Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

J

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stanowiska inżyniera serwisu?

Bugu
@J

Tzn jak ma się wypowiedzieć? Musisz mówić bardziej konkretnie, bo ciężko się domyślić o jakie konkretnie informacje Ci chodzi

Bugu
@Bugu

A tak apropo to jest wgl taka oferta? wgl jakieś się zaczęły pojawiać? bo ostatnio nie patrzyłem

Bingo
@Bugu

Ja nie znalazłem takiej oferty, znalazłem za to na księgową i operatora produkcji :P

@Bingo

Może ogł wygasło, albo coś, ogólnie jest duża rekrutacja teraz, więc możliwe, że wciąż jest aktualne, trzeba sprawdzać na bieżąco, albo dopytać

@Gagatek

A to pewne info że jest duża rekrutacja? bo jak tak to może faktycznie najszybciej będzie zadzwonić i dowiedzieć się co tam mają wolnego, a szczerze mówiąc przydałaby mi się lepsza robota

@Paweł

Tak, pewne. Na operatorów teraz intensywnie poszukują na pewno

@Gagatek

Okej, no to w takim razie wielkie dzięki za info, spróbuje coś podziałać ;)

Powodzenia w takim razie

gien

i podziałałeś?

Eddy
@gien

no od lipca to raczej zdążył coś podziałać chyba hehe

Anne

Biuro mieści się w tym samym miejscu co produkcja, czy jest to rozdzielone?

Obi
@Anne

A jakie ma to znaczenie?

zec
@Obi

no może mieć np znaczenie pod względem lokalizacji? tak mi się przynajmniej wydaje

Asteriks
@Obi

Niewielkie. Niemniej udzielić odpowiedzi zawsze można, jak ją rozdysponuje pytająca, to już nie nasza broszka.

Karol
@zec

mnie się wydaje że w Warszawie jest główna i jedyna siedziba a zatem musi być tam również biuro

gien
@Karol

dobrze ci się wydaje

Sopel

Ludzie serio. dajcie sobie na wstrzymanie czytam to i nie wiem czy się śmiać czy wam współczuć

Mms
@Sopel

Tyrać po 12

Fix

Jak atmosfera pomiędzy pracownikami? Chyba lepiej niż to się tutaj przedstawia niekiedy?

@Fix

Ogólnie jest lepiej, a tutaj są tylko przykłady jak ludzie totalnie nie rozumieją tego o co się ich pyta

@Fix

Wiesz jak to jest w sieci. każdy anonimowy myśli że się go nie da odnaleźć to pozwala sobie na dużo więc niż pozwoliłby sobie w życiu realnym ;) oj jakie to jest błędne myślenie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Ogólnie to tak, w samej firmie nie jest tak jak tutaj bo tu same tchórze

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bronisław 65 lat

Hej dziewczyny! Hej jak leci? Wiecie skąd się biorą dzieci?

@Bronisław 65 lat

Taki stary jesteś i nadal nie wiesz że innych pytasz? słabo słabo

kolo
@.

Może chce zrobić instruktaż heh strach sie bać

Obserwator
@kolo

dajcie spokój sobie i nie zwracajcie uwagi bo to już nie pierwszy raz jakiś tr0ll pisze to samo pod innymi nickami

Prawda

Czy w Essilor trzeba obowiązkowo nosić maseczkę? Pamiętajcie że ta ,, plandemia '' to jest jedna wielka ściema. ,,Chorowało'' już na to większość prezydentów i premierów na świecie oraz wszelkiej maści celebryci i dziennikarze ale uwaga uwaga ŻADEN jeszcze na to nie umarł. Uwierzę w ten cyrk jak chociaż 5 kopnie w kalendarz

;)
@Prawda

Noo, przecież, anonim z goworka napisał, więc to prawda objawiona.

@Prawda

No ale to mówisz że ludzie nie umierają na to, ale czy to oznacza ze tego nie ma? Ogłosili niedawno że Pan Krzysztof Krawczyk ma i oby było wszystko w porządku

Amercia

Pomocnik Operatora w Dziale Produkcji - jakiego typu obowiązki wykonuje się na tym stanowisku?

Staszek

Ja bym jeszcze dodał noszenie pieluchomajtek, bo na wyjścia do toalety liczyć nie można. Ten luksus dostępny tylko dla pupilków brygadzistów którzy regularnie donoszą i zwalają winę na innych gdy przyjdzie reklamacja.

Apsztyfikant

Hej dziewczyny! Hej jak leci? Wiecie skąd się biorą dzieci?

decybel
@Apsztyfikant

A co, chcesz pokazać? Ja bym się bał na miejscu dziewczyn.

hex
@Apsztyfikant

Twój nick pisze się przez "b", taka poprawka. Chyba, że to taki zamysł artystyczny.

Loko
@hex

na pewno, artystyczny brak znajomości ortografii - to moja teoria

Magazyn

Hej co z dodatkami za trzeźwość w pracy? W styczniu nic nie dostałem. Czy to prawda że teraz będą wypłacane kwartalnie za każde przepracowanie trzech miesięcy na trzeźwo.

@Magazyn

Skoro pracujesz w tej firmie to wiesz że temat trzeźwości w miejscu pracy jest tutaj bardzo drażliwy. Niewielu dostaje dodatek. Kierownik nie bez powodu po rozpoczęciu zmiany biega z alkomatem jak kot z pęcherzem, firma musi oszczędzać.

@Arek

Ten dodatek serio macie???

@borsuk

Tak, ale ciężko go dostać. Zawsze kogoś nakryją wstawionego. W tej firmie to norma.

@Arek

Normą jest pozytywne motywowanie i zero tolerancji na alkohol w pracy. Jaki sens ma ten dodatek?

@borsuk

Ale pytania zadajesz. Po to żeby nie pić w pracy firma tak chce zachęcać pracowników ale średnio to wychodzi, Uwierz jak któryś z pracowników ma urodziny albo imieniny to wódka w kanciapie leje się strumieniami. Więc możesz sobie wyobrazić jak potem wygląda praca i dlaczego tyle reklamacji na soczewki...

@Arek

Średnio wychodzi, bo taki dodatek nie ma szans tego zmienić. Podstawowy błąd w założeniu. Dlatego padło pytanie o sens. Swoją drogą nie pijcie w pracy. I nie chodzi o soczewki, ale o wasze zdrowe i bezpieczeństwo. Przy takich maszynach, po alkoholu można sobie lub innym zrobić krzywdę na całe życie.

Chyba ściema
@borsuk

W szoku jestem. Aż trudno w to uwierzyć. Komuna u was wróciła. Obecnie w KAŻDEJ firmie jak przełożony poczuje alkohol to jest od razu alkomat , dyscyplinarka i tego samego dnia kończysz karierę. A u was można walić i to na legalu. Trochę w te wasze opowieści nie wierzę , tak duża firma nie może sobie pozwolić na takie rzeczy

@Chyba ściema

Nie jestem pracownikiem, ale absolutna zgoda co do tego, że nie może być tolerancji na alkohol w pracy. Dlatego pomysł na wprowadzenie takiego dodatku jest zaskakujący. Zupełnie błędne i nieskuteczne podejście do problemu. Też wątpię w wiarygodność tych informacji.

Andzej
@Magazyn

(usunięte przez administratora) Nigdy nie bylo takich dodatków i żadna firma nie daje. Jak jesteś wstawiony to dmuchasz i wylatujesz z paragrafem na świadectwie. Nie piszcie takich bzdur o dodatkach za trzeźwość bo jeszcze ktoś uwierzy i oprócz opinii obozu , (usunięte przez administratora)

Czarnuch
@Arek

Arek nie jesteś pracownikiem to sie nie wypowiadaj. ,,Dodatek za trzeżwość'' smiechu warte. Przydał by ci sie raczej ,,dodatek do mózgu'' bo widać że masz tam deficyt skoro wymyślasz takie dyrdymały

Glut
@Andzej

A pamiętasz tego młodego co był dopiero drugi dzień w pracy i tak się schlał, że go trzech brygadzistów wynosiło ze stanowiska. Jeszcze się odgrażał i kazał nieść się prosto do gabinetu prezesa... po podwyżkę za dobre sprawowanie :-)

@Glut

Wywlekając takie przypadki na forum, raczej trudno mówić o budowaniu firmie dobrej reputacji. W odkręcaniu (zakładam) nieprawdziwych informacji, warto trochę się wysilić, a przynajmniej zachować poziom (klasę) wypowiedzi. Po tym komentarzu mam poczucie, że niektóre wcześniejsze komentarze nie były zupełnie bezpodstawne. Mam nadzieję, że to tylko błędne subiektywne poczucie.

Stanisław
@borsuk

Śmierdzisz kierownikiem. Zamiast się podszywać pod anonimowy nick, to miej odwagę i pisz pod imieniem i nie zaprzeczaj faktom. Przypomnę tylko ile razy pełne galoty mieliście po zakrapianej imprezie, bo wiecie że gdyby to poszło do góry to byłoby po was i po tej śmiesznej firmie.

@Stanisław

Może to być problem ze zmysłem węchu. Nie jestem ani kierownikiem, ani pracownikiem w tej firmie.

Janek

Tak to jest jak sie znajdzie nieodpowiednia kobietę to wtedy jest piekło. A kolega nie słyszał o czymś takim jak RODO? Nie używamy danych osobowych na publicznych forach

Wąs

Proszę się uspokoić i zastanowić nad wypisywaniem głupot.

nick

A ja, bywam i kocham mocniej wtedy kiedy bywam ????

nick
@nick

Zamiast znaków zapytania miała być głupia minka

szpaku
@nick

Truuudne spraaawyyyy tak mi czołówka zagrała w głowie jak czytam ten wątek

Jak zakładacie pieluchy na 12 godzinne zmiany to jak czesto trzeba je zmieniać?

hehe

Żenada co tu wypisujecie

@hehe

Czy to prawda że w firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa jest problem z wyjściem do toalety na siku albo kupę?

Stanisław

Z siku nie ma problemu , można lać do kubka.

@Stanisław

jesteście żenujący i obleśni. ale no trzeba mieć trochę zrozumienia dla takich ludzi jak wy ;)

Doremi
@.

Ja nie mam i nie jest mi z tym źle.

@Doremi

jak to mówi stare podwórkowe powiedzenie są ludzie i parapety. tutaj mamy do czynienia z tym drugim gatunkiem.

no kret*nka. flagowy przykład. innego komentarza na ciebie Irenka nie mam.

Kupa

Na kupę mogą chodzić tylko ci co mają chody u brygadzisty albo donoszą. Reszta musi rozchodzić temat.

nik

Tak jest problem ale tylko na kupe

Jet

Że wam się to nie nudzi. serio, nie rozumiem tego wypisywania tutaj, życia nie macie? rodziny? znajomych? strasznie mi was szkoda...

@Jet

no w sumie pewnie nie macie.. nie wiem po co właściwie pytam

Cipcia
@Jet

Po to jest to forum. Żeby pisać opinie. (usunięte przez administratora) Nie potrzebnie pytam. Pewnie nie wiedziałeś

@Cipcia

Opinia opinii nie równa.

Cipcia
@Jet

No właśnie. Wiec trolle takie jak ty powinny szybciej bana dostawać

oko

Następny kierownik nie dał rady w logistyce. Tak jest" dobrze."

True
@oko

Kto? Zmianowy czy biurowy? Czyja głowa poleciała tym razem?

