Opinie o Opek w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Opek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opek w Warszawa

u;ih

narzekaja i jezdza bo zostali wkreceni w leasingi i kredyty samochodowe po przez piekne opowiesci panow kierownikow o tym jak wystawia fakture 8-9tys netto na busa!!!tylko panowie nie powiedzieli jakim nakladem pracy trzeba wyrobic ta kase!!!rozwozkA 3.5 ZA LIST I nadania 0.50 groszy!!!!ktos wczeniej napisal o stawkach...jak rozwieziesz z 80-90listow dziennie i przywieziesz calego busa towaru to moze sie uda.jak wystawisz 8-9tys przez 3 miesiace to i tak ci poobcinaja tak ze 6tys max wyrobisz.a ludzie musza tyrac do konca splaty leasingow lub kredytow bo musieli zainwestowac 10-20procen na poczatek i szkoda stracic.panowie kierownicy na tym korzystaja majac niewolnikow!!!!

eee

srednia wieku kuriera podniosla sie do wieku 50lat!!! bez obrazy dla starszych wiekiem>>>ale tojest znak ze mlodzi nie chca tyrac w tym syfexie po 16godzin a ci panowie to desperaci ktorzy nie dlugo odejda bo to jest praca nieraz ponad siły... polityka firmy nadal sie nie zmienia!!!Stwozyla sie nowa klika-pan kierownik oddzialu.pan kierownik operacyjny i pan kierownik od floty samochodowej...SCIEMIAJA LUDZIOM NA MAKSA I PRAWDOPODOBNIE NIE INFORMUJA DYREKCJI I ZARZADU O TYM BALAGANIE CO SIE DZIEJE W ODDZIALE WAW.ROTACJA NA MAKSA FIRMY NIE LUBIA CIAGLYCH ZMIAN KURIEROW.FEDEX PRACUJE NA SWOJA OPINNIE JAK OPEK.DZIADOSTWO...

yeti

Mało tego, wszyscy narzekają a i tak wracają.

p1975s

Wszyscy narzekaja,ale dalej jezdza.

Kurier

Byłem w Gorzowie wlkp. w kilku firmach od Siódemki, przez DPD i DHL, ale wszędzie czarowano i opowiadane dyrdymały bez pokrycia chyba jak mi się wydaje. W poniedziałek umówiłem się z kierownikiem firmy OPEK czy Fedex jak już mówią i pierwszy raz ktos mi opowidzieział o pracy od poczatku do końca.Najpierw opowiastki o trudach - szczere i takie ciekawe, a potem gadka iz jak juz się zgodzę i kupię nowy samochód to nie wszystko bo najwazniejszi są ludzie. Przed rozmową w tej wfirmie słyszałem gadanie że bycie kurierem jest łatwe i prosto bo to tylko jeżdzęnie. Facet z OPEk wyjasnił mi dokłądnie i dziś wiem, ze to się nie opłaca mi ale za klasę z jaką mnie gość w gorzowskim Opek potraktował muszę tu o nim napisać. Jak ktoś chce wiedzieć co to za robota kuriera to tylko do niego. Tomasz Czerniejewski

Czy jestem w stanie pracować od 8 do 19 i czy mam odporność na kilka telefonów, które będą mi przeszkadzać w doręczaniu pudełek. Pytał o rodzinę i sprawy mojego podejścia do innych ludzi. zaplusował u mnie.Nie będę tam pracował ale wiem o pracy kuriera już wszystko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
sfa

coraz lepiej we firmie!!!nie ma komu juz jezdzic na niektorych rejonach... ludzie składaja wypowiedzenia!!!nikt nie chce TYRAC po 16 godzin i nic z tego nie miec!szkoda gadac.tyle pracy i jeszcze trzeba dolozyc do interesu!firmom robia podwyzki a kurierom obcinaja stawki!!!BRAWO FEDEX!!!ABY TAK DALEJ....

zzz

pan kierwnik wyleciał z dpd za jakies niejasne tematy.tak twierdza ludzie z jego byłej firmy.a jak sie tu dostałto nie wiadomo.moze nie było chetnego do tego dziadostwa!!!chciał wziasc wszystkich na HUKI ale mu nie wyszlo.nie ma chetnych kurierow do tego syfu.pewnie zarzad nic nie wie o jego cwaniakowaniu i musial przychamowac troche.brak podwyzek stawek!wrecz odwrotnie!ciagle szukaja komu jeszcze cos uciac.a dla firm PODWYZKI.do (usunięte przez administratora) z ta wladza w tej firmie.nie dlugo coraz wiecej ludzi zacznie odchodzic>>>>

xxx

a na dodatek pan od BHP chyba z innej planety!!!popietrowane palety ciezary do dzwigania itp.

