opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Kwidzyn
  • Brodnica
  • Chojnice
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Maria

    22.10.2021 11:25

    Kandydat

    W jakich godzinach sie tutaj pracuje, jeśli chodzi o biuro?
    ReviewUserIcon
    dobry

    03.11.2021 08:07

    Pracownik

    od 7:00 pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Poe

    04.11.2021 09:43

    Kandydat

    Wszystkie? W sensie niezależnie od lokalizacji/projektu, to to, że startują o 7 jest uśrednione?
    ReviewUserIcon
    Carrey

    06.07.2021 12:46

    Kandydat

    Jak atmosfera w marketingu? Planuję aplikować na młodszego speca, a jak to z młodszymi bywa, to zależałoby mi na jakimś wsparciu na początek i zastanawiam się czy mogę na to liczyć.
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.10.2021 15:12

    Były pracownik

    Zależy czy dział jest na fali redukcji etatów czy w trybie okresowego zatrudniania nowego zespołu.
    ReviewUserIcon
    Misek

    28.10.2021 10:47

    Pracownik

    jak jest tak bardziej kameralnie to lepiej sie zżyć ze sobą i poźniej pracować, bo czasem jak jest masa ludzi to nawet niektórych byś na ulicy nie poznał
    ReviewUserIcon
    Hart

    12.10.2021 10:21

    Pracownik

    zacząłem tu pracę około 3 lata temu i dalej tu jestem, więc to o czymś świadczy, to jedna z moim lepszych prac w jakich byłem, minusy są wszędzie, ale dla mnie plusy przeważają
    ReviewUserIcon
    Hart

    18.10.2021 10:34

    Pracownik

    chyba największym plusem jest dla mnie stabilność i to, że nie ma problemu z umową o prace, ale jeśli ktoś chce inną to też spoko
    ReviewUserIcon
    OL

    21.10.2021 09:59

    Pracownik

    O to super, bo to czasami nie jest standard... dzięki wielkie
    ReviewUserIcon
    P

    17.10.2021 15:14

    Kandydat

    W ogłoszeniach widzę, że rekrutacje są prowadzone zdalnie. Faktycznie tak jest? Jak wygląda taka rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    Kamaszek

    19.10.2021 10:13

    Pracownik

    Jak ja się przyjmowałem to jeszcze było normalnie, ale z tego co mi znajomy mówił, to po prostu pewnie linka wysyłają do spotkania jak jest zdalne no i na jakiejś platformie odbywa się rozmowa taka sama jakbyś był w firmie. Nie wiem do końca, może ktoś inny potwierdzi. Ogólnie mili ludzie na rekrutacji to mogę powiedzieć na pewno. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    P

    20.10.2021 14:23

    Kandydat

    Dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    RA

    18.10.2021 10:46

    Kandydat

    Cześć! Widzę w ogłoszeniach, że rekrutacja do firmy jest zdalna. Jak to wygląda w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    Peteer

    20.10.2021 10:46

    Pracownik

    właśnie tak, co myślisz, ze cie (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu?
    ReviewUserIcon
    Grażka

    13.10.2021 10:03

    Pracownik

    Pracuję już chwilę i muszę trochę dojeżdżać. Chciałam powiedzieć, że to, że zwracają koszty dojazdu jest na prawdę godne podziwu i chciałam za to podziękować. Już nie mówię, że ceny paliw idą w góre...
    ReviewUserIcon
    Berta

    14.10.2021 11:13

    Pracownik

    To trafna uwaga, w wielu firmach nie ma nawet mowy o zwracaniu kosztów dojazdu tylko jest podejście, ze to problem pracownika, więc tutaj serio duzy plus i przy okazji troche zaoszczędzonej kasy
    ReviewUserIcon
    Niv

    07.10.2021 13:13

    Kandydat

    Hej, myślę nad wysłaniem CV do waszej firmy. Opowie ktoś jak wygląda kwestia atmosfery? Ludzie się dogadują?
    ReviewUserIcon
    Niv

    11.10.2021 13:56

    Kandydat

    Raczej siebie jako takiego nie postrzegam ;)
    ReviewUserIcon
    Fretka

    11.10.2021 15:11

    Pracownik

    Ja lubie moich kolegów z pracy i myślę, że właśnie głównie chodzi o wzajemne podejście. Nie widziałam jakichś specjalnych konfliktów.
    ReviewUserIcon
    Spawacz sam

    09.10.2021 04:47

    Kandydat

    Jest jakiś wieloletni spawacz na forum???
    ReviewUserIcon
    Halo halo

    08.10.2021 17:48

    Kandydat

    Witam,pracuje jako spawacz od 14 lat ,chciałbym się przenieść do Alstala, mam pytanie firma jest rzetelna? Czy zarobki są adekwatne? Około 5 zarobię? Proszę o konkretne odpowiedzi. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    qwerty

    14.09.2021 13:59

    Kandydat

    Alstal rekrutuje na kilka stanowisk w Radomiu. Czy ktoś wie, jaki kontrakt tam pozyskali? Co będą tam budować?
    ReviewUserIcon
    Gard

    06.10.2021 11:14

    Kandydat

    To co, już normalnie zapytać nie można??
    ReviewUserIcon
    pix

    08.10.2021 11:19

    Kandydat

    projekt zagadka jak na razie
    ReviewUserIcon
    Niv

    07.10.2021 13:14

    Kandydat

    Może są organizowane jakieś formy integracji dla pracowników, czy coś w tym stylu?
    ReviewUserIcon
    Pakito

    25.05.2021 13:18

    Kandydat

    Po jakim czasie można spodziewać się feedbacku po rozmowie? Są jakieś sztywno ustalone ramy czasowe trwania rekrutacji, przykładowo, że do miesiąca odezwą się z werdyktem?
    ReviewUserIcon
    Pakito

    15.06.2021 07:55

    Kandydat

    Tak mówię jeszcze w ramach uściślenia
    ReviewUserIcon
    Sh

    05.10.2021 12:30

    Były pracownik

    Ja dostałem szybko.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.09.2021 14:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    białas

    29.09.2021 13:57

    Kandydat

    oo, nie usunęli linku, najs
    ReviewUserIcon
    J

    15.09.2021 12:56

    Kandydat

    Staże są organizowane głównie w okresie wakacyjnym, czy również śródrocznie?
    ReviewUserIcon
    J

    27.09.2021 12:13

    Kandydat

    Chciałem się dopytać kolegi powyżej... rozumiem zamysł wypowiedzi, ale nie ma potrzeby, żebyś się wtrącał - bez urazy Zapytałem 2 razy, a nie 10 po co od razu atakować?
    ReviewUserIcon
    Nay

    28.09.2021 13:47

    Kandydat

    no i po co się udzielasz z jakąś złośliwą uwagą? każdy ma prawo zadać pytanie, jeśli coś go interesuje i nie musi od razu dzwonić albo pisać
    ReviewUserIcon
    Felipe

    28.06.2021 13:10

    Kandydat

    Oferta: Pracownik Biurowy Jest zaznaczone, że wymagana jest znajomość angielskiego Jest mi ktoś w stanie powiedzieć na jakim poziomie? B1? B2? C1?
    ReviewUserIcon
    Bella

    13.09.2021 11:31

    Kandydat

    Nie byłam.
    ReviewUserIcon
    123

    14.09.2021 13:40

    Kandydat

    Czemu? masz zamiar się jeszcze wybrać czy już zrezgynowałaś całkowicie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.05.2020 23:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rookie

    03.09.2021 12:09

    Pracownik

    Ale ja się nie znam (dlatego się wypowiadam, heh)
    ReviewUserIcon
    arktos

    07.09.2021 09:15

    Kandydat

    no tak, typowo.
    ReviewUserIcon
    ???

