Opinie o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gls Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gls Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Mistrz

Leoncio jestes dnem i zerem sikam na takich jak ty

Mistrz

Tomasz puknij sie w czolo

Tomasz

Szkoda, że forum przekształciliście w jarmark!!

Kozak11

Mietek jestes zwyklym bufonem ktory nie ma pojecia o doreczeniu paczki

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Irek

Jak ktoś nie ma na co narzekać to zawsze znajdzie się firma kurierska i już sobie używacie!!!

Dar

Ostatnio dzwoniłam 43 minuty na infolinie i nawet sie nie dodzwonilam bo kazali czekać na lini. Szkoda słów czasu pieniędzy nerwow

srutututu

NIE!!! GLS NIE!!! NIGDY!!! ODRADZAM!!! ...co z tego, że zadzwonił przez domofon, jak po 5 s. go wyłączył i uciekł do samochodu, a że mieszkam na parterze, to wyleciałem za nim, i nic, można mu było tylko pomachać!!! Całość trwała dosłownie 5 sekund... i do tego był Ukraińcem... za NIC mają klientów!!! ...teraz oczywiście reklamacja tylko u nadawcy, może się wreszcie nauczą pokory, jak PONOWNIE i CODZIENNIE będą musieli przyjeżdżać!!! ...to nie PRL, żeby łazić po punktach z nie swojej winy!!!

Zenek

Podpisujecie umowę więc się tego trzymajcie

Korpożołnierz

Cześć wszystkim, mam pytanie, czy ktoś aplikował/pracował na stanowisku: Młodszy Spedytor Przesyłek Kurierskich? Jakie tam są zadania, atmosfera, zarobki, szanse na pozostanie po okresie próbnym i rozwój? Może któs ma jakieś doświadczenia z tym związane? Prosiłbym o konkrety, czyli o opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne, ale merytoryczne, bez typowego "lania żółci" oraz bzdurzenia o (usunięte przez administratora) Maryni. Pytam, bo obecnie jest prowadzona rekrutacja na ww. stanowisko, a ja rozważam aplikację nań. Z góry dzięki za poważne opinie.

MurzynemByłem

Praca na sortowni zgodnie z tym co było zawarte w ogłoszeniu jest pracą fizyczną więc jeżeli ktoś myśli, że będzie się obijał to może się szybko rozczarować. Praca na 2 zmianie dosyć lekka 14-22 ale wypłata potrafi rozczarować. Praca na 3 zmianie natomiast jest wymagająca pod względem możliwości fizycznych i psychicznych zwłaszcza na początku jeżeli nie trafimy na odpowiednią osobę która wprowadzi nas w tajniki pracy w R-HUB 54. "Układanie" jeżeli tak można nazwać sposób umieszczania paczek na kontenerach przez niektórych pracowników to nic innego jak przerzucanie od kilku do kilkunastu ton dziennie. Praca wymagająca i bardzo indywidualna do momentu kiedy nie pokażemy współpracownikom na co nas stać więc nie ma co liczyć na pobłażliwość czy wsparcie ze strony innych przez pierwsze tygodnie. Na pewno nie jest to praca dla leni i tutaj jest wytłumaczenie dla ogromnej rotacji pracowników szczególnie na zmianie nocnej. Co do kontuzji i urazów, jak ktoś jest lebiodą to skręci sobie nadgarstek niosąc zakupy ze sklepu albo trzepiąc dywan. Ja na szczęście nie miałem żadnej niemiłej przygody aczkolwiek w przypadku zwolnienia lekarskiego dłuższego niż 3 dni można zapomnieć o rozsądnej wypłacie. Potwierdzając jeden z poprzednich komentarzy temperatura w lecie jest wysoka ale w każdej chwili można skoczyć do "wodopoju" natomiast kontenery przy temperaturze 25 stopni i słońcu spokojnie mogą funkcjonować jako inkubatory. W zimie zimno więc nawet najwięksi twardziele pociskają w kalesonkach chociaż zdarzają się hardkorzy... pozdrawiam "Kasię". Jeżeli ktoś jest dyspozycyjny, nie kombinuje ze zwolnieniami, nie płacze, że jest smutny, ma 100% frekwencji i lubi nadgodzinki to spokojnie można liczyć na 4k brutto a wyrabiając pełny etat bez dodatkowego spinania 2,5k na rękę. Na końcu warto dodać słów kilka na temat osób na wyższych stanowiskach, kierownictwo dosyć wyrozumiałe i nastawione na współpracę ale generalnie nie ma co liczyć na pobłażliwość. Lider nocnej zmiany w porządku chociaż czasem eksploatuje doświadczonych pracowników a pobłażliwie traktuje "świeżaków" ale jak mówi góralskie przysłowie "z g..na bata nie ukręcisz" a robotę zrobić trzeba bo nikt nie ma ochoty siedzieć w pracy po godzinach. Umiejętności wielkich nie potrzeba no chyba, że trafimy na skaner przy rozładunku lub na sortownik bo wtedy musimy nauczyć się tych kilkunastu kodów i ewentualnie kilkudziesięciu eksportowych które ogarnięci załapią po 3-4 dniach praktyki. Niestety możliwości rozwoju na chwilę obecną brak. Jeżeli ktoś potrzebuje dorobić i wie co to praca fizyczna to polecam jak najbardziej bo to na pewno stabilna firma ale nie polecam jeżeli ktoś ma większe ambicje bo szkoda ugrząźć na dłużej.

