Opinie o Sanofi w Warszawa

<p align="justify">Firma sanofi-aventis powstała 4 kwietnia 2006 r., w wyniku połączenia Sanofi-Synthelabo i Aventis Pharma. W 2011 roku grupa zmieniła nazwę na Sanofi. Sanofi jest obecnie największym koncernem farmaceutycznym w Europie i jednym z wiodących na świecie. Grupa Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Sanofi-Aventis Sp. z o.o. jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty, a także członkiem POLPROWET – Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Importerów Weterynaryjnych. </p>

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanofi w Warszawa

Mateusz

@zuber sugerujesz ze jest teraz dużo zwolnień?

Zuber

Jak tam nowy szef - cappo di tutti cappi - który zapomniał polskiego? ;-) Będzie zwalniał, aż sam zostanie? :-) Skąd oni cih biorą? Dobra rada - pismo do ZZ we Francji (nie do zarządu we Francji) podpisane przez tak wielu pracowników ilu się da zebrać. Uwierzcie mi - działa!

Jak jest z pakietem medycznym w Sanofi? Można dołączyć rodzinę?

Xxx

Jak najbardziej można.

Mateusz

Zatrudniają osoby, które nie maja doświadczenia?

Dyrektor uważa się za Boga... chce pokazać jakim to cudownym człowiekiem jest,ale zapomina zapytac o coś kandydatów. Pytania nie wnoszące nic ,, trochę kłamstewka tez wyszło w zkłopotaniu Pana z hr panem dyrektorem. Oczywiście obiecując tel zwrotny zapomnieli lub raczej olali hehehe:) poziom taki jak ludzie ,którzy tam pracują

.........

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Minty

Sanofi genzyme - staż jakieś opinie o tym dziale?

Agata

Witam, czy dział kadr czy też płac jest wewnątrz firmy? jak wygląda rekrutacja?

Staż

Niestety w firmie kobiety są traktowane przedmiotowo, można usłyszeć wiele obrzydliwych żartów podchodzących pod molestowanie. W firmie nie ma żadnej polityki antydyskryminacyjnej i nikogo, kto by na to zwracał uwagę. Stażyści są wykorzystywani, szef zwala całą pracę na Ciebie a potem przywłaszcza sobie pracę i "zasługi". Ponadto wypłata nigdy nie była na czas, zawsze opóźnienia, nawet po 2 tygodnie. Bardzo nie polecam, okropna atmosfera, stare obleśne dziady, zero szacunku do kobiet i poszanowania do człowieka. Człowiek nie jest w stanie wytrzymać w takiej atmosferze, całe szczęscie ten koszmar już za mną.

O.
@Staż

Ta opinia jest chyba nie na miejscu, a informacje wyssane z palca. W tej firmie akurat w zdecydowanej większości pracują kobiety. Starych dziadów również nie widziałam...

Iwona
@Staż

Z Twojego wpisu wynika, że Sanofi nie jest miejscem przyjaznym kobietom. Wspominasz o upokarzających, seksistowskich żartach i ogólnym braku szacunku. Czy dlatego się zwolniłaś? Mogłabyś napisać jakieś przykłady?

Czarek

@Ja Gdyby prawdą było to co napisałeś/aś to firma nie zdobyłaby dobrej opinii jako pracodawca, prawda?

Red

Pracuję w firmie ponad 3 lata (OTC) i nie zamienię tej firmy na żadną inną, bo lepszych chyba nie ma. Tutaj jestem szanowany, doceniany, każdy jest równy, wynagrodzenie ok, work life balance tutaj jest jak najbardziej realizowany. Oczywiście znajdą się malkontenci, ale w Lidlu też szukają pracowników, wiec nie muszą się trzymać Sanofi.

Aleksander
@Red

Ciesze się, że znalazłeś firmę, która spełnia wszystko Twoje wymagania związane z zatrudnieniem. Mógłbyś napisać osobom, które rozważają wysłanie swojego CV do firmy Sanofi, czy każda z osób ma szansę otrzymać zatrudnienie? Mam tu na myśli przede wszystkim osoby bez doświadczenia zawodowego. Oni również mogą z powodzeniem aplikować?

