Opinie o D&H Engineering Poland sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie D&H Engineering Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&H Engineering Poland sp. z o.o. w Toruń

Złoty

Jak wyglądają zarobki na stanowisku ustawiacz CNC na okresie próbny i po, jak z warunkami pracy i możliwościami rozwoju?

nick of time

W styczniu 2100 brutto, a w maju już 5000 + nadgodziny? Mam wrażenie, że te wpisy są robione przez nie do końca poważne osoby.

Joy
@nick of time

Nick of name skoro wiesz to powiedz ile mozna zarobic po okresie probnym na stanowisku ustawiacza operatora cnc z premiami na czysto do reki?a jak placa za nadgodziny?Napisales tylko ile jest na poczatek a ten ktos napisal 5 tys ale po okresie probnym.

Operator Cnc

Na rozmowie obiecywano złote góry, zapewniano iż płaca będzie uzalezniona od nabranych umiejętności. Niestety podwyżki to fikcja, podobnie jak wiekszość obietnic. Podsumowując, dwuetapowa rekrutacja, pełna kłamstw i obietnic nigdy niespełnionych. Umowe podpiszesz pewnie dopiero po miesiącu.

Oczekiwania finansowe. Czas wypowiedzenia.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ok

Witam! Ile mozna zarobic po okresie probnym na czysto do reki z doswaiadczeniem na stanowisku cnc ustawiacz operator? Dzieki i Pozdrawiam

Hh
@Ok

Okolo 5ki na reke +nadgodz.

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć że ma kilka zalet i wad. Osoba powyżej powinna się zastanowić, bo premia maksymalna to 50% a nie 100% wiec nie wiem o czym mowa. Premie otrzymuje sie za efektywnosc swojej pracy- co uwazam za słuszne. Rotacje w firmie na poziomie jak w wiekszosc firm w ktorych byłem. Polecam firme dla rozwoju osobistego. P.S. w najblizszym czasie pojawią sie kolejne nowe maszyny.

TokioHotel

Stanowisko inżynierskie - niskie wymagania, niskie wynagrodzenie, praca 4-brygadowa po 12 godz. Praca na stanowisku kontrolera jakości w dużej mierze fizyczna, trzeba targać 35kg tarcze. Dużym problemem jest też pył żeliwny i słaba wentylacja, latem - sauna. Lepsze pieniądze można wyciągnąć jedynie na nadgodzinach i nockach. Start - 2100 brutto + premia. Firma zwiększa produkcję nieadekwatnie do możliwości pracowników. Premia zazwyczaj 28% ze 100% i nikt nie wie dokładnie za co. Im więcej wyłapanych braków tym niższe premie. Ludzie w porządku, ale trzeba pokazać że ma się jaja. Sprzęt/maszyny nowoczesne. Ogólnie polecam jako praca na start - zapoznać się z typową produkcją, sprzętem pomiarowym, CNC. Nabrać doświadczenia bo możliwości jest naprawdę dużo ale ze względu na wyczerpującą, monotonną pracę i słabe zarobki nie radzę zatrzymywać się tam na długo, max pół roku. Nie ma co liczyć na rozsądne podwyżki, a rotacje pracowników to norma w tej firmie.

Pionek

Jaki rozwój zarobków? Czy ktokolwiek w tym roku dostał podwyżkę? Każdemu dokłada się obowiązków a zarobki stoją w miejscu a nawet maleją. Zatrudnili jakiegoś pożal się boże kierownika, który guzik wie o tej pracy a ma się za zbawce który cokolwiek poprawi w tej firmie i tylko chodzi i wymyśla (podobno bliski znajomy innego kierownika). Technolog jak tylko pojawiają się problemy umywa ręce i chowa się w biurze. Zachorować nie można bo zaraz zabierają całą premie. No i cały czas tylko stwarzanie pozorów że dba się o jakość i o bhp a w rzeczywistości taki sam syf od początku. Wszystko o czym było mówione dalej jest w fazie docelowo będzie i wszędzie tylko taśma i złączki

Pionek

Pracuje w d&h gdańsk jakiś czas i mogę stwierdzić jedno przerost ambicji nad formą...za miast dbać by ludzie byli bardziej związani z firmą wymyśla się co rusz nowe obowiązki wszystko podpisać po tak zwana standaryzacji... naprawdę gratuluję zniechęca nią ludzi do tej firmy...biuro to porażka tej firmy byle odwalć swoje "techonolog" to porażka jakich mało udaje że zna się na swojej pracy i tyle...pomijając Piotra.S który odwala kawał dobrej roboty...Liderzy zminy wyznaczenie ludzie do popychania reszty...wymaga się od nich przestrzegania wymyślonych obowiązków choć czasem mają ludzi z 3 miesięcznym doświadczeniem plus pracownicy z Ukrainy którzy nie znają nawet języka liczy się tylko wydajność D&H obudz się jeśli nie chcesz tracić dobrych ludzi firma ma potencjał rozwoju zarobków ale nie tedy droga....