Mulan

@oko Jest w firmie dobrze bo i firma wypracowała sobie dobrą opinię. To kierownik jednak był słaby i nie poradził sobie!

oko
@Mulan

Ta opinia kiedyś była dobra, ale przez złe postepowanie opinie szybko się traci. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tobie może dobrze, resztę dopowiedz sobie sama.

SONDA

UWAGA SONDAŻ !!! PYTANIE : - Czy miałeś kiedykolwiek gorszą prace , w gorszych warunkach , za mniejszą kase i byłeś gorzej traktowany niż w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa? W odpowiedzi prosimy podawać imie , staż pracy ogólnie i staż pracy w Essilor . Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi a w szczególności ,, NIE''

abc

co wy macie z tym covidem? jakiś drażliwy temat, ktoś nawet o tym nie wspommi, a tu już cała armia się rzuca...niech sobie każdy wierzy w co chce, dajcie spokój ludzie...

Depopulacja
@abc

Bo covid to (usunięte przez administratora) , ludzie umierają masowo po szczepionkach a nie od nieistniejącego koronawirusa. To rzeczywistość a nie bredzenie foliarza. Depopulacja to fakt. Moja ciocia przeszła Covid , zmarła jak sie zaszczepiła

lolo
@Depopulacja

z tego co mi wiadomo to ludzie umierali już zanim wprowadzili szczepionkę więc troche tutaj kręcisz ;)

robin
@lolo

umierali ,ale nie na kovid tylko ze starości , propaganda o epidemii poszła w media , już 2 miliony Polaków wzięło zastrzyk śmierci ,Gates chce ograniczenia populacji

abc
@Depopulacja

no dobra, masz prawo do swojego zdania, ale po co przedstawiać je tutaj, na gw? w sensie to bez sensu i celu

Olaboga

Nic tylko popcorn przygotować, normalnie na tym goworku to lepszy cyrk niż w tv :D

Srandemia
@Olaboga

Ty też wierzysz że pandemia koronawirusa jest naprawdę a nie tylko w mediach - TV i necie? Moge ci oddać swoją ,,szczepionke'' za darmo

@Srandemia

Panie, naucz się czytać bo w takim dorosłym wieku to już trochę wstyd mieć takie problemy

Olaboga
@Srandemia

Skąd czerpiesz takie założenia na mój temat? To chyba jakaś obsesja, nie wszystko kreci się wokół jednego tematu, weź wyjdź z bańki, nic od ciebie nie chce

@Olaboga

Nie próbuj, bo on i tak nie zakuma, widzisz że pisze na zupełnie inny temat, oderwany od rzeczywistości jakiś

Srovid
@Joko

To ty jesteś nie w temacie , chyba nie za bardzo jesteś rozgarnięty co synu? Po co sie udzielasz jak nie czaisz bazy ?

@Srovid

Dobrze, że ty czaisz XD

@Srovid

I tak jeszcze po raz trzeci się pokuszę o odpowiedź. ja bym spróbował gdzieś z tym pójść, może nie jest za późno

Patrycja
@Joko

Wcinasz sie bez sensu w dyskusje o covidzie i obrażasz innych. Co na celu (poza twoją kompromitacją )mają te wpisy? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to już panu podziękujemy. Udaj sie do psychiatrologa czy gdzie tam chcesz. Ja również uważam że żadnego Koronawirusa nie ma , nie znam nikogo kto by na to chorował czy umarł. Pandemia jest tylko w mediach , w celu zastraszenia ludzi i wytresowania ich by kupili szczepionki od gatesa , rockefellera i sorosa(specjalnie z małej)

@Patrycja

Pati, słońce, nikt nie pytał

@Joko

skończyłeś prowokatorku? to idz odrabiać lekcje

Ciekawy

Czy to prawda że (usunięte przez administratora) essilor zostanie zamknięty do końca czerwca ze względu na to że brak jest chętnych do przymusowej(usunięte przez administratora) pracy po 12 godzin? Nawet Afryka nie chce robić ???

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 19 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.