Alicja

@Albert na wstępie bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpujący post obrazujący Twoje doświadczenia z firmą Sanofi. Powiedz jeszcze proszę, czy nie widzisz żadnych dobrych stron pracy w tej firmie? @Pracowałem tam, pytanie jak powyżej do @Alberta - też nic dobrego ta praca nie wniosła do Twojego życiorysu? Czy wspominany "papierek po stażu" pomógł Ci przy aplikacji w innych firmach? @Roxy napastowanie to bardzo poważne oskarżenie. Jesteś pewna, że można to w ten sposób nazwać? Jeśli tak, to czemu nie zgłosiliście tego odpowiednim organom ścigania? Opiszesz trochę szerzej sytuację?

Alicja

Jak obecnie pracuje się wam w Sanofi? Już dawno nikt z pracowników nie wypowiadała się na ten temat. Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy coś się zmieniło od czasu kiedy publikowaliście ostatnie komentarze? Obecnie Sanofi prowadzi na swojej stronie otwartą rekrutację. Wiecie czego można się spodziewać na rozmowie? Czy według was warto aplikować?

Roxy
@Alicja

Z mojego punktu widzenia nie warto. Kiepskie i przedmiotowe traktowanie pracowników, zezwolenie zarządu na nękanie i napastowanie kobiet, bardzo fatalne sposoby na rozstawanie się z pracownikami. Mając porównanie z pracą w innych korpo - nie polecam. Z zewnątrz fantastyczna otoczka, dopuszczalne tylko pozytywne opinie, a wewnątrz kompletna odwrotność tego, co nazywane jest dobrą pracą w przyjaznej atmosferze.

Pracowałem tam
@Roxy

Bzdura, wierutna bzdura. Pracowałem w Sanofi na stażu, jedyne czego się nauczyłem to przeklejania danych do excela. Praca nudna, nieciekawa, a podejście szefa słabe mocno. Infrastruktura techniczna na słabym poziomie, można, by było lepiej, ale nie chce im się tego zmieniać. Jeśli ktoś idzie na działy finansowe, to polecam sie dwa razy zastanowić, bo to zobowiązanie na rok, no chyba, że zrobisz wszystko, jak ja, aby dostać papierek o stażu i uciec stamtąd.

Martyna

Jeśli mają miejsce niewłaściwe zachowania wobec kobiet dlaczego nikt nie zgłasza do zarządu?

Roxy
@Martyna

Było zgłoszone do zarządu. Bez adekwatnej reakcji.

galway girl

Dzień dobry, czy ktoś może był na STAŻU w dziale komunikacji? Można się czegoś nauczyć, czy raczej tylko wykonuje się polecenia? + byłabym wdzięczna za info o wymiarze godz. i ewentualnie wynagrodzenie :) Miłego dnia!

Była stażystka
@galway girl

Można, akurat w dziale Komunikacji na pewno, chociaż wycisk niesamowity. Oczekiwana jest 100% dyspozycyjność, 40h w tygodniu, wynagrodzenie 2300zł, niestety na umowie zlecenie. Staże w Sanofi są super na start, ale na dłuższą metę frustrujące, bo ilość pracy nie jest adekwatna do zarobków.

Mania

Czy podpowiecie coś jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

Boss

Witam, Mam w piątek rozmowę w Sanofi, kardiologia. Mogę prości o jakieś informacje o pracodawcy, warunkach pracy itp. Pozdrawiam i z góry dziękuje

xxGarxxx

Koledzy i Koleżanki ile zarabia pf w nepentes czy plany do zrealizowania jak ogolnie atmosfera czy auta to renault megane?

W

Witam, Pytanko do koleżanek i kolegów orientujecie się ktoś jak wygląda sprawa rekrutacji w Sanofi na farmaceutycznego-podkarpackie a dokładnie czy po pierwszej rozmowie firma faktycznie oddzwania tak jak jest to mówione na spotkaniu , jak wygląda drugi etap, zarobki i czym jeżdżą apteczni (jest GPS) używanie auta bez limitów-tankuje-jeżdżę czy są limity km na przedstawiciela... Dzięki,pozdrawiam

Alicja

Kto pomoże użytkownikowi @nick i przybliży mu więcej informacji? @nick a Ciebie jakie informacje konkretnie interesują? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Sprecyzuj swoje pytanie.

nick

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat linii BU CHC OTC, obecnie poszukują PM. Z góry dzięki!

Alicja

@Borowik pomocna opinia, dziękuję! A Ty na jakim stanowisku pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi - Warszawa

• Jak się pracuje w Sanofi?

Zobacz opinie na temat firmy Sanofi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanofi?

Kandydaci do pracy w Sanofi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanofi