Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Jkj

A MOZE JUTRO KAZDY Z NAS KTO TO CZYTA NIE OTWORZY KIOSKU TAKI JEDNODNIOWY BUNT NAWET JAK JEST NAS 20 OSÓB TO LEPSZE TO NIZ NIC ONI BY TO ODCZULI NIE BÓJCIE SIE A JAK BIKT NIC NIE ZROBI TO NADAL BEDZIE JAK JEST ALBO GORZEJ POZDRAWIAM

...

CO TO DA ŻE TU PISZECIE NIE MA CO PISAĆ TRZEBA DZIAŁAĆ. TRZEBA SIE W JAKIS SPOSÓB POSTAWIĆ I WTEDY SIE COS ZMIENI !!

Major
@...

Ta zmieni jak bys zachorowal to pewnie kwarantanne w kiosku bys musial przebywac

Ada

Czy na czas posiłków mamy zamykać budy, to wiąże się ze zmianą rękawiczek jak ktoś ma, dezynfekcji. No chyba że mamy jedną ręką jeść a drugą wydawać kasę. Smacznego.

Buuuu

Co do skrócenia godzin, inaczej będą rozliczani na starych umowach inaczej na nowych.

@Buuuu

Co za dziady usuwają nasze wpisy!!! NIECH WSZYSCY SIĘ DOWIEDZĄ JAK JESTEŚMY TRAKTOWANI !!!!

AL
@Aa

Nie tylko tu usuwają . Jest filmik z panem Regulskim na wiadomościhandlowe aż się niedobrze robi słuchając tych kłamstw

@AL

No brawo. Oglądałam. Jak jest tak bezpiecznie w punkcie bez bieżącej wody i urządzeń sanitarnych, gzie większość klientów dotyka gazet i odkłada zaczym coś kupi, nie daliście nam nic ani płynów dezynfekcyjnych, ani rękawiczek. Wszystkie firmy dbają o swoich, o przepraszam teraz to my jesteśmy zdani tylko na siebie i mamy siedzieć po 12 godz żeby UTARGowac 300zl. Od 2 miesięcy wiadomo że wirus nas też będzie dotyczył jako społeczeństwo a Ruch nie potrafił zakupić środków. Pewnie szkoda kady, prezesi premii by nie dostali

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Orkisz

Czy ktoś z najbliższą dostawa dostanie 70 sztuk ibupromu? W tym momencie mam na stanie 30sztuk sprzedaż ibupromu 3 sztuki na miesiąc. (usunięte przez administratora)

Xxx
@Orkisz

Dostawa apapu 30sz plus 20 na stanie. Geniusze

Nie rozumię czemu ma służyć takie kłamstwo! Tyle papierosów. Ogarnij się człowieku!! Ja dostaję po 2 do 5sztuk.Planogram zmieniony a połowa szafy pusta. Po prostu nie wierzę że jednego tak zasypują a drugiemu jakieś resztki.

frytka

ja tez mialam towar dzis i dostalam dostawe za 13 tys. ponad i tak mam co tydzien miedzy 10-a15 tys przewaznie papierosy heetsy i troszke chemi no i po 4 -6 batonikow duzo mialam papierosow po 30szt lm 50sz no i 10szt caly sort a puste miejsca sa bo od maja wejda nowe papierosy za mentole

@frytka

U mnie tak samo dostawy za mniej niż 13tys nie dostaję, w zeszłym tyg. 14588,75

frytka

dostawa jest zamawiana jak twierdzi k.s. przez system im wieksza sprzedaz tym system co dwa tygodnie zwieksza nadzial ale mozna zrobic zamowienie interwencyjne i z k. s.zalatwic zaopatrzenie zeby nadzielili ja tak robie jak potrzebuje czegos na zapas a wiem ze sprzedam

kdj1

A gdzie opinie z dnia 17 do 18? Komus coś nie pasowało i zostały usuniete? Pozdrowienia dla wszystkich ajentów. I aby z dala od wirusa

Misia

Wygląda to tak. Rząd nie umozy nam składek ani podatków. Obroty spadają co za tym idzie nasze prowizje. Skrócenie czadu otwarcia zmniejszy nam dochód. Później trzeba będzie płacić składkę bieżącą plus zaległą. Jak zwykle udupiony szary człowiek. Już wolę siedzieć, tyle ile trzeba. Jak się zarazę będę na zwolnieniu ZUS wypłaci chorobowe, bo z zamkniętego punktu i tak dochodu nie będzie , bo będzie objęty kwarantanną. Nikt nie przyjdzie za nas prowadzić punktu.

