Opinie o MEBELPLAST w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MEBELPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MEBELPLAST o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBELPLAST w Olsztyn

do skretarka

i tak czar prysl!!! ten zaklad to paranoja dobrze sie stalo ze cie nie zatrudnili oszczedzisz sobie plucia w brode bez obrazy dla brody

Sekretarka

A ja zgłosiłam się na stanowisko sekretarki. Praca została obiecana, byłam przed podpisaniem umowy. Po czym Pan Prezes stwierdził, że się do mnie nie odezwie i wystawił mnie do wiatru. Wystarczyło napisać maila, że nastąpiły zmiany....Dobrze, że nie zrezygnowałam z ówczesnej pracy, bo zostałabym "na lodzie". Pozdrawiam Pana Prezesa M. N. :)

ha ha

boniek !!!nie gadaj glupot ...10 lat tyrania w tym padole daje doswiadczenie za skarby swiata bym tam nie wrocil!!!!tylko w chinczycy maja gorzej...widze ze dla socjalu to bys l.....e zrobil powodzenia w powrocie do kolchozu

Boniek

Jak tak mało zarabiacie to po co tam siedzicie , tylko nie mówcie ze nie ma pracy dla takich fachowców za jakich sie uważacie . Tylko to nie piszą pracownicy a dawno zwolnieni leserzy którzy chcą sie w ten sposób odegrać podając nie do końca prawdziwe informacje . Zapominają o premi o socjalu i innych dodatkach na święta . Wszędzie dobrze gdzie nas. nie ma. . Ja już dawno odszedłem bo znalazłem lepiej płatna prace Na początku tak było ale sie skończyło brak pracy obcięli pensje i (usunięte przez administratora) Chętnie bym wrócił

Aplikowałeś do firmy MEBELPLAST? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
ha ha

ta firma nauczy cie jak tyrac za grosze i nie zadawac pytan daj sobie na luzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!

xxx
@ha ha

6.50 makymalnie na co możesz liczyć

strona sponsorowana

strona sponsorowana

praca

Praca jest na akord. Żeby zarobić trzeba naprawdę zapierniczać ostro i do tego jeszcze cały czas nadgodziny trzeba robić czy chcesz czy nie to musisz nadgodziny robić. Jeżeli jesteś bez pracy to można iść (traktować jako pracę przejściową ). Ale jeżeli masz pracę to ODRADZAM.

xxx
@praca

to nie jest akord tylko dniówka zadaniowa chiński system niska stawka godzinowa wysoka premia za wydajność

gość

Praca na tej tapicerni jest na akord czy na godziny ? głupie pytanie ale w Bartoszycach jest podobny zakład i tam ludzie pracują na akord. Na własny kosz trzeba dojezdzać do Dobrego Miasta? i tak ogólnie czy jest sens wg tam zaczynać pracę

do goscia

O to ,że pomimo tego ,iż chcesz pracować w Olsztynie w byłym Mebelplascie,oni przymusowo wysylaja Cię do Dobrego Miasta do Dfm bez jakielkolwiek Twojej zgody na przymus pod grożba ewentualnej utraty pracy.

gość

o co chodzi z tymi zsyłkami do DFM ?

Koles

Dużo sie zmieniło na dobre ,jest socjal sa nawet karty multisport , premia na święta była najwyższa od wielu lat . A pracować trzeba jak wszędzie . Wiem ze zatrudniają co jakiś czas nowych . Na pewno nie jest to garaż i praca w garażu

do kartona

Chłopie omijaj ten kołchoz szerokim łukiem...

lolek

jak lepszego nie bedzie a jak znowu wroci ten sadysta to dopiero wam pokaze jak sie pracuje, a takm wogole co sie dzieje z ta pala popelnil samobojstwo czy wyjechal na troskawki do niemiec ze Staskiem ,stasiek wes go z soba

bbb do aaa

tak tak damy rade......

aaa do boczek

Dawny prezes to historia a do obecnego Prezesa można przyjść z każdym problemem i postara sie zawsze pomóc.Nawet jak skrytykujemy za te zsyłki do DFM to do Prezesa nie ma sie czego czepnąć bo lepszego juz nie bedzie...

boczek

jesli interesuje cie atmosfera i kontakt z tzw przelozonymi ,pracowalem 10 lat i teraz widze ze tam nie pracuja ludzie tylko zwierzeta a byly prezes to pawian i teraz wielki edwardo czlowiek niepoczytalny ,zmienilem prace i pracuje z ludzmi o 10 lat za pozno kto tam jeszcze pracuje niech ucieka

Mariusz

Siemka pracowalem Mebelplascie na początku fajnie a potem porażka Szymanski to najgorsza parówa hehe

do uprzejmego

uprzejmy ,popraw swoje błędy ortograficzne i spróbuj przeczytać to co sam nabazgrałeś - uwierz mi nie da się...

do admnistratora
@do uprzejmego

Tym, którym ten przekaz jest adresowany - zrozumieją - informatyk nie koniecznie rozumie inny język niż komputerowy. A błędy - zdaję sobie sprawę z ułomności jakie posiadam - spróbuj pisać z dzieckiem na głowie - szlejącym, płaczącym i przytulającym się. Ale Wy informatycy jesteście przecież Bogami intelektu, erudycji i poprawności.

zwykly pracownik.

Uprzejmy, nie wysilaj się już z tym prezesem ,tobie było super z nim pracować reszcie załogi nie i skoncz ten temat , bo jeden procent za starym prezesem niczego nie zmienia.

a stefek burczymucha ma racje

Moim zdaniem nie powinni przezucać do DFM i odwrotnie ,bo to prowadzi do tego ze ludzie szukaja sobie nowej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MEBELPLAST - Olsztyn

• Jak się pracuje w MEBELPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy MEBELPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBELPLAST?

MEBELPLAST