Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Natalia

@Łącznik Nie wprowadzaj ludzi w błąd. To Madej i Wróbel przejęli cały majątek spółki JMIBW2. Nie zmienia się kierownictwo!

Łącznik
@Natalia

Spółka JMIBW2 to spółka , która była wydzielona w strukturze Madej Wróbel. Obecnie formalnie przejmuje ją Madej Wróbel, a następnie Madej Wróbel będzie przejęty przez spółkę Pana Dworakowskiego Omega Holding. Piszą o tym w sposób zrozumiały na portalu spożywczym.

Ciekawy
@Łącznik

Dzięki za odpowiedź Czyli zakład zostanie w całości przejęty.A nastąpi jakaś redukcja etatów wśród zwykłych pracowników? Obecny właściciel w nowej spółce będzie miał na coś wpływ?

Ciekawy

To zakład został sprzedany czy tylko weszli w układ by zwiększyć obroty??Jeżeli sprzedany to rozumiem że następni wymiana kierownictwa.Choć większość kadry to tam jest do usunięcia.Brak odpowiednich kwalifikacji oraz umiejętności w zarządzania.

Łącznik
@Ciekawy

Zakłada został sprzedany, czyli Państwo Madej i Wróbel sprzedali 100% swoich udziałów. Kierownictwo w obecnym Madej Wróbel - do reformy.

oko

Czy są tutaj pracownicy sklepów? jak wygląda sprawa tzw manka przy remanentach ?

Szaman
@oko

Jak jecie te kielbasy po kryjomu to teraz placcie !

Iza

Mam pytanie ile może zarabiać sprzedawca w sklepie wędliniarskim firmy? Wiem, że to fajna firma i chciałabym pracować tylko dobrze wiedzieć parę szczegółów? Czy poza pensją są jakieś dodatki typu socjalnego? Czy może jakieś inne bonusy np. premia od obrotów?

Szalona Ruda
@Iza

Sprzedawca zarabia najnizsza krajowa tzn 2000 brutto.premia jest wtedy gdy wyrobi sie zalozony plan, niestety nie zdarza sie to czesto a ponadto kwota premii to ok.200zl brutto więc szalu nie ma. Fundusz socjalny daje wiele do zyczenia przyjmujac do pracy obiecuja wszystko a rzeczywistosc inna. Fakt taki ze wyplata na czas i nie ma sie co martwić a pracowac trzeba wszedzie. Niestety zero szacunku dla zwyklego pracownika. Wielkie chamstwo i brak kultury u osob na wyzszych szczeblach. Mam nadzieje ze wraz z nowym wlasciecielem zmienia sie rządy tej firmy

słaba
@Szalona Ruda

Dokładnie. Parę dni temu było zebranie dotyczące chodzenia na nadgodziny.. Rozumiem że są święta i że towar trzeba wyjechać tylko dlaczego jesteśmy do tego niemalże zmuszani?? A Pan dyrektor zaraz po spotkaniu z pracownikami mówi do jednej osób w niebieskim czepku BANDA IDIOTÓW!! Mam nadzieje że od 24 kwietnia bardzo dużo się zmieni

Solidny
@słaba

Firma jest źle zarządzana i dlatego takie działania są akcyjnie. Managerowie słabi, większość osób, która jest na tych stanowiskach nie powinna być nawet specjalistą, a co dopiero pełnić funkcję zarządczą jak np. stanowisko dyrektora. Określenie użyte przez Pana Dyrektora "banda idiotów" - jest wykroczeniem prawnym, mobbing i naruszenie dóbr osobistych, więc zachęcam zgłosić do Kadr, nie wolno takich zachowań tolerować. Przyzwolenie na mierny poziom kompetencji managerów i ich niską moralność idzie z góry, od zarządu, plus do tego dochodzi oczywiście nepotyzm.

Mari
@Iza

Nie ma nic tylko podstawa

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Iza

Czy ktoś wie coś o utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Sufler w skład którego wchodzą Zakłady Mięsne Madej i Wróbel? Firma myśli o dalszym rozwoju!!!!!

Alvaro
@Iza

SUFLER to stare dzieje z 2011r. Teraz to Madej się pakuje a wchodzi Omega holding z grupy Bruno tassi.

Handlowiec

Czy będą duże zmiany w strukturze handlowej?

Glutaminian
@Handlowiec

Bardzo duże. Konkurencja już zaciera ręcę na myśl o przyjściu dobrych menadżerów, bo tacy w nowej organizacji nie są potrzebni. Ba, nie są mile widziani, bo niejednokrotnie wiedzę mają większą niż zarząd ze swoim miernym prezesem.

Ekonom
@Glutaminian

A któż niby tam jest taki świetny?

DyrektorPionu
@Handlowiec

Informatykow powinni pogonic bo nic nie robia a system gowniany wdrazany przez grubego od 15 lat nadal nie dziala

Big Salami
@Glutaminian

z kadry handlowej managerów mają dobrego dyr. handlowego ds. rynku nowoczesnego sieci Pan Sebastian S., reszta - to ludzie wykonawcy trzymający stołki

Strażnik
@Big Salami

W każdej z firm jest wielu wartościowych ludzi, z kompetencjami i z potencjałem, należy nimi mądrze zarządzić.

szpec
@DyrektorPionu

Mało widziałeś na świecie. Domniemywam że to twoja pierwsza i jedyna praca. Pamiętaj, że taki rozwój jakie koszty ponosi firma... tyle w tym temacie.

xxx

Sklepy zostają, będzie tylko redukcja na przewoźnikach, transporcie i zmiana wielu osób w biurze + wszelakiej maści ludzi o więzach rodzinnych

Portier
@xxx

Janusza wywalom ? A co z nami portierami ?

pola

Ktoś coś wie co z sklepami MW???

Patrycja

A jak wyglądają przyjęcia?

asd

Będzie to samo co z Peklimarem. Po przejęciu obiecywali gruszki na wierzbie a tymczasem doprowadzili zakład i pracowników do ruiny.

@@
@asd

Czyli wykupić konkuręcje i zrujnować

DoradcaPodatkowy
@@@

To oczywiste, na takich fuzjach zarobi tylko wlasciciel. Koszty stale zostana pomniejszone. Np po co w jednej firmie dwoch dyrektorow handlowych czy informatyki czy glownych ksiegowych. Np zwalniajac dyrektora informatyki z madeja zaoszczedzi sie w firmie kilkadziesiat tysiecy miesiecznie itp Na tym polega kapitalizm i optymalizacja kosztow.

Optimo
@DoradcaPodatkowy

To oczywiste ze musi być optymalizacja kosztów stałych, natomiast cel transakcji był inny - zapewne aby zwiększyć dystrybucję firmy i jej zasięg. Do uporządkowania w kadrach jest wiele i inwestor na pewno to zrobi. Życzę, aby zachował ludzi z prawdziwymi kompetencjami i osiągnięciami w swojej dziedzinie, bo tylko z takimi dalej może osiągnąć sukces.

Insider
@DoradcaPodatkowy

Tak sie akurat sklada ze za pensje miesieczna dyrektora informatyki z MW mozna by zatrzudnic cala zmiane ukraincow na produkcji i inwestor o tym wie i na pewno dokona odpowiednich zmian

asd
@Optimo

Zmiany to będą takie, że wylecą wszyscy kierownicy i dyrektorzy z Wróbla, tak jak wylecieli z Peklimaru. W to miejsce przyszli ludzie (niekoniecznie kompetentni) nowego prezesa za jeszcze lepsze pieniądze a odcierpieli na tym pracownicy produkcji, którym obcięto mocno pensje. Poza tym tonaż spadł na łeb na szyje i nikt z tym nic nie robi. Tak było z Peklimarem, Unimięsem a teraz prawdopodobnie będzie z Madejem :(

****

Panie Twardy możesz powiedzieć co planujecie z Dworakiem, tak dla przypomnienia Twój Kodeks Honorowy pkt 8 traktuj innych w taki sposób w jaki sam chciałbyś być potraktowany

Patrycja

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Przedstawiciela Handlowego?

########

Czy wiecie ile zarabia w tej firmie przedstawiciel handlowy i jakie jest auto służbowe ?

Bubu

3 miechy ochronka , potem kop w dope?

Yogi

Wali mnie madej . Wali mnie wrobel .interesuje mnie czy będzie robota czy nie a kto jes włascicielem to naprawdę mi wisi ...

Pragmatyk
@Sołtys

Będzie jeszcze wiele rożnych zmian. może w końcu Panu Dworakowskiemu uda się rozwinąć Madej Wróbel, bo ostatnie zarządy poległy na tym zadaniu.

Wmo

@Pragmatyk

Ciekawe jakie zmiany będą

Pragmatyk
@Ficek

Nowy zarząd, nowi managerowie, restrukturyzacja działów.

Ficek
@Pragmatyk

Czyli tak jak napisał sołtys magazyny zamiast rozbioru, a ludziom mydlą oczy będziecie lepiej zarabiać rozbudujemy rozbiory etc

Rojber

Jak z pracą na rozbiorze wieprzowiny? Czy są przyjęcia i jaki zarobek?

Marketing
@Rojber

Bylo juz o tym poczytaj u gory komentarze pracownikow rozbioru

Maxi maxi

Bruo zlikwiduje rozbiór więc po co się chcesz zatrudnić

Maxi maxi

Bruo zlikwiduje rozbiór więc po co się chcesz zatrudnić

MAX

MadejWrobel Bruno Tassi ? :-D

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.