierdzam, bardzo rzetelna osoba na odpowiednim miejscu
    ReviewUserIcon
    dj

    20.12.2017 20:46

    Inne

    firma jedyna w swoim rodzaju, polecam, dobre zarobki i stawiają na rozwój
    ReviewUserIcon
    Roman

    20.05.2017 23:53

    Inne

    Solidna firma
    ReviewUserIcon
    Michał

    24.05.2017 11:09

    Inne

    Rzeczywiście solidna firma (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sabina

    16.12.2017 23:29

    Inne

    a uważasz inaczej? jedna z czołowych firm budowalnych
    ReviewUserIcon
    Asia

    12.05.2017 11:55

    Inne

    Jak dla mnie firma bardzo dobrze traktuje pracowników, zwłaszcze kobiety, nie mam ządnych zastrzeżeń
    ReviewUserIcon
    girl

    15.12.2017 00:07

    Inne

    zgadzama sie z tobą :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2017 14:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    123

    13.12.2017 18:23

    Inne

    ty anonim to już chyba będzie trzecia twoja robota w tym roku !
    ReviewUserIcon
    abc

    15.12.2017 00:03

    Inne

    jest wiele osób którym ciągle cos nie odpowiada.. byle nie pracować
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.11.2017 20:44

    Inne

    płacą na czas i to najważniejsze !
    ReviewUserIcon
    Sowa

    27.11.2017 11:53

    Inne

    Dla mnie głowny walor Alstalu to możliwość kariery .Atmosfera w fimie promuje ludzi pomysłowych i z energią do ich wdrażania .No i idzie za tym kaska .Alstal to nie firma idealna ,ale najlepsza w jakiej pracowałem .
    ReviewUserIcon
    greg

    14.12.2017 17:18

    Inne

    doładnie wypłata jest na czas !
    ReviewUserIcon
    qwe

    13.12.2017 12:03

    Inne

    Pracuję w Alstal ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony .pensja na czas (mogła by być wyższa ),super atmosfera ,srednia wieku całej firmy nie więcej niż 40 lat ,organizacja nowocześnie zarządzana ,ambitne projekty no i przepiękne dziewczyny w działach wsparcia (dech zapiera i ...) wynagradzają każdą niedogodność .
    ReviewUserIcon
    marek

    14.12.2017 13:50

    Inne

    Człowieku ,nie musisz aż tak wychwalać.Jak jest to każdy wie.Naprawdę jak by nikt nie znał tej firmy to rozumiem.
    ReviewUserIcon
    alex

    03.12.2017 21:18

    Inne

    najbardziej solina firma w regionie, dobra płaca
    ReviewUserIcon
    Maras

    28.11.2017 18:29

    Inne

    Czy ktoś może wie ile oferują kierownikowi projektu?
    ReviewUserIcon
    G@cek

    30.11.2017 07:42

    Inne

    Nie ma takiego stanowiska, jest inżynier projektu.
    ReviewUserIcon
    skull

    28.10.2017 22:45

    Inne

    zarobki bardzo wysokie, bardzo fajna atmosfera, polecam
    ReviewUserIcon
    Adam Sosnicki

    20.07.2017 17:52

    Inne

    Gratuluję podpisania umowy na budowę sali koncertowej w W-wie 57 mln !!!! Prężnie się rozwijacie .czy dla. Kierownika robot sanitarnych znajdzie się etat na tej budowie ?mam 8 letnie doświadczenie w realizacji HVAC .czy warto przesyłać CV
    ReviewUserIcon
    AS

    26.10.2017 22:44

    Inne

    Ale liże
    ReviewUserIcon
    marek

    02.10.2017 16:50

    Inne

    Pracowałem tam i wiem jak jest naprawdę,są przdupasy i są normalni.Przydupasy chodzą pół kroku za zwierzchnikiem.Normalni (usunięte przez administratora) a przydupasy i donosiciele się opieprzają.Jakie rozmowy kwalifikacyjne,może są ale dla swieżaków ambitnych, nie mających pojęcia o życiu.
    ReviewUserIcon
    bob

    25.09.2017 21:39

    Inne

    coraz więcej zleceń i coraz więcej miejsc pracy, ja jestem zadowolony i z pracy i z płacy
    ReviewUserIcon
    Prawda

    14.10.2017 21:54

    Inne

    Zmiń nick na ciechon
    ReviewUserIcon
    Boss

    14.09.2017 07:15

    Inne

    Pewnie chciał odejść, to wtedy otworzył im oczy!!!
    ReviewUserIcon
    qwert

    06.09.2017 13:17

    Inne

    czy ktoś moż się orientuje ile w al;stalu można zarobić jako kierownik na budowie
    ReviewUserIcon
    qwert

    10.09.2017 19:47

    Inne

    podziękował złożyłem papiery na kierownika budowy .czy mają budowy w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    Rozeznany

    14.09.2017 07:21

    Inne

    Znam firmę od podstaw, pensja nie ma nić wspólnego ze stażem oraz doświadczeniem, liczy się ile razy w tygodniu z inforamacjami pojawi się dany pracownik w kokoju nr 2 lub budzie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Daria

    04.09.2017 22:03

    Inne

    Brawo Śniegu !!! Błyskawiczna i zasłużona kariera!
    ReviewUserIcon
    sws

    23.08.2017 12:29

    Inne

    (usunięte przez administratora) jest najlepszym dyrektorem w ALSTALU !!!
    ReviewUserIcon
    Daria

    22.08.2017 12:26

    Inne

    Gratulacje dla Sniegusia .znakomita współpraca i super kontrakty .
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2017 15:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sowa

    16.08.2017 09:48

    Inne

    co ty wymyslasz jak nie wiesz .awansował na szefa sprzedaży w alstal dom
    ReviewUserIcon
    Mieszkanka

    31.07.2017 23:16

    Inne

    Alstal nie raczy odpowiedzieć - ale z tego co już się dowiedziałam - to "zjadają tam HRowców i marketingowców" :)
    ReviewUserIcon
    wodnikszuwarek

    09.08.2017 14:24

    Inne

    Można wiedzieć co szanowna koleżanka miała na myśli pisząc o konsumpcji marketingowców ? ;)
    ReviewUserIcon
    zorro

    26.07.2017 20:06

    Inne

    najlepszy pracodawca u którego dotychczas pracowałem
    ReviewUserIcon
    Mieszkanka

    26.07.2017 18:03

    Inne

    Na Pracuj pojawiła się znów oferta do marketingu. W ciągu ostatniego czasu kolejny raz - rok temu wysyłałam ale nikt się nie odezwał. Ilu pracowników liczy dział?
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    29.06.2017 22:25

    Inne

    Dlaczego Alstal szuka kierowników budowy bez jakiego kolwiek doświadczenia. Jak jest przyczyna tylu odejść kierowniów w ostatnim czasie?
    ReviewUserIcon
    Inż

    17.07.2017 22:48

    Inne

    Człowieku to z Ciebie szczęściarz, że nie nalazłeś tam zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    tony

    21.07.2017 15:35

    Inne

    nieprawda dostalem się po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej .pracuję .jest ok!
    ReviewUserIcon
    MACIEJ1

    27.06.2017 15:42

    Inne

    człowieku co ty pieprzysz Alstal to najlepiej zarabiająca firma w branży .Zobacz w necie sa ich papiery ,mieli 13 milionów zysku
    ReviewUserIcon
    krzysztof

    04.07.2017 00:28

    Inne

    Nie wiem czy dobrze czytam te papiery finansowe ,ale zysk wykręcili 14237000
    ReviewUserIcon
    Zitek

    23.06.2017 22:40

    Inne

    I tak budżet w plecy, ale pewnie będzie aneks do umowy
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    14.06.2017 14:47

    Pracodawca

    W sprawie ew. zatrudnienia prosimy o kontakt z naszym działem HR: (52)3555400. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    soni

    12.06.2017 11:31

    Inne

    można wiedzieć jaka jest wartość kontraktu?Czy Państwo posiadacie już skompetowaną kadrę dla tego zadania ?
    ReviewUserIcon
    mila

    23.05.2017 18:16

    Inne

    Panie Zbyszku.Gratuluje nowego kontraktu pieknie Pan wyszedł na fotkach na fejsie
    ReviewUserIcon
    Maras

    11.05.2017 12:00

    Inne

    dobre wynagrodzenie nawet na najnizszym szczeblu
    ReviewUserIcon
    krzysztof

    10.05.2017 19:06

    Inne

    gratuluję podpisania umowy w sprawie budowy szpitala w Gnieznie Czy będziecie zatrudniać inzynierów na budowę
    ReviewUserIcon
    Patryk

    08.05.2017 12:23

    Inne

    Jutro idę na rozmowę o pracę, znajomy pracuje i sobie chwali, a jest osobą dość wymagającą
    ReviewUserIcon
    jozef

    07.05.2017 10:29

    Inne

    syn tam pracuje i sobie chwali
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.04.2017 10:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ania

    04.05.2017 18:30

    Inne

    Było naprawdę super!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    koko

    08.05.2017 14:22

    Inne

    Gdzie?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    28.04.2017 22:09

    Inne

    Dobre warunki pracy, wynagrodzenie na czas, wszystko z pracodawcą ok
    ReviewUserIcon
    HR

    25.04.2017 17:48

    Inne

    Jakie warunki w takim razie dla kadrowej?

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.