Firma kurierska "Opek"

Łódź

Opinie o Firma kurierska "Opek"

jiako

nie widziałem tej oferty, ale wydaje mi się, że taki magazynier może mieć tutaj sporo pracy. Zapewne firma płaci za to dobre pieniądze, ale nie wiem jak jest konkretnie. @Mariusz, może Ty coś wiesz? :)

niki

zarobki takie żeby nie zdechnąć z głodu jeśli jesteś oszczędny a pracy od chuchu...

:)))

a jak się pracuje w sortowni w Lodzi ? jakie warunki są ? Czy kierownicy są mili dla pracowników ? dostałem propozycje pracy na magazynie. Dziękuje za info z góry.

www

pracownicy sa zatrudniani przez posrednika OTO na ul gdanskiej 91 podobno opek rotuje duza liczbe ludzi wiec juz wiadomo jaka praca tam jest

zły

Potencjalny pracownik - 2011-02-08 16:35:24 Witam Proszę o informacje jakie warunki zatrudnienia i jaka atmosfera panuje w łódzkim Opeku no i ile można zarobić na magazynie czy to jako magazynier bądź kierownik magazynu pozdrawiam.dostane odpowiedź

Potencjalny pracownik

Zostaw opinię o Firma kurierska "Opek" - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma kurierska "Opek"