Opinie o Sanofi w Warszawa

Firma sanofi-aventis powstała 4 kwietnia 2006 r., w wyniku połączenia Sanofi-Synthelabo i Aventis Pharma. W 2011 roku grupa zmieniła nazwę na Sanofi. Sanofi jest obecnie największym koncernem farmaceutycznym w Europie i jednym z wiodących na świecie. Grupa Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Sanofi-Aventis Sp. z o.o. jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty, a także członkiem POLPROWET – Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Importerów Weterynaryjnych.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sanofi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sanofi o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Sanofi w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Alicja

Jak obecnie pracuje się wam w Sanofi? Już dawno nikt z pracowników nie wypowiadała się na ten temat. Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy coś się zmieniło od czasu kiedy publikowaliście ostatnie komentarze? Obecnie Sanofi prowadzi na swojej stronie otwartą rekrutację. Wiecie czego można się spodziewać na rozmowie? Czy według was warto aplikować?

Roxy
@Alicja

Z mojego punktu widzenia nie warto. Kiepskie i przedmiotowe traktowanie pracowników, zezwolenie zarządu na nękanie i napastowanie kobiet, bardzo fatalne sposoby na rozstawanie się z pracownikami. Mając porównanie z pracą w innych korpo - nie polecam. Z zewnątrz fantastyczna otoczka, dopuszczalne tylko pozytywne opinie, a wewnątrz kompletna odwrotność tego, co nazywane jest dobrą pracą w przyjaznej atmosferze.

Pracowałem tam
@Roxy

Bzdura, wierutna bzdura. Pracowałem w Sanofi na stażu, jedyne czego się nauczyłem to przeklejania danych do excela. Praca nudna, nieciekawa, a podejście szefa słabe mocno. Infrastruktura techniczna na słabym poziomie, można, by było lepiej, ale nie chce im się tego zmieniać. Jeśli ktoś idzie na działy finansowe, to polecam sie dwa razy zastanowić, bo to zobowiązanie na rok, no chyba, że zrobisz wszystko, jak ja, aby dostać papierek o stażu i uciec stamtąd.

Martyna

Jeśli mają miejsce niewłaściwe zachowania wobec kobiet dlaczego nikt nie zgłasza do zarządu?

Roxy
@Martyna

Było zgłoszone do zarządu. Bez adekwatnej reakcji.

galway girl

Dzień dobry, czy ktoś może był na STAŻU w dziale komunikacji? Można się czegoś nauczyć, czy raczej tylko wykonuje się polecenia? + byłabym wdzięczna za info o wymiarze godz. i ewentualnie wynagrodzenie :) Miłego dnia!

Była stażystka
@galway girl

Można, akurat w dziale Komunikacji na pewno, chociaż wycisk niesamowity. Oczekiwana jest 100% dyspozycyjność, 40h w tygodniu, wynagrodzenie 2300zł, niestety na umowie zlecenie. Staże w Sanofi są super na start, ale na dłuższą metę frustrujące, bo ilość pracy nie jest adekwatna do zarobków.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Sanofi? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Stażysta/tka w Dziale Legal - Płatny staż w firmie Sanofi? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant lokali komercyjnych - złota rączka
logo firmy Country Security Manager
Elcoin Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Mania

Czy podpowiecie coś jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

Boss

Witam, Mam w piątek rozmowę w Sanofi, kardiologia. Mogę prości o jakieś informacje o pracodawcy, warunkach pracy itp. Pozdrawiam i z góry dziękuje

xxGarxxx

Koledzy i Koleżanki ile zarabia pf w nepentes czy plany do zrealizowania jak ogolnie atmosfera czy auta to renault megane?

W

Witam, Pytanko do koleżanek i kolegów orientujecie się ktoś jak wygląda sprawa rekrutacji w Sanofi na farmaceutycznego-podkarpackie a dokładnie czy po pierwszej rozmowie firma faktycznie oddzwania tak jak jest to mówione na spotkaniu , jak wygląda drugi etap, zarobki i czym jeżdżą apteczni (jest GPS) używanie auta bez limitów-tankuje-jeżdżę czy są limity km na przedstawiciela... Dzięki,pozdrawiam

Alicja

Kto pomoże użytkownikowi @nick i przybliży mu więcej informacji? @nick a Ciebie jakie informacje konkretnie interesują? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Sprecyzuj swoje pytanie.

nick

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat linii BU CHC OTC, obecnie poszukują PM. Z góry dzięki!

Alicja

@Borowik pomocna opinia, dziękuję! A Ty na jakim stanowisku pracujesz?

Borowik

Bardzo dobra firma, bardzo dobre zarobki, premie i socjal. Rep z branży zapewne potrafi oszacować, a ludzi bez doświadczenia i tak nie przyjmują (chyba, że do działu aptecznego, ale to inna specyfika pracy). Generalnie ludzkie podejście do pracownika, choć oczywiście najwiecej zależy od bezpośredniego przełożonego, ale ogólnie jest w porządku. Szczegółów pracy w biurze nie znam, natomiast sporo osób, które były na stażu, zostaje później na stałe. Latem można pracować dłużej o pół godziny (pn-czw) i w pt wyjść 2 godziny wcześniej, zimą (w okresie infekcyjnym) więcej dni home-office. Jeśli chodzi o rekrutacje to pracownicy z firmy mają pierwszeństwo w rekrutacjach wewnętrznych, być może dlatego procesy rekrutacyjne kończą się przed czasem. Oczywiście trzeba też pracować, bo pieniądze nie biorą się znikąd. W ostatnim czasie było sporo zmian i firma pozwalniała wiele osób, ale spośród tych, które znałem, byli wyłącznie ludzie, którzy się obijali i kombinowali, więc moim zdaniem naprawdę im się należało. Nie mówię, że Sanofi jest idealne, ale na pewno na tle innych firm to jedno z najlepszych miejsc do pracy.

Alicja

Sanofi na portalach ogłoszeniowych zamieszcza wiele ofert pracy. Z tego co piszecie, chyba warto aplikować? :)

Berlin

Podobno luzik tam jest, mam kolezanke na swietokrzyskim to praca po 4/5h per kasa 4-5+...

max

tyle osob sie wypowiada a na ponad 90 wypowiedzi nikt nie wie ile tam sie zarabia, pracowaliscie za free?

Paula

robili ost rekrutację w Bydgoszczy, przeszłam dwa etapy i przerwali rekrutacje, w agencji pracy nie wiedziała dlaczego, jak tak można?

qwerty
@Paula

Paula a miałaś już rozmowę z kierownikiem regionu?

Gość
@Paula

Na jakie stanowisko miała Pani rekrutację??

Ou

Mi się wydaje, że jeśli stażystka w dziale marketingu jest potrzebna, to muszę powiedzieć że ja bym to chętnie wzięła, z całej siły będe się starała, aby wysłać CV już rano, mam nadzieję, że się uda no

Geniusz Mściciel

2014r.FallWork> Sanofi-Aventis, Warszawa ul. Bonifraterska 7, konsultant ds. zaopatrzenia detalicznego aptek – Praca w Sanofi Aventis był to dla mnie awansem. W poprzedniej pracy PLT była zrobiona wewnętrzna rekrutacja na to stanowisko – do Sanofi-Aventis nie było oddzielnego dostępu z ulicy, to PLT wybierało pracowników którzy się u nich sprawdzili do pracy w ich biurze. Praca polegała na przyjmowaniu zamówień od aptekarzy na leki pierwszej potrzeby (przeciwzakrzepowe i insuliny), oraz przedstawianie bieżącej ofertyfirmy. Nasz dział został wymyślony z powodu ciągle narastającego handlu równoległego. Polegało to na tym: że Sanofi sprzedaje Clexane w wielu krajach na świecie, tylko że gdy lekarstwo w Polsce kosztuje 200zł to we Francji nie kosztuje po przeliczeniu 50 Euro tylko też 200 ale już Euro. Aptekarze zwietrzyli na tym biznes – brali całe kartony i wysyłali je za granicę. Potem jak musieli oddać recepty do weryfikacji to okazało się że z tych kilku kartonów; Polskim klientom sprzedali tylko kilka pudełek a reszta kartonów zniknęła! W tym samym czasie zagraniczne rynki przestały kupować Clexane w hurtowni tylko od polskich aptekarzy. Wielki, ładny budynek w którym pracowałem mieścił się naprzeciwko klubu piłkarskiego Polonia; czuć było prestiż. Miałem swoje własne stanowisko do którego nikt nie podchodził. Niestety ludzie którzy tam pracowali (zwłaszcza jeden babo–transwestyta; wyglądał jak baba a miał charakter jak rolnik z pola) nie nadawali się do pracy. Praca była lekka i robiłem ją z łatwością, zawsze miałem lepsza statystykę niż cała reszta. I wtedy ten babo-transwestyta zaczął się burzyć i chciał mnie zastraszyć! mówiąc do mnie przy swoich ziomalach: Przestań ty trzepać tyle zamówień!!! Bo mi zaraz kierowniczka będzie kazała robić tyle samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To było niewyobrażalne, nie byłem w stanie w ogóle pojąć jak taka sytuacja jest możliwa na świecie w którym żyję!?!?!? Czy wysłuchałem rozkazu babo-chłopo-transwestyty – absolutnie nie! Dalej zawsze robiłem najlepszą statystykę! Do pewnego momentu - oczywiście. Zdałem sobie sprawę że niepotrzebnie się męczę skoro zarabiam tyle co oni! 8 zł na godzinę; to było jak praca na budowie gdzie wszyscy zarabiają tyle samo ale „stara gwardia” co chwile robi sobie przerwę a to na papieroska a to na wódeczkę - a kto nie jest ziomalem; w tym czasie pracuje! Więc sobie odpuściłem bicie rekordów i obszedłem system po swojemu!!! Dalej pracowałem na 100% moich możliwości i doszedłem do takiej perfekcji że potrafiłem robić tą samą statystykę co oni!!! Tylko że ja pracowałem 33 minuty a pozostałe 27 minut do równej godziny: albo grałem sobie na komórce albo oglądałem strony w internecie. Babo-chłopo-transwestyta najpierw chodził z siebie zadowolony bo myślał że mnie po ku*e*sku zastraszył; to wtedy ja rozpowiedziałem wszystkim dookoła jak obszedłem jego system; Wtedy znowu chodził na mnie wkurzony i patrzył na mnie wzrokiem (jakby chciał mnie nożem pociąć)!!! Miałem dosyć patrzenia na tą hołotę i pracowania za darmo, więc poszedłem do T-mobile gdzie na początku były prze fantastyczne warunki pracy. 243 godziny miesięcznie = 2080 zł, umowa zlecenie.

Geniusz Mściciel

Skoro jesteś sprzedajną (usunięte przez administratora) to gratuluje ci braku honoru (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) który nie umiał mnie wyszkolić z aliora! Zamiast używać języka korzyści robiłem wszystko po swojemu (robiłem większą statystykę niż jego protegowani!)

Geniusz Mściciel

Jeśli wam się wydaje że będziecie kasować prawdę o waszej firemce - to chciałem poinformować że będę codziennie wklejać o was prawdę : CTRL + C > CTRL + V. Codziennie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sanofi?

Zobacz opinie na temat firmy Sanofi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Sanofi?

Liczba opinii klientów firmy Sanofi, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanofi?

Kandydaci do pracy w Sanofi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.