Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

pracoholik

Kolejny stracony dzień. I tak do 67 roku,zero życia, robota,robota i robota ble. Nienawidzę pracy.

Tony

Magazynierzy w każdej firmie mają ciężko. Trzeba się tam napracować i to ciężko. Ale znowu bez przesady z tym psychiatrykiem. To tylko praca.

małpa na regale

Robota jako magazynier-pozycjoner beznadziejna dla desperatów bez wyjścia. Gonisz z paleciakiem jak (usunięte przez administratora) bo musisz zrobić te 500-600 by ci pan dał coś zarobić. Nogi bolą od kilometrów,ręce od dźwigania,ścigają człowieka jak dawniej murzyna na plantacji.Nie wydasz czegoś to afera jak Amber gold ,kary łacznie z zwolnieniem. Nie polecam nikomu tej roboty no chyba że ktoś chce stracić nogi i zgłupieć od tych tysięcy pozycji co trzeba wbić do głowy i jeszcze znaleźć w totalnym bałaganie. Po miesiącu tej ogłupiającej roboty Psychiatra murowany.

DEADLY GRAND

ale jak to dzielny mrówa powiada świat nie kończy się na sobiku spoko damy radę!! ale prawda jest taka że świat na pewno się nie kończy na sobiku ale ty się na pewno kończysz właśnie w tym miejscu hehehe

ostatni mohikanin

Deadly Return ciesze się bardzo, brakowało mi ciebie. Pozwalniali pozycjonerów teraz szukają wydajnych, co będą gonić z paleciakiem i nabijać kasę handlarzom pokroju (usunięte przez administratora) Nigdy takich nie znajdą ,prędzej się wszyscy pozwalniają a marketing i ich dyrektorek będą sami (usunięte przez administratora) pozycje.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
DEADLY GRAND

ZA 10 TYŚ NA MIEŚ MOGĘ ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYTATURĘ NA DYREKTORA TEJ FIRMY I SPRAWIĆ ŻE MAGAZYNIERZY, KIEROWCY, PRZEDSTAWICIELE, BĘDĄ PRZYCHODZIĆ TO PRACY Z UŚMIECHEM I RADOŚCIĄ BĘDĄ WTEDY O WIELE BARDZIEJ WYDAJNI A DZIĘKI NIM FIRMA PODWOI SWOJE OBROTY BO LUDZIOM BĘDZIE NA TYM ZALEŻEĆ, NAWET SKLEPY UCIEKŁY TYLKO DLATEGO ŻE NIE CHCĄ MIEĆ NIC WSPÓLNEGO J.G . A PRZEDSTAWICIELE MUSZĄ SIĘ TERAZ ZA NIEGO WSTYDZIĆ NA KAŻDYM SKLEPIE JAK CHCECIE TO ZMIENIĆ DAJCIE MI TYLKO ZNAĆ A WSZYSTKO SIĘ ZMIENI Z POWAŻANIEM ,,DEADLY GRAND,,

bolo

nie ma pozadnych nawigacji byle jakie trasy niektore samochody do kitu i ten kierownik na macie . Masakra

KajoBe

Nie ma pracy idealnej. Jest parę rzeczy do poprawy-jak wszędzie! Narzekanie jednak, że praca w tej firmie jest okropna to gruba przesada.

Budowlaniec

Do magazynierów Panowie nie macie jeszcze tak źle, wypłaty na czas, 8 godzin nikt was nie zmusza do nadgodzin,nikt nad wami nie stoi, macie czysto, ciepło w zimie ,zarabiacie nie najgorzej,macie co jeść . Nie narzekajcie. Proponuje przyjść popracować na budowę zobaczycie co to robota co to zmęczenie i ból po nieraz 14 godzinach (usunięte przez administratora).

