Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

łukkow

jaki sa warunki zatrudnienia pracownika z papierami i doswiadczewniem, czy jest to brane pod uwage przy rekrutacji i na jaka stawke moge liczyć. netto. jaki jest system zmian pracy do dni wolnych. gdzie i sie trafia na poczatku i co sie robi. jak wygląda ściezka?

Czy pracodawca Zaklady Miesne Madej i Wróbel motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

R

Hahaha ciągle wypłaty ucinają i dostaniesz bon na święta do sklepu Madeja

Agata

Co się stało z kilbasaz szybko 4 lata temu przekrój tej kiełbasy zachęcał Głogowska to kiełbasa ktora Sopot brał do ręki na grilla sam zapach zachęcał teraz to jakieś smieci

@Agata

Śmierdzi :) zawsze śmierdziała :D a jak wam wali to nos przy konsumowaniu przymykajcie profesionalisci !!!!

Beata

Czemu zamykają sklepy firmowe??

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MożeNowy

Witam ! Miałbym dwa zasadnicze pytania , liczę na szczerą rzetelną odpowiedź, mianowicie : -Jak mniej więcej wygląda praca na stanowisku operatora maszyn -Jaką konkretnie macie stawkę? Tzn ile można naprawdę zarobić, czy rzeczywiście te 1600zł ? Dzięki i pozdrawiam ;D

Tereska z rozbioru
@MożeNowy

Widac lecisz tylko na kase wiec lepiej tutaj nie przychodz. Chcialbys zarabiac jak kierownik regionu abo brygadzista ?! My wyznajemy zadade „sami robimy sami lubimy” potrzeba nam ludzi ktorzy pracuja w miesie dla pasji a nie dla kasy ! Z takimi wygorowanymi oczekiwaniami finansowymi to mozesz szukac pracy kolejne 10 lat !

MożeNowy
@Tereska z rozbioru

Szanowna Pani Teresko, pasje do mięsa posiadam, ale niestety po za praca, jako młody mężczyzna patrzę na pracę pod kątem wykonywanych obowiązków ale głównie pod kątem finansowym , gdyż nie oszukujmy się do pracy przychodzi się w konkretnym- zarobkowym celu. I jestem mega ciekaw skąd Pani wywnioskowala taką opinię na mój temat. Ps. Nie potrzebujecie tu takich? Praca z pasji do mięsa? Ukraińcy też z tego samego powodu pracują? ;D pozdrawiam

Luki
@Tereska z rozbioru

Droga pani pasja to może być łowienie ryb albo zbieranie znaczków a nie babranie w miesiea

Jan Kowalski
@Tereska z rozbioru

Hahaha! w końcu po to się chodzi do pracy by zarabiać a nie pańszczyznę odpiera....lać! Nie dość że człowiek konkretnie fizycznie się narobi to ma jeszcze dziękować że mu płacą "co łaska"!?

xxxxxxx
@MożeNowy

Pani Tereska z rozbioru po prostu pracuje dla idei. Jak widać ludzie niemili ale oczywiście nie wszyscy

Niki
@Tereska z rozbioru

Praca dla pasji a do gara (usunięte przez administratora) włożysz trzeba się szanowac

Może przyszły?

Cześć! Widziałem dzisiaj ofertę pracy na wagowego. Ktoś coś więcej może napisać o tym stanowisku?

@Może przyszły?

Wagowy ma fajną pracę,tylko siły trzeba żeby z towarem na wagę wjechać,potem wbijasz wszystko na komputer i wyjeżdżasz z towarem tam gdzie jego miejsce.Wszystko kwestią czasu i nauki.Polecam to stanowisko.

karina

Widziałam wyniki finansowe na internecie poprzedniego pracodawcy, naprawdę kapitan potrafił wypłynął na samo (usunięte przez administratora)

Helena Szesniak, 10.09.2020

Kupilam dzisiaj w Offenburgu /BRD/ krupnioki od Pana Wrobla,takie swinstwo jeszcze w moim zyciu nie jadlam,wlasciwie zaraz wyplulam,a reszta poszla do smieci.(usunięte przez administratora)

Ginter
@Helena Szesniak, 10.09.2020

U Madeja nie robiono wtedy krupniokow

Teo

Cześć . Jak tam teraz wygląda praca na rozbiorze drobiu ? Jakie są warunki i jaka atmosfera ?

Miodek
@Teo

Nie ma rozbióru drobiu.

Ola

Dotyczy sklepu firmowego w N etto w Sierpcu. Proszę odpowiedziec czy P ani ekspedientka /Nowa twarz/była przeszkolona w zakresie obsługi klientów?mam wrażenie że nie,jest niegrzeczna wobec klientów jej zachowanie jest niedopuszczalne .

