opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Kwidzyn
  • Brodnica
  • Chojnice
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mappa

    29.11.2023 13:19

    Kandydat

    Czy może ktoś z was wejść w zakładke kariera tutaj na goworku i mi potwierdzić że te opis są zgodne z faktyczną sytuacją w firmie?
    ReviewUserIcon
    Mappa

    29.11.2023 13:20

    Kandydat

    Szczególnie mnie interesuje na jakie te sportowe wydarzenia sa bilety?
    ReviewUserIcon
    Stud.

    07.11.2023 09:53

    Kandydat

    Jak tutaj podchodzą do zatrudniania studentów?
    ReviewUserIcon
    gallak

    10.11.2023 09:01

    Pracownik

    plus nie wiem tak szczerze kto albo czy wgl ktoś robi na pół etatu więc raczej i tak zostaje ci cały etat
    ReviewUserIcon
    gallak

    10.11.2023 09:02

    Pracownik

    ewentualnie jak wolisz to może o jakieś praktyki albo staż możesz zapytać
    ReviewUserIcon
    as

    31.10.2023 16:47

    Inne

    Przestrzegam potencjalnych zainteresowanych stanowiskiem Kierownik Działu Finansowego w Bydgoszczy. Ogłoszenie pojawia się kolejny raz. Uczestniczyłem już w pierwszej rekrutacji i szkoda czasu. Trzy spotkania, zadania, cuda wianki :-). Prowadzący rozmowy zastępca dyr. finansowego to wyjątkowa i nieudolna melepeta. Boi się mocnych kandydatów, a tym samym konkurencji. Wtóruje mu równie ospała dyr. finansowa. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji nie wiedzące czego chcą. Zero dynamizmu, życia. Widać, że przesiąknęli alstalową, ciężka atmosferą w bydgoskim biurze.
    ReviewUserIcon
    Kawka

    02.11.2023 12:43

    Kandydat

    Mam dokładnie te same wrażenia. Mi na miejscu powiedziano, że obowiązki z ogłoszenia nie są ważne bo tak naprawdę szukają do windykacji. Swoją drogą zastanawiam się czym się zajmuje zastępca dyr fin. I dyr. Finans. Bardzo mam negatywne wrażenia do tych osób i firmy.
    ReviewUserIcon
    Mick

    25.08.2023 11:30

    Inne

    gdzie znajdę informacje dla klientów?
    ReviewUserIcon
    guss

    11.09.2023 09:57

    Kandydat

    Nie zdarzaja sie opoznienia w wyplatach?
    ReviewUserIcon
    koder

    11.10.2023 11:55

    Kandydat

    Kojarzysz czy ciezko sie tu dostac na praktyki studenckie?
    ReviewUserIcon
    koder

    11.10.2023 11:53

    Kandydat

    Ostatnio byly organizowane praktyki dla studentow na sezon letni, czy odbywaja sie one kazdego roku?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.05.2023 13:56

    Kandydat

    Jestem zainteresowany aplikowaniem do firmy Alstal na stanowisko biurowe. Jaka panuje tam atmosfera? Zarobki są dobre? Czy krążące plotki o dużej ilości zwolnień i ciężkiej sytuacji finansowej są prawdą?
    ReviewUserIcon
    Szpula

    09.08.2023 08:15

    Kandydat

    a o co pytają są jakieś testy, albo przepytywanie czy raczej normalna gadka o tym co się robiło i czego oczekują?
    ReviewUserIcon
    Szpula

    09.08.2023 08:16

    Kandydat

    do uopów jest jakiś okres próbny czy odpuścili to sobie?
    ReviewUserIcon
    Azzu

    27.02.2023 15:04

    Kandydat

    Dla młodych osób znajdzie się tu miejsce na pierwszą pracę? Jak oceniacie?
    ReviewUserIcon
    Swart

    12.06.2023 14:07

    Pracownik

    Nie wiem co znaczy jakieś mam ale nie az tak duże xd jak w ogloszeniu nie ma podanego dokładnie ile doswiadczenia, to znaczy że po prostu musisz wiedzieć jak robote wykonać w teorii
    ReviewUserIcon
    praktyk

    14.06.2023 11:03

    Kandydat

    teraz są jakieś zapisy na wakacje na praktyki?
    ReviewUserIcon
    Wiwa

    12.06.2023 09:35

    Kandydat

    Chciałabym rekrutować na stanowisko Specjalista ds. Umów (Bydgoszcz) - jestem prawnikiem. Czy ktoś mógłby się podzielić opiniami, jak się pracuje w oddziale w Bydgoszczy oraz w jakimś Dziale Prawnym jeżeli takowy istnieje ? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Ramona

    10.06.2023 20:42

    Kandydat

    Witam, wyslalam aplikację na stanowisko biurowe (poznań). Chciałabym się dowiedzieć jaka jest atmosfera wśród pracowników i pracodawcy do pracowników:-) jakie mniej więcej są zarobki ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2023 13:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Browiec

    22.05.2023 08:20

    Kandydat

    A jak się mają te inwestycje do pracy na miejscu?
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    17.05.2023 15:28

    Kandydat

    Jestem zainteresowany rekrutowaniem do firmy, ale doszły mnie słuchy, że od końca zeszłego roku doszło do bardzo wielu zwolnień, to prawda? Jest się czego obawiać? Chodzi o stanowisko biurowe
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    18.04.2023 14:30

    Kandydat

    Hej. Ja bardzo chciałabym aplikować na specjalistę ds.kadr i płac w Bydgoszczy. Ale pytanie, jak atmosfera w tym dziale,jak szef? Mam za sobą bardzo złe miejsce i wolałabym nie przeżyć powtórki z rozrywki...
    ReviewUserIcon
    Nomenklatura

    27.04.2023 13:39

    Były pracownik

    W takim wypadku osobiście bym szczerze odradzał. Bez wchodzenia w szczegóły (bo zaraz ktoś mi zgłosi komentarz jak to tutaj bywa) ogólnie w każdym dziale jest OK i problemy i stres nie biorą się z samych działów, stresor przychodzi z zewnątrz i wtedy jest BARDZO ciężko i już wielu ten stresor wymiótł z firmy. Nie wiem czy ten problem został rozwiązany wraz z przeniesieniem siedziby do Bydgoszczy ale wątpię. Więc jeśli miałaś złe doświadczenia to odradzam bo nawet jeśli w dziale będziesz miała super to raz na rok / pół roku / kwartał (w zależności od działu i funkcji może nawet częściej, może codziennie) będziesz mogła się spodziewać bardzo, bardzo stresujących sytuacji w których będziesz całkowicie bezsilna.
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.05.2023 10:03

    Były pracownik

    Jeśli obawia się Pani o stres i nieprzyjemności i miała Pani złe doświadczenia to odradzam pracę w tym dziale. Sam dział nie jest zły ale interakcja z innymi organami firmy może być źródłem stresu ponadprzeciętnego, patrząc na własne doświadczenie z innymi firmami.
    ReviewUserIcon
    Karl

    08.05.2023 11:46

    Kandydat

    Jest kilka oddziałów, zachodzi między nimi ścisła współpraca, ujednolicone warunki czy wszyscy grają do jednej bramki, mają takie same cele ale są autonomiczne z różnymi warunkami zatrudnienia?
    ReviewUserIcon
    rysik

    10.05.2023 12:10

    Pracownik

    Tak, jest kilka oddziałów, które ze sobą współpracują w większym lub mniejszym stopniu, ale nie wiem jak wygląda sprawa z warunkami zatrudnienia. Pewnie ciężko zweryfikować czy są ujednolicone. Ogólnie jeśli chodzi o atmosferę i "granie do wspólnej bramki" to wszystko jest raczej na plus, bo to jednak rodzinna firma a nie taka typowa korporacja.
    ReviewUserIcon
    Riski

    09.05.2023 14:19

    Kandydat

    Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do Alstalu?
    ReviewUserIcon
    Czek

    02.05.2023 22:34

    Kandydat

    W jakim stopniu trzeba znać Cada? Czy inne programy graficzne są brane pod uwagę w czasie rozmowy rekrutacyjnej?
    ReviewUserIcon
    Pierrre

    17.04.2023 14:02

    Pracownik

    Rozwiewając wątpliwości. Są perspektywy w tej firmie tylko trzeba dać coś z siebie żeby móc dostać coś w zamian
    ReviewUserIcon
    kej

    20.04.2023 17:50

    Kandydat

    jakie macie perspektywy?
    ReviewUserIcon
    hel

    01.05.2023 18:58

    Kandydat

    zdarzają się awanse wewnętrzne?
    ReviewUserIcon
    kp

    13.03.2023 14:39

    Kandydat

    stanowisko kierownika projektu - opłacane jeśli chodzi o stosunek pracy do wypłaty?
    ReviewUserIcon
    gekon

    19.04.2023 14:37

    Kandydat

    no mi na stabilności akurat zależy, jaka umowa u was?
    ReviewUserIcon
    gekon

    23.04.2023 18:35

    Kandydat

    to dobrze, bo takiej potrzebuje, a wiesz na ile dają? i potem na ile przedłużają?
    ReviewUserIcon
    kosztorysant

    05.04.2023 10:35

    Kandydat

    Pytanie! Może trochę nie do końca wybitne, ale wie ktoś czy te lokalizacje podane przy ogłoszeniu o pracę na kosztorysanta robót budowlanych, to na zasadzie, że aplikuje do jednej i w jednej pracuje czy raczej mogą mnie dać raz tu raz tu?
    ReviewUserIcon
    kosztorysant

    05.04.2023 10:36

    Kandydat

    Ogólnie to jest praca stacjonarna, tak?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2023 08:49

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rmgisz

    03.04.2023 08:50

    Kandydat

    Przede wszystkim stawki jakie są?
    ReviewUserIcon
    Flip

    04.04.2023 22:49

    Pracownik

    uśredniona wartość wystarczy czy cały wykaz po kolei wypisać?
    ReviewUserIcon
    Troop

    17.03.2023 13:04

    Kandydat

    Dlaczego wymaga się prawa jazdy od młodszego specjalisty ds. IT?
    ReviewUserIcon
    Dział HR

    28.03.2023 13:41

    Pracownik

    Firma ma rozproszona strukturę, więc istnieje możliwość wyjazdu służbowego do innego oddziału, czy też na budowę, w związku z tym prawo jazdy jest wymagane.
    ReviewUserIcon
    Troop

    31.03.2023 11:40

    Kandydat

    A co do tych wyjazdów, to jakieś jednodniowe czy na kilka dni częściej się zdarzają?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Rewiw

    09.03.2023 14:24

    Kandydat

    W ogłoszeniu jest napisane że są dofinansowania do szkoleń i podyplomówek, kto się na to łapie, jakie warunki trzeba spełniać?
    ReviewUserIcon
    Gal

    14.03.2023 09:48

    Pracownik

    Fajnie by było gdyby ktoś ci ktoś odpisał ale obawiam się że będzie słabo tutaj znaleźć kogoś kto ma wiedze
    ReviewUserIcon
    sii

    15.03.2023 09:58

    Pracownik

    na twoim miejscu pytałbym się od razu na rekrutacji jak to bardzo cię interesuje
    ReviewUserIcon
    strzalka07

    07.11.2022 14:36

    Pracownik

    Najwieksze dwa atuty dla mnie na plus tzn. – wysokość wynagordzenia oraz atmosfera pracy. Inwestują w młodych, stawiają na rozwój. Firma prowadzona z głową jak dla mnie. Z pewnością nie zamierzam zmieniać pracy.
    ReviewUserIcon
    Nemo

    06.03.2023 14:33

    Pracownik

    Takie informacje to ma rekrutacja
    ReviewUserIcon
    Nemo

    06.03.2023 14:35

    Pracownik

    I nie sądzę, aby czuli specjalną potrzebę dzielenia się nimi na forum
    ReviewUserIcon
    Opinia

    18.01.2023 10:16

    Pracownik

    Praca jest wymagająca, ale jednocześnie interesująca i pozwala na rozwijanie swoich umiejętności. Współpraca z innymi działami firmy jest przyjazna i efektywna. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z pracy w Alstalu i polecam tę firmę
    ReviewUserIcon
    Azzu

    27.02.2023 15:06

    Kandydat

    Czyli jakieś perspektywy rozwoju są?
    ReviewUserIcon
    eko

    01.03.2023 07:50

    Kandydat

    a czy wy umiecie wszyscy czytać? no chyba jest napisane, przepytujecie normalnie jak na wywiadzie :D
    ReviewUserIcon
    Paxton

    28.02.2023 11:47

    Pracownik

    W Alstalu dobre warunki pracy moim zdaniem.
    ReviewUserIcon
    Paxton

    28.02.2023 11:48

    Pracownik

    Jak ktoś się nie zgadza to jego prawo ale ja uważam że jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    U2

    27.01.2023 08:40

    Kandydat

    Ogólnie jak czytam w internecie to Alstal ma dobre opinie raczej, a wy co myślicie tutaj?
    ReviewUserIcon
    wujek dobra rada

    24.02.2023 09:01

    Pracownik

    wysłanie cv nie jest czymś mega trudnym i pracochłonnym, więc wiesz co robić :D
    ReviewUserIcon
    wujek dobra rada

    24.02.2023 09:04

    Pracownik

    swoją drogą nic nie tracisz, a może akurat trafi ci się spoko oferta roboty, więc powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Administrator

    28.12.2022 16:10

    Inne

    Ile można zarobić na stanowisku Kierownik Robót w firmie ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. w miejscowości Bydgoszcz?
    ReviewUserIcon
    U2

    27.01.2023 08:38

    Kandydat

    na to by wyglądało + od tego jak się sprawdza na swoim stanowisku. tak zrozumiałem.
    ReviewUserIcon
    iksi

    02.02.2023 08:23

    Kandydat

    no to logiczne akurat, że jak masz doświadczenie, znasz się na robocie i się nie obijasz, to to się przełoży na zarobki
    ReviewUserIcon
    polecam

    05.12.2022 14:42

    Były pracownik

    Byłem na praktykach, moim zdaniem dobra organizacja, opiekunowie z dużą wiedzą i doświadczeniem, ogólnie rozwojowe miejsce moim zdaniem, polecam jeśli ktoś szuka miejsca na praktyki studenckie
    ReviewUserIcon
    kosa

    17.01.2023 08:40

    Były pracownik

    a co do dalszej kariery, to bardzo indywidualnie trzeba patrzyć, część dostała dalej ofertę pracy, inni wpisali w cv i szukali czegoś innego albo kończyli studiach, wszystko to zależy, ale perspektywy tu są według mnie na dalszy rozwój
    ReviewUserIcon
    eltor

    20.01.2023 08:31

    Kandydat

    grunt, że są jakieś perspektywy, bo wiesz fajnie by było mieć już jakieś szlaki przetarte i złapać jakąś stabilniejszą robotę zaraz po praktykach czy stażu, wiesz o co chodzi
    ReviewUserIcon
    Zając

    05.01.2023 12:28

    Kandydat

    Praca kosztorysanta - znajomości których programów wymagają? na pewno AutoCAD, co jeszcze?
    ReviewUserIcon
    kosztowy

    12.01.2023 08:55

    Kandydat

    bo do robót budowlanych to wymagają min 3 lata doświadczenia jak coś
    ReviewUserIcon
    Zając

    13.01.2023 14:58

    Kandydat

    Instalacji sanitarnych
    ReviewUserIcon
    Mister

    17.08.2022 09:29

    Kandydat

    Na jakim etapie jesteście ze stawianiem fabryki wody? Kiedy planowane zakończenie prac?
    ReviewUserIcon
    Koli

    02.01.2023 11:13

    Inne

    w ogóle jak kogoś interesuje temat to polecam obserwować fb fabryki wody bo na bieżąco dają aktualizacje co i jak
    ReviewUserIcon
    Koli

    02.01.2023 11:14

    Inne

    albo fb alstalu bo tam też fajnie prowadzą ten profil i ogólnie o swoich projektach piszą.
    ReviewUserIcon
    nikoś

    07.12.2022 10:45

    Pracownik

    kiedy paczki dla dzieci będą?
    ReviewUserIcon
    nikoś

    12.12.2022 08:41

    Pracownik

    tak, paczki świąteczne
    ReviewUserIcon
    Mop

    27.12.2022 08:24

    Kandydat

    Jakas nowosc czy taka tradycja?
    ReviewUserIcon
    Lum

    07.07.2022 08:41

    Pracownik

    Praca dobra, rozwojowa. Ja współpracuję ze spoko ludźmi także dogadać się idzie w wielu sprawach.
    ReviewUserIcon
    TybetańskiMnich

    06.12.2022 09:57

    Pracownik

    Tak działa forum, ja sie podpisuje pod tym
    ReviewUserIcon
    rozkmina

    14.12.2022 08:49

    Kandydat

    no ale jak ktoś ci może wskazać obiektywnie cokolwiek, jak opinia ma to do siebie, że jest subiektywna... plus dla każdego najlepsze warunki mogą oznaczać coś kompletnie odmiennego... więc może jak jesteś zainteresowana pracą tu to określ sama, gdzie sprawdzisz się najlepiej i zaaplikuj jak pojawi się oferta...
    ReviewUserIcon
    Jacek

    04.10.2022 10:33

    Kandydat

    Hej, zastanawiam się nad aplikacją na kosztorysanta - czy na rozmowie rekrutacyjnej pojawiają się jakieś testy z wymienionych w wymaganiach programów?
    ReviewUserIcon
    Kam

    06.10.2022 09:43

    Kandydat

    poza tym nic też nie piszą o tym na swojej stronie, że wymagają zrobienia zadania rekrutacyjnego, więc nawet nie wiadomo czy będzie taka potrzeba, nie stresuj się na zapas, tylko po prostu składaj papiery i do dzieła
    ReviewUserIcon
    TybetańskiMnich

    06.12.2022 09:51

    Pracownik

    Jaca jesteś zaiście wyciszonym kwiatem lotosu na zaiście spokojnej tafli jeziora. Jesteś wręcz jak wagon pełen medytujących tybetańskich mnichów. I to sobie powtarzaj i jazda. Powodzenia i dawaj znać jak poszło.
    ReviewUserIcon
    Róża

    23.11.2022 08:57

    Kandydat

    Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o pracy w biurze? Jaka panuje atmosfera? Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku spec. ds. kadr i płac i chciałam się czegoś więcej dowiedzieć o firmie :)
    ReviewUserIcon
    Róża

    06.12.2022 08:30

    Kandydat

    Wydaje mi się, że jeśli chodzi o umiejętności i obycie w zawodzie, to nie powinnam mieć problemu, o to się akurat nie boję :)
    ReviewUserIcon
    Róża

    06.12.2022 08:35

    Kandydat

    No masz rację, więc w sumie nic nie szkodzi mi wysłać cv, zobaczymy czy się odezwą, a ogólnie ile się czeka na odpowiedź zwrotną?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    08.11.2022 06:52

    Inne

    Od razu zaznaczam, że nie pytam dla siebie. Chciałam spytać dla kogoś, jak wygląda praca Monter konstrukcji stalowych. Konkretnie chodzi mi o to, jak wypadają na tle innych firmy w okolicy w kwestii zarobków i nadgodzin. Czy ktoś wie, czy często trzeba pracować po godzinach? Dajcie znać. Będę wdzięczna bardzo!
    ReviewUserIcon
    Pers

    05.12.2022 13:42

    Kandydat

    Moze ktos napisze? Chociaz troche informacji na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    03.12.2022 22:50

    Kandydat

    Dlaczego odchodzą od Was tak znane w branży osoby, świetni kierownicy i dyrektorzy ? Ostatnimi czasy wiele głośnych nazwisk odeszło z firmy. Co jest powodem ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik działów wsparcia

    03.12.2022 23:25

    Pracownik

    Potwierdzam ! A zatrudniani niestety maja wysoko postawiona poprzeczkę po tych co odeszli. Niestety nie mam już okazji pracować z tymi co budowali ta firmę i poświęcali jej wiele lat życia. Mam nadzieje ze jeszcze będzie mi dane pracować z nimi. Każdy wie o kim mowa.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    18.10.2022 19:53

    Inne

    Braliście udział w rekrutacji na stanowisko brak w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!
    ReviewUserIcon
    baku

    10.11.2022 14:26

    Pracownik

    wiesz co nie jestem w stanie ci powiedzieć bo jakis czas juz to było, na stronie chyba masz proces rekrutacyjny no ale to pewnie w dużej mierze zależy od ilości zgłoszeń na konkretne stanowisko
    ReviewUserIcon
    Kik

    18.11.2022 09:15

    Kandydat

    dzięki za odpowiedź, no wiadomo, że im więcej chętnych tym to może dłużej trwać
    ReviewUserIcon
    przyszły inż budowy

    02.11.2022 08:57

    Kandydat

    jestem na budownictwie już przy inżynierce i potrzebuje gdzieś praktyki ogarnać jest tutaj opcja odbycia takich praktyk? zależy mi żeby zrobić je w czymś większym co by potem dobrze wyglądało.
    ReviewUserIcon
    Doss

    15.11.2022 10:18

    Kandydat

    Patrząc po ogłoszeniach, to chyba najczęściej jest informacja, że oferują umowę o pracę, także spoko.
    ReviewUserIcon
    przyszły inż budowy

    16.11.2022 10:21

    Kandydat

    dzięki stary, wolałem sie upewnić na zapas
    ReviewUserIcon
    Dżej

    06.05.2022 15:27

    Kandydat

    Ile trwa tu staż? Mają jakieś ramy czasu?
    ReviewUserIcon
    przyszły inż budowy

    07.11.2022 09:53

    Kandydat

    odbywałeś, tam finalnie staż?
    ReviewUserIcon
    przyszły inż budowy

    07.11.2022 09:54

    Kandydat

    dużo tam robiłeś? polecasz?
    ReviewUserIcon
    bbobo

    13.10.2022 10:53

    Kandydat

    ktoś wie jak się ma sprawa z dojazdami na budowy?
    ReviewUserIcon
    senti

    26.10.2022 08:53

    Pracownik

    a już miałem nadzieję, że dla siebie :) a tak serio to no ekipa jest zgrana, mi pasuje
    ReviewUserIcon
    bobb

    27.10.2022 12:44

    Pracownik

    niech się zrekrutuje i popyta napewno ktoś się znajdzie kto będzie miał wolne miejsce w aucie, paliwo leci w górę więc chętni się znajda
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    19.10.2022 20:04

    Kandydat

    Witam, czy firma Alstal też zatrudnia i podpisuje umowy z pracownikami tylko na okres budowy w danym miejscu (coś w rodzaju terminowego kontraktu)? Powiedzmy, że ktoś chciałby w ten sposób zdobyć praktykę i doświadczenie do uprawnień projektowych, a nie chciałby już potem wiązać się z firmą i jeździć w delegacje po Polsce. Chodziłoby o stanowisko inżyniera budowy.
    ReviewUserIcon
    w sumie nie wiem

    24.10.2022 09:32

    Pracownik

    u nas większość jest na umowę o pracę więc nie wiem jak by to wyglądało jednorazowo, może na rekrutacji powinieneś się dopytać o taką możliwość albo jak gość wyżej pisze aplikować na praktyki
    ReviewUserIcon
    prac

    24.10.2022 09:38

    Pracownik

    Możesz spróbować ale lepiej będzie jak tam po prostu zadzwonisz i dowiesz się u źródła bo tak gdybać to każdy z nas może

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.