wiosna ludów

PRAWDZIWY STAN Państwa pod rządami solidaruchów,styropianowców na rok 2012!!! - 470 zł realna średnia renta netto. - 880 zł realna średnia emerytura netto. - 1.420 - zł - realna średnia płaca netto. - 1 700 000 - osób - nie objętych ubezpieczeniem medycznym. - 5 000 000 - bezrobotnych bez prawa do zasiłku – poza rejestrem. - 1 900 000 - bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto - 320 000 - bezdomnych. - 2 000 000 - emigrantów wyjazdy w latach – 2007 – 2012. - 370 000 - dzieci niedożywionych. -13 500 000 - osób żyjących poniżej minimum biologicznego –przyjęto kryteria ONZ –dzienny wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2,5 $ USA. - 93% - przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych. - 98% - sektora bankowego w obcych rekach. - 4 600 - zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły, przedszkola, żłobki - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r - 56 000 - samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp. - 4–5 - m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty !!! - 67 - lat wiek emerytalny. - 2.000.000.000 zł – koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w Warszawie, który nie będzie w stanie po euro-2012 zarobić na siebie. – - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi. - - najdroższa energia elektryczna w Europie - - najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej - - najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki. - - najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne - - najdroższe leki w Unii Europejskiej. - - najdroższe opłaty za naukę i przedszkola. Słowem kraj beznadziejny tylko dla wybranych dla kolesi takich jak panowie (usunięte przez administratora)

xxx

kolego , jak Ci zaoferuja premie od tego jak cie beda przesladowac to zostaniesz milionerem!

k....

Panowie zamierzam się przyjąć jako kierowca u was B-B jak to jest z tymi zarobkami ile kierowca wyciąga na mieś.? da się żyć ? Proszę o szczerą wypowiedz .

Deyva

Syf (usunięte przez administratora) i niewolnictwo = sedno tej firmy.

leatherface

Tak tylko gdzie masz tą prace dla fachowców. Jak już szukają pracowników to własnie takich niewykwalifikowanych. Żeby mało płacić i wykorzystywać jak się da. Fachowcy to wyjeżdżają za granice, gdzie są dobrze opłacani. Składanie to nie taka łatwa praca jak ci się wydaje przede wszystkim trzeba mieć motorek w (usunięte przez administratora) eby bić te kilometry i raczej jakiś laluś z biura padł by po tygodniu z wycieczenia. A że znajdzie się następca to mamy tego efekty 2 pozycjonerów na L4 i już nie wyróba. A nasze bossy mają to w (usunięte przez administratora) przecież mogą beduiny za darmo nadgodziny trzaskać dalej zwalniają ludzi i zwalniać będą tak że rotacjii to nie ma chyba nigdzie.

atutu

po co tam pracujecie?! ,bo nie ma dla was nic lepszego...robota bez sensu,jedno i to samo ..,na tą robote nie trzeba zadnych kwalfikacji...,dlatego placa malo,niepodoba sie Czesc,2 dni nastepny bedzie...i skladal jak wol..a,ludzie bardziej ambitni nie pracuja w takich firmach ,jak ktos ma zawod wyuczony i jest fachowcem to nie drwi w bagnie..,Magazyniera nie bez powodu nie ma na kartach profilowych do szkol zawodowych ..;),a jak masz zawod dobry wyuczony i dalej tam pracujesz to albo dobrze pupe lizesz lub nie nadajesz sie do niczego innego ;))i boisz sie ze nie znajdzie pracy ,a pracy jest dosc..jak tylko nie jestes oslem a u Sobika ich pelno,Pozycje Ci sie snią nocami,a gorzej to jedynie na Tasme mozesz trafic ,gdzie panuje kolejne bezwykfalfikowanie, czekam na Krytyke :**

ja1

dobry duch - 2013-10-03 19:08:34 - 2013-09-25 16:16:06 Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, a moja opinia na temat pracy tam jest po prostu dobra. tyleChłopak ma po części racje. Porównując (usunięte przez administratora)do innych firm w Bielsku to macie jeszcze nie najgorzej i płacowo i klimatowo. Wiec nie narzekajcie zawsze możecie trafić gorzej choćby do jakiegoś pośrednika bo 90% większych firm tak przyjmuje i na czterobrygadówkę.Dokładnie. W porównaniu do innych firm w Sobiku wcale nie ma tak źle. Uwierzcie mi, zawsze można trafić gorzej...

?

stary - 2013-10-05 10:25:24 Dopiero to teraz odkryłeś. Wszyscy co znają te firmę od lat to wiedzą . A z (usunięte przez administratora) nie ma co zaczynać bo ma pieniądze, układy . Szkoda zdrowia tracić mogą cie zgładzić nawet nie wiesz kiedy. Lepiej cicho siedzieć albo szukać spokojnej roboty za mniejsze pieniądze ( tylko gdzie jak wszędzie jest wyzysk jak za czasów dzikiego kapitalizmu z początku 20 wieku ) . Rozwiązaniem jest założenie własnej działalności i bycia prezesem samego siebie tylko to w dzisiejszych czasach trudno za duża konkurencja cie szybko zniszczy.

stary

Dopiero to teraz odkryłeś. Wszyscy co znają te firmę od lat to wiedzą .

habibi

Jeszcze jakiś czas temu myślałam, że wszystko co złe w tej firmie jest z winy pana dyrektora i kilku jego sługusów, którzy robią wszystko żeby ludziom uprzykrzyć tutaj pracę. Teraz jednak po kilku ostatnich stronach komentarzy z okresu ponad roku dochodzę do wniosku że i sam właściciel leje na to co się dzieje u niego w firmie, pozwalając dyrowi robić co mu się podoba. Więc drodzy oburzeni - i tak was nikt nie wysłucha bo to nie władza miejscowa w firmie, ale władza miejscowa plus właściciel mają tak naprawdę gdzieś was i wszystko co robicie. Dla nich ważne jest żeby im co miesiąc wpłynęła okrągła sumka na konto i żeby dalej mogli wydawać "swoje" pieniądze (które mają dzięki Wam) na swoje urojenia i zachcianki. Nie ważne że was sponiewierają, nakrzyczą po Was itp. itd. bo jak się postawicie to Was (usunięte przez administratora)wypierniczy za byle (usunięte przez administratora) uśmieszkiem na ryju i zatrudni nowych wielbłądów po to, żeby znowu mu za pierdzenie w stołek kaska na konto wpadła (bo tak naprawdę to on nie robi nic co przystoi prawdziwemu dyrektorowi tylko zbiera śmietankę za Waszą harówę). Nie łudźcie się że ten 'człowiek' kiedykolwiek zostanie przez właściciela zwolniony bo w duecie się dopełniają, jeden drugiemu chroni tylną część ciała i jeden drugiego zachęca do coraz większego (usunięte przez administratora) ludzi, którzy mieli to nieszczęście się zatrudnić w tej poronionej spółce. Rada jest jedna: wypierniczać póki czas i jak najszybciej. Jak sobie dyr będzie sam skakał jak małpa po regałach i składał towar to może do niego dotrze, że ludzi traktuje sie jak ludzi, a nie jak szmaty którymi można poniewierać. Swoją drogą ciekawe czy kiedyś ktoś (oprócz (usunięte przez administratora)) będzie za nim płakał??

Don Kichot

Wasza walka to walka z wiatrakami. Nic nie zrobicie pozwalniają was wszystkich ,naprzyjmują nowych posłusznych i za mniejsze pieniądze będą robić.Rząd pracodawców dba by żyło się lepiej swoim a szarych ludzi traktuje się jak śmieci. Oto Polska chory kraj i dziki kapitalizm , w którym człowiek bez pieniędzy i bez układów jest skazany na pożarcie.

dobry duch

- 2013-09-25 16:16:06 Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, a moja opinia na temat pracy tam jest po prostu dobra. tyleChłopak ma po części racje. Porównując Sobika do innych firm w Bielsku to macie jeszcze nie najgorzej i płacowo i klimatowo. Wiec nie narzekajcie zawsze możecie trafić gorzej choćby do jakiegoś pośrednika bo 90% większych firm tak przyjmuje i na czterobrygadówkę.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK