Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Firma nie daj się

Wszystko co piszecie to święta prawda. Ryczeć się chce z tej niemocy.

Gaga

Żeby tak można za te 50zeta kupić taczki i tak w imieniu agentów i klientów je użyć do wiadomej sprawy ciekawe czy wtedy ptrzył by dumnie w kamery i łgał.

Paulina

Wiele tu opinii o współpracy z firmą Ruch... Czy ktoś mógłby na spokojnie, rzeczowo i porządnie wytłumaczyć, jakie decyzje zostały podjęte w tej firmie odnośnie współpracowników w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie?

Michu
@Paulina

A o jakich współpracowników Tobie chodzi. Z punktu widzenia Ajenta ŻADNE. Jedynie mają dołożyć 50 zł do faktury za marzec na środki dezynfekcyjne, które mamy sobie kupić. A tak poza tym mamy mieć czynne w pełnym wymiarze godzin, jak ktoś chce może skrócić kosztem pieniędzy z podstawy. Np. ktoś ma podstawy 2 tys plus prowizja teraz w marcu malutka bo brak klientów. Jak będzie krócej mieć czynny punkt to Ruch zabierze mu z podstawy w zależności od ilości zamkniętych godzin jakiś procent. Np. zabierze jakieś 500 zł, . Jak policzyłem to my i tak nie skorzystamy z tej rzekomej pomocy rządu. Tak czy siak nic nie zrobiono żeby swoich ajentów i franczyzobiorców chronić, nie wspominając już o klientach. Żabki już są niektóre zamknięte, z powodu kwarantanny, patrzeć jak my będziemy się zamykać. Jedyne na dzień dzisiejszy to podwyżka cen na towary.

Wa-wa
@Paulina

Tak naprawdę żadne. Nie licząc 50 zł które ma być doliczone do prowizji na środki ochrony. Ale ja się pytam na co to ma starczyć na „waciki” Sam płyn do dezynfekcji na stacji Orl... jak będzie 5L - 70 zł rękawiczki 1 op. (100 szt.) - średnio 32 zł, a zmieniając tylko 4 razy dziennie potrzeba 2 opak. dla jednej osoby. Inne firmy instalują „pleksi” przy kasie firma Ruch nie, bo koszt zbyt wysoki. Ja się tak zastanawiam co Pan Regulski zrobi jak tak z 1/2 ajentów będzie przez wasze zaniedbania musiała być na kwarantannie. Z tym pytaniem Pana zostawiam bo wiem że Pan czyta te forum. Pozdrawiam.

Ricy
@Paulina

Wyobraźcie Sobie że od 1.03. Pani przejmuje kiosk tak ją zbajerowali że nawet nikogo nie zapytała o warunki płacę nic to dopiero despetatka

@Michu

Kto ma 2 tysie podstawy(brutto czynetto)ten ma a jak nie ma to dopiero będzie miał wielkie(usunięte przez administratora)

Ttt

Prezesiku miałeś nie żerować na ludziach i cen nie podnosić w tej tragicznej sytuacji, a tu proszę ceny poszły 100% do góry wstyd. Dla ciebie liczy sie tylko zysk myślisz ze jak KOLPORTER i inne sklepy są zamknięte, bo dbają o swoich partnerów i pracowników to zaraz będziesz miał gigantyczne zyski. Niestety pomyłka ludzie siedzą w domach wychodzą tylko zakupić najpotrzebniejsze rzeczy. W kioskach spadły obroty minimum o 60% i cały twój plan z kolosalnym zyskiem wziął i dostał w łeb. Niestety człowieku nie nadajesz sie do tego biznesu w teorii może na słupkach w Excelu miałeś miliony( obliczając ile ludzi przyjdzie do kiosków gdy inne sklepiki będą zamknięte - tam prezesem jest człowiek a nie b.y.d.l.e) ale realia przynoszą straty. Życzę panu powodzenia, nie obawiając się koronawirusa siedząc w domu nie wychodząc być bezpiecznym robiąc telekonferencje a partnerów biznesowych narażać, bo nie jest potrzebne skrócenie godzin pracy, przecież zagrożenia nie ma wstyd panie prezesiku.

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.

AL

Powiem Ci tak , że w ruchu od lat siedzą pisowskie pachołek dlatego nikt się ty nie zajmuje tak jak igorkiem .

Ajent

Traktowanie że strony tej firmy nadaje się do opisania gdzieś tak żeby już nikt nie popełnił naszego błędu. Niestety nie my pierwsi i nie ostatni. Ja już odliczam dni do końca, jeszcze trochę. Jeśli chodzi o szanownego Pana prezesika to on zapewne siedzi teraz w domu i liczy kasę co na nas zgarnie, nawet jeśli będzie to 2 zł

Misia

Wchodzi klientka, che pobrać z MONEY 2000 tyś. Niestety nie mogę Pani pomóc. Nie dysponuję w kadie taką gotówką. Nie wiem czy na zamknięcie będzie tyle. To po co macie w ofercie takie usługi. Tego ja też nie wiem. Skoro musimy wpłacać utargi a pogotowie jest małe to jak mamy wykonywać tą usługę. U mnie wpłaty były 2 od początku. A żeby komuś coś wypłacić to musi być kasa. Albo z wpłat albo z utargu. Kolejny nie przemyślany produkt firmy. Żeby dziś wypłacić tą kwotę to nie musiała bym wpłacać mizernych utargów z tydzień. Miłego dnia

Neo

Hej ludzie .Widzieliście te makabryczne ceny ???Pan Prezes dopiero co powiedział że będą się starali nie wykorzystywać sytuacji wynikającej z podwyżki cen, która się pojawiła....... Cóż.... mało się starali.... Mądre głowy myślą że mamy kioski na pustyni gdzie nie ma konkurencji wbrew pozorom nie tylko "Ruchy" są czynne. Mam nadzieję,że ta podwyżka cen odbije im się czkawką..... Całe szczęście,że nie mają wpływu na ceny papierosów.....

Karol W.

Ruch wogole nie planuje nawet godzin zmniejszyć a co dopiero zamknąć, chcą poszerzyc asortyment o więcej chemii i będą chcieli się wzbogacić kiedy zamkną większe sklepy. Współczuję starszym ludziom pracującym 10h z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Niestety nie liczcie na zamknięcia

@Karol W.

Trzeba schować utatg do kasetki i czekać na dobry moment zgłaszam w komunikatorze i koniec

Ruchuj
@Ruch

Wszędzie inne budy pozamykane nawet prywatne A w mieście tylko kioski Ruchu otwarte i to w normalnych godzinach...nie bądźcie niewolnikami pora zrzucić kajdany- jest obawa o własne zdrowie i życie i na tej podstawie można wysłać wypowiedzenie w trybie natychmiastowym tym bardziej że Ruch nie zapewnia w swoich budach żadnych zabezpieczeń...W głupim sklepie osiedlowym jedna osoba może wchodzić do środka i na dodatek lada oddzielona od klienta folią na dwóch kijach

Neo
@Karol W.

Karol W. A Ty wróżką jesteś ? już wiesz że nie planują zmniejszyć godzin otwarcia ? Dopiero co zaczęli się zastanawiać co z nami zrobić. Wielu z nas nie ma toalet i bieżącej wody. To brak podstawowych zasad higieny. To nie czas, żeby na nas eksperymentować. Może do domu nas nie puszczą ale jakieś minimum bezpieczeństwa muszą nam zapewnić

@Neo

Właśnie dali ajentom minimum bezpieczeństwa poczta do 14 A niewolnik musi utarg wpłacić do 13 . Najlepszy sposób na pozbycie się wirusa .

Karol W.
@Neo

Nie jestem wróżka ale mam dostęp do list zamówień i widzę w którą stronę to idzie. Pozdrawiam

Ggaga
@Neo

Nie trzeba być wróżką żeby się domyślić że mają nad gdzieś proponują 50pl.do wypłaty za środki higieny alegdzie my je mamy kupić jak oni samo mają problemy a jak wyjdziesz na zakupy to ci potrącą z kwoty stałej a jak skończysz pracę to już wszystko zamknięte i koło się zamyka zawsze wyjdą na swoje a jak zaniemożesz to żadna strata może ktoś inny weźmie i popracuje na skupisko wtryskiwaczy.

Gosia
@Neo

Teraz myślą, trochę za późno. Ajenci zgłaszali już dawno co będzie gdy...... Też myśleli jak rząd że nas ominie. Od 2 miesięcy wiedzieli że się zbliża trzeba było robić plany.

kdj1
@Neo

Jak widać nie planują.I nic się nie zmieni.Zasada ruchu: Pracuj w pustym kiosku tyle godzin co masz umowę.Jak nie to obetniemy ci kase.

@Ruchuj

Dlaczego sam sobie foli głupiej nie założysz?

@Karol W.

Nie wierzę że nad czymś myślą, chyba nad tym jak powypłacać sobie pensje z premiami!!!!

@Ggaga

Pracownicy Tesco nic nie dostali od firmy ani rękawiczek ani środków, a tym bardziej zabezpieczeń z pleksi i sa na umowę o pracy, praciwnicy składają i sami sobie kupują, my takiej umowy nie mamy a chcecie ciul wie czego dobrze że chociaż te głupie 50 zł , obniżać godziny zawsze można, kiedy zaczniecie rozróżniac rodzaje umów, my nie jesteśmy pracownikami ruchu ... jeżeli agent otwiera działalność powinien mieć sam do siebie wonty że czegoś sobie bądź pracownika nie zapewnił ruch ma w (usunięte przez administratora) kto siedzi i ile dla nich jest ważne aby spełniać warunki umowy

Aa
@...

Tesco kupiło i dało od siebie rękawiczki i maseczki :)

@Aa

To chyba w twoim mieście bo u mnie dziewczyny wszytko na własną rękę zero zabezpieczeń....

@...

Co ty za brednie opowiadasz

Gosia

Mam pytanie. Kiedy były ostatni raz czyszczone i odgrzybianie klimatyzacje w punktach. Siedlisko grzybów, bakterii i wirusów. Powinno to być standardem i obowiązkiem przynajmniej dwa razy w roku.

@Gosia

Raczej wątpię, żeby ktoś się doczekał. U mnie do tej pory jest naprawiane, bo nikt nie chce się przyznać, kto ma to zrobić, bo już o to pytałam. Wiele rzeczy ponaprawiali i powymieniali itd, a to dalej zostało bez zmian, zakurzone, brudne i niedziałajace. Najgorsze jest jednak to, że Oni nie pilnują tego czy poprzedni ajent, ktory zdaje bude zostawił porzadek, pamietam sama przez tydzień szorowałam swoją budkę i chyba z 20 worków śmieci wyrzuciłam.

@Gosia

Ja Mam 2 razy w roku, ostatnią miałam w wrzesień październik coś takiego, następne powinnam mieć maj czerwiec choć sama co jakiś czas czyszcze

Lena
@Agent

A gdzie tak dbaja o klimy jestem zaskoczona

Robert
@Agent

Tak czytam te Twoje wpisy masz wszystko a to ciekawe bo w naszym rejonie jest 11 punktów i nigdzie nie było przeglądu klimy od 2018 roku

W tej firmie w '87;-)

@Robert

Ają mam klime zepsutą od lat i nie moge się doprosić o wymianę w upały mam tylko wiatrak a buda stoi w słońcu cały dzień w środku bywa 35stopni nikt się tym nie przejmuje. Niemają pieniędzy i basta

Mirek
@Robert

Może źle zglaszasz ja także mam czyszczone na bieżąco i uzupełniany czynnik

Mm

Pakiet zaprojektuj schodzi dziś na zwroty co to jest

Aga
@Mm

To będzie dla dzieci. Pokój Pojazd Warszat itp. Tak mi się wydaje bo ja miałam to wcześniej do zwrotu.

Agent 4

Ja noszę sie z zamiarem ściągnąć sanepid do punktu, może oni coś poradzą

Tttt
@Agent 4

Popieram jestem za tym żeby zgłosić bo nasz kochany zarząd ma nas w nosie oni czują się bezpieczni bo siędza wdomu

Agent

Ja pierdziu ludzie ogarnijcie się jak czytam te akcję nie wychodz z domu czy was pogrzalo całkowicie czy wy zdajecie sobie sprawę co z tego jak każdy zostanie w domu jak gospodarka walnie, to z głodu zdechniecie nie będę mial za co placic rachunków czy kredytu wywala z domu ale grunt ważne że nie zlapie koronawirusa!

Ajentka
@Agent

Ja nie mam nic przeciwko pracy, może masz wodę i toaletę w punkcie ja nie. Fala zachorowań dopiero przed nami. Jakie warynki na tę okoliczność zapewnił nam Ruch. Żadne. Sieci jakoś potrafiły w dobę zamontować przesłony oddzielają kasjera od klienta a u nas jakby mogli to by się położyli na lądzie. Nikt nie czyta ogłoszeń ani nie wie po co ta taśma na podłodze. Ja mam jeździć po marketach budowlanych i szukać pleksy, i sama montować. Ludzie ile mam jeszcze dokładać do tego Ruchu. Środki sobie kup, do rąk i powierzchni koszt 250. Rękawiczki, ręcznik papietowy, taśma, spinacze zszywaczem markery. Też bym chciała tak prowadzić firmę żeby inni mi wszystko pupowali.

@Agent

O czym ty piszesz paj..jak się zarazisz to twojej rodzinie na trumnę nie będzie stać tu chodzi o zdrowie bliskich brak bieżącej wody toalet to wylęgarnia choroby a o rachunki i gospodarkę to ty się nie martw bywały gorsze czasy a tu znalazł się Rambo

Zawiedziony
@Ajentka

Przeczytaj umowe. Tam jest zapis ze nie ponoszą zadnych oplat jezeli chodzi o prowadzenie kiosku.typu płyny do mycia itp. Wiec sami sie zabiespieczakcie. Ja dawno zamknąłem bo mialem dość

@Ruch

To wcześniej nie wiedziałeś że kibla nie masz i bieżącej wody ? Nagle przypomniało Ci się?

@Agent

Wcześniej tłuk..sytuacja była normalna i można było gościnnie skorzystać teraz ludzie się boją proste

Ajentka
@Zawiedziony

Nie chodzi tu o płyny do mycia, tylko teraz o płyn do dezynfekcji. W sklepach mają płyn dla klientów i dla obsługi. Płyn do dezynfekcji rąk i inny do powierzchni, klamki, pinpada, lady. Rękawiczki. Za marzec wyślę fakturę również za te rzeczy. Z orlenem się ugadują a płynu do dezynfekcji nie potrafią zakupić.

Fugazi
@Agent

Inteligencie z Ruchu .. wcześnie nie było w Polsce ogłoszonego stanu epidemicznego ... Ale widać twój iloraz inteligencji jest niższy od temperatury ciała dlatego masz problem ze zrozumieniem tak banalnej rzeczy ...

@Ajentka

Masz rację a jeszcze rozdawać ulotki które pouczają jak postępować żeby uchronić się przed koronawirusem ale nie chodzi tu onas tylko o klienta bo my się w tej firmie nieliczymy

@Agent

A ty myślisz że jak nie wyrobisz planu, bo nie wyrobisz w obecnej sytuacji to ci ruch zapłaci z premią? Żart. A wiesz że jeśli skróciłeś godziny to nie masz nawet po co odwoływać się co do premii bo podstawą naliczania ewentualnej premii jest czynność psd bez zakłóceń. Wyr. nas bez mydła zabaczycie wszyscy, poczekajcie do końca miesiąca. Więc nie myśl że jak przychodzisz do roboty a utargu brak to dostaniesz śrubki a nie wypłatę

@Ajentka

Dokładnie a szczycą się tym że mamy ulotki od kancelarii rady ministrów.

Gregory

Co myślicie o nowej wytycznej dot. wpłat utargów poprzez swoje konto? Czy dobrze rozumiem, że mam wpłacić utarg na swoje konto, a potem przelać na konto ruchu, i to wszystko zdążyć do 12?! Niech oni już więcej nic nie wymyślają. Jednak zostanę przy poczcie..

@Gregory

Od początku tak robię, po pracy wpłacasz do wpłatomatu I slesz przelew na konto ruchu. Najwygodniej tak

Gogo
@Gregory

To już całkowite nieporozumienie poszło wypowiedzenie

Gregory
@.

Tylko po pracy to nie jest do 12.. chyba że dnia następnego?

Psd
@.

To ma być wygodne, lecieć wplacic i potem robić przelew. Bezsens. Skrocilam punkt i na pocztę po drodze akurat przed zamknieciem

AJENT

Wszyscy liczą się ze stratą i, banki, sklepy, fabryki, jrdyny Ruch liczy na zyski. Brawo my

LaLaLa

2 lata to długo. Podziwiam cierpliwość i nerwy. Ta firma wykończy każdego.

LaLaLa

I tak przecież grzebią w komputerach kilka razy w ciągu dnia, skąd mamy mieć pewność, że wtedy nie robią nic złego. Poza tym byli ajenci ciągle składają wnioski do sądu, niby wygrywają lub przegrywają sprawy, a firma dalej istnieje.

Agent były

To u mnie dopisali na plus hehe po po zakończeniu z fmcg na plus miałam 93 z czymś, oczywiście nie oddali mi tego

Buuu

Po przemowie w tej chwili ministra zdrowia, widzimy że ruch s.a nas poświęcił w celu ratowania gospodarki.

@Buuu

Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby w tej ciężkiej sytuacji wielu ajentów postanowiło odejść.

a
@LaLaLa

Ja składam wypowiedzenie

Telt

Ludzie widzę że nie którzy nie zdają sobie sprawy z sytuacji i martwią się o stan gospodarki tylko że sytuacja agentów jest w razie choroby będzie tragedią . Kwarantanna i to bliskiej rodziny doprowadzi do tego że nawet rannych zwrotów prasy nikt nie zrobi a według umowy punkt ma być w czynności obciążenia będą kolosalne zobaczmy czy wtedy firma pomoże w co każdy Wie wątpię a więc martwmy się o Siebie nie gospodarkę

AJENT Ruch

Sklelepy wprowadzają premię dla sprzedawców co narażając się siedzą na kasach. No ale my nie mamy na co liczyć nie jesteśmy pracownikami

Jkj

A MOZE JUTRO KAZDY Z NAS KTO TO CZYTA NIE OTWORZY KIOSKU TAKI JEDNODNIOWY BUNT NAWET JAK JEST NAS 20 OSÓB TO LEPSZE TO NIZ NIC ONI BY TO ODCZULI NIE BÓJCIE SIE A JAK BIKT NIC NIE ZROBI TO NADAL BEDZIE JAK JEST ALBO GORZEJ POZDRAWIAM

...

CO TO DA ŻE TU PISZECIE NIE MA CO PISAĆ TRZEBA DZIAŁAĆ. TRZEBA SIE W JAKIS SPOSÓB POSTAWIĆ I WTEDY SIE COS ZMIENI !!

Major
@...

Ta zmieni jak bys zachorowal to pewnie kwarantanne w kiosku bys musial przebywac

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 516.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 477, z czego 32 to opinie pozytywne, 213 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A