Opinie o Sanofi w Warszawa

<p align="justify">Firma sanofi-aventis powstała 4 kwietnia 2006 r., w wyniku połączenia Sanofi-Synthelabo i Aventis Pharma. W 2011 roku grupa zmieniła nazwę na Sanofi. Sanofi jest obecnie największym koncernem farmaceutycznym w Europie i jednym z wiodących na świecie. Grupa Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Sanofi-Aventis Sp. z o.o. jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty, a także członkiem POLPROWET – Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Importerów Weterynaryjnych. </p>

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanofi w Warszawa

Zwykły człowiek

Szanowni Państwo, @Pracodawca Nie ukrywam ,że w osłupienie wprawiło mnie ,że taka firma zatrudnia PSYCHOPATÓW !!! Jestem przypadkowym przechodniem dlatego nie mało trudu zajęło mi dojście do nazwy i imion. Ale postanowiłem sobie zadać ten trud i napisać tu kilka słów. Postanowiłem, że nie zostawię tego tak. Wiem ,że jestem osobą o wysokiej kulturze osobistej i szacunku do ludzi. To czego byłem świadkiem wczoraj wieczorem(07.09.2023 r.) przez totalny przypadek przeszło moje najśmielsze wyobrażenie. Teraz zwrócę się do Pana Przemysława (przykro mi nie podano mi nazwiska) wiem , że jest szefem na Europę oraz do Pana Łukasza szefa na Polskę -macie Psychopatę w zespole a mianowicie Pana Artura. To jak potraktował kobietę o imieniu chyba Marika lub Monika. Ja jako szef wywaliłbym go na zbity PYSK natychmiast! To był czysty MOBING!!!. To zajście utkwi mi w pamięci na długie lata. Poczytałem sobie tu komentarze i wiem , że mogę napisać do Francji do centrali. Niebawem tak to uczynię takich ludzi trzeba eliminować z biznesu. Bardzo mi szkoda tej pracownicy. Dlatego staję w jej obronie. Pan Artur jest chorym człowiekiem żadnym szefem . Skoro tak zachowuje się w miejscu Publicznym to strach pomyśleć jak zachowuje się w biurze.

@Sparow

Jakby to powiedział jednej z nich ( Ci to byli lub są i sam zainteresowany będzie wiedział) - jaki Pan taki kram albo psy szczekają karawana jedzie dalej…. Tak się teraz mówi o pracownikach w otc. Przykre ale prawdziwe

Sanofi odpuść sobie

Sanofi ( Opella ) to tragiczne miejsce pracy. Atmosfera strachu, zastraszania, braku szacunku. Jeśli chcesz być traktowana jak cyfra w EXELU to idealne miejsce dla Ciebie. W Sanofi Opella Polska już nikt nie chce pracować. Firma prawdopodobnie zostanie w niedalekiej przyszłości wystawiona na sprzedaż, a dyrektorzy mają wycisnąć jak cytrynę każdego przedstawiciela. Jak nie powtarzasz bzdur dyrektora musisz odejść. Firma przypomina dyktaturę. Jest tragicznie zarządzana. A przedstawicieli traktuje się tam jak zło konieczne. Rotacja jest bardzo duża. Nowo zatrudnieni szybko kumają w jakim bagnie się znaleźli i będą się ulatniać. Praca dla desperatów, ludzi o niskiej samoocenie, dających sobą sterować, bez ambicji i perspektyw. Jak nie potrafisz znaleźć normalnej roboty możesz spróbować - stres, depresja, załamania nerwowe. To wszystko przytrafiło się wielu przedstawicielom przed tobą i spotka zapewne ciebie. Pamiętaj to ty wybierasz pracodawcę. Szacunek do samego siebie to cecha, którą w tej firmie wystawia się na próbę.

@Loo

Jak umiesz czytać to wszystko już tu jest napisane. Praca dla desperatów, którzy musza coś wziąć.(usunięte przez administratora), kłamstwa i napuszczanie ludzi na siebie to tylko wierzchołek góry lodowej. Kolesiostwo i nepotyzm, zganianie winy na innych to tutaj norma. To co się dzieje w Opella Nie da się opisać. I nawet zgłaszanie tego do właściwych władz firmy zupełnie nic nie zmienia. Ci co są podporządkowani i nie mają własnego zdania jakoś funkcjonują ale wszyscy myślący już dawno stamtąd uciekli. Ludzi szukają miesiącami bo nikt nie chce tam przyjść jak poczytał opinie. Stąd też pojawiło się miejsce w Gliwicach

Ciekawska

Dzień dobry Czy zachowania (usunięte przez administratora)i brak szacunku dla pracownika, o czym można tu przeczytać, mają też miejsce w dziale komunikacji? Pojawiła się oferta pracy i zastanawiam się, czy aplikować. Będę wdzięczna za informację. Z góry dziękuję.

@Ciekawska

Dział komunikacji jest nadal pod auspicjami Sanofi ( nie Opella ) więc tam śmiało polecam aplikować - powinno być ok.

Cześć, na stronie Sanofi jedna z najnowszych ofert jest teraz program stażowy w dziale shopper marketingu. Planuje sprawdzić czy mi się uda, zwłaszcza ze oferowana jest opcja realizacji zdalnej. W tym przypadku jak wszystko jest zorganizowanie?

Doswiadczony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Witam...jeśli ktoś tutaj zaglądnie to może składając podanie za da sobie pytanie PO CO?kasa! ok ...mówię o podstawie da się przeżyć ale.bez szału premia nie osiaglana lub decyzja szefa i jego łaska. Ale zanim łaska nastąpi 3 miesiące koszmaru atmosfera dramatyczna każdy zdegustowany i to tak ,e od samych rozmów masz ochotę zostać w domu a nie jeździć jak.malpa i robić zdjacia oczywiście jest to normalne że firmy robią ale tutaj naprawdę trzeba mieć cierpliwość do tego zdjiecia tyle ci zajmą czasu że jak masz o czym poopowiadać szkolić to niestety nie masz czasu gdyż dnia.pracy braknie itlumaczenie dlaczego,,, praca zadaniowa ? Niby tak ale.kwartal ma 3 miesiące, w tej firmie 1 miesiąc ,;jesteś ....klamcą bo masz gorszy dzień !bo ale robiąc błazna z siebie w aptece za każdym razem powiększając pułki których już czasem się.nie.da dostaniesz taką opinię.,Zastraszenie spotkania przed którymi masz dosyć narzędzia takie do pracy z klientami że sami nas nie chcą i mają swoje zdanie o tej Firmie dlatego zanim złożysz podanie zapytaj w Aptekach co myślą o Sanofi Opella z rynku:) niesty pytania? A to dajesz jeszcze Rady bo 4 osoby przed tobą nie.dalo... Nie Polecam szkoda Zdrowia niektórzy managerowie zatrzymali na pracy Akwizytora nie handlowca.Niestety

Nowy wpis

Z ostatniego wątku wynika, że brand manager może mniej zarabiać niż rynkowo? Czy jest ktoś kto obecnie pełni te funkcje i mógłby się co do tego ustosunkować? Co wchodzi w zakres obowiązków podczas pracy pod firma? może być on mniejszy / większy niż wychodzi to ogółem?

Sanofi chce zatrudnić na stanowisko Brand Manager kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 11500 będą osiągalne?

Byly pracownik

Sanofi OTC płacilo gorzej niz rynek. Gdy na stanowisku brand managera zmieniłam pracę na analogiczne stanowisko do innej firmy z brnazy dostałam +50%. Myślę, ze brand manager z doświadczeniem, popartym konkretnymi sukcesami nie powinien schodzić poniżej 15k brutto.

@Byly pracownik

A zakres obowiązków? wychodziło kropka w kropkę czy może tutaj było nieco łatwiej? Zastanawia mnie po prostu taka rozbieżność skoro to aż 50% różnicy by było. jaki to był rok? Jeszcze niedawno?

Byly pracownik Nowy wpis

2019, zatem troche czasu minęlo i z tego co wiem Sanofi OTC to już Opella ;) Zakres obowiązków podobny. Budżet marki podobny. Jak się gdzieś zasiedzisz to po prostu rynek zaczyna Ci uciekać. Taka smutna prawda...Dlatego te raporty płacowe to przydatna rzecz, warto poczytać.

Dyrektor uważa się za Boga... chce pokazać jakim to cudownym człowiekiem jest,ale zapomina zapytac o coś kandydatów. Pytania nie wnoszące nic ,, trochę kłamstewka tez wyszło w zkłopotaniu Pana z hr panem dyrektorem. Oczywiście obiecując tel zwrotny zapomnieli lub raczej olali hehehe:) poziom taki jak ludzie ,którzy tam pracują

.........

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Sylwia

Hejka, widziałam ze już ktoś próbował nawet w tym roku wydobyć informacje o stażach ale bez odzewu, może mnie się uda? Jest teraz płatna opcja na dział BO&S, mam dość mało czasu wiec pewnie się zgłoszę, możecie mimo wszystko już na wstępie opisać jak ocieniacie ten program? I jak wygląda rozmowa? Sprawdzają wszystkie „warunki konieczne” z opisu?

GodOfWar

Cześć, na jakie zarobki może liczyć senior pharmacovigilance specialist? Jak ogólnie pracuje się na tym stanowisku w Sanofi? Jest znośnie?

Ktoś polecał aplikowanie do działu komunikacji, a co z logistyką? Jest teraz na takiej stronie oferta dla młodszego specjalisty od niej. Z opisu wynika, że ogarnia się kraj oraz zagranice. Wyksztalcenie wyższe jest wymagane, pytanie tylko czy pełne czy też nie? Osoba z mgr więcej zgarnie od licencjata? Jeśli tak to ile od godziny na start (mam na myśli kogoś bez doświadczenia)

Zwykły człowiek

@Zwykły człowiek

Byłem świadkiem - niszczenia dorobku tej firmy przez „małych, zakompleksionych „ zarządzających PD,AH,ŁM,MK i AS. Co mnie dziwi ? Że mimo bezpośrednich sygnałów o tej sytuacji do Francji - pięknie wszystko zamieciono pod dywan i dalej niszczy się dobre imię i pozycję jednej z najfajniejszych firm „kiedyś” na rynku. Smutne!

@Sparow

Ciekawska

lololol
@Ciekawska

w dziale komunikacji trzeba mieć twarde (usunięte przez administratora) nerwy ze stali i dużo czasu na dodatkową pracę - wtedy mobbingu nie będzie i może nawet trochę szacunku skapnie :D

@lololol

Firma Sanofi oświadcza, że wszelkie informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości w naszej organizacji traktujemy z należytą starannością i powagą. Dlatego w przypadku posiadania wiedzy o jakichkolwiek naruszeniach w Sanofi w Polsce uprzejmie prosimy o pilny kontakt z nami za pośrednictwem jednej z opcji poniżej: • Strona internetowa: https://wrs.expolink.co.uk/ Hasło dostępu: sanofi • Numer telefonu (czynny – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) Tel : 33 (0)1 53 77 41 04 Fax : 33 (0)1 53 77 49 76 • E-mail: global-compliance@sanofi-aventis.com” Jednocześnie wyrażamy sprzeciw wobec informacji naruszających wizerunek i dobre imię naszych pracowników.

@lololol

Nerwy ze stali w pracy? ;/ A co to, przecież nie żaden obóz przetrwania.. niepokojące jest to, co piszesz. Co takiego tam się dzieje?

Damian
@Ciekawska

I co aplikowałaś? Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna. Dowiedziałaś się czegoś jak z tą atmosferą w dziale komunikacji?

molto
@Damian

unikajcie tego działu, tyle powiem

olololo
@lololol

Niestety muszę potwierdzić brak szacunku do drugiego człowieka, szantaż, (usunięte przez administratora) Nie polecam

Damian
@olololo

Takie zachowania przecież można zgłosić wyżej. Serio nikt z tym nic nie robi tylko siedzi cicho? Co to w ogóle za szantaże? Ja bym na twoim miejscu tak tego nie zostawił.

Sanofi

Firma Sanofi oświadcza, że wszelkie informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości w naszej organizacji traktujemy z należytą starannością i powagą. Dlatego w przypadku posiadania wiedzy o jakichkolwiek naruszeniach w Sanofi w Polsce uprzejmie prosimy o pilny kontakt z nami poprzez poniższe kanały komunikacyjne: • Stronę internetową: https://wrs.expolink.co.uk/ Hasło dostępu: sanofi • Numer telefonu (czynny – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) Tel : 33 (0)1 53 77 41 04 Fax : 33 (0)1 53 77 49 76 • E-mail: global-compliance@sanofi-aventis.com” Jednocześnie wyrażamy sprzeciw informacjom naruszającym wizerunek i dobre imię naszych pracowników. Zamieszczone posty rażąco naruszają dobra osobiste wymienionych pracowników Sanofi. Osoby te są, z uwagi na podanie imion, nazwisk i stanowisk , w pełni rozpoznawalne, zaś zamieszczone o nich informacje zawierają treści, które zarówno w odczuciu wskazanych pracowników Sanofi, jak i czytelników postów mogą zostać odebrane jako pełne nienawiści, niemerytoryczne, nakierowane na obrażenie tych osób. Posty stanowią atak na wymienionych z nazwiska, osób i noszą cechy typowego hejtu (mowy nienawiści), zabronionego prawnie. Dodatkowo, w naszej ocenie, posty naruszają także wizerunek i dobre imię Sanofi jako pracodawcy i przedsiębiorcy. Podsumowując w naszej ocenie zamieszczone teksty noszą znamiona zniesławienia. Dlatego niniejszym informujemy, że zgłosiliśmy do administratora portalu żądanie usunięcia tychże postów, jednocześnie podejmując działania w celu wyjaśnienia opisanych sytuacji.

@Sanofi

a jakie to konkretnie działania podjęliście jako firma w celu wyjaśnienia opisanych sytuacji??

Ilona

Serio aż do Francji? A co takiego się stało, że aż tam trzeba było skargi wysyłać?

@Ciekawska

Tak jak poprzedniczka zauważyła ostatnio pada cos dość mało konkretów względem samej pracy. opisze mi ktoś stanowisko Commercial Training Lead’a? na Bonifraterską jest teraz oferta. prócz tego dość szerokiego pakietu benefitów, jakie są średnie widełki? pytał ktoś teraz na rozmowie?

Gosia

Dlaczego wszystkie opinie, na oko obszerne i wiele wnoszące, ograniczają się do opisu emocjonalnych wrażeń, a nie zawierają żadnych konkretów, nawet jeśli ktoś o nie pyta? Po przeczytaniu 10 opisów atmosfery chcę wreszcie wiedzieć np. jaka jest kwota zarobków KAM-a, a nie czytać następne 5 przestróg o identycznej treści. Zrozumcie, że ludzie sami podejmują decyzje o swoim losie i uszanujcie to.

dyro

Praca w Sanofi ( Opella ) jest najgorszym moim doświadczeniem zawodowym. Niedługo się stąd zawijam. Najgorsi tu są dyrektorzy, którzy ciągle kłamią, a ludzi maja głęboko w (usunięte przez administratora)Firma najprawdopodobniej zostanie sprzedana i dyrektorkowie mają za zadanie wycisnąć ludzi jak cytrynę przy najniższych możliwych kosztach. Jak tylko coś sensownego pojawi się na rynku zawijam się stąd, a oni niech się kiszą w tym (usunięte przez administratora) ze zrytymi korpo beretami. Ludziom w firmie też się w sumie dziwię, że to wszystko biorą na beret i nic z tym nie robią. (usunięte przez administratora) i tyle.

Sanofi odpuść sobie

@Sanofi odpuść sobie

Całkowicie podpisuje się pod tym wpisem. Jest to praca dla desperatów i ludzi mających złudne nadzieje na rozwój oraz naiwnie wierzących, że to praca na jeden etat. Wiele pustych obietnic dyrektora kończących się rozczarowaniem to norma. Budowanie poczucia winy w pracowniku i śmieszne ekwiwalenty za dodatkową pracę na zastępstwach. Straszenie za każdy niezrealizowany cel programami naprawczymi, polityka szczucia ludzi nawzajem pod przykrywką "budowania najlepszego zespołu w Polsce". Itp. Itd.

Loo
@12345

Jakie warunki mniej więcej dla pf? , kierownictwo na teren Gliwice ok ?

@Loo

Kamila

Mam wrażenie, że przynajmniej ostatnio, piszą tutaj przedstawiciele. A czy jest ktoś z biura? Interesuje mnie staż w Dziale Consumer and Market Insights – badania marketingowe. O jakich płacach można mówić w ciągu tego roku stażu? Muszę się utrzymać w Wa-wie, więc chęć nauki to jedno, ale pensja to ważne. Jeśli nie ważniejsze.

Wpisujacy
@Kamila

Nie polecam. Nie ma znaczenia czy mówimy o polu czy o biurze. Ile płacą trudno powiedzieć bo to zależy od stanowiska. Przestrogą niech będzie fakt, że zarządzający wyznają dwie zasady: w pracy ma nie być miło oraz stresie ludzie lepiej pracują. Resztę dodaj sobie sama. Ą I jeszcze jedno, nie jest to praca w Sanofi a w spółce Opella jeśli mówimy o OTC

@Wpisujacy

Dokładnie tak jak pisze @Kamila jest w Opella/Sanofi OTC. Obowiązują i są stosowane zasady PD: "w pracy nie ma być miło" oraz "pracownik poddawany ciągłemu stresowi i pracujący w stanie niepewności jest wydajniejszy" ...dziwne psychologiczne zagrywki małych ludzi z naciskiem na (usunięte przez administratora) podejście w firmie chwalącej się dbaniem o zdrowie... Zasada mówienia otwarcie jest po to, by złapać haki na ludzi i obrócić przeciwko nim problemy, które zgłaszają. W tej chwili odchodzą z Opella/Sanofi OTC nie tylko "starzy" stażem, ale nawet osoby zatrudnione w ciągu ostatniego roku. Chcesz pracy z szacunkiem i zaufaniem do pracownika, to szukaj gdzie indziej, bo teraz w Opella takiej nie znajdziesz.

Uwaga młodzi - pułapka

Uwaga kandydaci do pracy w Sanofi. Kolejne ogłoszenia o pracę w Sanofi właśnie się pojawiły i pojawiać się będą ( tak naprawdę do Opelli, bo dyrektor wstydzi się dać ogłoszenie do Opelli, bo wszyscy z kontaktami na rynku w Polsce już wiedzą o co kaman ). Kandydacie jeśli chcesz mieć robotę, którą znienawidzisz - kandyduj do OPELLI!!! Robota w tej firmie jest tak słaba, że już nikt z doświadczeniem nie odważy się tam nawet wysłać podania. Nikt już nie chce rozmawiać z pseudodyrektorem, który opowiada takie głupoty, że nawet on sam już w to przestał wierzyć. Jeśli pasuje Ci pogarda, kłamstwo, zaszczuwanie, korporacyjne fałszywe gierki, fałszywe pochwały, praca całą dobę za (usunięte przez administratora), robienie kilkuset zdjęć w każdym miesiącu, cele tak nierealne, że nawet nie masz szans do nich podejść i zaraz po zatrudnieniu myśl kiedy się zwolnisz, albo zostaniesz zwolniony kandyduj do tej firmy. Ale w zamian możesz liczyć na dobre słowo dyrektora, który obieca złote góry, premie, pracę z super produktami, w firmie z tradycjami…tia, tia. Tyle tylko, że to nieprawda. On powie o czymś co było, a co sam zniszczył w ciągu kilku miesięcy, bo nie potrafił zdobyć szacunku ludzi pracujących i tworzących tę firmę od kilkudziesięciu lat. Po prostu był za słaby. A to co jest teraz to nowa rzeczywistość stworzona przez nową dyrekcję. Rzeczywistość ponura, szara, brzydka, śmierdząca na odległość, rzeczywistość obsrana. Jeśli odpowiada Ci taka rzeczywistość wiesz co robić. Szczerze nie życzę. Ale wybór należy do Ciebie.

@Uwaga młodzi - pułapka

Ciekawa jestem, czy według ciebie jest lepiej gdzie indziej w okolicy i co byś faktycznie polecił w takim razie. A z tą dobą, to faktycznie ile godzin jesteś w pracy? W jakim systemie się tam pracuje, ciągłym?

@Iwona

Są inne miejsca duzo lepsze wystarczy się rozejrzeć. Ile godzin w pracy? W farmie jak się wyrobisz w 12 godzin dziennie to super czas. Emaile i pytania o 19 to norma teraz. Oczywiście było zgłaszane, były programy aby to naprawić - ba nawet nie można było nic wysyłać po 17. Co z tego skoro ilość zadań nie jest realnie do wykonania w normalnym czasie pracy. Chaos, błędy w raportach, brak rozmowy z przedstawicielami - jedynie co to wymagania i zwiększanie celów. Ilość zdjęć do wykonania w każdej aptece nie jest realna tak jak wielkość półek nawet w najmniejszych aptekach (te często nawet nie maja półek tej wielkości). Oczywiście sprawdzi ten co pójdzie i sam się przekona bo na forum pełno ludzi którzy zaprzeczają prawdzie. Ogólnie jest ciężko i to głównie przez stworzona atmosferę nagonki, braku zaufania i szacunku do przedstawiciela.

M
@Uwaga młodzi - pułapka

Super firma, jeśli jesteś czarodziejem można zdziałać wszystko A może to tylko iluzja

A ta firma do której zatrudniają to jest jakaś firma córka? Czy o co tutaj chodzi? Wypłacają wynagrodzenia?

@Monika

Spółka córka. Wypłacają ale są lepsze miejsca do pracy. No chyba ze na chwile poczuć prawdziwe korpo gdzie człowiek się nie liczy

Poczytaj. To wszystko prawda. Oczywiście jeśli mówimy o otc czyli Opella. Ludzie maja się bać, wszystkich straszy się programami naprawczymi - nawet jak masz wszystko zrobione. Donoszenie, brak współpracy między przedstawicielami oraz biurem jest nie tylko norma ale jest premiowane. Kolesiostwo i manipulowanie ludźmi tez jest pochwalane. Z przyczyn oczywistych tego forum nie mogę podać przykładów i osób, ale jak jesteś z branży to wystarczy popytać. W polu zostało z pf kilka osób z całego zespołu. Nowi po pierwszym cyklu pracy tez zaczynaja szukać pracy. Bardzo duża rotacja głównie ze względu na atmosferę oraz chaos w zarządzaniu zadaniami i priorytetami. Nikt nie chce świecić oczami u klientów za kolejne „odwracanie kota ogonem”.

10/10

Wszystko to prawda. Atmosfera pracy w Opella ( Sanofi ) jest tak nieprzyjemna, że ludzie uciekają z tamtąd jak najszybciej. Rotacja jest obecnie największa w branży. Firmy nie polecam nikomu, dlaczego? Powód jest prosty. Nikomu źle nie życzę. Opinia na rynku o firmie Opella jest tragiczna u farmaceutów i pracowników. Od roku jest tylko coraz gorzej. Nie potrafię znaleźć jednego argumentu za pracą w tej firmie. I niech Cię nie zmylą produkty typu Magne B6, No-Spa czy Essentiale Forte. To największa pułapka, w którą może wpaść osoba nie znająca realiów pracy w tej firmie. Stres, strach, poczucie niemocy, problemy psychiczne, bóle brzucha, donoszenie, kolesiostwo, niejasne zasady i tego typu sprawy to nic fajnego czego nikomu nie życzę.

Absolwent

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stażu? Regulatory affairs

@Absolwent

Prowadzą teraz staże? Jak można aplikować? No i w sumie daj znać, czy coś sensownego przez firmę, czy przez Urząd Pracy.

Maro

Czesc, jest ogloszenie na poludniowa czesc podkarpackiego. Czy mozecie napisac jak sie pracuje z regionalna, Jaki to jest teren, jakie auto, ile wizyt, gps. Bede wdzieczny za odp.

P.SZ.

Kiedy zacząłem pracę w Sanofi to kultura, wiedza ,poszanowanie pracownika ,lojalność i chęć bycia częścią tej firmy była na porządku dziennym. Na hasło ze trzeba zrobić więcej, dać z siebie więcej nikt nie grymasił a szedł i robił co trzeba, bo wierzył w ideały Sanofi i był lojalnym pracownikiem. Firma była szanowana na rynku i rozpoznawana jako jedna z najlepszych. Wszystko zmieniło się po odejściu pani prezes Maryniki . Firma zaczęła się zmieniać co było naturalne bo zmieniał się rynek, ale nigdy nie sądziłem, że dojdziemy do momentu gdzie na porządku dziennym zagości wulgaryzm w stosunku do podwładnych, traktowanie ich jak wyrobników których można bez trudu zastąpić , kłamstwa przełożonych , ponoszenie konsekwencji za nie swoje winy i traktowanie ich tzw.”batem”-groźbą utraty pracy. A wszystko to pod przykrywką sloganów firmy która głosi że jest frontem do pracownika, gdzie podobno można mówić otwarcie co nas boli. Oczywiście byli tacy co uwierzyli i już ich nie ma. Większość z nas już szuka nowej pracy bo nie dajemy już rady. W czasach pandemii jesteśmy narażani na zachorowanie bo firma karze nam przebywać wśród chorych i zakażonych COVID 19 . Coraz częściej kolejni pracownicy lądują na L4, potem ich bliscy itd. Mamy cele których nie da się zrealizować bo rynek jest zamknięty na takie działania ale góry to nie obchodzi. Czas najwyraźniej iść dalej chodź przyznam szczerze ,żal wielki ,że firma która swoją renomę budowała tyle lat, stała się jedną z najwiekszych , zaprzepaściła wszystko w ciągu zaledwie ostatnich kilku a teraz jest dobijana przez nowo przybyłe szefostwo..

Gabriela
@P.SZ.

Cześć, rozumiem, ze jako pracownik firmy masz kontakt z osobami chorymi, powiedz proszę, jakie działania w zakresie bezpieczeństwa pracowników podjęła Sanofi w związku z pandemią?

leo
@P.SZ.

W zupełności się zgadzam, to samo dziadowstwo w fabryce w Rzeszowie. Ostre pikowanie w dół.

@P.SZ.

Hej jaką jest teraz flota w Sanofi? Nadal Megane? A Specjalistyczna linia też Megane jeździ? Dzięki za odpowiedź wiem że to nie najważniejsze itp ale tak mnie ciekawi.

OzN wzroku

Aplikuje do Sanofi już od długiego czasu i na każdą aplikację dostaje odpowiedź odmowną, kiedy osoby o niższych kompetencjach dostają posady (nie chodzi o nic poważnego, raptem staże studenckie). Od jakiegoś czasu zacząłem się zastanawiać z jakiego to powodu - otóż, do wiadomości wszystkich, zamieściłem, jako człowiek uczciwy, informację w CV o posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności. Pokazuje to ogromne pokłady hipokryzji w firmie, która ma w swoim portfolio jakieś tam wartości o "inkluzywności i tolerancji", a w czerwcu ustawiła sobie nowe logo firmy, żeby podkreślić jej "tolerancyjny" charakter. Osobiście uważam, że powinno się surowo karać takie firmy za tego typu hipokryzję.

@OzN wzroku

Nie próbowałeś się dopytać o co chodzi? Dlaczego Cię nie przyjęli? Przykro mi, jeżeli to faktycznie z tego powodu o którym piszesz ...

@OzN wzroku

Zgadzam się z Twoją opinią. Hipokryzja w firmie zarządu i dyrektorów jest na najwyższym poziomie. Na spotkaniach z ust prezesów i dyrektorów można usłyszeć jak życie w Sanofi ( teraz Opella ) jest cudowne, wspaniałe i idealne. Ale prawda jest dokładnie odwrotna. Atmosfera w firmie jest tak zła, wręcz zgniła, a dyrekcja nie nadąża zatrudniać kolejnych nowych naiwnych pracowników, ponieważ pracownicy, którzy znają etyczne Sanofi sprzed wielu lat i szacunek do pracownika odchodzą z firmy po kilku miesięcznie. Kiedyś jedno odejście na rok to była dziwna sytuacja, ponieważ nikt nie odchodził z Sanofi. W tym roku odejść jest już kilkanaście ( zaledwie przez kilka miesięcy ). Powód. To zgnilizna na każdym kroku, hipokryzja, fałszywe uśmiechy, zakłamanie tzw. Lidershipu i totalny brak zaufania i szacunku do pracowników, ludzie są traktowani dosłownie jak (usunięte przez administratora). Tobie nie radzę dostać się do tej firmy ponieważ możesz zdobyć złe doświadczenia, a potem ktoś będzie musiał Cię na nowo uczyć właściwie. Poza tym warto pracować dla pracodawcy, który szanuje ludzi, a tu tego nie dostaniesz.

OzN wzroku
@Ewa

W odpowiedzi dostałem korporacyjną papkę, najprawdopodobniej napisaną jako skrypt, w który wstawia sio imię.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi - Warszawa

• Jak się pracuje w Sanofi?

Zobacz opinie na temat firmy Sanofi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanofi?

Kandydaci do pracy w Sanofi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.