    05.08.2021 14:25

    Kandydat

    Czy tylko typowo fizyczne stanowiska?
    ReviewUserIcon
    corleone

    06.09.2021 15:09

    Pracownik

    Miarę*
    ReviewUserIcon
    corleone

    06.09.2021 15:10

    Pracownik

    Ludzie mają różne odczucia i opinie są skrajnie subiektywne. Ale tego chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba
    ReviewUserIcon
    Pass

    26.08.2021 14:15

    Kandydat

    Zdarzają się weekendy pracujące?
    ReviewUserIcon
    noiz

    03.09.2021 11:50

    Pracownik

    a odkąd pracujesz? ;)
    ReviewUserIcon
    noiz

    03.09.2021 11:53

    Kandydat

    źle kliknąłem, nie jestem pracownikiem jak coś
    ReviewUserIcon
    Arek

    23.07.2021 11:21

    Kandydat

    Jest tu ktos kto pracuje b2b?
    ReviewUserIcon
    PW

    06.08.2021 12:09

    Kandydat

    Ale domyślnie otrzymuje się UoP, jak rozumiem?
    ReviewUserIcon
    EOT

    11.08.2021 12:32

    Pracownik

    Tak. I tym akcentem możemy już zakończyć ten watek.
    ReviewUserIcon
    PW

    16.07.2021 08:17

    Kandydat

    Gdzie są najbliższe budowy? Lokalizacje
    ReviewUserIcon
    PW

    06.08.2021 12:08

    Kandydat

    Tak też się stało.
    ReviewUserIcon
    PW

    06.08.2021 12:09

    Kandydat

    Dziękuję za pomoc, czy też chęć pomocy, pytanie już nieaktualne.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    ???

    05.08.2021 14:24

    Kandydat

    Czy w Alstalu są też stanowiska dla handlowców?
    ReviewUserIcon
    Kk

    19.07.2021 14:46

    Pracownik

    Udało mi się dostać na praktyki do Alstala. Na razie oceniam bardzo pozytywnie, nie ma pozostawienia samemu sobie, tylko jest ktoś zawsze kto się Tobą zajmie, pokaże wytłumaczy. Tak powinny wyglądać każde praktyki.
    ReviewUserIcon
    Kk

    26.07.2021 12:33

    Pracownik

    No w zasadzie to nie wiem. Być może jest taka szansa, ale powiem ci jeśli faktycznie zostane w pracy
    ReviewUserIcon
    bros

    28.07.2021 12:22

    Kandydat

    w porządku. to ustawie sobie powiadomienia jakby co to będe widział jak coś napiszesz. dzięki. chyba że do tego czasu sam się tam dostanę
    ReviewUserIcon
    Mig

    28.06.2021 15:07

    Kandydat

    Mam wieloletnie doświadczenie jako spawacz. Jakie zarobki są na owym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Mig

    10.07.2021 21:43

    Kandydat

    Ok, to może inaczej zapytam, czy płaca jest adekwatna do owego stanowiska?? W starej firmie zarabiałem około 4 k, miałem zamiar przenieść się do Ina, i myślałem nad 'wasza' firma.
    ReviewUserIcon
    spaw

    12.07.2021 13:52

    Pracownik

    jak dla mnie jest adekwatna do pracy i doświadczenia. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pxop

    25.06.2021 16:28

    Były pracownik

    Powiedzmy sobie szczerze z zewnątrz firma wygląda prestiżowo i wydaje się być rozwijającą firmą. Teraz nowe miasto Bydgoszcz to już w ogóle wydaje się być na wyższym standardzie, ale wszystko kończy się gdy się wejdzie do środka. I nie chodzi o wystrój... bo tutaj Alstal nie szczędził i biurowiec wygląda fenomenalnie. Stawki... no cóż wieczny problem by w końcu docenić ludzi i dać im należycie zarobić. Atmosfera, była fantastyczna zrobiła się trochę korporacyjna. Obowiązków potrafią dokładać ale pensji podwyższyć niekoniecznie. Premie obcinane. Awanse... wolą zatrudnić z zewnątrz niż kogoś docenić wewnątrz. Fakt tylko taki, że można sporo się tam nauczyć. Nie tylko w kwestiach swojego stanowiska, ale także cierpliwości. Za to imprezy integracyjne robią genialne. A i komentarze negatywne usuwane :) Także... może znikąć. I nie zapomnijmy o "chwilowej" Pani Dyrektor, która pastwiła się nad pracownikami. Ogólnie firma przeciętna, nie ma się nad czym zachwycać.
    ReviewUserIcon
    Marazm

    05.07.2021 10:17

    Były pracownik

    Już przed przenosinami do Bydgoszczy bywały poważne problemy, trudne warunki z tymi nieskończonymi przenosinami, zatrudnianie ludzi do pracy "za moment w Bydgoszczy" i trzymanie ich pod Inowrocławiem przez rok jak nie więcej. I w zależności od działu mogło być całkiem fajnie albo bardzo gorąco. Ludzie ogólnie byli bardzo fajni ale kiedy dochodziło do interakcji z zarządem to zawsze było coś źle nawet jeśli wszystko szło bezproblemowo.
    ReviewUserIcon
    M. Stasiewski

    19.06.2021 15:27

    Pracownik

    Wspaniała firma, super atmosfera
    ReviewUserIcon
    mpc

    24.06.2021 10:00

    Pracownik

    a ma to dla ciebie jakieś szczególne znaczenie? przecież mówi o firmie jako o całości a nie że super stanowisko.
    ReviewUserIcon
    Soho

    29.06.2021 09:07

    Kandydat

    no ale jeżeli mówi o jakimś konkretnym dziale, który np mnie interesuje no to owszem ma to dla mnie spore znaczenie ;)
    ReviewUserIcon
    Bill Cipher

    26.05.2021 13:11

    Kandydat

    Cześć. Na stronie wyczytałem, że firma dofinansowuje studia podyplomowe, kursy, szkolenia etc. No i wszystko fajnie. Czy ktoś z Was kiedyś korzystał z takiej formy wsparcia rozwoju? Czy faktycznie to funkcjonuje? Po jakim czasie od zatrudnienia można się ubiegać o takie dofinansowanie? I czy - jeśli ktoś z was tak robił- dajecie sobie radę organizacyjnie z pogodzeniem robienia podyplomówki z pracą? Nie ma przeładowania wiedzą i odwrotnego skutku, czyli zmęczenia materiału? Chociaż to pewnie zależy od osoby, więc w sumie głupie pytanie, nie ma się co martwić na zapas. Bo praca rozumiem poniedziałek - piątek?
    ReviewUserIcon
    Gajowa

    19.06.2021 12:25

    Pracownik

    Dofinansuje nielicznyn ale dostajesz lojalkę że jak odejdziesz to wszystko zwracasz.
    ReviewUserIcon
    Bill Cipher

    23.06.2021 12:43

    Kandydat

    Lojalki są jednak dosyć powszechne, więc mnie to wybitnie nie zdziwiło.Trochę jestem w stanie zrozumieć dlaczego, to że ktoś wyłoży pieniądze na czyjąś edukację, którą ta osoba wykorzysta od razu gdzie indziej wydaje się być realnym ryzykiem, też chciałbym się jakoś przed tym zabezpieczyć. Niewiele to dla mnie zmienia, ale i tak dzięki za info
    ReviewUserIcon
    Sly

    28.04.2021 11:20

    Kandydat

    Odnośnie praktyk, bo widziałem, że temat był poruszany. Z jak dużym wyprzedzeniem należy się zgłaszać do Programu Praktyk Letnich?
    ReviewUserIcon
    Bogart

    18.06.2021 12:32

    Pracownik

    Przecież wszystkie informacje znajdziesz w odpowiedniej zakładce.
    ReviewUserIcon
    Palm

    21.06.2021 11:20

    Pracownik

    do tego czasu to już chyba powinien znaleźć.. a jeśli nie to chyba się do żadnej pracy nie nadaje ;)))
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    18.05.2021 16:48

    Kandydat

    Czy w Bydgoszczy administracja ma możliwość pracy częściowo zdalnej np pół na pół?
    ReviewUserIcon
    Bobby

    28.05.2021 14:41

    Pracownik

    Nie ma takiej opcji. Wszyscy pracuja w biurze.
    ReviewUserIcon
    Nicky

    19.06.2021 17:45

    Pracownik

    Oczywiście pół na pół. Połowa czasu w stresie, połowa w płaczu :)
    ReviewUserIcon
    Ratata

    16.06.2021 14:50

    Kandydat

    Hej, w związku z tym, że firma pewnie się rozwinęła na przestrzeni ostatnich lat, czy da się zauważyć narastającą korporacyjną atmosferę, czy jeszcze się przed tym broni?
    ReviewUserIcon
    Bogart

    18.06.2021 12:27

    Pracownik

    Nie zaobserwowałem. Jak miałbym włożyć do jakieś szufladki, to bardziej do firmy "rodzinnej" a nie "korporacyjnej" jak chodzi o atmosferę i inne czynniki składowe.
    ReviewUserIcon
    Gajowa

    19.06.2021 12:23

    Pracownik

    Korporacyjna atmosfera w Alstal? Dobre. Atmosfera zależna od tego jaką noga wstał Prezes Jarosław. Zazwyczaj lewą niestety.
    ReviewUserIcon
    PAN xyz

    14.06.2021 14:56

    Były pracownik

    Firma stawia na jednym Czysty zysk właściciela. Premi brak, obniżki bo Covid, zero motywacji do pracy, bardzo duża rotacja pracowników, niskie stawki, stres i niewdzięczność pracodawcy. Mój komentarz i tak zostanie usunięty bo kadry płacą za "dobre" opinie. A rekrutacje w tej firmie to (usunięte przez administratora) brak chętnych do pracy.
    ReviewUserIcon
    .

    18.06.2021 12:11

    Pracownik

    Skoro tak to się nie masz co trudzić z pisaniem, odpuść
    ReviewUserIcon
    Gajowa

    19.06.2021 12:21

    Pracownik

    Kadry przestały usuwać komentarze udostępniane, które nie są pozytywne? Super Normalność wraca, może jeszcze będzie normalnie w Alstal
    ReviewUserIcon
    Johhny

    06.05.2021 12:17

    Kandydat

    Przeczytałem wszystkie komentarze bardzo uważnie. Stoję przed wyborem firm do których złożyć podania o pracę. Wcześniej pracowałem na budowie jako inż. budowy a później w innej firmie jako asystent projektanta. Na budowie niestety człowiek człowiekowi wilkiem choć potrafiłem się dogadać z współpracownikami i ich szanować bo sam również tego od innych oczekuję. W biurze w innej firmie było słabo z zarobkami i ciężko o jakikolwiek rozwój ale atmosfera pracy z najbliższymi pracownikami była bardzo dobra i to mi się podobało. Z pracy zrezygnowałem bo miałem jakieś swoje powody. No i Alstal na to wszystko wydaje się naprawdę nieźle wypadać. Wiadomo, wiem tyle ile przeczytałem i na anonimowych opiniach staram się nie polegać w 100% ale gdybyście napisali czy warto i czy mogę się spodziewać odpowiedniego traktowania, to będzie to dla mnie mimo wszystko pomocne. Zależy mi na tym, żebyście napisali jak w waszym odczuciu pracuje się w Alstalu, jak stoi kwestia atmosfery etc. Z góry dzięki, pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Grzesiu

    28.05.2021 14:48

    Pracownik

    Szczerze to radzę się zastanowić. Zależy na jaką budowę trafisz bo z atmosferą bywa różnie ale ogólnie jest ok. Gorzej z biurem - tam nie polecam pracować bo jest kiepsko. Najgorsze w pracy są procedury, kiepskie wynagrodzenie, brak szkoleń no i brak nadgodzin. Ale decyzję zostawiam Tobie, ja sam jestem już na wypowiedzeniu.
    ReviewUserIcon
    Bogart

    18.06.2021 12:30

    Pracownik

    Ja np. mam nieco odmienne zdanie. Generalnie myślę, że najlepiej samemu popracować, żeby wyrobić sobie własną opinię. Może faktycznie nie siądzie i skończy się rozstaniem z firmą, a może właśnie wręcz przeciwnie. Nie ma co się nastawiać w jedną, albo w drugą stronę na starcie.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    01.06.2021 07:22

    Kandydat

    Witam, czy Grupa Alstal jak prowadzi budowy to wysyła na delegacje? Widzę, że jest sporo oddziałów i zastanawia mnie czy zespoły działają bardziej lokalnie czy mimo wszystko są wysyłane na delegacje? Jestem inżynierem i byłbym zainteresowany tą firmą, natomiast nie mogę sobie w obecnej sytuacji pozwolić na dalekie delegacje poza Bydgoszcz.
    ReviewUserIcon
    kos

    02.06.2021 10:22

    Były pracownik

    Myślę że to kwestia tego czy będziesz w stanie dogadać się w firmie z pracodawcą jesli się da oczywiście. no ale realizacje projektów są w różnych miejscach po całej Polsce
    ReviewUserIcon
    Remo

    17.06.2021 12:07

    Kandydat

    a jeśli np budowa jest w miarę blisko i się dojeżdża to dostaje się coś za te dojazdy??
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    31.05.2021 07:45

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie samych prowadzonych budów przez Alstal. Czy firma generalnie działa na terenie całego kraju i w związku z zatrudnieniem się w Bydgoszczy trzeba liczyć się z delegacjami? Czy jednak działają dosyć lokalnie w podziale na oddziały i można ze spokojem codziennie wrócić do swojego domu? Jestem inżynierem i zainteresowała mnie ta firma, jednakże na chwilę obecną nie mogę pozwolić sobie na delegacje i muszę pracować na miejscu w Bydgoszczy, stąd moje pytanie.
    ReviewUserIcon
    Marta

    15.04.2021 13:45

    Kandydat

    Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie o praktyki?
    ReviewUserIcon
    Anżej

    06.05.2021 11:32

    Pracownik

    Jak to jak? normalnie jak to na budowach. mówią ci mniej więcej o co chodzi i pomagasz. raczej samodzielną robotę rzadko się dostaje
    ReviewUserIcon
    Anżej

    06.05.2021 11:35

    Pracownik

    Najlepiej iść i się przekonać samemu albo dzwonić do biura i tam pytać o szczegóły
    ReviewUserIcon
    Matrix

    12.04.2021 13:11

    Kandydat

    co się buduje w Szczecinie, że szukacie tam Inżyniera Projektu?
    ReviewUserIcon
    Bugs

    22.04.2021 12:27

    Kandydat

    Oczywiście, że wiadomo. Każdy projekt ma swoje ramy czasowe. Zaczęto w 2019, koniec prac datowany jest na przyszły rok.
    ReviewUserIcon
    Malek

    26.04.2021 12:47

    Kandydat

    dziękuję
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.04.2021 12:12

    Kandydat

    Kiedy ostatnio był jakiś wakat na kosztorysantów?
    ReviewUserIcon
    mamboo

    14.04.2021 14:56

    Pracownik

    obawiam się, że nikt sobie nie zanotował daty.
    ReviewUserIcon
    Ambro

    15.04.2021 09:29

    Pracownik

    mysle ze nikt nie sledzi na tyle ofert pracy żeby podac ci dokladna date dodania oferty na kosztorysanta.. ogolnie moge powiedzieć że ja dawno nie widziałem ale też nie patrzę na oferty non stop raczej od czasu do czasu z czystej ciekawosci
    ReviewUserIcon
    xyz

    13.04.2021 22:38

    Kandydat

    Jak długo czeka się na odpowiedź czy dostało się na praktyki?
    ReviewUserIcon
    Pox

    02.04.2021 11:26

    Kandydat

    Pracujecie również w weekendy?
    ReviewUserIcon
    Pox

    07.04.2021 13:08

    Kandydat

    To to mnie nie interesuje, dzięki.
    ReviewUserIcon
    Devi

    09.04.2021 11:05

    Kandydat

    No to dobrze, bo co do administracji jestem pewien że tak pracują
    ReviewUserIcon
    Jerome

    03.12.2020 15:02

    Kandydat

    Dzień dobry nie mogę znaleźć mojego pytania o Termy, czy ktoś je widział? Nie wiem czy zostało usunięte, czy po prostu się nie pojawiło.
    ReviewUserIcon
    Jerome

    09.12.2020 08:11

    Kandydat

    Widzę, że jednak jest. Przepraszam za nieświadomy spam.
    ReviewUserIcon
    Crash

    08.04.2021 14:25

    Pracownik

    Wpisy pojawiają się dopiero na następny dzień, tak zaobserwowałem.
    ReviewUserIcon
    student

    08.04.2021 13:40

    Kandydat

    Przepraszam za spam. Dopiero teraz zobaczyłem zakładkę po prawej i już wiem, że jest Program Praktyk Letnich. Zignorujcie moje poprzednie pytania

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.