Opinie o Sanofi w Warszawa

<p align="justify">Firma sanofi-aventis powstała 4 kwietnia 2006 r., w wyniku połączenia Sanofi-Synthelabo i Aventis Pharma. W 2011 roku grupa zmieniła nazwę na Sanofi. Sanofi jest obecnie największym koncernem farmaceutycznym w Europie i jednym z wiodących na świecie. Grupa Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Sanofi-Aventis Sp. z o.o. jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty, a także członkiem POLPROWET – Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Importerów Weterynaryjnych. </p>

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanofi w Warszawa

Borowik

Bardzo dobra firma, bardzo dobre zarobki, premie i socjal. Rep z branży zapewne potrafi oszacować, a ludzi bez doświadczenia i tak nie przyjmują (chyba, że do działu aptecznego, ale to inna specyfika pracy). Generalnie ludzkie podejście do pracownika, choć oczywiście najwiecej zależy od bezpośredniego przełożonego, ale ogólnie jest w porządku. Szczegółów pracy w biurze nie znam, natomiast sporo osób, które były na stażu, zostaje później na stałe. Latem można pracować dłużej o pół godziny (pn-czw) i w pt wyjść 2 godziny wcześniej, zimą (w okresie infekcyjnym) więcej dni home-office. Jeśli chodzi o rekrutacje to pracownicy z firmy mają pierwszeństwo w rekrutacjach wewnętrznych, być może dlatego procesy rekrutacyjne kończą się przed czasem. Oczywiście trzeba też pracować, bo pieniądze nie biorą się znikąd. W ostatnim czasie było sporo zmian i firma pozwalniała wiele osób, ale spośród tych, które znałem, byli wyłącznie ludzie, którzy się obijali i kombinowali, więc moim zdaniem naprawdę im się należało. Nie mówię, że Sanofi jest idealne, ale na pewno na tle innych firm to jedno z najlepszych miejsc do pracy.

Alicja

Sanofi na portalach ogłoszeniowych zamieszcza wiele ofert pracy. Z tego co piszecie, chyba warto aplikować? :)

Berlin

Podobno luzik tam jest, mam kolezanke na swietokrzyskim to praca po 4/5h per kasa 4-5+...

max

tyle osob sie wypowiada a na ponad 90 wypowiedzi nikt nie wie ile tam sie zarabia, pracowaliscie za free?

Dyrektor uważa się za Boga... chce pokazać jakim to cudownym człowiekiem jest,ale zapomina zapytac o coś kandydatów. Pytania nie wnoszące nic ,, trochę kłamstewka tez wyszło w zkłopotaniu Pana z hr panem dyrektorem. Oczywiście obiecując tel zwrotny zapomnieli lub raczej olali hehehe:) poziom taki jak ludzie ,którzy tam pracują

.........

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Paula

robili ost rekrutację w Bydgoszczy, przeszłam dwa etapy i przerwali rekrutacje, w agencji pracy nie wiedziała dlaczego, jak tak można?

qwerty
@Paula

Paula a miałaś już rozmowę z kierownikiem regionu?

@Paula

Na jakie stanowisko miała Pani rekrutację??

Ou

Mi się wydaje, że jeśli stażystka w dziale marketingu jest potrzebna, to muszę powiedzieć że ja bym to chętnie wzięła, z całej siły będe się starała, aby wysłać CV już rano, mam nadzieję, że się uda no

Geniusz Mściciel

2014r.FallWork> Sanofi-Aventis, Warszawa ul. Bonifraterska 7, konsultant ds. zaopatrzenia detalicznego aptek – Praca w Sanofi Aventis był to dla mnie awansem. W poprzedniej pracy PLT była zrobiona wewnętrzna rekrutacja na to stanowisko – do Sanofi-Aventis nie było oddzielnego dostępu z ulicy, to PLT wybierało pracowników którzy się u nich sprawdzili do pracy w ich biurze. Praca polegała na przyjmowaniu zamówień od aptekarzy na leki pierwszej potrzeby (przeciwzakrzepowe i insuliny), oraz przedstawianie bieżącej ofertyfirmy. Nasz dział został wymyślony z powodu ciągle narastającego handlu równoległego. Polegało to na tym: że Sanofi sprzedaje Clexane w wielu krajach na świecie, tylko że gdy lekarstwo w Polsce kosztuje 200zł to we Francji nie kosztuje po przeliczeniu 50 Euro tylko też 200 ale już Euro. Aptekarze zwietrzyli na tym biznes – brali całe kartony i wysyłali je za granicę. Potem jak musieli oddać recepty do weryfikacji to okazało się że z tych kilku kartonów; Polskim klientom sprzedali tylko kilka pudełek a reszta kartonów zniknęła! W tym samym czasie zagraniczne rynki przestały kupować Clexane w hurtowni tylko od polskich aptekarzy. Wielki, ładny budynek w którym pracowałem mieścił się naprzeciwko klubu piłkarskiego Polonia; czuć było prestiż. Miałem swoje własne stanowisko do którego nikt nie podchodził. Niestety ludzie którzy tam pracowali (zwłaszcza jeden babo–transwestyta; wyglądał jak baba a miał charakter jak rolnik z pola) nie nadawali się do pracy. Praca była lekka i robiłem ją z łatwością, zawsze miałem lepsza statystykę niż cała reszta. I wtedy ten babo-transwestyta zaczął się burzyć i chciał mnie zastraszyć! mówiąc do mnie przy swoich ziomalach: Przestań ty trzepać tyle zamówień!!! Bo mi zaraz kierowniczka będzie kazała robić tyle samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To było niewyobrażalne, nie byłem w stanie w ogóle pojąć jak taka sytuacja jest możliwa na świecie w którym żyję!?!?!? Czy wysłuchałem rozkazu babo-chłopo-transwestyty – absolutnie nie! Dalej zawsze robiłem najlepszą statystykę! Do pewnego momentu - oczywiście. Zdałem sobie sprawę że niepotrzebnie się męczę skoro zarabiam tyle co oni! 8 zł na godzinę; to było jak praca na budowie gdzie wszyscy zarabiają tyle samo ale „stara gwardia” co chwile robi sobie przerwę a to na papieroska a to na wódeczkę - a kto nie jest ziomalem; w tym czasie pracuje! Więc sobie odpuściłem bicie rekordów i obszedłem system po swojemu!!! Dalej pracowałem na 100% moich możliwości i doszedłem do takiej perfekcji że potrafiłem robić tą samą statystykę co oni!!! Tylko że ja pracowałem 33 minuty a pozostałe 27 minut do równej godziny: albo grałem sobie na komórce albo oglądałem strony w internecie. Babo-chłopo-transwestyta najpierw chodził z siebie zadowolony bo myślał że mnie po ku*e*sku zastraszył; to wtedy ja rozpowiedziałem wszystkim dookoła jak obszedłem jego system; Wtedy znowu chodził na mnie wkurzony i patrzył na mnie wzrokiem (jakby chciał mnie nożem pociąć)!!! Miałem dosyć patrzenia na tą hołotę i pracowania za darmo, więc poszedłem do T-mobile gdzie na początku były prze fantastyczne warunki pracy. 243 godziny miesięcznie = 2080 zł, umowa zlecenie.

Geniusz Mściciel

Skoro jesteś sprzedajną (usunięte przez administratora) to gratuluje ci braku honoru (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) który nie umiał mnie wyszkolić z aliora! Zamiast używać języka korzyści robiłem wszystko po swojemu (robiłem większą statystykę niż jego protegowani!)

Geniusz Mściciel

Jeśli wam się wydaje że będziecie kasować prawdę o waszej firemce - to chciałem poinformować że będę codziennie wklejać o was prawdę : CTRL + C > CTRL + V. Codziennie!!!

Geniusz Mściciel

No niestety ale pewnie nie: skoro tam ciągle pracują te same osoby!!! Wiem że tam ciągle pracuje darek - kierownik, jakaś edyta co lubiła się z panem stefanem? wyzywać (mieli jakieś sado maso ciągoty?!) i wiem też że eliza poszła na macierzyński i jej miejsce chwilo wo zajmuje jakiś tam marek z plt? Tamtą szmat* co mnie chciała zterroryzować od razu opisałbym po imieniu i nazwisku ale niestety nie pamiętam jak się nazywa, pamiętam tylko że miała ciemniejsze włosy!!!!!!!!

Grzesiu

Pracowałem tam 13 lat i byłem jednym z najlepszych. Straciłem tam zdrowie.Tak fałszywych ludzi,dezorganizacji i zakłamania nie ma w żadnej firmie!!!Zobaczcie z resztą jak dużo jest ogłoszeń, to chyba o czymś świadczy.

Krzysztof
@Grzesiu

Popieram wypowiedź.Mają fajną zakładkę na głównej stronie Nasze Wartości. Najciekawsze jest hasło "Uczciwość – bezkompromisowa etyka w działaniu".Zatrudniając pracowników mają etykę najgłębiej gdzie to możliwe. Znam pracownika, który otwiera kolejne apteki korzystając tylko z tego że w Sanofi jest przedstawicielem medycznym. Jak się domyślacie to zaginione Clexane gdzie jest? Pozdrawiam uczciwą do bólu firmę.

qqq

Pm z doświadczeniem jaka ma podstawę?

Daria

Jak pracuje się teraz w nepku na OTC ? Warto tam pracować ?

Magda

Fakt, dla mnie niż kasa ważniejsza jest atmosfera w pracy. Ale mimo wszystko chcialabym wiedzieć ile płacą :)

Zen

Co do pracy i stażu w biurze łatwo nie jest, ale najtwardsi mają szansę rozwoju.

Zen

Widać, że niektórych leniwych i zadufanych pm sanofi boli sytuacja że trzeba z domu wyjsc i zaczac pracować bo generyczna część radzi sobie nieporównywalnie lepiej. Praca budżetem to co innego niż praca merytoryczna - pora to zrozumieć "intelygencie" ze smutną miną.

gryka

Czy ktoś kto był na stażu w Rx-ach (marketing)może podzielić się opinią ? Czy jest możliwość po zakończeniu stażu pozostania w firmie na samodzielnym stanowisku ?

bećka

Czy dobrze rozumiem, że Sanofi z siedzibą w Warszawie jest producentem leków? czy tylko dystrybutorem, bo na ich stronie przeczytałam: Sanofi jest globalnym dostawcą usług zdrowotnych, zaangażowanym w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Czyli pakiety medyczne też jakieś u nich są?

Faith

Czy można składać CV osobiście, czy nie wpuszczają na teren zakładu?

jarko3455

Mam pytanie, kto w nowym saczu jezdzi skoda octawia z sanofi? prosze o pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi - Warszawa

• Jak się pracuje w Sanofi?

Zobacz opinie na temat firmy Sanofi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanofi?

Kandydaci do pracy w Sanofi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanofi