Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

micho

czy biorą tylko ludzi z doświadczeniem?

why
@micho

niekoniecznie, skąd taka informacja???

Doci
@micho

zależy też jakie stanowisko no ale to raczej jest logiczne wszystko zawsze jest napisane w ogłoszeniach czy chcą jakiś konkretnych umiejętności czy nie

@Doci

chodziło mi o pracę na produkcji tak w sumie

@ByłyPracownik
@micho

Jeżeli rozważasz pracę tam, to sobie odpuść. Dla własnego zdrowia. Pracowałem tam pół roku. Może i było około 3 tysięcy na rękę, ale praca na 3 zmiany w atmosferze w stylu "aby jak najwięcej" gdzie raz na jakiś czas jest "prośba" o pracę przez 12 godzin, gdzie produkcja pracuje w święta narodowe nie była tego warta. Czasami nawet ludzie musieli tam przyjeżdżać do pracy na zmianę od godziny 2:00 do godziny 14. Teraz pracuje po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, w każde święto narodowe mam wolne. Pracuję w godzinach albo od 7-15.8-16.9-17. Żadnej pracy po nocy a zarabiam niecałe 300zł mniej w pracy biurowej. Jeżeli lubisz "poza*ierdalać" żeby było jak najszybciej i jak najwięcej, to polecam. Aczkolwiek miałem sympatycznych ludzi na zmianie i wyrozumiałą kierowniczkę i to akurat wspominam całkiem ok. Pomimo atmosfery takiego zapieprzu, ludzie byli całkiem w porządku.

@@ByłyPracownik

dzięki za radę, ale nie tego dotyczyło moje pytanie

haha
@micho

Ale 5 groszy musial dodać od siebie bo by przecież nie wytrzymał :D oj ludzie ludzie

@@ByłyPracownik

Jedyne z czym się mogę zgodzić to atmosfera - nadal jest fajna i sympatyczna, nie ma jakiś dziwnych akcji, które by zniechęcały do chodzenia do pracy, bardzo jest w porządku. Co do reszty.. no mocno przesadzone, ale każdy ma swoją opinię

henk

czy warunki pracy są w porządku?

@henk

ogólnie są w porządku i cała firma jest w porządku ale może doprecyzujesz swoje pytanie to będzie można coś więcej powiedzieć

@helo

chodzi mi jakie są możliwości dla pracowników, jak to wszystko wygląda od wewnątrz

@henk

nadal ciężko odpowiedzieć konkretnie, nie jestem w stanie powiedzieć jak wszystko od wewnątrz wygląda, masz na myśli konkretny dział/stanowisko?

@helo

nie musi być konkretnie, a jak jesteś pracownikiem to nie rozumiem czemu nie jesteś w stanie powiedzieć jak wygląda od wewnątrz praca? Atmosfera? Ludzie? traktowanie pracowników?

@henk

trzeba było od razu sprecyzować o jakie elementy chodzi, bo tak jak mówiłem "jak wygląda od wewnątrz" to bardzo rozległe zagadnienie i na każdym stanowisku może się to przedstawiać inaczej i to, że jestem pracownikiem nie oznacza od razu, że wszystko wiem i o wszystkim mogę opowiedzieć. atmosfera między pracownikami jest w porządku, nie ma jakiś większych zgrzytów, a jak są, to nie jakieś poważne, traktowanie pracowników też ok

@helo

jest to w końcu jakiś konkret, może nie nad wyraz dokładny ale zawsze coś ;>

@henk

tak jak powiedziałem, gdyby od razu było konkretne pytanie, byłaby konkretniejsza odpowiedź, ale w końcu doszliśmy do porozumienia, polecam się

bezjaj

Coś tu się nie klei koleżanko, pisałaś ten sam komentarz jak "Kasia" 22 października, trochę wiarygodność kuleje, poza tym już wtedy ci pisałam, że dyrdymały fanzolisz, są umowy (co zresztą sama przyznałaś w tym samym komentarzu) i szanse na rozwój, jeżeli w ogóle widać dla ciebie jakieś szanse rozwoju, bo jak sama należysz do wspomnianych przez ciebie "obiboków", to wcale się nie dziwię, ale ty pewnie będziesz się zapierać rękami i nogami, że "nie, to nie o mnie, to cała reszta jest zła". I jeszcze pretensje o to, że agencyjni dostali podwyżkę, no proszę cie, czy ty siebie w ogóle słyszysz? a to, że "masz robić i już" ci nie pasuje, do cholery jasnej, jesteś w pracy i za coś kasę zgarniasz, tak?? Bądź milsza dla starszego operatora to ci pokaże jak zrobić, bo jak z takim tonem wyjeżdżasz, no to sama bym nie miała ochoty cię uczyć, także bierz ze sobą "dużą ilość wazeliny" i spływaj do konkurencji, którą tak wychwalasz