Daniel

Gls Wrocław (usunięte przez administratora) Jak jest dużo paczek to obcinaja stawki przewoznikom, praca od 6 do wieczora-rozliczanie kasy. Pracujesz 12h, a umowa pół lub 3 /4 etatu, Ukraińcy na czarno. Jeszcze trzeba sortować paczki. Nie polecam

Tola

NIE POLECAM!!! Najpierw przetrzymują paczkę po kilka dni we Wrocławiu (bo nie ma jej kto zabrać!!!), mówią, że wysłali, po czym okazuje się, że nadal nie... a następnie arogancki kurier, który z wielką łaską dostarcza w końcu przesyłkę, mówi "pani nie jest dla mnie żadnym klientem". Brak słów!

Stach

GLS ma opinię dobrego pracodawcy. Praca nie jest lekka a klienci czasami bywają męczący.

Duch

Ta firma to jedna wielka porażka siedzisz w domu czekasz na kuriera i dostajesz wiadomość że nie zastał nikogo w domu. Nigdy więcej nie skorzystam z tej pseudo firmy kurierskiej!!!!!!!!

RALE

Żenada. Przesyłka nadana 23.11.2017, przeciętna, 20 kg, do Wielkiej Brytanii. Do 04.12.2017 paczka nie dostarczona do odbiorcy. Informacja od operatorki infolinii: ,,paczka utknęła gdzieś w Anglii, a my tam nie mamy wglądu, jeżeli chce się pan dowiedzieć coś więcej proszę się skontaktować z oddziałem w Wielkiej Brytanii. Dno, dno, dno. Żadnego poszanowania dla klienta. Szczerze wszystkim odradzam z korzystania z usług firmy GLS.

Klient

Kto kolwiek chce skorzystać z usług tej firmy niech sie zastanowi to banda oszustów i paczki mimo tego że płacimy za kurjera nie dochodzą do adresata. NIGDY NIE ZAMAWIAJCIE TEJ FIRMY.!!!!!!!@

GLS Klodzko

Najgorsza i najdluzsza praca na swiecie nie polecam. Kurier GLS

El-De

Wczoraj pod nieobecnosc adresata ( czyli mnie) przyjechał kurier GLS z przesyłką z UK. Nie zostawił ŻADNZeJ informacji typu awizo, nie chciał oddać przesyłki sąsiadom, ktorzy wyrazili chęć pomocy i dostarczenia przesyłki . Gdyby nie sąsiedzi nie mielibyśmy pojęcia, ze była próba dostarczenia. Na szczescie miałam nr przesyłki od jej nadawcy. Dzięki możliwości jej śledzenia dowiedziałam sie , w którym parcel Shopie moge szukac paczki. Inaczej po 9 dniach paczka z pewnością wróciłaby do nadawcy, a ja nie miałabym zielonego pojęcia o próbie dostarczenia. To kompletna ignorancja, arogancja etc..... ze strony kuriera. Wystrzegajcie sie jakiejkolwiek formy korzystania z usług firmy GLS. Dla szefa niesumiennego kuriera podaje nr trackingowy przesyłki RN21 3662 272G B

Remigiusz

Najgorsza firma kurierska z jaka przyszlo mi wspolpracowac. DHL dostje po tylku ale przynajmniej paczka jest na czas. Di tego (usunięte przez administratora) OBSLUGA.porazka. Nie polecam

Iwona

@EmJ czy byłeś na rozmowie w firmie GLS? Czy powiesz jak przebiegła? Czego można się spodziewać? Jakie trzeba mieć doświadczenie? Czy ktoś podzieliłby się swoją opinią na temat pracy w firmie? Jak wam się podoba praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Gls Trans Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gls Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gls Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gls Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gls Trans Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gls Trans Sp. z o.o.