Opinie o opek Szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy opek Szczecin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie opek Szczecin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o opek Szczecin w Szczecin

Mika Nowy wpis

Paskudna firma nie dość że przyjeżdżają dzień po zamówieniu TO JESZCZE TRZEBA CZEKAC MIESIAC NA PIENIĄDZE KTORE ODBIORCA ZAPŁACIL To chore po dwóch trzech dniach dostaje się pieniądze które wplacil odbiorca paczki a nie po miesiącu wy jesteście nie normalni.

Czy w opek Szczecin możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Meggi Nowy wpis

Opek nie istnieje od 9 lat .firme kupil Fedex.wiecej nic nie powiem bo juz dawno nie pracuję.

Czy opek Szczecin zapewnia kartę multisportu?

Gosia Nowy wpis

Girma opek nie istnieje zostala kupiona przez Fedex

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w opek Szczecin? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zenek

Witam oddział jeszcze nigdy nie był w takim stanie. Ludzie uciekają z dnia na dzień. Druga połowa kładzie wypowiedzenia, wiele w trakcie. Nikt nie może wytrzymać tyrani kierowniczki, i jej pupili. Wyniszcza psychicznie ludzi i wprowadza swoich na ich miejsce. Brawo fedex

Czy po rozmowie w opek Szczecin rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Janek

Miałem ochotę szukać pracy w firmie ale zastanawiam się jaka tam jest atmosfera? Wpisy dawno dokonane?

byly kurier

Jeszcze nigdy w takim syfie nie pracowalem jaki jest tutaj. Traktowanie za nic kurierow, brak szacunku, ignorowanie, grozby ze beda obciazenia, to wszystko jest tu na porzadku dziennym. Tak działa oddział? Zamiast się wspierać wszyscy robia sobie pod gorke. Biuro i kierownictwo zrzuca coraz wiecej papierkowej roboty na kurierow, ktorzy i tak maja przej**ane najbardziej. Szczegolnie nie polecam szanownych Pani i Pana AA, ona knuje za plecami, zawsze cos jej nie pasuje a on to typowa (usunięte przez administratora) celowo utrudniajaca pracę, oni najbardziej rujnuja oddzial. Kurierow z wieloletnim stażem wyrzuca sie z dnia na dzień, bez uprzedzenia. Jak chcesz je**c codziennie od rana do wieczora bez posilku i na drugi dzien slyszec oprdl czemu tyle zwiozles, beda obciazenia to polecam.

jios

Z tego co wiem @gary to mailowo też można spróbować złożyć CV

aneta

Minęło już trochę czasu od pytania Emilki, więc ja je ponowie, bo też mnie interesuje kwestia rozmowy kwalifikacyjnej w opek w Szczecinie. Czy ktoś może odbył ją w ostatnim czasie i móglby powiedzieć o co pytają i na co kładą nacisk? No i ile można w opek zarobić, bo jak zapytają ile chciałabym zarobić to nie chce się złbaźnić rzucając kwotę "z kosmosu"

emilia

aro pisał kiedyś o kierowniczce i jej mężu- czy zaszły jakieś zmiany pod ich względem? dlaczego żadnych aktualnych postów nie widać? Jest teraz poszukiwany Specjalista ds. Rozliczeń / kasjer. Spełniam wymagania lecz nie wiem jak firma stoi obecnie :-( Poza tym dla mnie rozmowa kwalifikacyjna przypomina trochę pierwszą randkę.Jest to najtrudniejszy etap w rekrutacji ze względu na stres. Możecie opisać swoje wrażenia z rekrutacji w tej firmie, abym mogła się troszeczkę przygotować?

kurier1

co z ciebie za kurier??? o 14.00 godz na internecie (usunięte przez administratora) komuś obrabiasz zamiast paczki doręczać??? do roboty się weź to kar nie będziesz Agnieszcepłacił

Kurier

Potwierdzam wasze opinie!!!W Szczecinie kierownictwo fatalne!Żądzą dwie\" tępe dzidy\" i ten ledwo chodzący staruszek.Pani (usunięte przez administratora)nie potrafi się poprawnie na zebraniach wysłowić i mówi \"bede\"zamiast\" będę\" a na dodatek uważa się za gwiazdę nie do zastąpienia.Najlepiej co jej wychodzi to włażenie w (usunięte przez administratora) kierowniczce p.(usunięte przez administratora),która to cierpi chronicznie na zmienność nastroju i uważa że pieniądze dostaje za to że w ogóle pojawia się w pracy a wszelkie zjebki dostaje nie słusznie.Swoim czyli tym którzy \"jedzą im z ręki\" darowane są przewinienia i dostają najlepsze rejony.Natomiast inni dostają kiepskie rejony i ciągle mają obciążenia.Paczki na magazynie są rzucane,kopane i przepakowywane aby doszły do klienta w \"nienaruszonym\" stanie!!!Fedex przed przejęciem Opka powinien całkowicie wymienić kierownictwo!!!Pozdrawiam ciężko pracujących kurierów którzy robią wszystko by ta szajka ich nie obciążyła karą pieniężną.

Wariłko

Kategoryczne nie kłamliwe żmije obiecają ci 4-6 tys hah panie (usunięte przez administratora) wczoraj ogłoszenie kurier szczeciński - dzwonie ,obiecanki decybela super praca 4 a nawet 6 tys , pytam jaki rejon decybel na to Pogodno panie decybelu znam opek doskonale wiesz ze na pogodnie kurier wystawia faktury po 3- 4 tys paliwo 1 tys zuz prawie tys no to zostanie mu jakies 1,5 zajefajne zarobki z własnym autem hahaha zresztą pani kierownik wprowadza tam terror odradzam jak podpiszesz umowe wpadłes w bagno na 2 miesiące fujj pozdrawiam kurierów pracujących {bez ucha}powodzenia

decybel golfem rozwiezie

Jeździłem kilkanaście dni. Jako nowy nie mogłem ogarnąć od razu rejonu. W piątkowy ranek, na proźbę, by zdjęto trochę ze mnie, decybel odpowiedzial mi spokojnie: nie przejmuj się, masz jeszcze sobotę i niedzielę, a generalnie to masz czas do poniedziałku do 8:30...Codziennie pytał, ile paczek zostało. Jak zostały 3, to było o 3 za dużo, ma być 100%...Czasem inni kurierzy przejmowali coś z na siebie, ale w miarę swoich możliwości, więc to tylko lekkie wsparcie, ale wiadomo, nikt nie ma lekko. Ogólnie śmiech na sali. Śniadanie jadłem o 6:00 rano, a drugie o 20:00 albo później. Jak zdarzyła się szansa skorzystać z toalety, to tylko dzięki rzyczliwości ludzi z firm, gdzie dostarczałem/odbierałem przesyłki. Nie polecam, chyba że chcesz przez kilkanaście dni zrzucić 4 kg z masy ciała...

Siemanko to ja (usunięte przez administratora)ja wam wszystkim pokaze DO ROZŁADUNKUUUUUUUUUUU

popieram to prawda opek to syf i jego kierownictwo

aro

totalny syf w tej firmie pani kierowniczka to brak slow a jej maz kurier to zalosny czlowiek mowie tu o (usunięte przez administratora)a (usunięte przez administratora)to warjat chory czlowiek

Kurier wrocław

Zdecydowanie zgadzam się z Wami!!!! Ten(usunięte przez administratora)jest wszędzie, to co dzieje sie w oddziale wrocławskim to istne żarty. Przyszedł nowy Pan Kierownik (hehe) (usunięte przez administratora) ale panisko takie że hej, ludzi traktuje jak d(usunięte przez administratora) Jeździć nie ma komu bo my mądrzejsi w styczniu i lutym uciekliśmy z tamtąd, ci co zostali czekają z niecierpliwością na wygaśnięcie umowy. Rejony nie opłacalne, więcej płacisz za paliwo niż masz za list, obciążeń od cholery by kierownik miał na wakacje za granicę, Sp. z o.o. na każdym kroku, rozwalają caly odział. Jak można takich (usunięte przez administratora)zatrudniać na kierownicze stanowiska, ktorzy pojecia o logistyce i kurierce nie mają!!!!!! Wiem, że Opek lubuje sie w tepych kretynach i terrorystach, grunt że opek zarobi i ma wszystkich gdzieś, ale wkońcu będzie tak, że pewnego dnia oddzialy padną bo nikt mądry nie będzie dla nich jeżdził!!!!!!! Ja nigdy, przenigdy nie wstawię już tam swojego auta!!!!!!!!!

OPEK UCHO

Witam opinie trafione w 100 procentach zacznijmy od biura debilyczna AGUŚA baba typowy debil ulubienica drugiej kretynki notabene Auśi nastepnej obie porębane na maxa tylko czychają jak by tu udupic kuriera do idiotek nie dociera ze dzieki kurierom obie mają prace.Przestrzegam ludzie z daleka od tej firmy z dniem ostatniego stycznia 2011 odeszło z OPEKA SZCZECIN 8 AUT (kurierów) jak przyjdziecie na rozmowe to spytajcie dlaczego? jestem ciekaw co odpowie wszyszcy kurierzy puszczeni z trobami teraz obiecują gwaranty hm ludzie ale te babsko kłamie tak wrednej fałszywej osoby nie widziałem jak zyje tym oddziałem naprawde powinna zająć sie inspekcja pracy

Casanowa

Witam to szczera prawda pracowałem w opeku dwa i pół roku na poczatku było ok ale odkąd się kierownictwo zmieniło to opek zrobił się totalnym syfem kara za karą za brak stroju nawet jesli ktos od samego początku nie miał kierownik operacyjny nie lepszy miałem dwa rejony a kierownik operacyjny andrzejek niejaki dorzucał mi jeszcze paczki i mówił poradzisz sobie co to jest dla ciebie 15 paczek na niebuszewo gdzie moze dwie ulice z niebuszewa znam wstawałem o 6 rano a wracałem o 23 do domu i jeszcze papiery robiłem a rano znowu do pracy kierowniczka biura agusia ciągle miała pretensje o niemal wszystko. Szczerze ODRADZAM TĄ PRACĘ OPEK TO (usunięte przez administratora)

Tak jest nie tylko w tej firmie kurierskiej, tylko wszedzie czlowiek dostaje kary finansowe, ktore nie wiadomo skad sa brane.. uwaga chyba inspekcja pracy moglaby sie w koncu zainteresowac tymi firmami... Daja umowy zlecenie pracownikom, ktore tak naprawde juz nie powinno sie dawac.. juz nie mowiac o nadgodzinach, ktore w ogole sa nieplacone.. ehh szkoda nerwow na taka prace..

Zostaw merytoryczną opinię o opek Szczecin - Szczecin

opek Szczecin