Antoni
@bezjaj

Kłamiesz, nie pytałaś jej a ona nie pisała. Ba, nawet popierali ją. A ponownie zamiescila ku przestrodze innym.

nonie
@Antoni

jakby ją popierali to by nie wrzucała drugi raz tego samego. A jeżeli ktoś tak robi to albo nie ma co robić w życiu i nie potrafi się odciąć od poprzedniej firmy, albo robi to tylko i wyłącznie celowo w ramach zemsty. A może jedno i drugie? Wydźwięk jak dla mnie ma mimo wszystko negatywny, bo nie dociera do mnie co trzeba mieć w głowie żeby kolejny raz wchodzić i pisać to samo - całkowity bezsens. I nie jestem z biura, bo pewnie mnie też zaraz o to oskarżycie, jak każdego, co się wam wszechwiedzącym sprzeciwi

nonie

a tobie wara ode mnie, bo mam prawo to skrytykować, tak samo jak powyższa koleżanka wrzucać swój komentarz ;) dzięki za troskę, pozwól, że sam zajmę się swoimi godzinami snu i czuwania

Ex1

Sorry ale nie zgodzę się z Wami z tym najazdem na biurowych, szkoda że jesteśmy tak postrzegani, wielu z nas wie co to praca na 3 zmiany bo na awans sobie ciężko zapracowaliśmy, po nockach biegaliśmy na studia, po studiach w niedzielę na nocki, sporo osób tak zaczynała, praca w biurze była jak spełnienie marzenia, tyle że na takim awansie często się już kończy. I tu się zgodzę, że brak możliwości rozwoju. Bo niektórzy siedzą na tym samym stanowisku latami i nie są mniej sfrustrowani od Was z produkcji. Ale kogo to obchodzi? Firma ma zarabiać kase - tak to już jest, faktem jest ze wartości którymi się tak chwala to fikcja, pracowników trzyma się w bardzo dużej dyscyplinie na granicy etyki a często przy kompletnym braku empatii. Może zamiast obrzucać się błotem i się frustrować ze firma jest zła, warto poszukać sobie pracy gdzie będą Was bardziej doceniać. Przykro mi że jest podział na biuro i resztę, pamiętajcie proszę że w biurze też są równi i równiejsi albo akceptujesz albo szukasz szczęścia gdzie indziej. Czemu nie szukacie? Aha pewnie przez strach i wygodnictwo.. Bo blisko bo kredyt czyli tak naprawdę sami doprowadzacie do takiej sytuacji, że się wkurzacie i frustrujecie. Potwierdzam że są firmy które doceniają ludzi znacznie bardziej niż EOLP, gdzie na każdym kroku inwestuje się coaching top managmentu i wyuczenie ich empatii, szczerze to aż się czuje czasem nieswojo gdy szef jest tak miły i wyrozumiały.. Tak więc, odważcie się na zmianę zamiast wylewać żale i robić nagonkę na biuro i kierowników.

Ex1

No właśnie cieszę się że jest więcej takich jak ja co dobrze trafili, ale to wymaga odwagi, a wielu z nas ocknelo się po dekadzie, chodzi mi o to że wylewanie żalu tu nic nie da, firma działa jak działa więc negatywy nic nie zmienia, ale fakt można innych ostrzec. Prawda jest taka że jednym się udaje bo mają szczęście a inni z tytułami magistra inżyniera od dekady polerują soczewki w ormie, może i próbowali ale HR odrzucił ich od razu bo miał takie widzimisię albo brutalna prawda byli dobrzy w tym co robią i lepiej by robili to dalej. W takiej sytuacji warto zaryzykować i poszukać szczęścia gdzie indziej. Życzę wszystkim powodzenia, niezależnie jaka decyzję podejmiecie

Wypalony

Montaż to i tak raj z porównaniem z RX

@Wypalony

A co takiego dzieje się na RX?

Wypalonu

Pracowałem ponad 11 lat w essilorze na początku było w miarę normalnie podwyżki szkolenia. Po 4 latach skończyło się. Żałuję że zwlekałem tak długo z odejściem z firmy. Firma trzyma na siłę starych pracowników na okresie wypowiedzenia 3 miesiące. W tym czasie będąc oczkiem w głowie kierownika zmiany każdy powód jest dobry by zbesztać pracownika z błotem 3500 na początku to mało za pracę na 3 miany w soboty i niedziele nie wspominając o świętach. Szkoda życia

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zainteresowana

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Miałabym jeszcze pytanie odnośnie czasu pracy. Czy produkcja odbywa się w ruchu ciągłym tzn 24h/7 dni czy weekendy są wolne? Jakie są godziny zmian i czy istnieje możliwość elastycznego podejścia do grafiku?

Yuki

weekendy wolne, ale zaczyna się zmianą nocną w niedzielę, od 22 do 6

Szalonybyly
@Yuki

A co sobot już nie ma? A i zapominasz dodać że możesz mieć 6 nocek, nie wspominając o zakładkach.

Obi
@Zainteresowana

co masz na myśli przez elastyczne podejście do grafiku? Zamienić się czy coś zawsze można, chyba że chodzi Ci o coś innego

Yuki
@Szalonybyly

jeżeli coś się zmieniło, to przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale kiedy ja pracowałem, to system wyglądał właśnie w ten sposób zdarzały się weekendy, ale to nie było co weekend i nie dotyczyło to całego zakładu

@Obi

Chodzi mi o to czy pracownik ma możliwość wyboru na ktore zmiany i w jakie dni tygodnia pracuje. Np w w jednym tygodniu na rano, w innym na nocki, raz weekend pracujący a jakiś dzień w tygodniu wolny i odwrotnie w zależności od potrzeb pracownika?

Ghfy

Pracowałem tam jakiś czas i zauważyłem że jest straszne parcie na sztuki, ludzie się ścigają na montowaniu i pytają jedni drugich o wyniki. Są osoby co nawet nie wychodzą do toalety i napić się wody żeby tylko nie marnować czasu. Tacy ludzi kopią dołki innym i podnoszą bez potrzeby normy (przecież nikt im za to nie zapłaci). Zarozumiałość, brak myślenia i udowadnianie czegoś za wszelką cenę w postaci montowania 500 soczewek. Pozdro dla kumatych.

Agencyjny
@Ghfy

Mogę potwierdzić bo byłem na skanowaniu. Ciężko było się wyrobić a kilka dni po szkoleniu wymagali żebym robił szybko jak doświadczony pracownik.

@Agencyjny

Jaki to dział na produkcji? Bo może będę pracować w essilor

Giraffe

Dużo ogłoszeń jest na stronie Essilora, wiecie czy to aktualne rekrutacje?

Paula
@Giraffe

tak jak pisali poniżej może by trzeba na fejsie zapytać czy prowadza rekrutacje online czy wstrzymali na razie

@Paula

no okej, w takim razie spróbuję się tam czegoś dowiedzieć, dzięki za powtórzenie informacji

Karo

Niestety wstrzymana narazie

@Karo

czyli nie ma co pisać na razie.. no nic poczekam

Benitor
@Giraffe

To może być długie oczekiwanie, Essilor prędzej zacznie zwalniać niż zatrudniać

Benitor

UV o kierowników się nie martw, strach padnie na pracowników którzy dotychczas utyskiwali narzekając na pracę i warunki, teraz dopiero będę mieć powody do śrubowania norm, ścigając się w wynikach bez nacisku ze strony kierownictwa ;)

@Benitor

Dokładnie, kierownik nie musi nawet nic mówić ,a pracownicy sami robią wyścigi pracując ponad norme i śrubują rekordy, robiąc z siebie murzynów.

Zainteresowana

Witam :) Interesuje mnie praca na produkcji i chciałabym się dowiedzieć czy praca ta jest bardzo skomplikowana? Czy dla kogoś bez doświadczenia w tej branży będzie trudne opanowanie tej umiejętności? Jak długo średnio trwa wdrożenie nowego pracownika zanim będzie w stanie samodzielnie wykonywać wszystkie obowiązki? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Login
@Zainteresowana

Jak to praca na produkcji, nie jest jakoś bardzo skomplikowana ale wymaga jednak jakiś tam umiejętności manualnych tym bardziej, że to jednak praca przy delikatnych rzeczach. Nie jest wymagane doświadczenie w tej branży więc tym się akurat nie przejmuj. Co do szkolenia, no to zależy ja bardzo pracownik jest pojętny, więc nie potrafię podać określonej ilości dni szkolenia.