Pit

Witam Jaka jest stawka dla cnc operatora na poczatek i po jakims czasie?prosze o odpowiedz Dzieki

aktualnie pracujacy

Gandalf nie cwaniakuj, bo u artura duzo sie nauczyles:)

aktualnie pracujacy

Cześć wszystkim. Aktualnie pracuje w d&h gdansk i uwazam ze wiele rzeczy przedstawionych tutaj jest nieprawda:) Wyciag zainstalowany, a pylu jest znacznie mniej. Co prawda nadal pracuje sie w chemikaliach ale sa maski, a jezeli ktos z poprzenikow nie ich nie uzywal to na wlasna odpowiedzialnosc. Organizacja jak w kazdej rozwijajacej sie firmie. Przypomne firma istnieje 1,5 roku. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Podejrzewam ze krytyczne wypowiedzi obecnych tutaj wynikaja z tego ze sami przychodza do pracy kompletnie bez wiedzy, podpieraja sciany i narzekaja ze ktos im zwraca uwage:) A ze ktos ma problemy chociazby z matematyka to czas wrocic do szkoly albo zmienic branze. Pracownicy nie pracuja na 4 maszynach tylko na linii produkcyjnej a to roznica. Roboty obsluguja maszyny Ogolnie to polecam do nabycia nowych umiejtenosci:D

BYLA
@aktualnie pracujacy

aktualnie pracujący,jesteś osoba z pokroju tych co "lekko wchodzą"!!!! Pracodawcy. A ONI TO LUBIĄ!!!!! WSZYSTKO CO PISZĄ CHŁOPCY TO JAK Z AUTOPSJI SAMA ZNAM

Marcin B

Jako, ze juz w firmie nie pracuje od jakiegos czasu to moge sie wypowiedziec bez obaw. Zapylenie, tak bylo ogromne. Po zmianie kazdy wydmuchiwal z nosa ogromne ilosci czarnej mazi, ktora wypluwalo sie jeszcze dlugo po powrocie do domu. Cialo cale czarne jakby pracowano na wysypisku smieci. Myjka to koszmar, jeden z czlonkow zalogi doznal popazen bo kapnelo mu na skore a my to wdychalismy. Z myjka nikt nic nie chcial zrobic by robot sie tym zajmowal bo jak sadze by to negatywnie wplywalo na wynik ilosc produktu/zmiana. Mydlono oczy, ze bedzie ponownie wstawiona (tak wyciagnieto ja na zewnatrz i dlugo, jedynie obiecywano, ze wroci na swoje miejsce). Swego czasu po hali jezdzil wozek elektryczny w okropnym stanie, nastepnie zamieniony na gazowy/spalinowy. To chyba niezbyt dobre rozwiazanie w zamknietych pomieszczeniach. Oprocz tego ciagly stres, nacisk na ilosc i raczej nikogo nie obchodzilo zdanie pracownika no chyba, ze moglo to miec korzystny wplyw na wydajnosc pracy. Swego czasu brak podstawowych srodkow ochrony, stopery, czesty brak masek. Duza ilosc roznych drobnych uszkodzen, spowodowanych przez malo wykwalifikowanych pracownikow. Z TEGO CO WIEM OBECNIE ZAMONTOWANO WYCIAG, WIEC PYLU MOZE BYC MNIEJ CO DO RESZTY NIE JESTEM PEWIEN. MOZE WYPOWIE SIE KTOS KTO TAM JESZCZE PRACUJE. Mimo wszystko jako pierwsza praca w CNC bylo to ok. Wiele sie nauczylem glownie od wykwalifikowanych jednostek ktorych dalej nie rozumiem czemu tam jeszcze siedza. :) Polecam na start bo biora kazdego ale nie licz na kokosy. Bedziesz pracowal, duzo, ciezko, raczej dalej w slabych warunkach i za niezbyt wysoka kase a z kazdej strony beda cie atakowac wyniki do osiagniecia i czesto absurdalne pomysly zarzadu.

