Opinie o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gls Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gls Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

zawiedziony klient

Witam. Najgorsza w sumie firme kurierska, z jaką współpracowałam to firma GLS. Paczka do firmy do Nas była wysłana 4 dni temu. Z kolei 3 dni wstecz ma status w doręczeniu - i tu zaczyna się cała zabawa. Mijają 3 dni - i paczka co dnia ma ten sam status. Nikt w odziale nie umie powiedzieć dlaczego. Paczki nadal nie mam. A kurier nie odbiera od 3 dni telefonu. Jakis absurd. Nadawca skłąda reklamację łącznie na kuriera. Nigdy w życiu już GLS!

EmJ

Też dostałem zaproszenie. Aicha, Twój wpis brzmi dramatycznie a niby stanowisko brzmi całkiem sensownie... ile oferują podstawy?

Iwona

@jula jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Ile było etapów rekrutacji? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? I czy wymagania są duże? A może udało Ci się dostać do firmy GLS i powiesz coś o swoich pierwszych doświadczeniach w pracy?

Iwona

@Aicha piszesz, że przez firmę przewinęło się w ciągu roku wiele osób. Masz na myśli konkretnie stanowisko Specjalista ds rozwoju sieci parcel shop? Czy inne działy również mają problemy z rotacją?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Aicha

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE SZCZEGÓLNIE NA STANOWISKU SPECJALISTA DS ROZWOJU SIECI PARCEL SHOP !!!! Praca z niską podstawą bez płatnych nadgodzin i bez premii na okresie próbnym i miesiąc po nim . Wycisną cię jak cytrynę by potem chamsko podziękować. Nie przedłużają umowy mimo realizacji planu podając niemerytoryczne powody nie przedłużenia umowy. Kierownik szuka co 3 miesiące kolejnej naiwnej osoby która będzie pracować po 12 godzin za samą podstawę bo wydaje mu się że nie dasz rady ...UWAŻAJCIE NA TĄ PRACĘ JEŚLI NIE CHCECIE MIEĆ PROBLEMÓW FINANSOWYCH MOŻECIE PRZEGAPIĆ SZANSĘ NA PRACĘ W NORMALNEJ FIRMIE PRACUJĄC TUTAJ. Przez rok przewinęło się mnóstwo osób i wiem co mówię ...

Pączkozjad
@Aicha

Mówisz o Wrocławiu ? Czy o innym terenie ?

aisha
@Pączkozjad

Tak o dolnym śląsku woj.opolskim natomiast kierownictwo jest z centrali z Poznania....

jula
@Aicha

Aicha czy można pogadac z Toba na priv? jakiś mail? ide w tygodniu na rozmowę właśnie jako spec sieci parcel

AICHA
@jula

adellaa@op.pl

karol

kurierzy to masakra jest najgosze jest to ze kłamią a paczek nie dostarczają pisząc brak adresta w domu totalne dnoooooooooooooo

JokeR1BY

Czy warto iść na rozmowę na Informatyka Regionalnego? Jakie warunki na podobnym stanowisku?

Iwona

@Wilk długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy GLS?

news

ktos moze sie wypowiedziec o stanowisku Spedytor przesylek kurierskich?

dresik

Niestety powyrzsza opinia to prawda. Zaladunek chyba najgorszy.. Bol kregoslupa i nadgarsztków a nastepnie l4 i tak w kolo

Lukasboj

Jeśli chodzi o trzecią zmiane : Wady : ciężka praca , ciężkie paczki , w zime na hali piźdźi bardziej niż na dworze w kontenerze jak w chłodni , w lato duszno momentami słabo się robi , zarobki słabe (słabe whuuu... jeśli pomyśleć , że to godziny nocne) kierownictwo idioci totalni siedzą na (usunięte przez administratora) nie rozumieją , że ludzie czasami rady nie dają przeżucać kilkanaście to paczek codziennie, częste urazy stawów , kręgosłupa itd. ZASADY BHP TAM NIE ISTNIEJA. Ryzyko wypadku na magazynie ogromne , wszystko może się zdzarzyć. Ludzie , którzy tam pracują to ludzie , którzy mieliby problem znaleźć gdziekolwiek prace , bo albo ćpaja albo piją , albo to I to, ale tu ich nie wyrzucą , bo chętnych do tej pracy jak na lekarstwo (ciekawe czemu??? ;) ) Zalety: możesz pić , ćpać , najwyżej do domu cię odeślą I powiedzą żebyś jutro przyszedł , I to na tyle więcej mi na tą chwile do głowy nie przychodzi .

