Opinie o D&H Innovations Sp. z o.o. w Niezabyszewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy D&H Innovations Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w D&H Innovations Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&H Innovations Sp. z o.o. w Niezabyszewo

eŁGeniusz

UWAGA Najnowsze z OLX Praca na stanowisku Automatyk - Programista Wynagrodzenie 5 500 - 10 500 zł / mies. brutto Lokalizacja Niezabyszewo Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie Opis Rozwijająca się firma D&H Innovations poszukuje pracowników na stanowiska Automatyk-Programista. Do obowiązków należeć będzie programowanie i wdrażanie zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych wyposażonych w roboty firmy Fanuc i Kawasaki. Poszukujemy zarówno doświadczonych pracowników, jak i osoby bez lub z niewielkim doświadczeniem. Oferujemy: Konkurencyjne zarobki zależne od kompetencji i zaangażowania - będzie najniższa krajowa Premie pracownicze - max 30% Wyjazdy integracyjne - chyba do DHE za płot Finansowane szkolenia i kursy - nie ma czegoś tej firmie Służbowy telefon do użytku prywatnego - to jest standard od 20 lat Elastyczne godziny pracy - kolejna bzdura Wymagamy: Wykształcenie min. wyższe, lub doświadczenie w zawodzie - minimum wyższe kto to pisał? No tak pewnie prezes po zawodówce albo syn po technikum Chęć rozwoju Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji Samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w trybie zadaniowym, zdolność do pracy w zespole projektowym Pracowitość i sumienność w wykonywanych zadaniach O nas: Firma specjalizująca się w szeroko pojętej automatyzacji procesów produkcyjnych. Obsługa obrabiarek CNC oraz kompleksowe linie produkcyjne to główny obszar działania D&H Innovations. Powinni dawać dodatek szkodliwy za pracę w warunkach gąsiewiczowych, - nie idźcie tam odradzam z całą mocą.

Danuta Nowy wpis

Hej. W ogłoszeniu na stronie widnieje oferta dla Młodszego konstruktora lub konstruktora i w zasadzie podane są te same wymogi. Czy to od przebiegu rozmowy będzie zależało na którym poziomie ktoś się znajdzie? Jakie są różnice w zarobkach?

Człowiek Nowy wpis

No witam was. pokazała mi się taka oferta od firmy na spedycje międzynarodową na busa z plandeką. Wsiadłbym w niego, ale nie wiem w ogóle co to za formą umowy, bo jest napisane „inne” i nie podają zarobków. jest tu ktoś kto jeździł i wskazałby widełki

Becia Nowy wpis

Tutaj teraz niedawno pojawiły się widełki dla automatyka, wcześniej z chłopakiem widzieliśmy ofertę na innym portalu i zarobki nie były podane. Ciekawa jestem od czego to zależy ze można od 5,5 do 10,5 tys zarabiać? Tak czysto hipotetycznie jakie warunki trzeba spełniać by mieć 10 tys zapewnione?

eŁGeniusz Nowy wpis

Automatyk

Rekrutacja na bardzo niskim poziomie. Rekruter miał o tym zerowe pojęcie (jak się później okazało nie potrafił pracować z ludźmi czy nimi zarządzać)

Banały. Przychodzą tutaj młodzi ludzie szukający pierwszych doświadczeń i są tego świadomi, że każdy kto ma większe kompetencje nie będzie chciał tutaj pracować

A jak elastycznie do tych studentów tu się podchodzi? Widzę w zasadzie ze to ostania opinia tutaj ale nikt nie rozwinął potencjalnych warunków, chyba ze grafik nie jest elastyczny i tylko zaoczni maja szanse? Po spojrzeniu na stronę wiem, że programisty robotyki i automatyki teraz do siebie szukają i tu właśnie piszą o tych 40-stu godzinach w tygodniu. Czyli na pól etatu się nie da?

Czy D&H Innovations Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak zatrudnia.