Klopsik

No operator zarabia 1000 zł więcej od pracownika zwykły pracownik zarabia 2,500

Były
@Klopsik

No jak by tak bylo to bym sie z tej firmy nie zwolnil

Madej wróbel

Dzień dobry ja jestem dla nieslyszenie ja chciałem pracę Madej Wróbel??

nowy

żenada co tydzień dają po jeden dzień urlopu bo roboty nie ma. ostatnio nawet dwa dni. Pracuje się tylko po trzy dni kosztem urlopu. A jak zabraknie urlopu to bezpłatny dają. szkoda gadać porażka

@nowy

Masz rację,teraz trudny czas dla ,,Madeja,, praca ruszy dopiero przed świętami wielkanocnymi.No a potem to o nadgodziny będą wołać bo roboty będzie bardzo dużo.Co roku tak jest,tylko urlopu żal ...

Inks
@nowy

Roboty będzie coraz mniej, sklepy firmowe zamykają to gdzie to będą sprzedawać. Jeszcze trochę i będzie po Madej.

Jola
@Inks

Wiadomo które sklepy będą zamknięte?

@Inks

Jasne... Zamykają sklepy firmowe... Bredzisz głupoty.Od kilku lat gadają że Madej upada a w tym czasie zakład się rozbudowuje!

Inks
@Izabella

Wiem bo nasz sklep zamknęli i 4 inne dodam, że sklep miał dobre obroty ale ktoś im wypowiada umowy najmu taka jedna duża sieć.

Dawid K

Witam serio zarabia się tam 2tyś max? Przecież to najniższa krajowa jest i większość zakładów teraz płaci te 3tyś na miesiąc więc czemu tam są takie niskie zarobki? Przecież mięso to jeden z najbardziej opłacalnych przemysłów. Wielkie pieniądze na tym zakłady zarabiają wiem bo prawie 10 lat przy drobiu przepracowałem i nie jedno słyszałem. Więc o co tam chodzi? Bo to dla mnie bardzo dziwne. Ja na poprzednim zakładzie zarabiałem 4,5 tyś tylko że akord ale nie było działu który zarabiał mniej jak 3tyś

@Dawid K

Serio jest bardzo ciężko mieć 3 z przodu.No chyba że pracownicy rozbioru lub produkcji..Ja pracuje tam 4 lata i szukam czegoś nowego bo tam lepiej nie będzie...

Dawid K
@Izabella

No właśnie ja na rozbiorze pracowałem. A to oni wychodzą 3 czy wiecej? To niskie zarobki mają. Nie wiem w jaki sposób chcą ludzi zatrzymać skoro na większości zakładów te 3jest na spokojnie i wiecej a coraz wiecej nowych firm i roboty jest pełno wszedzie jest w czym przebierać.

@Dawid K

No wiesz,tak mówią na zakładzie że na rozbiorze to minimum 3 z przodu ale ponoć te osoby które pracują tam kilka lat a nie nowo przyjęci.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma... U Madeja są też plusy pracy.Umowa na cały etat,wypłaty na czas,praca po 8 h,system 3 zmianowy,za nadgodziny fajnie płacą do ręki a nie do wypłaty,choć teraz ciężko coś dodatkowo zarobić bo zamówień mało.Dlatego ludzie trzymają się tej pracy.

Alleluja
@Izabella

Ja prawie 5 lat przepracowałem na paczkarni i najwyższa wypłata to 2,5 tyś.. niestety teraz z pracą ciężko to każdy się jej kurczowo trzymają

nick

oi widzę się nie zmieniło dalej robią za free

Isia

Tak nadgodziny za free u przełożonych

M
@Isia

Dokładnie.

Byłomineło

Dlatego rok temu się zwolniłem z tej firmy 4 lata za późno..

Ol

Witam jak wygląda praca w sklepie firmowym czy ktoś może mi podać prawdziwe informacje ?

Robert
@Ol

Człowieku 8dz do biedry a nie będziesz miał zrytej psychiki

M
@Ol

Robisz za dwóch za marne grosze. Kierowniczka wypisuje godziny a Tobie nawet nie powie ile ich masz.. (usunięte przez administratora) z grafikiem. Wykorzystują strasznie.

Julka

Czy trzeba mieć książeczkę sanepidowska ?

Usiaa
@Julka

Tak jszcze książeczkę szczepień i najlepiej szczepienie na nerwice żeby na spokojne tam 0raciwac

Młodzik

Cześć, jak wygląda praca na wędzarni w MW? Lata temu wyglądało to paskudnie. Czy sytuacja się poprawiła czy dalej wszystko w niedomytej smole ?

Dosia123

Witam chcialabym dowiedziec sie ile zarabiaja na rękę sprzedawcy w sklepach Firmowych (usunięte przez administratora)..i czy posiadaja jakieś dodatki do pensji ???

Lola
@Dosia123

Najniższa krajowa i nic wiecej. Bo na premię trzeba zrobić plan

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.