opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Kwidzyn
  • Brodnica
  • Chojnice
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    student

    08.04.2021 13:38

    Kandydat

    Bo często spotykałem się, że są w latem, a lato coraz bliżej, więc zastanawiam się, czy u was coś organizujecie w podobnym terminie?
    ReviewUserIcon
    student

    08.04.2021 13:37

    Kandydat

    Czy jest jakiś konkretny termin, kiedy organizowane są praktyki?
    ReviewUserIcon
    Derek

    23.03.2021 13:28

    Kandydat

    Jakie macie najświeższe realizacje? Można gdzieś je zobaczyć?
    ReviewUserIcon
    Marion

    31.03.2021 12:34

    Pracownik

    Czyli czego właściwie od nas oczekujesz? Wiesz z perspektywy pracownika również mogę podać suche informacje
    ReviewUserIcon
    Al

    01.04.2021 09:19

    Pracownik

    A jakie jest w zasadzie jakieś konkretne pytanie bo chyba sam się pogubiłem w tym co piszesz
    ReviewUserIcon
    Gabi

    05.03.2021 10:43

    Kandydat

    w jakich godzinach pracujecie?
    ReviewUserIcon
    ardic

    18.03.2021 14:38

    Były pracownik

    Ja pracowałem do 22 od 7:30 stawka za 8h. nawet bez dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    30.03.2021 09:18

    Były pracownik

    No te rozliczenia godzinowe to takie dziwne trochę, tutaj brakuje tej korporacyjnej dokładności do której się aspiruje a bardziej wchodzi mentalność małej prywatnej polskiej firmy na "dogadamy się". Czasami premie miesięczne pokryją te nadgodziny, czasami nie, zależy jak kogoś mocno męczą. Nawet też nikt nie wyda Ci polecenia, że masz rzeczywiście te nadgodziny robić, dadzą Ci zadanie specjalne i "ma być dzisiaj zrobione"... a czy zajmie to kolejne 6 godzin nadgodzin już nikogo nie obchodzi.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    04.03.2021 10:52

    Kandydat

    Czy firma nadal współpracuję z Uniwersytetem w Bydgoszczy?
    ReviewUserIcon
    Laplace

    15.03.2021 12:08

    Pracownik

    Nie nie ;) Masz zakładkę "dla studentów" po lewej, tam masz adres mailowy, najlepiej będzie zadawać pytania tam i się bezpośrednio kontaktować, będziesz mieć 100% pewne info prosto ze źródła
    ReviewUserIcon
    Ka2

    17.03.2021 13:43

    Kandydat

    O, faktycznie. To sorki za zbędne pytania
    ReviewUserIcon
    Łucja

    19.02.2021 12:45

    Kandydat

    Na Asystentkę Zarządu bez prawka nawet nie ma nawet co aplikować? Spełniam wszystkie wymagania, poza tym nieszczęsnym prawkiem. Czy może ujdzie bez na początku, a ja nadrobię w pierwszych miesiącach pracy?
    ReviewUserIcon
    Łucja

    03.03.2021 12:30

    Kandydat

    Faktycznie. W takim razie moja uwaga nie była potrzebna.
    ReviewUserIcon
    : v (

    04.03.2021 11:53

    Były pracownik

    Raz, dwa razy może się zdarzyć... ale dwadzieścia? Słabo.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.02.2021 10:06

    Kandydat

    Czy dział HR zawsze jest obecny przy rekrutacji na stanowiska?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.02.2021 11:39

    Kandydat

    A na rozmowie na miejscu? sa też czy wtedy już tylko kierownik?
    ReviewUserIcon
    essa

    18.02.2021 11:03

    Pracownik

    kierownik jest zawsze, ale może ktoś być z nim, i może to być HR
    ReviewUserIcon
    Morano

    09.02.2021 12:34

    Kandydat

    Jak kształtuję się atmosfera w firmie? Jest czysta? Bez jakichś spin?
    ReviewUserIcon
    Dżon

    15.02.2021 12:30

    Pracownik

    Zależy od osoby. Ja nie jestem konfliktowy, więc nie wchodzę w jakieś dramy, dla mnie atmosfera jest okej.
    ReviewUserIcon
    Kornel

    27.01.2021 13:36

    Kandydat

    Macie Multisporta?
    ReviewUserIcon
    :(

    10.02.2021 07:50

    Pracownik

    no w stu procentach się zgadzam ale to chyba nie miejsce na takie rozważania. zaraz nam kto powie że na temat nie gadamy
    ReviewUserIcon
    :(

    10.02.2021 07:50

    Pracownik

    także lecę stąd, pozdrawiam Cię i życzę owocnej dalszej pracy w alstalu ;) i tobie i sobie hehe
    ReviewUserIcon
    Konrad

    26.01.2021 09:05

    Kandydat

    Trzeba przyznać, że Alstal jest jedną z bardziej rozpoznawalnych firm budowlanych. Ma już swego rodzaju wyrobioną markę. Ale ja chce też poznać opinie pracowników, czy warto zawierać z nimi współprace?
    ReviewUserIcon
    Tej

    03.02.2021 10:44

    Pracownik

    Ile ludzi tyle opinii. Ja ci mogę powiedzieć że jestem zadowolony i to z mojej perspektywy jest jak najbardziej szczera prawda. Ale czy takie warunki będą też odpowiadać tobie? tego nie wiem. najlepiej się opinią nie sugerować tylko przychodzic, obgadać warunki, negocjowac i spróbować na własnej skrórze
    ReviewUserIcon
    coco

    08.02.2021 13:55

    Pracownik

    Jak dla mnie warto. ale idź, przekonaj się sam, wyrób opinie i możesz potem ją tu opisać jeśli chcesz, pewnie nie jednej osobie się to przyda
    ReviewUserIcon
    Moro

    02.02.2021 11:58

    Kandydat

    Gratulacje za 2 miejsce w rankungu Diamenty Forbesa!
    ReviewUserIcon
    rada

    08.02.2021 08:41

    Pracownik

    Najwidoczniej całkiem świeża skoro nie macie o tym żadnego pojęcia. polecam poczytać w internecie, nie takie trudne to odnaleźć
    ReviewUserIcon
    Reds

    08.02.2021 13:54

    Pracownik

    fajnie że czasem pisze też ktoś tutaj o sukcesach firmy a jest się czym pochwalić, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rafał

    22.12.2020 12:56

    Kandydat

    Jak wygląda sprawa z rekrutacjami?
    ReviewUserIcon
    Mober

    19.01.2021 15:07

    Kandydat

    tak głośno myślałem, czy np. w jakimś okresie roku jest wzmożone zapotrzebowanie na konkretne stanowiska, ale rozumiem, że nie.
    ReviewUserIcon
    pawi03

    25.01.2021 14:51

    Pracownik

    Na Asystentki Zarządu - w sumie to na wszystkie bo rotacja jest bardzo dużo.
    ReviewUserIcon
    Arek

    16.01.2021 04:38

    Inne

    A gdzie szukać tych ofert o których piszecie ?
    ReviewUserIcon
    Azor

    22.01.2021 10:31

    Pracownik

    no na pewno tak bo Arek to prawdopodobnie moderator czy administrator strony . trochę więcej na tej portalu i łatwo zauważyć że nie ma podpisu pod nickiem. nie ma za co pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jm

    25.01.2021 11:53

    Pracownik

    nie zwróciłem uwagi na taki szczegół. ma to sens.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    23.12.2020 09:12

    Kandydat

    Czy ALSTAL to według was dobry pracodawca?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    07.01.2021 10:19

    Pracownik

    A pytasz z perspektywy jakiego pracownika? to pewnie też może mieć znaczenie. ja jako podwykonawca jestem zadowolony z tej współpracy
    ReviewUserIcon
    Kamil

    12.01.2021 09:25

    Pracownik

    pracowałem w 2 innych wielkich korpo i Alstal wypada najlepiej (jak narazie) w kwestii traktowania pracownika. Dużo by można było mowić
    ReviewUserIcon
    Rafał

    22.12.2020 12:56

    Kandydat

    Myślicie, ze od Nowego Roku coś będzie?
    ReviewUserIcon
    Rafał

    08.01.2021 09:19

    Kandydat

    Jeśli coś z tego będzie i nie zapomnę, to dam znać.
    ReviewUserIcon
    miko

    11.01.2021 11:17

    Pracownik

    a co Cie interesuje odnośnie przebiegu? bo wydaje mi się że ktoś już opowiadał jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Jerome

    02.12.2020 15:37

    Inne

    Podobno oddaliście projekt Term Poddębice. Przejeżdżałem obok i zajechałem zobaczyć - robi wrażenie. Jak długo trwały prace nad obiektem?
    ReviewUserIcon
    Pasek

    21.12.2020 09:35

    Pracownik

    to zależy jaką kto ma definicję słowa szybko. dla jednych to szybko dla innych długo
    ReviewUserIcon
    Pasek

    21.12.2020 09:35

    Pracownik

    ogólnie poszło zgodnie z planem po prostu
    ReviewUserIcon
    Benek

    09.12.2020 08:33

    Kandydat

    opłaca się przyjść na kierownika? jak to wygląda? jest tu może jakiś i powie pare słów o wrażeniach
    ReviewUserIcon
    Rol

    17.12.2020 10:42

    Pracownik

    sami fachowcy się tu widze trafili co najlepiej wiedzą kto się na kierownika nadaje hehe zartuje oczywiscie
    ReviewUserIcon
    Rol

    17.12.2020 10:42

    Pracownik

    chociaż w sumie moze nie. smiesznei to wyglada ogolnie . chlop se sam ogarnei czy sie nadaje czy sie nie nadaje
    ReviewUserIcon
    Igoor

    09.11.2020 09:43

    Kandydat

    Witam, widnieje na stronie oferta do Bydgoszczy. Jaka budowa się tam odbywa?
    ReviewUserIcon
    abcd

    10.12.2020 18:32

    Były pracownik

    Ale jak nie ma budowy? Przeciez aktualnie w Bydgoszczy trwają 2 budowy + 1 jest wygrany przetarg i trwają formalności...
    ReviewUserIcon
    Robert

    14.12.2020 11:48

    Pracownik

    To było tylko w odniesieniu do wiszącej wtedy oferty pracy, która była do centrali
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.09.2020 13:08

    Kandydat

    Dzień dobry, zauważyłam, że pojawiło się ogłoszenie na młodszego specjalistę ds finansowych. Jaka atmosfera panuje w dziale finansowym? Czego oczekują od kandydatów? Jakie widełki płacowe oferują?
    ReviewUserIcon
    pzdr

    18.09.2020 11:35

    Pracownik

    na pewno są wymagania także faktycznie też nie widzę sensu przepisywania. Jak ktoś będzie chciał to sobie wejdzie i zobaczy
    ReviewUserIcon
    Justyna

    08.12.2020 09:11

    Kandydat

    Udalo się dotrzec na rozmowę? Jak wrażenia? Jestem ciekawa opinii, no sama jestem świeżo po.
    ReviewUserIcon
    Mat

    24.11.2020 11:45

    Kandydat

    Pracuje od lad na budowach tylko ze na czarno. nie miałem nigdy umowy, szkoły tez w tym kierunku nie skonczylem. jednak na robocie sie znam. jest to poparte wielololetnim doswiadczeniem jednakze nie jest ono udokumentowane. czy mam tutaj jakies szanse?
    ReviewUserIcon
    odp

    01.12.2020 13:04

    Pracownik

    Czasem taki zwykły budowlaniec wie więcej o robocie niż ktoś po studiach, no ale papiery też się liczą i musza niestety być
    ReviewUserIcon
    Mat

    03.12.2020 10:26

    Kandydat

    No też tak uważam, ale rozumiem wymagania. Zobaczymy jak to będzie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Spark

    23.11.2020 12:46

    Kandydat

    Czy w Alstalu można uświadczyć jakieś dodatki w okresie świąt typu paczki dla dzieciaków?
    ReviewUserIcon
    Spark

    01.12.2020 14:40

    Kandydat

    Dzięki
    ReviewUserIcon
    :)

    02.12.2020 13:08

    Pracownik

    taaaak fajna sprawa, zawsze moje dzieciaki na to czekaja bo wiedza że cos bedzie
    ReviewUserIcon
    Teresa

    05.11.2020 12:29

    Kandydat

    Na jakim etapie są prace przy Fabryce Wody?
    ReviewUserIcon
    Los

    12.11.2020 12:20

    Pracownik

    o serio w wyborczej o tym pisza? to nawet nie wiedziałem :D :D
    ReviewUserIcon
    Los

    13.11.2020 11:08

    Pracownik

    A no w porządku, jest to calkiem zrozumiałe jeśli tam nie mieszkasz :P
    ReviewUserIcon
    Martyna

    05.11.2020 21:27

    Inne

    @fellow a po telefonie cię przyjęli?
    ReviewUserIcon
    Fellow

    09.11.2020 08:41

    Pracownik

    Oczywiście, że po samym telefonie nie, dopiero po rozmowie kwalifikacyjnej.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    09.11.2020 13:56

    Pracownik

    po telefonie to chyba nikogo nie przyjmują, to tak trochę jak branie kota w worku :D
    ReviewUserIcon
    Pablo

    27.10.2020 11:37

    Kandydat

    Czy firma kontaktuje się z potencjalnymi kandydatami dopiero po zakończeniu wyświetlania się ogłoszenia na pracuj.pl? Czy robi to juz w trakcie? Nie wiem czy czekac czy szukać dalej :)
    ReviewUserIcon
    Radek

    06.11.2020 09:49

    Kandydat

    Nie szkodzi, wszystko rozumiem, dzięki
    ReviewUserIcon
    Pablo

    08.11.2020 14:10

    Kandydat

    Minął tydzień od zakończenia wyświetlania ogłoszenia i cisza, wiec zakładam, że zwyczajnie nie są mną zainteresowani heh :)
    ReviewUserIcon
    Seb

    12.10.2020 12:47

    Kandydat

    Witam czy orientuje się ktoś ile może zarobić kierowca-szofer
    ReviewUserIcon
    Jon

    29.10.2020 10:26

    Pracownik

    Ciężko stwierdzić, być może czekają jeszcze na więcej zgłoszeń i wtedy sobie hurtowo to załatwią. Trzeba trochę cierpliwości :)
    ReviewUserIcon
    Pablo

    01.11.2020 18:31

    Pracownik

    @Jon dziękuję za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Miles

    21.09.2020 13:03

    Kandydat

    Co powiecie na temat atmosfery w firmie? Dobra?
    ReviewUserIcon
    Po

    01.10.2020 10:02

    Kandydat

    no to chyba dobrze dla Ciebie :d zawsze to milej pracować wśród fajnych ludzi wiem coś o tym bo już w różnych miejscach pracowałem wcześniej i bywało ciężko
    ReviewUserIcon
    Realny

    29.10.2020 22:34

    Pracownik

    Patrząc z zewnątrz na to jaki jest przemiał pracowników to o czymś świadczy. Ja jako pracownik mogę tylko napisać że praca w tej firmie nadaje się na przejściową, a sytuacje z jakimi miałem do czynienia i o których słyszałem to mam nadzieję że za niedługo będę wspominał tylko jako przykre doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    nick

    12.10.2020 10:47

    Pracownik

    Stanowisko Specjalista ds. obsługi Biura Zarządu to po prostu sekretarka?
    ReviewUserIcon
    Lutek

    21.10.2020 11:30

    Pracownik

    Zapewne można to wywnioskować z opisu stanowiska, nie ma takiego przy ofercie?
    ReviewUserIcon
    123

    23.10.2020 09:58

    Pracownik

    specjalista lepiej brzmi ;p no i zajmuje się po prostu biurem zarządu, nie jest sekretarką całej firmy, tylko konkretnych ludzi, także to też może mieć znaczenie;)
    ReviewUserIcon
    Alicja

    06.10.2020 11:38

    Kandydat

    Dzień dobry. Przepraszam jesli powtórzę się z pytaniem, ale nie mogłam znaleźc przeglądając pobieżnie profil. W jakich godzinach jest praca?
    ReviewUserIcon
    Alicja

    19.10.2020 13:49

    Kandydat

    Dla mnie zabrzmiało to jak czepianie się po prostu ;)
    ReviewUserIcon
    edyp

    22.10.2020 10:27

    Pracownik

    To już nie mój problem Alicjo ;) Nie doszukuj się złośliwośic tam gdzie ich nie ma :) Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Nacho

    30.09.2020 12:37

    Kandydat

    Po jakim czasie średnio pojawia się feedback?
    ReviewUserIcon
    Son

    05.10.2020 11:00

    Pracownik

    a aplikowaleś na coś ostatnio czy pytasz już na przyszłość
    ReviewUserIcon
    Yo

    07.10.2020 10:07

    Kandydat

    Daj znać jeśli się uda czy coś w tym stylu. Jak to ogólnie wyglądało myślę że wiele osób się chętnie dowie
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2020 20:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Idk

    28.09.2020 12:30

    Pracownik

    Yhm...ale że o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Kubanos

    23.09.2020 21:06

    Kandydat

    Dzień dobry, mam pytanie odnośnie pracy na linii do obróbki profili Voortman V630 +VB1050 posiadam 7 letnie doświadczenie na tych maszynach i rozglądam się za pracą na takim stanowisku. Chciałem zasięgnąć informacji , odnośnie obsady i widełek finansowych. Może ktoś się wypowie z pracowników na temat z góry dziękuje .
    ReviewUserIcon
    Gargamel

    15.09.2020 14:03

    Kandydat

    Czy na wszystkich stanowiskach w Alstalu wymagany jest język obcy, czy można się obejść bez tego? Niestety nie jestem biegły w j. angielskim i nie wiem czy mnie to dyskwalifikuje.
    ReviewUserIcon
    Anthony

    17.09.2020 14:04

    Pracownik

    Nie dyskwalifikuje, spokojnie, nie wszędzie jest to konieczny warunek. Z ciekawości, w jakie stanowisko celujesz?
    ReviewUserIcon
    Bifur

    22.09.2020 10:48

    Pracownik

    pewnie jakieś biurowe tak zakładam :D jest teraz kilka takich ofert na pracuj
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.09.2020 13:06

    Kandydat

    W jakich miastach firma Alstal posiada swoje oddziały?
    ReviewUserIcon
    lego

    11.09.2020 12:03

    Były pracownik

    A no tak, na gotowe przyszedł ;) To sobie możesz trochę poczekać.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    14.09.2020 11:41

    Kandydat

    No to sobie poczekam skoro to taki problem :) o nic się nie musisz martwić
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.09.2020 20:16

    Kandydat

    czy osa obciąża innym?
    ReviewUserIcon
    Stary

    07.09.2020 15:23

    Były pracownik

    Czy były w ostatnim czasie jakieś większe zmiany w Alstalu? tęskni się trochę za robotą może jeszcze wrócę :D
    ReviewUserIcon
    Vincent

    09.09.2020 13:07

    Pracownik

    To jeśli jest rekrutacja na Twoje stanowisko, to działaj.
    ReviewUserIcon
    Mika

    12.08.2020 10:38

    Kandydat

    jakie uprawnienia są najlepiej widziane na tą chwile?
    ReviewUserIcon
    tak

    04.09.2020 12:32

    Pracownik

    tu się zgadzam raczej ciezko o stanowisko bez jakiegos doswiadczenia czy umiejetnosci
    ReviewUserIcon
    Piko

    08.09.2020 12:03

    Pracownik

    No dzięki, przecież wiem co mówię ;p a jak oboje tu pracujemy to tym bardziej
    ReviewUserIcon
    ciekaw

    26.08.2020 11:28

    Kandydat

    Ofert na same kierownicze stanowiska, co sie podziało? czy to efekt rozwoju firmy? A inne stanowiska, nic ma, czy jakaś szansa jest?
    ReviewUserIcon
    Tar

    30.08.2020 03:38

    Pracownik

    Efekt rozwoju firmy dobre sobie raczej efekt obcowania z szefostwem
    ReviewUserIcon
    exo

    03.09.2020 12:56

    Pracownik

    Tobie z kolei jaźń rozdwoiło najwidoczniej. Średnio więc dla mnie wiarygodne to co mówisz.
    ReviewUserIcon
    Elon

    13.08.2020 11:48

    Kandydat

    Jak wygląda rekrutacja do Alstala? Pod względem jej przebiegu
    ReviewUserIcon
    Elon

    27.08.2020 11:22

    Kandydat

    A no to tak, zdaje sobie sprawę z tego jak to tam podstawowo wygląda, myślałem po prostu że jakoś więcej tych etapów jest, ale to dobrze że szybciej to przebiega
    ReviewUserIcon
    glass

    01.09.2020 10:17

    Pracownik

    No to teraz już wiesz, że nie ma. To co potrzebuja to się dowiedzą w trakcie tych dwóch etapów i nie ma co rozciągać tego
    ReviewUserIcon
    doswiadczony

    11.08.2020 22:49

    Pracownik

    Alstal to dobra firma, to trzeba im przyznac. Na start dla mlodego inzyniera idealna, starsi dobrze przyuczają, realizacje są duze wiec trudne ale ciekawe i jest mozliwosc dalszego rozwoju swojej kariery czyli z biegiem lat kierownik robot potem budowy itd. Jest jedno male ALE, w czasach Covidu zarzad oszalał i jego decyzje placowo finansowe (bez zdradzania szczegółów) skutkują aktualnie odplywem ogarniętej wykwalifikowanej kadry do innych firm. Co z tego zostanie, tego nie wiadomo ale mozna spodziewac się kadry typu BMW - biernie miernie ale wiernie. Szkoda!
    ReviewUserIcon
    ?

    14.08.2020 10:04

    Kandydat

    długo już pracujesz w firmie? jaki staż pracy?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    04.08.2020 13:08

    Kandydat

    Czy pracownikom proponowane są dodatki pozapłacowe?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.08.2020 10:27

    Kandydat

    To takie w sumie podstawowe rzeczy, ale fajnie że są :)
    ReviewUserIcon
    War

    12.08.2020 11:06

    Kandydat

    no ale bez uprawnień mogą nie pozwolić Ci tego robić, bo może to narobić niepotrzebnych problemów

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.