opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1913 ocen
Opinie(1783)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1783)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Dla studentów
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Kariera

Dla studentów

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Kwidzyn
  • Piła
  • Brodnica
  • Chojnice
  • Inowrocław
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Jacewo - ALSTAL BUDOWNICTWO

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k. Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ciekaw

    24.07.2020 11:33

    Kandydat

    Jakie są stanowiska w Alstalu na które można się załapać??
    ReviewUserIcon
    ciekaw

    03.08.2020 12:43

    Kandydat

    Pracowałem już dużo na budowach, ale w małych firmach, nigdy w takiej więc zastanawiam się czy bez konkretnego doświadczenia czy potwierdzonych papierami uprawnień mam czego szukać tutaj
    ReviewUserIcon
    Tele

    05.08.2020 08:57

    Pracownik

    Z reguły raczej są wymagania dotyczące konkretnego wykształcenia i doświadczenia w pracy, więc tak bez żadnych uprawnień itp to może być trochę ciężej, ale trzeba czuwać na ofertach, na nich zawsze pisze co konkretnie jest wymagane
    ReviewUserIcon
    Somi

    07.07.2020 14:21

    Inne

    Dużo ofert widzę do was, jakieś nowe projekty są? Czy po prostu duże zapotrzebowanie?
    ReviewUserIcon
    info

    17.07.2020 14:29

    Pracownik

    pisali pisali, firma nawet odpowiadała, że są prowadzone rekrutacje cały czas i można się śmiało zgłaszać
    ReviewUserIcon
    Eto

    23.07.2020 12:28

    Pracownik

    No bez przesady z tą rotacją, bo nie do końca tak jest, potrzebują nowych ludzi i zatrudniają i tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    26.06.2020 10:20

    Inne

    Czym się różni inżynier projektu od inżyniera budowy?
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    06.07.2020 13:06

    Inne

    Okej, rozumiem, dzięki wielkie za fatygę i pomoc w tej kwestii
    ReviewUserIcon
    Loko

    21.07.2020 08:27

    Kandydat

    Czy ktoś może rekrutował już na któreś stanowisko inżyniera? Zastanawiam się jak poszła rozmowa rekrutacyjna
    ReviewUserIcon
    Tobi

    02.04.2020 12:20

    Inne

    Słyszałem od znajomego, że ALSTAL zwraca kasę za dojazdy do pracy, to prawda?
    ReviewUserIcon
    @

    15.04.2020 12:13

    Inne

    mówić to jedno, a zobaczyć realnie te pieniądze to, drugie. to fikcja. chyba ze mówisz o delagacji, ale to są dwie różne rzeczy,
    ReviewUserIcon
    Nie

    20.07.2020 20:41

    Były pracownik

    Zwracaja za dwa dojazdy w miesiacu a kwote dodaja do wynagrodzenia brutto, odprowadzajac wszystkie skladki od pieniedzy ktore powinny pojsc na bilety czy paliwo. Zapisane to jest w regulaminie. Absurd.
    ReviewUserIcon
    Antek

    20.07.2020 14:36

    Kandydat

    Wie ktoś może czy w najbliższej przyszłości planowana jest jakaś budowa w małopolsce?
    ReviewUserIcon
    Almo

    07.07.2020 14:55

    Inne

    Czy stanowiska kierownicze w Alstalu wymagają wcześniejszego doświadczenia jako kierownik?
    ReviewUserIcon
    Almo

    15.07.2020 12:22

    Kandydat

    No w zasadzie to interesowało mnie stanowisko kierownika budowy, bo na tym się znam i w tym od wielu lat pracuje i myślę, że najwyższy czas żeby trochę pójść dalej w tej karierze budowlanej
    ReviewUserIcon
    Qwe

    20.07.2020 14:32

    Pracownik

    myślę, że to jak najbardziej słuszna droga, spróbować warto a mi pozostaje liczyć powodzenia :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.07.2020 14:46

    Inne

    Czy realizacja basenów termalnych już została zakończona? (swoją drogą nie wiedziałem nawet, że to już kolejna taka ich budowa)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.07.2020 08:21

    Inne

    No okej okej, tak chciałem tylko zapytać, ale jak nie znacie dokładnej daty zakończenia to będę faktycznie regularnie sprawdzał to na stronie, dzięki
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.07.2020 14:35

    Pracownik

    Myślałem, że mi się nie dodało, więc napisałem drugi raz, wybaczcie spam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.06.2020 10:44

    Inne

    Co jaki okres czasu w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. można ubiegać się o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Mike

    30.06.2020 11:06

    Inne

    Ale po co takie gdybanie od razu, nie sądzę żeby autor miał na myśli to wszystko o czym piszesz, to już trochę dorabianie teorii ;p
    ReviewUserIcon
    Rock

    01.07.2020 13:12

    Inne

    Nie, nie uważam tak. Po prostu denerwuje mnie fakt, że niektórzy nadużywają słowa "niewolnik" nie znając najwyraźniej definicji tego słowa, albo dostosowując sobie ją wedle widzimisię w zależności od sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Kalla

    26.05.2020 14:35

    Inne

    Cześć, jaki poziom angielskiego będzie odpowiedni na posadę Recepcjonistki? Tak na zasadzie jaki level rzeczywiście trzeba przedstawiać? B2 da radę?
    ReviewUserIcon
    Katie

    22.06.2020 14:55

    Inne

    nastaw się ze to stanowisko, na którym jestes traktowana z góry, usłyszysz słowa, których normalnie w sferze biznesowej się nie używa wzgledem pracownika, a i nie bedziesz wychodziła o czasie. powodzenia
    ReviewUserIcon
    Iris

    23.06.2020 13:03

    Inne

    Rozumiem, dzięki.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    01.04.2020 14:32

    Inne

    Ile etapów ma rekrutacja do ALSTAL?
    ReviewUserIcon
    Jakku

    04.06.2020 11:05

    Inne

    Wciąż są rekrutacje online, czy już w normalnej formie?
    ReviewUserIcon
    Robek

    08.06.2020 11:08

    Inne

    na pracuj.pl już nie ma informacji o rekrutacjach zdalnych wiec prawdopodobnie prowadzą już je normalnie
    ReviewUserIcon
    Adek

    16.03.2020 12:39

    Inne

    Fajnie, że są teraz rekrutacje w trybie online. Nie trzeba zwalniać tempa, a niezatrudnieni mają szansę na pracę.
    ReviewUserIcon
    Jakku

    04.06.2020 11:07

    Inne

    Cześć, wiecie czy nadal trwają online, czy już normalna forma? Zadałem już to pytanie, ale nie ma mojego komentarza, to pytam jeszcze raz
    ReviewUserIcon
    Jakku

    05.06.2020 13:45

    Inne

    A, to chyba kom pojawiają się z opóźnieniem, bo dziś już moje są...sorry za spam :)
    ReviewUserIcon
    Anita

    17.04.2020 10:21

    Inne

    Myślicie, że te oferty pracy z marca są jeszcze aktualne? Interesuje mnie praca księgowej
    ReviewUserIcon
    Diana

    23.04.2020 09:18

    Inne

    Właśnie też niedawno wpadłam na tą ofertę księgowej, rzadko się zdarzają, a już w szczególnie takiej firmie jak Alstal, myślę że warto próbować
    ReviewUserIcon
    Lawa

    04.06.2020 13:01

    Inne

    I co decydował się ktoś na to aplikowanie w końcu czy nie??
    ReviewUserIcon
    Kronos

    15.05.2020 14:09

    Inne

    W jakich godzinach jest praca?
    ReviewUserIcon
    Twin

    27.05.2020 12:15

    Inne

    w piątek wszyscy tak wcześnie kończą???
    ReviewUserIcon
    Sadame

    28.05.2020 14:17

    Inne

    Napisałem, że działy wsparcia
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    28.02.2020 22:59

    Inne

    Czy to prawda, że zwolniono sporą grupę osób ?
    ReviewUserIcon
    deys

    22.05.2020 12:31

    Inne

    co za bzdura. To jeżeli zaczęła się pandemia to już w ten sam dzień musieli działać nie wiedząc jeszcze jak długo to będzie trwało i jak dalej się to potoczy? Sam dorabiasz sobie teorie i nakręcasz na dodatek innych na te dziwne domysły, które nie mają pokrycia i na które nie masz żadnych dowodów. Rozejrzyj się trochę dalej niż do budimexu co się dzieje w firmach i jakie mają problemy, trochę wiedzy nie zaszkodzi, a może nawet pomoże
    ReviewUserIcon
    remik

    25.05.2020 07:37

    Inne

    większość firm budowlanych przygotowuje się do zwolnień, będzie się działo! W Budimexie powstał specjalny zespół ds redukcji zatrudnienia z zadaniem zwolnienia 25% załogi w najbliższych dwóch latach.
    ReviewUserIcon
    Aron

    29.04.2020 13:16

    Inne

    Czy jeśli jako student zaoczny chciałbym pracować na umowę zlecenie to jest taka możliwość?
    ReviewUserIcon
    Dejv

    11.05.2020 15:20

    Inne

    w sumie to się chwali, że można mieć dowolną formę zatrudnienia, a nie narzuconą z góry
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.05.2020 12:46

    Inne

    no nie da się ukryć, zazwyczaj wszystko jest narzucone, też się pierwszy raz z tym tutaj spotkałem ;)
    ReviewUserIcon
    Nick

    06.05.2020 12:49

    Inne

    Czy ktoś wie jak to jest, gdy budowa znajduje sie około 80-90 km od siedziby firmy a praca jest biurowa to czy często trzeba jeździć z miejsca budowy do siedziby czy raczej rzadko?
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.05.2020 08:32

    Inne

    Twoje pytanie świadczy że nie masz da dużego pojęcia o pracy. Stanowisko biurowe tj kadry, księgowość itd są tylko w biurze. Siedzibie Alstal. Za to stanowisko inż budowy, kierownik budowy jeżdżone prawo lewo ale to nie jest tak że masz biuro w Jacewie a masz budowę w Zakopanym to nie jeździsz 3x dziennie biuro budowa. Na logikę.
    ReviewUserIcon
    Mata

    12.05.2020 09:10

    Inne

    może myślał, że jest jakieś stanowisko koordynujące pracę budowy z biura czy coś :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2020 21:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ehh

    06.05.2020 13:09

    Inne

    sytuacja już chyba była wyjaśniona z tego co widzę. Nie jest to wina firmy, tylko ogólnej papierologii i wykonawców. Po co nadal to ciągnąć? nic tym nie zdziałasz, chyba że satysfakcja większa, tylko nie wiem za bardzo z czego ona miałaby być
    ReviewUserIcon
    bzj

    07.05.2020 14:41

    Inne

    Tak, bo teraz przenosiny to na pewno największy priorytet...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    28.04.2020 13:15

    Inne

    Jakie umowy proponowane są pracownikom ALSTAL?
    ReviewUserIcon
    Elmer

    30.04.2020 13:06

    Inne

    W zasadzie to forma zatrudnienia jest dowolna, ale w znacznej większości umowa o pracę
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.04.2020 09:57

    Inne

    Gdzie aktualnie są realizowane prace?
    ReviewUserIcon
    Byku

    14.04.2020 14:14

    Inne

    sprawdź na stronie w zakładce "realizacje" wejdź w "aktualne" i tam jest cała rozpiska. tak w skrócie to Szczecin, Piła, Bydgoszcz. no sporo tego
    ReviewUserIcon
    Stu

    25.03.2020 12:05

    Inne

    To moje pytanie zatem brzmi, czy ktoś już przeszedł taką rekrutację online?
    ReviewUserIcon
    Stu

    31.03.2020 11:56

    Inne

    to czekam w takim razie na wasze opinie. A to ile im zaproponują i czy na to przystaną to już ich sprawa i nie musicie się do tego mieszać ;p
    ReviewUserIcon
    HaHa

    02.04.2020 20:35

    Inne

    No, powiedziałeś jak prawdziwy pracodawca ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Gajowa 99 85-717 Bydgoszcz

    NIP:5562684532

    KRS:0000326054

    http://www.alstal.eu/
    Branża główna: Budowa budynków

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconLinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Barczak

    11.03.2020 19:13

    Inne

    Korporacja. Wypłaty na czas. Jednak atmosfera w firmie tragiczna każdy drży przed przełożonymi. Premie były wypłacane co miesiąc. Teraz na kwartał. Ciężko z urlopem. (usunięte przez administratora). Dyżury do 19 lub 23 praca w sobotę raz w miesiącu. Ogrom obowiązków i sugestie ze strony przełożonych "jak się nie wyrabiasz to zostań dłużej". Nie polecam - są mniejsze firmy z lepszą atmosfera i podobnym wynagrodzeniem. Do myślenia daje fakt reputacji firmy Alstal pośród podwykonawców - ciężko znaleźć kogoś kto chce współpracować. Urlop max 5 dni zgłoszone na początku każdego roku.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Waldi28

    19.03.2020 09:48

    Inne

    Zgadza się wszystko .
    ReviewUserIcon
    Kuba

    10.03.2020 13:35

    Inne

    czy w alstalu pracuje się również w weekendy? nie ukrywam, że to dla mnie dość ważna kwestia
    ReviewUserIcon
    123

    12.03.2020 12:12

    Inne

    A o jakie stanowisko pytasz?
    ReviewUserIcon
    czesc

    13.03.2020 12:34

    Inne

    a to jest jakieś rozróżnienie stanowiskowe? mam tu na myśli, że jedni pracują weekendy, a inni nie?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.02.2020 09:35

    Inne

    Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.? 
    ReviewUserIcon
    Janek

    10.03.2020 22:27

    Inne

    nie za darmo. Pracujesz przecież po to zeby zarobić. smutna prawda jest jednak takza, że argumentacja o tym, że czegoś ci nie dadzą jest zqwsze taka sama - bo tak. ot cała prawda o systemie premniowania
    ReviewUserIcon
    Pozdrowiony

    11.03.2020 16:56

    Inne

    No społeczeństwo się nie zmienia. Czy w firmie dalej kontroluje się czas przyjścia pracowników co do sekundy a sprawy nadgodzin są jakoś pomijane? Na przestrzeni lat to też taka stałość by była.
    ReviewUserIcon
    Może nowy

    07.02.2020 15:16

    Inne

    Wiecie gdzie są planowane roboty? Alstal wysyła tez na kontrakty zagraniczne czy tylko Polska?
    ReviewUserIcon
    stary

    05.03.2020 11:56

    Inne

    szczerze to tez nie wiedzialem ze projekty sa opisane na stronie ale moze dlatego ze ja to za bardzo komputerowy nie jestem
    ReviewUserIcon
    trick

    11.03.2020 13:09

    Inne

    brzmi bardzo logicznie hehe :D a tak serio to sporo jest tam info na stronie warto z tego korzystac
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.02.2020 10:44

    Inne

    Witam. Jest nowe ogłoszenie na stanowisko głównej księgowej. Wydaje mi się, że co najmniej raz w roku jest zmiana na tym stanowisku. Czy ktoś zna przyczynę? Dlaczego tak często są zmiany na takim ważnym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.03.2020 17:16

    Inne

    Nikt nic nie wie?
    ReviewUserIcon
    Nina

    16.01.2020 11:15

    Inne

    Hej, czy ktoś próbował się rekrutować poprzez maila podanego na ich stronie? Szukam pracy ogólnie w administracji, może jako sekretarka, asystentka i chciałam spróbować w takiej większej firmie. Może ma ktoś jakieś info?
    ReviewUserIcon
    dopracybysieszlo

    06.03.2020 14:15

    Inne

    nie ma się co opierać tylko uderzać od razu, bo zaraz może być za późno :p
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    07.03.2020 21:44

    Pracodawca

    Pani Nino, potwierdzamy, że e-mail [email protected] działa:) Wszystkie CV które tam trafiają są weryfikowane i jeżeli kandydatura nas zainteresuję to się z Panią skontaktujemy. Pozdrawiamy, ALSTAL team.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    11.02.2020 11:11

    Inne

    jestem w trakcie studiów na kierunku budownictwo, swoją przyszlość wiąże z firmą taką jak Alstal.. widzę np ogłoszenie na inżyniera budowy i zastanawiam się, czy tutaj też są kobiety? Czy obstawiają takie stanowiska w alstalu?
    ReviewUserIcon
    doPatrycji

    24.02.2020 09:08

    Inne

    Oczywiście, że są tam kobiety.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    24.02.2020 12:37

    Inne

    jeszcze trochę za wcześnie dla mnie na szukanie oferty pracy, ale w przyszłości będę korzystać. Dzięki wszystkim za pomoc
    ReviewUserIcon
    Młodzik

    03.02.2020 12:42

    Inne

    Szykują się może niedługo jakieś staże/praktyki w Alstalu?
    ReviewUserIcon
    iko

    10.02.2020 12:29

    Inne

    Generalnie to próbuj za parę miesięcy, bo w Alstalu jest Program Praktyk Letnich, także wtedy jest szansa
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    24.02.2020 08:57

    Pracodawca

    Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów gdzie na bieżąco informujemy o stażach czy praktykach.
    ReviewUserIcon
    Nikua

    16.12.2019 14:06

    Inne

    Z ciekawości zaglądnąłem na firmowego goworka i jest troche zaskoczenie. Jako osoba w miarę młoda, jestem w sumie wdzięczny losowi że dali mi szanse, że mogę nabrać doświadczenia w jakieś poważnej firmie, a to jaką strategie (korzyści) płyną z mojego braku doświadczenia/ przyzwyczajeń czy zaryzykuje wymagań zostawię bez komentarza, bo ta strona medalu mnie interesuje zdecydowanie mniej niż to że nawet jak nie docelowo to jest to miejsce, które jest dla mnie jakimś startem. A nuż zostanę dłużej, czas pokaże. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bob

    07.01.2020 13:39

    Inne

    Dokładnie, ja mam podobnie, pozdro :)
    ReviewUserIcon
    sinis

    28.01.2020 12:40

    Inne

    pewnie, że tak. Nie ma co się sugerować ciagle tym co piszą w necie, skoro mozna samemu zweryfikowac
    ReviewUserIcon
    Dorota

    10.01.2020 08:51

    Inne

    Witajcie, czy ktoś się orientuje jaka jest lokalizacja Alstal w Łodzi?
    ReviewUserIcon
    picard

    21.01.2020 13:44

    Inne

    a właśnie, bo na stronie nie ma adresu...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.10.2019 11:08

    Inne

    Czy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    K

    13.01.2020 21:20

    Inne

    UOP na probnym
    ReviewUserIcon
    zen

    15.01.2020 14:03

    Inne

    dokładnie, od samego początku jest umowa o pracę
    ReviewUserIcon
    janko

    08.01.2020 08:37

    Inne

    jakie są w ogóle umowy w Alstalu?
    ReviewUserIcon
    Bebelo

    09.01.2020 11:03

    Inne

    Jak to jakie? Umowy o pracę oczywiście, chyba nie będzie to żadnym zaskoczeniem.
    ReviewUserIcon
    janko

    13.01.2020 13:17

    Inne

    Dla pewności wolałem zapytać. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    Turtle

    07.01.2020 15:21

    Inne

    Powiedzcie mi, jak wyglada sprawa z przyjęciami do pracy na chwilę obecną?
    ReviewUserIcon
    Luke

    10.01.2020 08:28

    Inne

    jest bardzo dużo ofert na pracuj.pl zobacz sobie
    ReviewUserIcon
    Bob

    07.01.2020 13:27

    Inne

    Opinie są różne ale według mnie jest całkiem spoko. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nickolas

    23.12.2019 13:45

    Inne

    Wesołych Świąt Wam wszystkim. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku również :)
    ReviewUserIcon
    niedoszły pracownik

    14.11.2019 10:19

    Inne

    Nie polecam startować w Łodzi. (usunięte przez administratora) Widząc szanse na rozwój zrezygnowałem z podpisania przedłużenia umowy w dotychczasowej pracy i miałem płynnie przejść z niej do ALSTALa.(usunięte przez administratora)Kiedy już pożegnałem się w dotychczasową pracą, okazało się, że jednak nie zostanę zatrudniony. Zostałem po prostu na lodzie bez pracy bez słowa wyjaśnienia.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    14.11.2019 20:50

    Inne

    Haha - dobre! A swoja drogą, zupełnie bezstronnie - kto w dzisiejszych czasach rezygnuje z jednej roboty na rzecz drugiej "na słowo"? List intencyjny mogłeś podpisać miałbys pewność. Masz nauczkę... Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    10.12.2019 16:23

    Inne

    Dobre??? Od kiedy przed podpisaniem umowy o pracę podpisuje się jakieś dziwne listy intencyjne??????? A może jeszcze podpisać umowę na przyrzeczenie podpisania listu intencyjnego????? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony pracownik

    11.07.2019 11:20

    Inne

    Kiepska firma- odradzam pracę osobom z jakimkolwiek doświadczeniem. Firma zatrudnia bardzo młode osoby bez doświadczenia aby nie mieli żadnych wymagań I odeszli jak tylko nabiora doświadczenia I będa chcieli coś więcej. Jak już ma ktoś doświadczenie to zalecam aby szukał dalej bo ani się nie rozwinie ani firma nie będzie wiedziała czego od niego oczekiwać. Rekrutacji jest sporo ale to tylko dlatego, że wszyscy z niej uciekaja.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.11.2019 08:28

    Inne

    Oto chodzi, że nie ma tu żadnych szkoleń wdrażających. Zaczynasz pracę gdzie nikt Ci w niczym nie pomoże i nie wyjaśni a jak sobie samemu nie ogarniesz to aut. Tak to niestety tutaj wygląda, ponadto wiecznie trzeba się o wszystko prosić a nawet nie dostaniesz zakresu obowiązków o masz robić wszystko.
    ReviewUserIcon
    jakistam

    10.10.2019 11:11

    Inne

    od wielu tygodni wisi ogłoszenie na kadry do Ina i Bydgoszczy - jeszcze nie znaleźli, ciekawe dlaczego ? jakie sa wymogi, warunki i ekipa w kadrach, wie ktoś?
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    10.10.2019 15:37

    Pracodawca

    Ogłoszenie rekrutacyjne ważne jest 30 dni - poprzez taką emisję dajemy szansę na zgłoszenie się wszystkim zainteresowanym osobom. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kadr i naliczaniu płac, optymizmu i chęci do pracy. W przypadku zainteresowania ogłoszeniem zachęcamy do udziały w rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    szukam

    09.10.2019 13:59

    Inne

    ciągle wiszą ogłoszenia do kadr, nie ma chętnych czy wymagania za duże. Pracował ktoś tam, jak się tam pracuje, jaki zespół i co oferują?
    Company logo
    ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    10.10.2019 15:30

    Pracodawca

    Wraz z rozwojem i zmianą siedziby firmy pojawiły się nowe wakaty w poszczególnych działach. W przypadku zainteresowania stanowiskiem zachęcamy do udziału w rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    F1

    31.08.2019 11:25

    Inne

    Firma opublikowała ofertę pracę dla prawnika (Bydgoszcz). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym stanowiskiem, którymi chciałby się podzielić?
    ReviewUserIcon
    xyz

    19.09.2019 11:32

    Inne

    F1 na tym stanowisku analizujesz i opiniujesz dokumenty przetargowe pod kątem ryzyk. Wzór umowy , siwz, pytania i odpowiedzi do zamawiającego, wszystkie dokumenty związane z ofertami do przetargów. Jest tego duuuużo.

    Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.