poolene

pylica płuc i inne schorzenia wynikające z zapylenia hali, ciągania ciężkich kontenerów z materiałem po śliskiej podłodze oraz oparów z myjek, w których to trzeba maczać ręce i inhalować się przez 8h, przed którymi nawet producent płynu ostrzega na etykiecie będą też świetnie wyglądały w historii medycznej. Może już czas zaprosić kontrolerów z Państwowej Inspekcji Pracy do Gdańska niech wypowiedzą się w tej i paru innych kwestiach.

zybi

Obiecanki ze strony managera nie mają pokrycia w rzeczywistości, jawna manipulacja. Rotacje pracowników mają wliczoną w byt firmy. Jedyne realizowane założenie to rozwój oddziału przy najmniejszych kosztach. Brakuje narzędzi do pracy tak podstawowych jak śrubokręt, imbus, klucz płaski, ludzie noszą swoje. Współpracowników nazywają zasobami. the end ha.. ha ha ha..

off
@zybi

Dzięki za informacje. Widać, że to kolejne polskie cwaniaczki próbujące wydymać innych.

hikwupowrns

człowiek to żadna wartość, liczy się kasa, tyle, że nie Twoja :)

rozczarowany

Chlopie, szkoda Twojego czasu. Ludzie sie zwalniaja bo nie moga wytrzymac tego co sie tam dzieje a gora zamiast poprawic warunki szuka kolejnych, malo doswiadczonych jednostek.

ciekawy

i nadal panuje tam taka atmosfera czy już coraz lepiej ?

Red@Neck

@z3: Mocne słowa, niestety to co wypisujesz jest prawdą. Po niezapowiedzianej wizycie inspektoratu "BHP" zakład z całą pewnością by zamknięto. Pracownicy nie posiadają, żadnej formy ochrony przed silnymi chemikaliami z którymi pracują. Wokół stanowiska pracy unoszą się żrące opary i żeliwny pył, który grubą warstwą pokrywa wszystko włącznie z układem oddechowym. Dodatkowo po zamknietej hali jezdzi spalinowy wózek widłowy, a stężenie chłodziwa jest dalece po za normą. W zakładzie tym kierownik nazywa pracowników "zasoby" i tak też ich traktuje. Jedyna wartość to ilość zgodnych detali na zmianę. System pracy to "4 brygady" - 4 dni pracy 1 dzien wolny. Zmiany są trzy. Rekompensata za "4 brygady" to 11% premi uznaniowej, przy czym te 11% zostało po prostu wpisane w 50% premi uznaniowej - ogólnej. W związku z czym pracownik nigdy tych 11% nie zanotuje w swojej wypłacie. Prezes twierdząc, że odpoczynek jest bardzo ważny i każdy powinien z niego korzystać zapowiedział podwyżki. Tak by nikt nie musiał robić nadgodzin. W zamian pracownicy dostali system "4 brygady" w wyniku którego przymusowo pracuje się 4 dni w miesiącu ponad normę. Mówiac o podwyżkach miał chyba na myśli "podwyżkę" normy, ilości detali do zrealizowania. Jeśli tak to w tym są konsekwętni. Ta firma to jeszcze nie jest korporacją, bardzo chcą wdrożyć model korporacyjny zapominając przy tym o fakcie iż w wielu fundamentalnych kwestiach dalej raczkują. Powodem czego model korporacyjny wdrożono jedynie w ramach operowania "zasobami" czy jak kto woli pracownikami. Ta firma to strata czasu nawet jeżeli nie posiadasz kilkuletniego doświadczenia. Nie zdobędziesz nowych umiejętności a tym bardziej nie uzyskasz sensownego wynagrodzenia.

z3

W gdańskim oddziale byłem kilka dni i wystarczyło, aby stwierdzić, że to firma korporacja, dla której nie liczy się, kto pracuje, czy chce się rozwijać i czy zostanie na lata. Ważne dla nich są codzienne statystyki wypisywane na tablicy. Produkcja wyłącznie seryjna. Jedna linia produkcyjna podłączona na przedłużaczach, a już montują kolejne. Brak bhp, duże zapylenie hali. 3-4 osoby na zmianie obsługuje 8 maszyn. Potrzebują guzikowców. Jeśli masz kilkuletnie doświadczenie w programowaniu i obróbce, ta firma to strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o D&H Engineering Poland sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D&H Engineering Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w D&H Engineering Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D&H Engineering Poland sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 87 ocen.

D&H Engineering Poland sp. z o.o.