Cgdd

Nie polecam nikomu śmieszne zarobki ciężka praca

Maciejke

Ile tam można zarobić na start na magazynie? Ile płacą za godzinę? Czy praca bardzo ciężka?

Wilk
@Maciejke

Kurier to ciezki kawał chleba a wynagrodzenie...hm smiech na sali sortownik tylko dla kamikadze i tyle w tym temacie.

Grubassss

Węgiel i gaz drożeje to i nie ma gorącej wody do kąpieli. Lada moment zaczniemy palić palety i kartony ;)

zawiedziona

nepotyzm w GLS-Lisi Ogon, po co rekrutacje, 1000 etapow, ac jak i tak biorą osobę z polecenia?

antyrezus

wszytstko powyżej sama prawda stoją jak barany i gadają głupoty a sortujacy tylko sciaga za tych pajaców

PeanutMan

do @wariat3 - nie matw sie nie przedlzom mu umowy bo nikt go nie lubi i nie kocha taki janzbędny

rozczarowany postawą kierownictwa

Do przedmówcy: NIE WSZYSCY BIORĄ L4 :) a przynajmniej część nie, ale z całą wspomnianą resztą co napisałeś się w 100% zgadzam. Faktycznie tych co często nie ma w pracy RUTYNOWO palą jana i dobrą minę do złej gry, bo reszta nic z tym nie może zrobić. Przez te walenie. w h$%^ reszta obrywa bo marne grosze dostanie za nadgodziny, a na kolejny dzień brakuje siły na nastepną prace. Musi powrócić stary system zabierania premii za L4 to nie będzie trzeba zwalniać, bo sami odejdą. Zawsze to szansa na znalezienie pracowników W OGÓLE CHCĄCYCH PRACOWAĆ.

wariat3 zmianaWRO

ogólnie ciężka robota , z czasem coraz cięższa , coraz więcej kontenerów coraz mniej ludzi , nowi przychodzą a na drugi dzień ich nie ma a i tak każdy 'świerzak' dostaje najłatwiejsze stanowisko na pierwszy raz , do tego wyobraz sobie opcje , że jebiesz od marca przez agencje , która rżnie cie na hajs i ogólnie opóściłeś 5 dni nie byłeś na rzadnym l4 czy urlopie , przez pierwsze 3 miechy dojeżdżałeś 50 km od wro zanim coś wynajołeś traciłeś 4- 6 godz. na dojazdy codziennie a oni biorą na umowe gls typka co prawie zawsze się spóżniał i brał jak najłatwiejsze stanowisko a jak dostał coś innego to walił fochy xD Jestem chyba (usunięte przez administratora) e tam robie , nie mogę się doczekać kiedy znajde coś innego . Podsumowując : małe zarobki (powyżej 2500 nie ma co liczyć) roboty whuj (z czasem coraz więcej) ludzi mało , każdy kombinuje l4 itp. , nikt cie nie doceni nawet jak będziesz się starał .są okresy , że jest mało ludzi i np. robią zwózke butów i jebiesz od 19 do 4 , szatnie małe w szafeczkach ledwo się mieścisz a i z nich czasami coś znika , bo pierwsza zmiana musi coś dorobić a przecież na ich zmianie nie ma ochrony xD .

czarny

Witam, proszę o informację co do stanowiska Specjalista ds sprzedaży. Interesuje mnie podstawa , premie , plan no i oczywiście atmosfera. Za info typu widziałem ...jeżdżą samochodem typu ...... z góry dzięki . Jestem z branży od kilku lat. Oczekuję sprawdzonych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Gls Trans Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gls Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gls Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gls Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gls Trans Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gls Trans Sp. z o.o.