Musik

Jak czytam takie wpisy "gdzie wysłać wniosek o zmianę godzin czynności, co z kwotą stałą". To zastanawiam się co za ludzie prowadzą te PSD, wygląda jakby nie skończyły szkoły podstawowej. Gdzie można wysłać taki wniosek, do prezydenta, premiera, a może do Ruchu? Nigdy nie czytaliście swojej umowy, albo księgi agenta.

@Musik

No dziwne bo niektórym nie odjęli od podstawy pieniędzy ;) wiec czytanie księgi nic nie daje

Ruch

W ciągu tygodnia utarg z 2 tysięcy zmniejszył się do 600 zł i z dnia na dzień spada Centrum Handlowe

SLUCHAJCIE A MOZE WSZYSCY JAK JEDNA RODZINA NAPISZEMY DO KIEROWNIKÓW O PROŚBĘ CHOCIAZ SKROCENIA GODZIN JAK NIE ZAMKNIECIA JAK JUZ NAPISZECIE NAPISZCIE TUTAJ ,,JUZ,, TYLKO MUSI TO ZROBIC KAZDY INACZEJ NIC Z TEGO PAMIETAJCIE IM WIECEJ OSOB POKAZE ZE COS JEST NIE TAK TYM LEPIEJ !! PAMIETAJCIE TU CHODZI O ZDROWIE NASZE, KLIENTÓW I NASZYCH BLISKICH :( POZDRAWIAM WAS KOCHANI :) TRZYMAJCIE SIE MOCNO !!!

Firma nie daj się
@.

Skrócą godziny ale za nie siedzenie nie zapłacą ci. Wiem bo to przerabiam. Pracuje tu już od 8 lat co jak co takiej postawy firmy się nie spodziewałem. Punkt w galerii - czynny bo teraz to spożywka ??? Mogłem pracować krócej ale jak się okazało na własną odpowiedzialność bo nie zapłacą mi za wolne( w wersji poprzedniej nie było o tym mowy) a najlepsze jest to że nie muszę pracować w dobie epidemii jeśli się boję ale nie otrzymam ani grosza. Brawo zarząd obyście tak szybko spadli ze stołków jak je złapaliście. Jesteśmy partnerami jak ch. Dziękuję za te wszystkie pomoce antybakteryjne!!! Na koniec te wszystkie zakazy przekazywane są ustnie dlaczego nie na piśmie? Czyżby to nie całkiem zgodne z prawem???

Psd
@.

Ja skrocilam. Czynne do 14 i nie od 6. I jeszcze parę ajentow też. Klientów i tak mało.piszcie wnioski,muszą zatwierdzić w tej sytuacji.

Orkisz
@Psd

A jak z wynagrodzeniem? Mniejsza podstawa jest?

@Psd

Jak z podstawa ? Gdzie napisany wniosek ?

@Aa

Wszelkie wnioski wysyłamy na adres Ruchu, e-mail lub pocztowy. Kwota stała zostanie zmniejszona, proporcjonalnie do długości nieczynności PSD. Dobrą praktyką jest wysłanie wniosku równocześnie do KS.

Jelonek
@Aa

Niestety podstawy będą zmniejszone proporcjonalnie do ilości utraconych godzi. Już wysłałem wczoraj i Ks dał zgodę ale poinformował że niestety podstawa będzie pomniejszona. No i wychodzi ze dla Ruchu trzeba siedzieć pełne godziny nawet jak jest 60 zeta utargu. Nie dość że zabiorą z podstawy to jeszcze kiepska prowizja od sprzedaży no i bez premii bo brak wyrobionego planogramu.

U mnie spirytus 5,00. Zł

./.

GDZIE SKŁADA SIĘ TE WNIOSKI O SKRÓCENIE GODZIN?

@./.

Podłączam się

Xxx

Zamontujcie nam przesłony z pleksy choćby, żeby oddzielić nas od klientów. Tak jak robią w innych sklepach, bankach, aptekach. Czy chcecie nad dalej narażać

Zmęczona
@Xxx

Tydzien temu przestawilam lade i zmienilam kiosk z wejsciem na kiosk bez wejscia. W niedzielę po 4 godz. w kiosku (mam lotka) przyjechałam do domu, zwolalam znajomych i wspólnymi siłami do wieczora przykrecilismy osłonę z pleksy. Zrobiłam to żeby chronić siebie i rodzinę. Pracuję po 13 godz. bo pracownik korzysta z opieki nad dzieckiem. Nie marudzę i nie płaczę ale jesli Ruch odgórnie nie skroci nam godzin to padnę na twarz i bede musiala całkiem zamknac bez wzgledu na konsekwencje. Tylko jak potem żyć bez wyplaty?

@Zmęczona

Niestety nie we wszystkich punktach jest możliwe przestawienie lady. U mnie jest przytwierdzona do podłogi. Paczki też trzeba jakoś wydawać a gabaryty niektórych są duże. Wszystko zależy od punktu i miejsca. Dziś przysłana taśma i plakat na drzwi. 1 osoba na 15 zwróciła wogóle uwagę i przeczytała oraz się zastosowała. A 1.5 metra to za punktem lub na regale. Każdy musi sam zadbać o swoje bezpieczeństwo, na 100 procent ani nawet na 60 nie jesteśmy w stanie się ochronić. Miłego dnia

@Zmęczona

Ja także sama sobie zamontowalam pleksi fakt faktem KS mi taki pomysł zarzucil zostawiłam przestrzeń 35 cm na wydawanie towaru itp zajęło mi to 10 min choć KS stwierdzil że 25 cm w zupełności by wystarczyło, klient chciał mi załatwić przezroczystą pleksi bo ta obecna jest lekko mleczna ale stwierdziłam że u mnie w kiosku cenzura będzie na moja fasadę :-)) także mam kolekture, kiosk z dużym oknem , uzylam pleksi b2 do dużej ramki

Zmęczona
@Ajentka

Rozwiązaniem może być linia na podlodze przed kasa, u nas sklepy spożywcze tak to rozwiązały A kawałek pleksy przed samą kasa też może pomoc. Na dwóch listewkach przykreć kawałek pleksy i listewki przykrec do mebla. Paczki wydaje z boku lady tam gdzie juz nie ma pleksy, te mniejsze pod oslona(20 cm). Bardzo bym chciała skrócenia godzin ponieważ ludzie chodzą góra do 13.00 a potem to jest tylko siedzenie. A nie jestem w stanie nikogo innego w tym momencie przeszkolic i zatrudnić bo nikt nie chce teraz pracować.

@Zmęczona

dzieki za podpowiedz bo ja mam duze okno i zastanawialam sie jak zaslonic przed kropelkami niektorych klientow zaraz jutro montuje jeszcze raz dzieki pa

Aa

Nawet biedronka skraca godziny pracy a w tym g*wnie nic zero przysłali ściereczki anyybakteryjne 40 szt 16 zł jaja

Artur
@Aa

No można sobie pośladki wytrzeć np. Ale nikt nie pomyślał że może rękawiczki potrzebne np. Naprawdę Szanowni z firmy „R” 50 złoty nie załatwi tu sprawy na walkę z pandemią. Są firmy np INMEDIO gdzie są czynni od 9 do 15 ul Puławska bo po co dłużej jak ludzi nie ma. Ale u nas po co myśleć. Jedna karta miejska przez godzinę napewno zarobi na opłacenie energii elektrycznej. Brawo zarząd firmy - może kalkulator pożyczyć ?

Xxl

Ludzie okupili się już do Wielkanocy, w sklepach cisza i spokój. U nas też 1 klient na godzinę.

Mk

Poczta od poniedziałki skraca czas pracy do 6 godzi. Morze zarząd spółki RUCH przestanie nas narażać i też to zrobi. Bo za chwilę wogóle będą zamknięte punkty. Trudno ja swojej rodziny narażać nie będę.

@Mk

Przecież sami prowadzimy działalność i w każdej chwili możesz zamknąć, jeśli chcesz. Zarząd nie decyduje o tym czy siedzimy w budzie czy nie.Jesteśmy ajentami, a Poczta to Urząd i tu jest różnica

kdj1
@Marek

Nie zarząd a kierownik.Na każde wcześniejsze zamkniecie to kierownik wyraża zgode.Owszem mozesz i bez jego zgody skrócić czas otwarcia kiosku ale wtedy kara pienieżna leci

Ajent
@kdj1

To jest sytuacja wyjątkowa i wymaga zmian odgórnych, KS mogą tyle co nic. Jakoś poczta mogła zakupić środki i od poniedziałku kurjerzy i listonosze dostaną do dezynfekcji rąk i długopisów. TYLKO RUCH UMYŁ RĘCE ZRZUCIŁ TO NA AJENTÓW ŻEBY NIE BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI JAK SIĘ KTOŚ ZARAZI W KIOSKU. CZY NIE UMIECIE MYŚLEĆ.

Www
@Marek

A coś mi się zdaje , że kioski to placówki pocztowe...

@Www

Nie to punty sprzedaży prasy, papierosów, artykułów spożywczych, napoje, słodycze,, kosmetyki. Oraz świadczą usługi pocztowe takie jak wydawanie i nadawanie przesyłek. Teraz jak sklepy przemysłowe będą zamknięte ludzie zwiększa zakupy przez internet nie bacząc na to że narażają te osoby co obsługują paczki. Czyli nas. Skoro Orlen miał wykupić Ruch to niech Ruch teraz zakupi u nich środki do dezynfekcji zaczęli produkcję. Na rynkach lokalnych brk w sklepach hurtowniach. Jak już się pojawia to hurtownie w pierwszej kolejności do szpitali, przychodni i innych takich placówek sprzedają,. Starsi ludzie wogóle nie używają kart płatniczych, ba są zdziwieni że sklepy przemysłowe będą zamknięte i że wpuszczają do aptek i urzędów po 1 osobie i to tylko w pilnych sprawach. Trąbią we wszystkich mediach a oni zdziwieni. Pomimo że mamy własną działalność obowiązuje nas umowa ajencyjne. I żadne zawieszenie działalności nic nie da. Z umowy trzeba się wywiązywać a okres wypowiedzenie trwa od 1 do 3 miesiecy

fredzia
@Ajentka

punkty w galeriach czynne normalnie, w dostawie towaru mydła i chusteczki nawilżane od jutra Ruch Drogerie

@fredzia

Kolporter w galerii zamknięty

Aa

A nawet nie potrafi zapewnić nam środków potrzebnych do pracy

Agent
@Mk

Może nad morze, puki co sami się narazacie na pośmiewisko robiąc tak podstawowe byki ortograficzne!

Gaga
@kdj1

Co z tego że KS się zgodzi potrącony będzie po przeliczeniu gofzin

Orto
@Agent

Człowieku jak się pisze to słownik sam uzupełnia, wpisuje, nie zawsze przed opublikowaniem sprawdza się tekst. Ten się nie myli co nic nie robi.

Alfa

Ja w to wchodzę. :)

Jestem za!

Ruch

Ludzie nic to nieda nas jest tu ze dwadzieścia osób puki ktoś z nas nie padnie lub się zarazić to nie mamy szans nic zrobić najlepiej nie obsługiwać zamknąć i siedzieć

Www

10 osób z całej Polski się przyłączy do naszego strajku reszta sranie na baczność jak KSa zobaczy

@Www

Jestem za

Agentka

Właśnie zaproponowali mi skrócenie godzin otwarcia oczywiście potrącą to z podstawowego wynagrodzenia. Czy to moja wina ze jest wprowadzony stan zagrożenia epidemiologicznego i ludzi na ulicach nie ma.?

Alfa
@Agentka

A w jakiej części polski i ile godzin otwarty ?

Ko
@Agentka

A po co Ci tracić napisz inwenturę wydaj paczki i siedź zamknięty ja już tydzień

Aa

Był składany wniosek czy sami z siebie ?

Xyz

Mi zaproponował KS

Był wniosek

Karol W.

Rząd zezwolił na opóźnienie wpłat ZUS na 3 miesiące. Ruch teraz powinien dać możliwość wyboru zamknięcia na miesiąc a kto chce dalej by pracował.

@Karol W.

Wybór ? Tylko nic nie zapłacą wiec później lekkie zadłużenia się ludziom porobią.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 517.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 234 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A