marian
@xxx

DOBRZE POWIEDZIANE

szejś

OPEK (obecnie FedEX – magazyn centralny) – ewentualnym chętnym na zatrudnienie – SZCZERZE ODRADZAM. Temperatura w hali magazynu w Sadowej taka, jak na zewnątrz: latem leje się z ciebie, w zimę dzwonisz zębami. Sorter: który miał być taki nowoczesny jak go chwalą na YouTube, a psuje się co chwila i jego pracę trzeba wykonywać ręcznie. Przy każdej zrzutce powinien być człowiek, a tutaj jedna osoba odbiera paczki z 2, 3 zrzutek. Luzy: brygadzista G. z przypadku chyba – nie potrafi zareagować w momencie największego natężenia pracy, oddaje ludzi do pomocy na rampach i przy rozładunku TIRów, do dźwigania luzów zostaje tylko garstka, która od 24 do 2 musi wykonać pracę kilkunastu osób. Wózkowi: powinni mieć płacone od szybkości na liczniku i rozwalonych paczek, a nie na godzinę. Wejdzie taki na „betkę” albo na „widlaka” i na nic nie patrzy, przypadki rozjechania komuś stopy to rzecz normalna – rozjechany koleś pokuśtyka do domu, ale na drugi dzień już jest w firmie. Kierownik magazynu (usunięte przez administratora) przechadza się po hali z rękami w kieszeniach i wypatruje ludzi, którzy się obijają, ale co się dziwić za 9 PLN. Dziwne, że wywala tylko Polaków, a na ich miejsce zatrudniana jest coraz większa grupa jego ukraińskich kolegów – polecam poszukać nawet tutaj innych opinii, gdzie często pojawia się motyw mobbingu i różnych szemranych układów. Brygadziści: bez pojęcia o logistyce – czasem robotę można by było zrobić szybciej i sprawniej, gdyby nie ich decyzje. Ludzie: tu nie pogadasz z nikim, raz że nie ma czasu, dwa że cię zaraz sypną życzliwi, albo podpatrzy brygadzista. Zresztą patrząc na „inteligentne” twarze „kolegów” można odnieść wrażenie, że oprócz opowieści o flaszce, albo o robocie w opeku to nie będziesz miał wspólnego tematu. Pracowitych ludzi się zwalnia pod byle pretekstem – np. oskarżenie o fałszowanie kart z godzinami pracy – a obiboków się trzyma, w efekcie nowy przychodzi pracować „za kogoś”. BHP – to chyba temat nieznany w tej firmie – nowi pracownicy nie mają nawet podstawowych szkoleń, nie pojawił się nikt, kto by chociaż pokazał ludziom, którędy uciekać w razie pożaru. W ubikacjach brud jak w PKP – stoisz po kostki w jakiejś mazi ze szczyn, papieru toaletowego i niedopałków. Ciuchów roboczych dopóki nie kupisz sobie sam to nie dostaniesz – z łaski rzucą ci rękawiczki, które i tak zniszczysz tego samego dnia – dźwigając opony, felgi, karnisze, worki ze śrubami, elementy karoserii i silników… Ludzie naprawdę dziwne rzeczy kurierami wożą… Nie polecam, trzymać się z daleka od tej firmy i od firm pośredniczących w rekrutacji (np. 4Q, Progress…)

szejś

NIE POLECAM. Temperatura w hali magazynu w Sadowej taka, jak na zewnątrz: latem leje się z ciebie, w zimę dzwonisz zębami. (usunięte przez administratora)

ok

o co chodzi z tym nowym kierownikiem oddziału ?, wyleciał z DPD a do nas go przyjęli?, na jakiej podstawie?, to nie sprawdzali skąd się pojawił? nie rozumiem. Po drugie jak zacznie cwaniakować to go i stąd wywalą, już jeden taki był.

jk

no i wypowiedzenie umowy-3 miesiace. to jest GWOZDZ do trumny!!! (usunięte przez administratora)

eee

zajebiste stawki za doreczenie 3.5zl. 80 adresow dziennie praca od 5.30 do czesto po godz 20.00 odbiory z firm paczek za o.50 groszy za list (kilka paczek na jednym liscie!!!) system kar i obciazen!!!suma takich kar moze wynosic nawet i 50 TYS zl od wszystkich kurierow!!! TAK SIE ROBI KASE W KURIERCE!!!! A JAK SIE NIE PODOBA TO SA NASTEPNI-to uslyszysz jak juz bedziez u progu BANKRUCTWA!!!! ZYCZE POWODZENIA W OPEK FEDEX!!! CHCESZ BYC BANKRUTEM TO ZAPRASZAMY NA MIŁA ROZMOWE>>>ŁADNIE CIE WKRECIMY W TO G...-TO JEST TA SLYNNA LINNIA FEDEX 4 MIEJSCE POD WZGLEDEM ZADOWOLENIA NA SWIECIE!!!!!

XXX

usuwaja posty na potege boja sie prawdy albo tego ze ktos z zarzadu sie dowie o tym prywatnym folwarku.napisalem prawde i odrazu usuneli.a ciekawe czy wiedza ze nowy pan kierownik oddzialu musial na biegu mature robic ekstermistycznie????a czy wiedza ze pan kierownik oddzialu szykuje miejsce dla swojego kumpla ktory tez wylecial z bylej firmy i jest nz chorobowym???brawo kierowniku!!!nie dlugo bedziesz wozil sam przesylki za ta jalmuzne!!!coraz wiecej ludzi chce zlozyc wypowiedzenie....

xxx

na nic zda się usuwanie postów. Prawdy nie da się ukryć

xxxx

no i mamy nowego kierownika oddziału ktory wyleciał z hukiem wylecial z DPD za jakas afere.teraz chce zwolnic wszystkich przewoznikow i wstawic SWOJA EKIPE PRZEWOZNIKOW Z BYLEJ FIRMY(usunięte przez administratora)

nick

prawda, ten drugi robi zament.

@nick

A ja mam inne zdanie , dla mnie ten drugi jest OK. A zament robicie Wy pisząc bzdury na forum !

św. Mikołaj
@xxx

Nie pisz o sobie bo to nieładne, robisz zament i już, bez ciebie by nam się lepiej pracowało, a ty wprowadzasz tylko nieptszebne zamieszanie, juźż taki był z brodo co robil tesz zamieszanie.

tymczasowy

pan Andrzej G jeszcze się stara ale ten drugi ????? ma swoich ludzi których docenia.Ta jedna osoba robi zament czyli (usunięte przez administratora).Już szukają kto tak pisze i pewnie znajdą ale nie licze na karierę w tej firmie nie ma najmniejszego sensu się starac.

STARY

Kochana firmo Fedex jeśli nic nie zrobicie to niebawem opinia o was będzie taka sama jak o OPEK.Piszę w tym momencie o sortowni.To tak samo jak z Polską ustrój się zmienił ale władza ta sama i nic się nie zmieniło ludzie gorzej są traktowani jak ten sorter.Dopóty dopóki kierownictwo się nie zmieni będzie tam jak było czyli jedno wielkie (usunięte przez administratora) Teraz ganiają ludzi jak zwierzęta pewnie chodzi o jakies premie roczne,wydajność,itp.Także firmo FEDEX jesli zależy wam na dobrej Marce o was samych zadbajcie o ludzi bo tym czasem to NIEWOLNICY waszego wewnętrznego systemu.A podobno fedex dba o ludzi.Wywalcie kierownictwo i zatrudnijcie swoich ludzi inaczej pójdziecie w slady OPKA. (usunięte przez administratora)

dawno mnie tu nie było Ale widzę ze nic się nie zmieniło Opek pod szyldem fedexu czyli jedna wielka porażka umowy brak kasa licha he (usunięte przez administratora)

zdegustowany

tą firmą już dawno powinna zająć się inspekcja pracy i właściwe służby sanitarne. Ludzie latami pracują na zlecenie, choć wykonują pracę w stałych godzinach, stałym miejscu i wykonują te same czynności, a więc są to typowe elementy umowy o pracę. Ale wiadomo - umowy zlecenia pozwalają uniknąć kosztów związanych z umowami o pracę, urlopów, zwolnień lekarskich, nie mówiąc już o przestrzeganiu zasad b.h.p. Bardzo nieładnie zachowuje się ta firma wobec ciężko pracujących ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Opek - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opek?

Kandydaci do pracy w Opek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opek