Opinie o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gls Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gls Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Dorota

O której zaczyna się pracę w Gls Trans i, o której kończy? Zastanawiam się czy często zdarzają się nadgodziny i trzeba liczyć się z późniejszym wyjściem z pracy. Wypowiedzcie się proszę na ten temat.

Czy pracownicy w Gls Trans Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

sotru

strasznie się dogadują. (usunięte przez administratora) + mobbing i dramat

Luni

Nie polecam korzystać z usług GLS zielona Góra kurier pierw odwiózł paczkę do zielonej góry nawet mnie nie poinformował za drugim razem zadzwonił i powiedział że wie gdzie mieszkam ale nie będzie podejmował próby wjazdu na moją posesję pomimo że kurier DPD i inpost wyjeżdżają bez żadnych problemów i nawet nie dzwonią, do wielmorznego Pana z gls musiałem wyjeżdżać żeby dostać paczkę nie wspomnę że szła prawie dwa tygodnie...

Łucjan48

Same opinie o kurierach, a ja sie chcialem spytac jak praca na magazynie. Da sie zarobic i nie narobic? Przerzucacie ciezkie paczki takie powyzej 20kg? Jak z placa i czy tryb trzyzmianowy?

Dorota
@Łucjan48

@Łucjan48 Jesteś już pracownikiem Gls Trans? Podpowiesz, jak mam sie przygotować do rozmowy rekrutacyjnej?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Po kilkunastu miesiącach zostałem " zmuszony do skorzystania z usług GLS" we Wrocławiu w rejonie ul. Stalowa, Spiżowa, Brązowa i pomny wcześniejszych dostaw ZAŁOMKA - znowu - GLS . I co? zdziwko - wszystko SUPER . Wcześniejsza informacja mailowa kiedy kurier się pojawi , od rana w dniu dostawy kontakt z kurierem SMS . Przesyłka dostarczona o czasie . Niesamowita zmiana. Pozdrawiam KURIERA i GLS w moim rejonie :)

Tadeusz

Tragedia . Dzwoni po 6 rano, że będzie o 12 . Układam cały dzień pod jaśnie pana . Po 2,5h po terminie brak wiadomości i telefon z mojej strony oczywiście. Tłumaczenie, ze miał awarie będzie koło 16 a nie będzie dzwonił i informował bo ma za dużo paczek. A na wiadomość, że proszę o telefon przed 16 bo nie wiem czy będę już w domu(nie mam całego dnia dla pana kuriera i też muszę coś załatwić) to przesuwa na poniedziałek. Kpina z klienta. Stają chyba panowie kurierzy na pozycji robienia łaski, że dostarczy paczkę. Coś tam się chyba pomyliło komuś.

Zuza

Dzisiaj miałam rozmowę z bezczelnym kurierem. Nie było mnie akurat w domu żeby odebrać paczki. Grzecznie pytam gdzie mogę ją odebrać. Na to on zeby sobie za nim wydzwaniala i szukała Go po mieście. Cham!!wystarczyło tylko grzecznie odpowiedzieć prosze do mnie dzwonić,umówimy się. NIGDY WIECEJ TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!

Kupujący

Nawet na ich stronie nie można śledzić przesyłki kurierskiej totalne dno ta firma

Wróbelek

Nie jestem zadowolony z usług firmy. Kurier rzucił paczkę pod furtką i odjechał bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego, a byłem w domu i czekałem na przesyłkę. Teraz czekam na kolejną paczkę i znów problem ze śledzeniem przesyłki na bieżąco.

Jankes666

A kiedy widział paczkomat GLS?

ANAR

W dniu 7.11.2019r. Kurier z GLS dostarczał mi paczkę.Paczka była bardzo ciężka. Po mimo tego,że moja mama zeszła po paczkę Pan Kamil nie pozwolił mamie jej wnieść i wniósł Nam ją sam. Dodam,że mieszkam na 4 piętrze w starym budownictwie bez windy. Bardzo Panu dziękuję.

Łukasz

Chciałbym dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia w firmie GLS. Jakie warunki zatrudnienia proponują kurierom? Zachęcam do wypowiedzi.

Polak

Zacznijmy od tego.. SA tu widzę ludzie bardzo zadowoleni jak i nie zadowoleni z pracy kuriera. Czytając te komentarze stwierdzam, że ludzie nie macie pojęcia o kurierce. Biedni ludzie oooo kurier nie doreczyl karmy i moje zwierzę nie będzie miało co jesc. Nikt nie jest święty każdy coś za uszami. Większość ludzi chyba uważa kurierowi za zwykłych murzynow którzy doręcza ciężkie makro lub te chore karmy. Nie podoba się. Można iść do sklepu i w sklepie sobie kupić i wnieść na 4 piętro. Fakt lepiej zamówić np wodę aro, cukier, mleko itd, no tak kurier będzie (usunięte przez administratora) z makrem lub 30kg karma. Wy ludzie nie macie pojęcia o tej pracy. Wiele osób nie szanuje kurierow przewoźników zaczynając od kierownictwa po 'klientów'. Kolejna sprawa Kierownictwo GLS. Przykre a zarazem wkurzające. Karanie za wszystko co można. Unoszenie sie honorem przecież przewoźnik jest nikim. Są przykłady które pokazują jak się awansuje w biurze z jednego stolika na drugi wyżej, to się w głowach przewraca. Wiele więcej można by było napisać ????. GLS Południe ????

Agnesowka

Najgorszy kurier z jakim mialam do czynienia!!! Mieszkam w irlandii I wysylam paczki dosyc czesto bez zadnych problemow dopoki nie natknelam sie na gls-oddzial Legnica. Paczka obebrana w poniedzialek z wielkim problemem I laska, od razu zostalam poinformowana ze paczka prawdopodobnie wroci do mnie jutro. Czekam caly dzien w razie czego ale nic.mija tydzien, mysle ze paczka juz w drodze do irlandii po czy dzwonia Do mnie ze kurier jutro wroci mi paczke I nie mam nawet co dyskutowac bo bede musiala sobie sama paczke odebrac w oddziale. Wmawiali mi ze byli killa razy ale nikogo nie zastali- kompletna bzdura. Telefonu tez nie mieli do mnie. wieczorem 5 dni pozniej zjawia sie kurier, ta sama pani, naburmuszona, chamska z moja paczka ale juz uszkodzona w 4 miejscach. Problem z napisaniem protokolu bo jej sie spieszy I jej za to nie placa! W koncu widzac ze nie odpuszcze nabazgrolila cos I odjechala. Naprawde bardzo sie zawiodlam. Jezeli myslicie o nadaniu paczki z tym kurierem zastanowcie sie dobrze- przynajmniej nie z legnicy. Klamia w zywe oczy, chamscy I robia laske ze w ogole jezdza. A pani Kowalska ktora odbierala I oddawala moja paczke przeszla sama siebie!!!!!

Łukasz
@Agnesowka

Nie jesteś zadowolony z usług tej firmy kurierskiej i oczywiście Twoja opinia wpływa na wizerunek firmy. Chciałbym, żeby wypowiedziały się w tym wątku osoby zatrudnione w firmie, bo dawno nie nikt nie przedstawił aktualnych warunków pracy i wynagrodzenia. Liczę, że się odezwiecie.

@niezadowolony klient

Nie spotkałem się jeszcze z tak olewajaca klienta firmą kurierską. Przesyłka miała do mnie dotrzeć we wtorek (zgodnie z otrzymanym e-mail) a dotarła w stanie pozostawiając wiele do życzenia już w piątek. Pomimo podejmowania przesyłki przez kuriera i ciągłym oczekiwaniu w domu na kuriera znowu lądował w magazynie GLS. Po kilku telefonach do firmy i o słuchaniu całej 15 minutowej historii mojej przesyłki dotarła do mnie pognieciona. Całe szczęście że w przesyłce nie było rzeczy które łatwo ulegają uszkodzeniu. Zapłaciłem, sprawdziłem zawartość i odebrałem. Nie polecam, firmy konkurencyjne chociaż jeżdżą gorzej wyglądającymi pojazdami są solidne jeżeli chodzi o termin i jakość dostarczenia przesyłki. Dodam jeszcze że z magazynu firmy do mojego miejsca zamieszkania jest raptem 40 km.

klient

Beznadziejna firma nie potrafi dostarczyć przesyłek . Wredni i bezczelni kurierzy . Zatrudnieni chyba więzniowie bez kultury i obycia przy pracy z klientem . uwazają ze to klient jest dla nich . Ogólnie mówiąc firma pucuj dziada . Moje sugestie dla Gls Trans Sp. z o.o.: nauczyć się być dla klienta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nauczyć się kultury

glusia
@klient

Potwierdzam, od mojej mamy odebrał paczkę dzień później i jeszcze czekał na napiwek. Pierwszy raz wzięłam ta firmę i nigdy więcej. Z DPD nigdy nie miałam żadnych problemów przez 8 lat, choć pewnie i tam zdarzają nie chamy.

J.
@klient

To chyba Pani/Pan nie miała przyjemności z kurierami z innej firmy. Z GLS nigdy mię mialam problemu za to z D..D to istna masakra.

gość

Kurier tej firmy-totalna porażka! Nie zastając mnie w domu, zostawił przesyłkę na schodach przed wejściem głównym, widocznym z głównej ulicy i to nie pierwszy raz! Dobrze, że nikt nie zabrał, po to udostępniam swój numer tel. żeby w razie konieczności się ze mną skontaktował! Nie polecam!!!

Nie przywoza przesyłki a potem piszą, że nikogo nie zastali w domu.

Tomasz

(usunięte przez administratora)Region Walbrzyski, Nowa Ruda. Mlody arogancki kurier . Nie dostarcza przesylek, wpisuje nieobecnosc podczas gdy nie zada sobie trudu aby podejsc z paczka pod wskazany adres. Doręczenie paczek rozciąga się do tygodnia. Brak odpowiedzialnosci. NIe polecam. Kazdy inny kurier tylko nie GLS

Nigdy więcej kontaktów z tą firmą tylko DPD zamówiłem kuriera w środę miał być w piątek a przyjechał w poniedziałek Żarty

Zostaw merytoryczną opinię o Gls Trans Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gls Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gls Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gls Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gls Trans Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gls Trans Sp. z o.o.