Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Gosia

Czy ktoś dostać płyn do dezynfekcji.

Lena
@Gosia

Jeszcze nie

Fart

Trzeba się martwić jak któregoś złapie zaraza punkt ma być w czynności i co wtedy?

Tercja

I jeszcze kara za złamanie kwarantanny :)

Jo59

Akurat jak to pisze to jest reklama (A TY PRACODAWCO DBASZ O PRACOWNIKÓW )moim zdaniem NIE!

@Jo59

Czy RUCH to twój pracodawca czy partner biznesowy? Masz podpisaną umowę o pracę/zlecenie, że wymagasz by traktowano Cię jako pracownika? Zastanów się zanim coś napiszesz ....

Xyz

Czy dostał ktoś z Państwa z dostawą środek dezynfekcyjny? Póki co otrzymałam sama pz śmiech na sali i czy w ogóle przyjdzie.

Oczywiście że nie!

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Firma nie daj się

Jak myślicie czy w kwietniu skrócą godziny bez OBCIĄŻEŃ:'( . Zaczynam chudnąć z nerwów ale przez tych łbów z naszej firmy:-!

Ww
@Firma nie daj się

Taaa skrócą . Kpisz czy o droge pytasz ?

Załamany

Według propozycji rządu osoby które prowadzą jednoosobowe działalności i nie zatrudniają pracowników a zrobiły przynajmniej 10600 przychodu w lutym nie mogą skorzystać z zawieszenia Zus. Z małego zusu też nie można było skorzystać. Ktoś chyba nie lubi kioskarzy... Co na to ruch, bo wydaje mi się że kioski lawinowo padna.

Dokładnie
@Załamany

Chodzi O 300% prognozowanego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w gospodarce narodowej w 2020 r.

Jakjakochamruch
@Załamany

Twoim przychodem jest faktura, która wystawiasz ruchowi na koniec miesiąca

@Załamany

Twój przychód to jest rozliczenie agenta fv którą wystawiasz do ruch

@Dokładnie

Ale gość nie odróżnia swojego przychodu a ruchowskiego on myśli że jego sprzedaż w kiosku to jego przychód:-)

Ande
@Agent

Bo mozę nie jest Ajentem. To nie jest forum tylko dla ajentow Ruch a także dla tych którzy biorą z ruchu prasę.

AL

A zrobiłeś 100 tyś w lutym ? Raczej wątpię

Ruch

Jak u Was z prasą? bo ja ledwo kilka sztuk sprzedaje i koniec a plany kosmos

@Ruch

U mnie prasa cały czas schodzi. Ludzie teraz siedzą w domach to kupuje. Nawet krzyżówki schodzą itp. Plan na prasę cały zrealizowałem, jest ponad normę. Ale najgorsze jest to, że mam mały kiosk, a przychodzi teraz tego dużo i nie mam miejsca, gdzie je położyć.

Rosi
@Ruch

U mnie też. lipa ale jestem w galerii zero ludzi

ERDOGAN

Ruch jest firmą , którą od lat zarządzają nieudacznicy i ludzie PiS więc nie ma co się spodziewać polepszenia sytuacji partnerów biznesowych czytaj ajentów , bo wszystkie przekręty ruchu są pięknie maskowane i nawet gazety o tych złodziejach nie piszą .

Xyz

Bylam pozamiatac przed kioskiem, bo jest dzisiaj ładna pogoda. Kiosk wolnostojacy. Zwykle spory ruch, obecnie zalezy od dnia. Jestem w trakcie zamiatania, a gościu mi krzyczy z tramwaju, że mam wracać do domu. Póki pracujemy, a zakazu pracy w kiosku nie ma, to przecież muszę dbać o czystość i porządek, to samo tyczy się mycia okien i innych spraw z czystością. A kontrola obecności teraz jest co chwila, więc wykorzystuje czas kiedy ruchu nie ma.

Ajent
@Xyz

Nie zamiatam koło punktu bo to powoduje kurzenie. Jest w miarę czysto bo mało ludzi, a i przez to że wylewam na chodnik przed punkt wodę od mycia rąk i zmywa brud ????????

@Ajent

U mnie to tak się nie da, bo mam kiosk przy pętli tramwajowej. Duży ruch mimo zakazu w zależności od godziny, bo są osoby, które mają dość siedzenia w domu i oda po zakupy czy na spacer zaczerpnąć powietrza. A w normalnych warunkach jest dużo ludzi.

@Xyz

To pomysł człowieku czy nie napisać coś do ruchu apropo al nas traktuja

agent
@Jo59

Napiszemy książkę o Ruchu i agentach tak jak to o żabce napisali :) Co o tym sądzicie?

Jo59

No nie wytrzymam już tego bajzlu 30prawie lat robią dla ruchu i do tej pory nic oprócz wypłaty mi nie dał a teraz przy tym wirusów są różne ostrzezenia a my w tych budach malo ze zarabiamy kuroniowe pensje to jeszcze mamy sami sobie kupować antywirusy bo ruch nie ma albo nie chce się tym zająć,ani rękawiczek ani oszybowania , ale rub bo ważna jest kasa.Skoro jest zaostrzone bezpieczeństwo to powinniśmy też mieć skrucone godziny pracy do cholery czy ktoś weźmie sobie do serca zy my też mamy rodziny nie jesteśmy robotami tylko ludźmi takimi samymi jak prezes,dyrektor,kierownik itd.

Gaga

Owszem jest to słowo poprawne ale niepopularne i nie tolerowane przez polonistów wręcz uznawane za błąd językowy i ochydnie brzmiące napisałam tą poprawkę tylko dlatego bo czepia się kropki nad -z-wszyscy wiedzą o o chodzi a on wpiepsza się ze słownikiem a co RUCH ma w ofercie sprzedaży po zawyżonej cenie a on ma za reklamę prowizje? A ty co?????????

Raczej Najpierw rzeczywiście słownik potrzebny. Błędów ort tam nie widzę tylko literówka A to chyba nie jest sedno sprawy. Treść jest wymowna i prawdziwa żadnego wsparcia po stronie Ruchu liczy się tylko kasa-smutne.

Rataj
@Jo59

Nikt Ci nic nie załatwi Annopol umarły pracują tylko robole teraz już nawet KS nie zobaczysz wszyscy pracują zdalnie to znaczy my na nich pracujemy i się narażamy

agencik
@Jo59

Żabki mają zabezpieczenia skrócony czas godzin pracy a Ruch ma nas w (usunięte przez administratora) Widać która firma bardziej dba o agentów. Ruch nie upadnie bo na to zasługuje, sami sobie są winni. Jak góra ma dobrze a dół źle to nigdzie dobrze nie będzie. Będą same wypowiedzenia bo nikt nie będzie za ponad 220 godzin pracy zarabiać 1000 zł. Żałosne to.

kdj1

Tesco chce nagradzać pracowników sklepów oraz centrów dystrybucji, którzy pomimo niesprzyjających warunków robią co w ich mocy, by zapewnić klientom dostęp do towaru. Ich poświęcenie firma wycenia na dodatkowe 500zł brutto. A może pan prezes ruchu weźmie przykład z Tesco? Chociaż szczerze w to wątpię

AniaK
@kdj1

jak zrobisz taki obrót jak pani na kasie w tesco to dostaniesz pewnie i tysiąc :) na razie cieszmy sie, ze nie zamkneli i chociaz podstawe dostaniemy. w innych branzach tak nie ma, zaczely sie zwolnienia.

KLIENTKA

KIOSKI RUCHU SĄ BARDZIEJ BEZPIECZNE NIŻ SALONIKI RUCHU GDZIE KIENT WCHODZI DO ŚRODKA I KUPUJE PRASE ,DŁADOWANIA DO TELEFONÓW DOŁADOWANIA DO PRĄDU .JEST TEŻ LOTTO ,JEST CHEMIA KOSMETYKI ,PAPIEROSY I JESZCZE WIELE INNYCH RZECZY A PRACOWNIK SPRZEDAWCA STOI ZA LADĄ ITRZESIE SIE ZE STRACHU CZY UDA MU SIE PRZEŻYĆ KAŻDY DZIEŃ DOSTALIŚMY 50ZŁ,NA ZAKUP ŚRODKOW DEZYNFEKCYJNYCH A ZA SAME REKAWICZKI PACZKA KOSZTUJĘ 50ZŁ A GDZIE RESZTA .SZYBE KTÓRA BY ODDZIELAŁA SPRZEDAWCĘ OD KLIENTA NIE CHCĄ ZAMONTOWAĆ BO TO ZA DUŻY KOSZT...WSTYD TAK SIE DBA O TO ŻEBYSMY BYLI ZDROWI.

fredzia
@KLIENTKA

Ty się może trzęsiesz ,ja nie widzę powodu . Nie można się dać zwariować.

Alfa
@fredzia

A masz kiosk Czy salonik ? Czy chociaż masz bieżącą wodę? I tak zaraz mi zarzucisz ze podpisywalem umowe to wiedziałem itp więc sobie daruj nie po to mam wypowiedzianą umowe .

fredzia
@Alfa

Mam salonik ,wcześniej budę bez wody. A dlaczego miałbym coś zarzucać bez przesady. Agenci jadą na tym samym wózku. Nie rozumiem tylko tej paniki, nie można się dać zwariować .

@Alfa

Dlaczego Pani wypowiedzieli umowe?

SoulGoodman
@KLIENTKA

zbieramy podpisy do petycji do rządu w tej sprawie, proszę o maila na: shouldcallsoul@gmail.com, żeby móc wysłać do pani taką anonimową petycję

@KLIENTKA

Skoro trzęsie się Pani ze strachu, to może czas zmienić pracę. Nie można bać się w pracy. W każdym rodzaju kiosku jesteśmy narażeni na złapanie wirusa. Nie tylko wirusa, ale każdej choroby, z tego powodu, że nie mamy normalnych sanitariatów. Mam kiosk wolnostojący, przychodzą tu różni klienci, jedni boją się podejść do kiosku, to po co ktoś wychodzi z domu, skoro się boi? Niech zostanie w domu. Nie można popadać w paranoję. Ja sobie sama wszystko kupiłam i zamontowałam. Wolę sobie sama kupić, niż czekać aż ktoś mi kupi. Przez to traci się czas i zdrowie na czekaniu. Muszę zadbać o siebie i swoją rodzinę. Nikt inny tego za mnie nie zrobi.Tego mnie życie nauczyło, że najważniejsze to polegać wyłącznie na sobie, jak Pani czeka na kogoś, to powodzenia, może się Pani nigdy nie doczekać.

Jo59

Jak ktoś ma problem z odczytanie tekstu czy wyrazu typu ( rub,tak czy rób tak) to znaczy pisowni bez kropek przecieków itpto ma prblem sam ze sobą .Ja piszę jak leci bo nie mam czasu na ortografię reszty można się domyslec

AJENT

Oni nam księży z wodą święconą prędzej przyślą niż coś zrobią żeby nam egzorcyzmy odprawić. Życzę zdrówka

Jo59

Powiem wam tak najlepiej werbowac ludzi do roboty kazać im założyć działalność gospodarczą i mieć wszystko i wszystkich w d....e bo niby wolno ale nic nie wolno np.iść na urlop czy na zwolnienie ale budka musi być otwarta bo to Ty zatrudniają pracownika do ruchu to tylko zglaszasz tylko z czego mu wypłacić pensję skoro my tu marnie zarabiamy.Dlatego kiosku są jednoosobowe po 10 a czasem i dłużej się pracuje a chcąc kogoś zatrudnić to oddajeszmu swoje pieniądze no i musisz za każdym razem zrobić inwentaryzacje

Roco

Nie życzę nikomu ale gdy zdarzy się komuś zarazić i pójdzie na kwarantannę to będą obciążenia za samą prasę ogromne a wtedy firemka nie popuści tu musimy się zabezpieczyć aneksem dlaczego nikt o tym nie myśli? a kłócicie się o błędy ortograficzne

Firma nie daj się

Powinni z automatu skrócić godziny bez żadnych obciążeń, teraz pracuje 3 godziny krócej oczywiście z uciętą podstawą a w kwietniu co będę siedzieć 12 h i dłubać w nosie?? Teraz nie ma ludzi a co dopiero po tych wczorajszych zaostrzeniach??!!!! Wymiotować się chce!!! Koło się ciągle zamyka bo przecież nie trzeba pracować jak się ktoś obawia o zdrowie ale nie zapłacą ani grosza bo nie spełniłaś obowiązkowej czynności psd. Brak słów !!!

Jo59

Jutro dostawa ciekawe co pan przywiezie szlak mnie trafi jak znowu będą wafelki i rogaliki

Jo59

Nie wiem czy to prawda że ORLEN wziął nas pod swoje skrzydła jeżeli tak to pokazują jak produkują płyn antybakteryjny w TV a nam każą kupić sobie samym więc pytam co to za zagrywki

V

Jestem ajentem w tej firmie od wierzchołka lat i w obecnej sytuacji skrócono mi godziny otwarcia punktu tylko i wyłącznie za zgodą obcięcia pensji. To jest więcej niż skandal zwłaszcza że nie zapewniają żadnej ochrony przed wirusem. Ani płynu do desynfekcji ani maseczek czy nawet rękawiczek. O cenach nie wspomnę bo poszybowaly górę tak jak chciwość pana prezesika. Nie jesteśmy bezpieczni w żaden sposób. Okienko metr na dwa a klient kicha, prycha, smarcze i charcze.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 517.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 234 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A