Od zera do bohatera.. chyba jak się samemu nauczysz przewalając PDF'y. Więc całą informacja o wdrażaniu do działu robotyki to pic na wodę. Mówią, że ryba psuje się od głowy - chyba jest w tym trochę prawdy. Pan Prezes z synem mają się jak paczki w maśle, udając że coś robią.. Brygadzista informatyków - ciągle humorki, nie dogodzisz człowiekowi choćbyś na głowie stanął. Poza tym cała reszta ekipy z biura czy hali na plus. Zarobki słabiutkie, jak na oczekiwania firmy wobec pracownika. Jednak pierwsze dwie litery w nazwie to gen który pozostaje na zawsze. Firma dobra na sam start kariery, aby załapać trochę doświadczenia. Szanse na jakiś górnolotny rozwój - raczej marne, nie oczekiwał bym na to. Ps. Oczywiście zawsze winny jesteś Ty drogi pracowniku, ciekawe, czy kierownictwo choć raz odebrało premie sobie.. Z resztą przy takich stawkach, ta premia procentowa to nic takiego, za czym człowiek by rozpaczał. No i najlepsze - płatne nadgodziny +50% w dni powszednie i +100% w weekendy - szkoda, że nie od pensji z premia tylko od gołej podstawy. Za jakikolwiek dzień urlopu też tracisz finansowo ( z premii ). Nie polecam

Automatyk

Gościu może troszkę cię poniosło. Skoro wybiłeś się to mimo wszystko można założyć, że ta praca cię czegoś nauczyła? A jeśli się nie wybiłeś to widocznie za wysokie progi na twoje nogi. W każdej pracy są jakieś zasady, pieniądze? Sam wyraziłeś zgodę na pracę za te pieniądze. Jako aktualny pracownik ja nie narzekam. Akurat doceniają każdy mój wkład i pomimo stanu zdrowotnego to wspierają jak mogą. Jeśli masz godność, to na twoim miejscu usunął bym wpis :) Ps. Akurat Pan Prezes to najbardziej kompetentna osoba w tej firmie, prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz takiej wiedzy jaką On posiada.

Mikołaj
@Automatyk

Skoro nie narzekasz to powiesz jaka jest teraz stawka podstawy? Bo te premie i płatne nadgodziny trochę mnie zachęciły. Nowym też dają premie czy dopiero po okresie próbnym można się starać?

Mirek
@Mikołaj

Na próbnym też można dostać.

@Mirek

No to super w takim razie. To ten próbny to na uop jest czy jednak zlecenie?

@Lukasz
@Hanna

Generalnie był UOP nawet na próbnym

@@Lukasz

Nie wiem, jak dla innych ale dla mnie wygląda to ciekawie. Duże trzeba mieć doświadczenie by przejść przez rekrutację? Widziałem w starszych ogłoszeniach, że są bony, karta Multisport, ubezpieczenie i socjal, co on obejmuje i ile się na początku zarabia?

@@Lukasz

O dzięki. Tu widzę, że jakiś anonim ciekawe pytanie odnośnie socjalu itp zadał, czemu nikt nie odpowiada? Do tego po tym próbnym jest jeszcze umowa na czas określony czy już na stałe można? Pytam, bo widzę, że na forum wrzucono ofertę i tam na określony jest napisane...

@Hanna

Jedyne co dostaniesz to ubrania firmowe. Żadna karta Multisport czy inne benefity. Szkolenie pracownicze? Jak urząd pracy zapłaci to pojedziesz :) Co do umowy, nie ma tutaj żadnych procedur czy reguł. Po próbnym raczej umowa na rok czy dwa jak w większości firm

Łukasz

Rekrutacja to żart w tej firmie, trzeba się postarać żeby nie dostać tej pracy. Karty Multisport nie zobaczysz, bon na święta po przepracowaniu roku, a ubezpieczenie grupowe to raczej powiedziałbym standard. Zarobki to najniższa krajowa plus 30 procent premii uznaniowej, którą prezes uwali Ci jak będzie miał gorszy dzień

@Łukasz

Aha to nie wiem. A była wzmianka o jakichś delegacjach właśnie, z których podobno żadnych profitów nie ma. O co z nimi chodziło? gdzie się odbywają, w jakim celu, jak są organizowane itp?

@Hanna

Wdrożenia u klienta, nie dostaniesz za to nic dodatkowego. Zapewniają nocleg i wyżywienie, ale jeżeli chodzi o Twoją wypłatę to jedynie większą ilością godzin ją sobie podniesiesz

Łukasz

Firma działająca na bardzo perspektywicznym rynku jakim jest automatyzacja, posiadająca naprawdę wielki potencjał i możliwości. Jako były pracownik z żalem muszę stwierdzić, że dopóki zarząd tej firmy się nie zmieni to nie pójdzie to w lepsza stronę. Firma zamiast inwestować w perspektywicznych pracowników woli nie dać im podwyżki i pozwolić odejść bo "przyjdą nowi". Nowych programistów robotów przez okres pierwszych dwóch tygodni - miesiąca zostawiają samopasem z ogromnymi plikami pdf. Nie ma w firmie osoby z szerszą perspektywą lub pojęciem o rozwoju, zarządzaniu i tym jak powinno wyglądać nowoczesne przedsiębiorstwo. Próbują planować pracę, mierzyć to ale nie mają o tym pojęcia. Podobnie jest z samą pracą. Jeżeli Twoim marzeniem jest programowaniem robotów to firma pozwoli wejść Ci na ten rynek i nabrać pierwsze doświadczenie, ale niestety to tyle. Nie licz tutaj na rozwój, na kompetentną pomoc. Do wszystkiego musisz dochodzić tutaj sam. Jeszcze podsumowując wątek zarządzania firmą. Jak może być dobrze gdzieś gdzie prezesem jest były operator maszyn CNC z zerowym pojęciem o zarządzaniu zasobami ludzkimi? Gdzie kolejną osobą decyzyjną (usunięte przez administratora) Wisienką na torcie jest fakt, że ostatnią osobą z zarządu jest naprawdę zdolna, techniczna osoba, jest on kierownikiem działu IT. Stworzył oprogramowanie dla flagowego (praktycznie jedynego) produktu firmy. Śmieszne jest to, że jest w firmie dzięki temu ustawiony. Jest to praktycznie jedyny programista w firmie, zależy od niego za dużo dlatego prezes obchodzi się z nim jak z jajkiem i każde jego przewinienie jest przemilczane lub jest to oczywiście wina kogoś innego :)

Luk

Pracowałem kilka miesięcy i ogólnie pozytywne doświadczenie. Zespół mocno techniczny, ciekawe projekty. Minusem zarobki i wyjazdy w delegacje, z którymi nie wiążą się żadne profity.

@Luk

Czyli to były właśnie powody odejścia? Ogólnie to kiedy mniej więcej tutaj pracowałeś? Ciekawa bym była wcześniejszych stawek, bo może do dziś coś podskoczyło?

Luk

Nic nie podskoczyło

unknown

ze strony PUP Bytów Place of work: PERŁOWA 13, 77-132 Niezabyszewo, powiat: bytowski, woj: pomorskie See on map Opens in a new window Zakres obowiązków: Obowiązki programisty: programowanie robotów, tworzenie wizualizacji pracy robotów Type of contract: Umowa o pracę na czas określony Working conditions: Temporary work offered by agency: NO Working hours: 1 Shift: jedna zmiana Number of working hours per week: 40 Number of hours working hours per month: 160 Start date: 28.12.2022 Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN Payment system: Czasowy ze stawką miesięczną Profession: programista aplikacji także czem prędzej się wybierajcie do DHI pospieszajcie przywitać Pana...

Zapomniałem o dodaniu gwiazdeczki. Powodzenia życzę obecnym i przyszłym pracownikom, przekonacie się sami.

Cyz

Negatywa nagorsza firma w jakiej pracowałem. Zero organizacji oczekują od Ciebie cudów ale nie mówią co masz robić choć sami nic nie robią. Ludzie dziwni. Najgorsze kierownictwo jakie widziałem widzi tylko siebie oni są tylko najlepsi. Pieniądze nigdy nie zobaczysz pełniej premi bo zawsze coś im nie pasi A sami mają pełną premię. Jeśli chcesz pracować w firmie która Cię oszuka nic nie nauczy będą zawsze mieli do Ciebie pretensje że nic robisz chociaż że nie dają ci żadnego zadania i na koniec okradna Cię z kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o D&H Innovations Sp. z o.o. - Niezabyszewo

• Jak się pracuje w D&H Innovations Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D&H Innovations Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D&H Innovations Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D&H Innovations Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w D&H Innovations Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D&H Innovations Sp. z o.o.