Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

yy

trochę tak dziwnie, nie mogę się dokopać do żadnych istotnych informacji

Trele morele

Najgorsza robota w jakiej pracowałam. Traktowanie pracowników przez kierownika zmiany to dramat. Każdy nagaduje na każdego żeby zabłysnąc w oczach (usunięte przez administratora). Nie wspomnę o trenerkach. Odradzam lepiej trzymać się z daleka

Nov

jesteście wszyscy (usunięte przez administratora) żeby tak przy świętach i nowym roku w taki sposób się odzywać do siebie to już naprawdę wstyd. anonimowość pozorna i już się poprzewracało tam gdzie nie powinno

??

@??

4 lata

??
@Wok

okej dzieki, chociaż już prawie zapomniałem że tu pisałem tyle dni minelo

Borys Dupka

Okres próbny trwa 3 lata i nie możesz wcześniej odejść , chyba że wolisz 25 lat wiezienia albo 100 zł grzywny

@Cipek

Nic dziwnego, że tyle trwał dla ciebie, w końcu nick zobowiązuje

@Bk

Przykro mi. Nie zgodziłem sie pracować w tym (usunięte przez administratora) pracy przymusowej. Kazali mi przychodzić do pracy na 2 w nocy. 12 godzin. Nie wyraziłem na to ochoty. Byli mocno zdziwieni że ktoś może mieć własne zdanie. Tam potrzebni są ludzie posłuszni.(usunięte przez administratora)

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bronek

No to jakie są te warunki na produkcji? Słyszałem że finansowo można nieźle wyjść

Macie ubaw?
@Bronek

Zadaj to pytanie jeszcze z 7 razy ,myślisz że jesteś dowcipny albo zabawny? Przewiń sobie w dół , można wyjść ale nie finansowo tylko z tej ,,firmy''

Bronek
@Macie ubaw?

Paulinka
@Bronek

To prawda. Zatrudniają wszystkich jak leci. Prawie bez oglądania nawet pół (usunięte przez administratora) Płaca dla ciebie jest (usunięte przez administratora)na rekę. Bierzesz?

Los
@Bronek

nie słuchaj tych bzdur co wypisują. bo grubo mija się to z prawdą nie wiedzieć po co.

Los
@Bronek

nie wszyscy tacy są na szczęście i większosć pokazuje lepszy poziom niż ten tutaj na goworku

ee
@Los

trochę mnie przerażają te wszystkie wpisy.. ja nie wiem co ta anonimowość robi z ludzi????

Klara
@ee

Dobrze że są takie fora. Tutaj można sie dowiedzieć prawdy o firmie i zaoszczędzić sobie czasu na przykład na rekrutacje , albo przyjść do pracy i po tygodniu zrezygnować. Po co? A tak to wiesz na czym stoisz. Brawo i podziękowania dla tych co sie nie boja pisać prawdy.

@Klara

Sama se brawo bijesz?

Klaudynka

Dziękuje wszystkim forumowiczom za odwagę i bezkompromisowość w opisywaniu sytuacji w tym (usunięte przez administratora) Dzieki Wam i waszym prawdziwym opiniom wielu ludzi uniknęło straty czasu i rozczarowania. Jeszcze raz dziękuję i piszcie dalej , nawet nie wiecie jak bardzo pomagacie ludziom szukającym pracy nie wdepnąć w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i życzę również Wam znalezienia w przyszłym roku prawdziwej pracy za godne pieniądze i w miłej atmosferze.

@Klaudynka

ale sobie sami przyklaskujecie xd żałosne, jeśli myślicie, że nikt się nie skroi, że to te same osoby, to pozdro.

@Bk

dopiero teraz to widzisz? przecież już od dawna jeden z drugim ciągle sie po ramieniu poklepują. no ale cóż, w życiu w pracy nie wyszlo to trzeba się na innych wyżywać

Bk

Nikt nie jest tak zdesperowany

Bk

Jesteście niezwykle śmieszni, dzięki Wam nie musiałem oglądać komedii w Święta, zapewniliście rozrywkę dla całej rodzinki. Dziękuję Wam serdecznie, pracownicy piszący te opinie za dostarczenie świeżego contentu. Jesteście niesamowici i jak będę duży chciałbym być właśnie taki jak Wy. - Taki obraz Wasz, bezbeki.

Bk

Przedrzeźniam Was, pajace. Najwyraźniej to już wykracza poza granice poznania dla co po niektórych.

Czy w Essilor pracują same ordynusy i malkontenci?

Serio

że wam się chce takie bzdury wypisać to ja nie wiem. nie szkoda wam wolnego czasu?

Carry

Jak wychodzi premia procentowo jesli chodzi o pracowników produkcji?

Pracownik produkcji
@Carry

A co to jest premia ?

Yaris
@Pracownik produkcji

Premia jest to takie coś co powinni móc wypracować pracownicy. Ale progi premiowania są tak wysoko ustawione aby pracownicy dawali z siebie max wydajności a premii i tak nie będzie albo będzie jaj namiastką.

beka z wa

Podtrzymuje swoje.

To już wiem czemu taka rotacja i bez przerwy szukają ludzi. Jak ktoś nie chce robić nadgodzin , bo sobie kierowniczek tak wymyśli to sie potem odgrywają. Ja mam wywawalone na nich 8 godzin i(usunięte przez administratora)

Toto

Jak wygląda rozmowa o pracę do tej firmy? Jakich przykładowo pytań mam się spodziewać?

Obiektywny

No różne rzeczy tu czytałem ale większego debila tu próżno szukać. Czy naprawdę uważasz wróbli móżdżku że jak ktoś daje ogłoszenia to bierze po kolei z ulicy jak leci, bez oglądania, nawet takiego (usunięte przez administratora) jak Ty? Z takimi manierami i elokwencją nawet ma posadę roztrząsacza obornika w stajni w PGR -rze nie miałbyś szans

Gdzie zazwyczaj odbywa się rozmowa rekrutacyjna do firmy Essilor?

Jest bardzo oficjalnie, czy nie ma się czym aż tak stresować?

Dominik

W siedzibie firmy, a gdzie być chciał?

Miso

rozmowa jest na miejscu w firmie, zawsze oprowadzają po produkcji żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda, co jak dla mnie w sumie trochę rozluźnia atmosfere

Ciemnogród

Rozmowa jest w lesie w Palmirach pod Łomiankami , w godzinach nocnych. Jak kandydat nie spełnia oczekiwań to kończy pod ziemią

Miso
@Ciemnogród

no i po co to tak? ulżyło Ci od pisania takich bzdetów? Jak masz taką wyobraźnie to może książke napisz

chyba ty
@Ciemnogród

Szok, że ty nie skończyłeś, zdążyłeś uciec w porę?

Ciemnogród
@chyba ty

Zdążyłem , jak mi rekruterka powiedziała że sa takie zmiany że zaczynają sie o 2 w nocy i trwają do 14 dnia następnego i jak chcę to mogę zacząć właściwie dzisiaj bo za bardzo nie ma chętnych do tej pracy , no to ja powiedziałem że dobrze , dobrze zaraz to omówimy tylko muszę na chwilkę wyjść do toalety. Wyszedłem i już nie wróciłem. Dzięki Bogu strażnik na bramie nie próbował mnie zatrzymać , chyba nie dostał jeszcze cynku o mojej ucieczce

Kandydat2021

Czy możecie mi powiedzieć jaka jest teraz stawka netto/brutto oczywiście jaką proponują z góry dziękuje i pozdrawiam

Józek
@Kandydat2021

No już to pytanie było chyba z tydzień temu , nie umiesz sobie przewinąć w dół ??? 3500 brutto - 2500 netto , w ogłoszeniu jest 4500 brutto ale to dostaja starzy pracownicy ze wszystkimi premiami i dodatkami

Wena

co tam nowego słychać? zmieniło się coś? przez ostatni czas.

@Wena

ja tam dobrze wspominam pracę, było jak najbardziej okej, wiadomo praca jak praca, zarabiać trzeba

@Wena

nie rozumiem też za bardzo tej nagonki w komentarzach. przecież zawsze można poszukać czegos innego

Wacek
@Wena

zawsze można też przepedzić(usunięte przez administratora)o Afryki lub zmienić jego zasady działania ale po co lepiej wrzucać głupawe komentarze o zmianie pracy

@Wena

Co się tak gościu roztroiło?

@Wacek

Daj ludziom pisać co chcą, do twoich wypocin też można się doczepić

Przedszkole essilor

Czy to jest prawda co ktoś napisał że aby iść do toalety trzeba się prosić jakiegoś brygadzistę czy tam kierownika??? Zgłaszajcie takie zachowania do dyrekcji to koleś wyleci dyscyplinarnie w jeden dzień. Czyście na głowy poupadali ??? To widzę że tam traktują jak przedszkolaków. Nieźle. Dobrze że tam nie poszedłem do pracy bo bym szybko zrobił porządek

Jacek

Przeglądam ogłoszenia o prace i od co najmniej 8 miesięcy ciągle widzę ogłoszenie Essilor ,,operator w dziale produkcji''. Czy ktoś mógłby wyjaśnić dlaczego firma nie może znaleźć ludzi? Maja tak wysokie wymagania , czy są tak złe warunki pracy? Warto aplikować na to stanowisko?

mhm
@Jacek

a może po prostu ogłoszenie nie jest zdjęte, a oferta wcale nie jest aktualna?

Aloy
@Jacek

Bo na operatorów jest zapotrzebowanie non stop, to nie jest tak, ze znajdą jedną osobę i zdejmą ogłoszenie. Zakład rozbudowywał się o ponad połowę, stąd zapotrzebowanie wzrosło.

@Aloy

Ile płacą na początek ,, do reki''? Pytam naprawdę a nie o te mityczne 4500 brutto co jest w ogłoszeniu ?

rekr
@Karol

jeśli chcesz wiedzieć naprawdę to się umów na rozmowę i się wtedy dowiesz, to też jest przecież zależne od różnych czynników.

@rekr

jestem bezrobotny i nie mam czasu na takie głupoty już takie rozmowy miałem we firmach. Najpierw jade przez całe miasto , potem jakimiś podmiejskimi autobusami co jeżdzą co 40 minut na wioskę , na koniec szef sie spóźnił pół godziny (chyba mu autobus uciekł na tą wioskę) potem z godzinę słucham jakie są obowiązki i wymagania stawiane przed kandydatem a na sam koniec rozmowy dowiaduje sie że płaca w tej renomowanej firmie wynosi 2200 netto a po 3 miesiącach 2300. Jak zasiłek dla bezrobotnych mam 1400 netto to mam ich w d***e. Czyli esillor to też jakieś badziewie za 1800 netto. Dziekuje. Dobranoc. Nie skorzystam.

Paździoch Marian
@Karol

Gość sie pyta ile zarabiają w firmie a ten mu odpowiada ,,idz na rozmowe to sie dowiesz''. Po pierwsze po to jest forum by przekazywać informacje , po drugie śmieszna jest ta niechęć mówienia o zarobkach , chyba ze wstydu , według oficjalnych danych 70% Polaków zarabia 2000- 3600 netto. Czyli tylko na żarcie i rachunki. W Essilorze na pewno nikt nie zarabia ani niżej ani wyżej tych widełek. (usunięte przez administratora)

Kazik Wódka

jakbyś nie gadał głupot to by tak nie wyszło , ja bym powiedział ile tu zarabiamy , ale sie wstydze ze tutaj pracuje i ze mnie ktoś rozpozna , znajomym mówie że zamiatam ulice i zbieram złom i puszki

Odpowiedź

3500 brutto czyli około 2500 do ręki

@Odpowiedź

No to szału nie ma, dziekuję za odpowiedz

Czy na stanowiska wymagające manualnych zdolności są jakoś one weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Mona

no za moich czasów było do wykonania takie jedno manualne zadanie z okularami, także może nadal jest to praktykowane, bo w sumie dość ważne są te zdolności

Kizmi
@Mona

trudne to było do wykonania? bo brzmi tak calkiem normalnie no ale różnie to bywa nie

Mona
@Kizmi

dla mnie nie, ale nie odpowiadam za inne przypadki, być może kogoś przerosło, ciężko powiedzieć.

Kizmi
@Mona

w porządku, może jest szansa że sobie z tym poradzę, okaże się na miejscu, dzięki za podpowiedź, tak to całkowicie bym nie wiedział że będzie jakieś zadanie i mocno bym się zdziwił na miejscu

Taper

Jak tam atmosfera i produktywność na zakładzie ługolu?

Taper

Niski poziom bardzo niski.Niepytany(a) nie odpowiada.

Nic nie pomyliłem.

KEY ACCOUNT MANAGER
@Taper

W naszym zakładzie nie jest produkowany płyn Lugola. Proszę nie siać zamętu i nie wprowadzać forumowiczów w błąd. Łamie Pan regulamin. Jeśli pomylił Pan firmy proszę przeprosić i poszukać odpowiedniego forum.

;)
@Taper

(usunięte przez administratora) ;)

@;)

ależ kulturalna dyskusja, no czapki z głów serio.. oj ludzie ludzie

Doktor rehabilitowany
@:(

ten Traper to jakiś głupek. Pewnie (usunięte przez administratora)

@Doktor rehabilitowany

ja tam nikogo nie będę wyzywał i całkiem mi z tym dobrze, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 19 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.