Ron
@Zainteresowana

o babo ale żeś pytań nazbierała ale w sumie nie ma juz co tu dopowiedziec wszystko zostało powiedziane. Jak potrafisz szybko sprawnie i samodzielnie pracować to sobie poradzisz jak najbardziej

pozdro
@Ron

no nie wiem czy tak dużo pytań, raczej poruszenie najbardziej istotnych kwestii, pytania są jak najbardziej zasadne

Ron
@pozdro

Nie powiedziałem, że pytania nie są zasadne tylko że jest ich sporo :P

Jak jest z pracą tutaj? Traktowana jako tymczasowa, czy ludzie jednak zostają na dłużej?

siro

nie, nie jest to typowo tymczasowa praca, a stała.

@siro

czyli pracownicy raczej mają dłuższe staże

siro

to już od pracowników w dużej mierze zależy

@siro

no tak wiadomo, ale taką ogólną informację chciałem uzyskać, dzięki ;)

siro

to wiążesz przyszłość z essilorem na dłużej rozumiem?

@siro

No raczej szukając pracy, chcę ją utrzymać na dłużej, a nie na miesiąc to chyba normalne, że się szuka jak najbardziej stabilnego zatrudnienia

siro

no tak, ale pisałeś też o tymczasowym. no nie ważne, jeśli szukasz na stałe i coś Ci będzie odpowiadało to uderzaj nie krępuj się pozdrawiam

Nikik

Info z fejsa EOLP - średni staż wynosi 8 lat. To tak w ramach zobrazowania sytuacji :)

@Nikik

Nawet nie wiedziałem, że regularnie prowadzą Facebook'a. Muszę w takim razie odszukać i przejrzeć sobie, wielkie dzięki za informację

Nikik

Szukając informacji trzeba wszędzie zaglądać :)

@siro

Tak, ale pytałem dla rozjaśnienia sytuacji, ponieważ mnie właśnie taka tymczasowa zupełnie nie interesuje, dlatego chciałem wiedzieć jak wygląda sytuacja zanim zacznę rozważać zatrudnienie.

Wander

Cży w essilor są działające związki zawodowe?

Jerzy

Czy biuro i produkcja mieszczą się w tej samej lokalizacji?

@Jerzy

Tak

@Catalija

A to jest jako jeden budynek czy jakoś oddzielnie?

@Jerzy

Jeden budynek

Dzięki :)

Jaka jest kultura pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Odp

Pewnie, że jest produkcja ma białe ogrodniczki i koszulki, montaż białe ogrodniczki a koszulki niebieskie, AV i kontrola Ładne Fartuchy białe i niebieskie, Magazyn ma niebieskie spodnie i niebieskie koszulki.. Do tego parę lat temu wprowadzili dla kobiet dodatkowy zestaw z niebieskimi spodniami bo w białych w niektóre dni było mało komfortowo, biuro chodzi ubrane normalnie od sportowych bluz przez swetry aż do strojów jak na wesele...

Lidia
@Odp

no to logiczne jest, że do biura się inaczej ubiera, albo po swojemu albo elegancko nie widzę w tym żadnego odstępstwa od normy :) tak po prostu jest przyjęte, wiec nie ma co tego wytykać. A co do reszty no to śmiesznie z tymi kolorami, ale wiadomo kto z jakiego działu :P

lizardking
@Lidia

Ja tu nie zaobserwowałem wytykania, raczej bardzo konkretną odpowiedź na pytanie

Lidia
@lizardking

no te stroje jak na wesele zabrzmiały trochę ironicznie dla mnie ;) ale każdy ma swoją interpretację

Alicja

@Kandydat, czy próbowałeś o to zapytać bezpośrednio w firmie? Obecnie działy rekrutacji pomagają często Kandydatom jeszcze przed rozmową rekrutacyjną. Jest to związane z konkurencyjnym rynkiem pracy. Może tak będzie również w przypadku tej firmy? @anonymous, czy nadgodziny w firmie Essilor Optical Laboratory Polska są płatne? Czy pracownik ma wpływ na przydzielanie zmian nocnych?

Piosenka
@Alicja

Tak, nadgodziny są płatne. Praca w dni świąteczne to też nadgodziny płatne więcej. Nie masz wpływu na to na jakiej zmianie pracujesz. Chyba że masz opiekę nad małym dzieckiem to coś tam można ugrać.

K
@Alicja

A jakie mają być te nadgodziny według ciebie ? Darmowe ??!!! Przez takich ludzi to właśnie później jest jak jest .Oczywiście że są płatne 100 lub 50% zależnie od pory ewentualnie za odbiór jeżeli wolisz co jest zresztą bardzo dobre jak np zabraknie urlopu.

@K

nie trzeba się tak denerwować od razu :D wiemy wszyscy, że są płatne

Jakomo
@Rekin

Mnie bardziej zastanawia wykopanie komentarza sprzed przeszło 2 lat, ale grunt, że to co mówi się zgadza ;)

@Jakomo

to fakt, akurat że komuś się chciało grzebać tak daleko, tylko po to żeby to podbić, ale no co zrobisz

Jakomo
@Rekin

Nie sądzę, że podbicie było tutaj celem, dziwi mnie sam fakt szukania po prostu. No ale może czytał sobie całe forum i stwierdził, że na ten temat się wypowie. Motywacja nie jest znana, ale fakt jest zastanawiający ;)

@Jakomo

jak daleko musiał sobie czytać, żeby dotrzeć do 2018 roku??? podziwiam za wytrwałość ;p

Czy Essilor oferuje prywatną opiekę medyczną swoim pracownikom?

Tak, jest Luxmed

@mansky

O to super, w poprzedniej pracy też mieliśmy Luxmed i ogólnie byłem zadowolony ;)

mansky

No luxmed jest ok, sam często korzystałem

@mansky

Hm, prywatna opieka medyczna jak każda inna, praktycznie wszystkie te mające umowy z firmami działają na takiej samej zasadzie. Grunt, że jest, a to gdzie, to dla mnie drugorzędna sprawa, nie ma się co rozwodzić na ten temat

Ten co wyżej
@mansky

Wybacz, że ci nicka podkradłem, patrzyłem na niego jak pisałem wypowiedź i bezmyślnie samo mi się wklepało ;) Głupio to trochę wygląda

@Ten co wyżej

luzik, a co do opieki no to pewnie masz racje, ale ja luxmed znam długo i dlatego pochwalam go po prostu ;) nie wiem jak inne firmy, być może są podobne

Jak wygląda praca na stanowisku operatora?

w porządku praca z tego co slyszalem opinie, chociaz sam nie pracowalem na tym stanowisku

Legoshi

Chyba bardziej chodziło o wykonywane obowiązki, tak ja to zrozumiałem

@Legoshi

no to nie pomogę, bo tak jak mówię nie pracowałem na tym stanowisku, znam tylko ogólne opinie innych

czyli się nic nie dowiem jak rozumiem, może ktoś inny. Za jakiś czas tu wrócę, pozdrawiam

Catalija

OFERTY PRACY NA PORTALU PRACUJ PL.

Kia
@Catalija

dzieki za cynka, ale z tego co widzę to jest tylko na produkcje

@Kia

Na profilu fb ESSILOR ma trzy różne oferty pracy

Kia
@Catalija

o :) to już informacja, która bardziej mnie zainteresowała

Franek
@Catalija

jednak trzeba wszędzie sprawdzać na każdym możliwym portalu, bo nigdy nie wiadomo

Abys
@Franek

Polecam sobie zaobserwować tego FB EOLP jeśli szukacie ofert, bo tam regularnie wrzucają.

Lego
@Abys

pierwszy raz się spotykam żeby oferty pracy były wrzucane regularniej na fejsa niż inne portale.. ciekawe bardzo, ale może to krok w dobrą stronę

Lego

no właśnie o tym pomyślalem, ze tam się najczęściej zagląda i regularnie przede wszystkim

poldek
@Catalija

Ciekawe, bo nie widziałem na pracuj żadnej

Doner
@poldek

Widocznie już musiała zniknąć, bo była na pewno tez widziałem

ron

Ilość benefitów jakie oferuje Essilor pracownikom produkcyjnym jest zjawiskiem nader rzadkim, a w takim wymiarze to prawie biały kruk na rynku, dlatego ściska mnie w dołku jak pomyśle, że ktoś mnie ubiegł...

stefek
@ron

To próbuj jeszcze raz bo szukają kogoś na prod

Wp
@ron

Przecież oni cały czas szukają. Odpowiedz sobie na jakiekolwiek ich ogłoszenie i będziesz miał te swoje benefity za dopłatą, które oferuje dziś każda byle większa firma bo widać niektórym niewiele do szczęścia potrzeba.

Obecna

Co Ty wygadujesz.. Ja pracuje i jestem zadowolona zarówno z zarobków, dodatków i samej pracy. Mało która firma oferuje teraz tyle benefitów co u nas. Od czasu do czasu organizujemy nawet wspólne wyjścia na piwo, więc i do atmosfery nie można się doczepić.. skąd w ludziach siła na takie jechanie po byłej firmie.

Obecna

głodnemu chleb na myśli, tu nie chodzi o picie piwa a o sam fakt dobrej atmosfery wśród współpracowników, ale rozumiem że wolisz pracowac w firmie gdzie każdy na siebie buczy, tak jak Ty to właśnie teraz robisz. powodzonka

bbc

nie udowodni, bo nie ma możliwości udowodnienia tak bezsensownej teorii.. chociaż nawet nie wiem czy teorią można to nazwać

Gosiaczek
@Obecna

Witam Może to odpowiedz nie na temat ale chciałabym złożyć CV i podjąć pracę u Was , jak można to zrobić ?

Oper
@Gosiaczek

Najlepiej przyjechać na Annopol i zostawić CV u portiera - on przekaże, albo w ogłoszeniu o pracę podany jest mail, na który można przesyłać swoje CV

Vivente
@Oper

Ogarniał ktoś ten patent z zostawianiem CV u portiera? Jaki był wynik, odezwali się?

Nnn
@Obecna

Hej. A jak to jest u Was z urlopem na żądanie? Premia później jest zabierana?

Bernie

Czy wciąż trwa nabór do Essilora?

Bernie

Dzięki, gdzie są te aktualne ogłoszenia?

hermes

zastanawiam się czy do wszystkich już doszła wiadomość o odejściu Pana Mirka? 18 lat pracował w tej firmie.. naprawde całe serce jej oddał, wielka szkoda że już go nie będzie, bo był super człowiekiem i każdy kto go poznal to na pewno potwierdzi moje slowa. Także Panie Mirku! dziękujemy za te lata, to była przyjemnosc wspolnie pracowac

dynka
@hermes

no myślę, że większość zainteresowana już raczej wie. I zgadzam się z Tobą całkowicie to był wielki człowiek na odpowiednim miejscu, co się teraz bardzo rzadko zdarza wśród kierowników. Przyłączam się do podziękowań za prace i serdecznie pozdrawiam.

Uve

Tak naprawdę to nie jest zły człowiek.To jak odbierają go w firmie współpracownicy zawdzięczamy wysoko postawionej kadrze menadżerskiej realizującej swoje projekty i plany biznesowe. Jest tylko małym trybikiem korporacji i narzędziem w ich ręku.

hermes

no tak tradycyjnie. Żeby mówić dobrze mam się przedstawiać z nazwiska, żeby kogoś wyzywać i obrażać mogę pozostać anonimowy. Ludzie otrząśnijcie się, nawet nie mam zamiaru prowadzić dłużej tej bezsensownej dyskusji.

tsv

powiedz to ludziom których zwolnił albo przeniósł na inne działy

czy essilor działa na całym świecie?

Gorillo

Prawie

heh
@Gorillo

łatwiej by było wymieniać gdzie nie działa

Irish

Strona internetowa essilorgroup --> zakładka "Grupa" ---> następnie "grupa essilor na świecie" ---> mapka, na której wszystko dokładnie jest wyszczególnione. I voila.

@Irish

no okej okej.. dziękuję

Faktycznie, Essilor Optical Laboratory jest dzisiaj obecna we wszystkich regionach świata, przyspiesza swój wzrost, by być bliżej lokalnych konsumentów i spełniać ich ciągle zmieniające się oczekiwania. Jetem bardzo ciekawa, jak w firmie o światowym zasięgu kształtują się zarobki. Możecie mi powiedzieć coś na ich temat?

rick
@Marta

nie oczekiwalbym że ktoś będzie wprost mówił o zarobkach, zwykle to nie są publiczne dane ;p

brux
@rick

dokladnie jak ktos chce wiedziec to niech idzie na rozmowe i zobaczy ile mu zaproponuja

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 19 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.