Opinie o Famet S.A. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Famet S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Famet S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famet S.A. w Kędzierzyn-Koźle

Jacek

Praca ciekawa, czasami stresująca, zresztą jaj prawie wszędzie, ale jeżeli jest dużo zleceń, a na to się zanosi w przyszłym roku, można dobrze zarobić... Moje sugestie dla Famet S.A.: Popracujcie bardziej nad planowaniem pridukcji, bo to trochę kuleje.

Olga
@Jacek

A czym dokładnie się zajmujesz w firmie? Wspomniałeś, że w przyszłym roku ma być dużo pracy, skąd ta informacja? Może mają być też wprowadzone jakieś zmiany, lub podniesione wynagrodzenie? Napisz też proszę kilka słów o atmosferze tam panującej.

Księgowość

Niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majka
@Księgowość

Popieram w 1000000 %. Wytrzymałam 3 miesiące. Myślę, że Główna Księgowa prędzej czy później wyląduje w Sądzie Pracy za mobing. Pan Dyrektor finansowy ok, ale nie zauważa problemu w księgowości.

Olga
@Majka

Mobbing jest bardzo poważnym zarzutem, a fałszywe oskarżenia mogą mieć konsekwencje prawne. Jeśli faktycznie takie sytuacje miały miejsce w firmie, to czy zostało to gdzieś zgłoszone? Czy pracownicy próbowali przeciwdziałać tego typu zachowaniom? Powiedz proszę, co dokładnie się działo, dzięki temu Twój wpis stanie się bardziej wiarygodny. Czy mogłabyś opisać oferowane przez pracodawcę warunki zatrudnienia?

Technolog.

Cześć. Czy to prawda, że famet Kędzierzyn potrzebuje technologa Cnc? Jak wyglada praca technologa cnc maszyn ciężkich oraz jaki jest zakres wykonywanych prac.

@Technolog.

Nie

DD

A tak się szczycą na swojej stronie KODEKS ETYCZNY: Cyt: UNIWERSALNE WARTOŚCI, JAKIM HOŁDUJE GRUPA FAMET Zarówno w relacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych ze swoimi partnerami Grupa FAMET hołduje uniwersalnym wartościom, promując uczciwość, pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, jakość i innowacyjność jako cele postawione indywidualnie własnej pracy, otwartą współpracę dla dobra wspólnego, budowanie i utrzymywanie zaufania wśród współpracowników i partnerów biznesowych, a także szacunek, wyrozumiałość i pomoc, bez względu na zajmowane stanowisko czy różnorodność poglądów. A kultura pewnych osób pozostawia wiele do życzenia.

Mechanik Utrzymania Ruchu

Rozmowa z kierownikiem.

Brak. Pokazał rysunek i to wszystko. Odniosłem wrażenie, że nie do końca wiedział o co zapytać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zaskoczony

Wypłaty na czas. I koniec plusów. Zarobki na maszynach w miarę dobre po warsztatach trochę gorzej. Prezes faktycznie wszystko wiedzący (masz inne zdanie? Lepiej zostaw je dla siebie) (usunięte przez administratora)Organizacja pracy nie najlepsza.(usunięte przez administratora) Szkoda było odchodzić z firmy człowiek się przyzwyczaja ale dopiero teraz widzę co było naprawdę nie tak i zastanawiam się jak mając takich dyrektorów i kierownictwo ta firma dalej funkcjonuje.

monter

Nie polecam. Właściciel wraz ze swoją wspaniałą małżonką napędza spiralę strachu w firmie. Pracownik wystraszony to pracownik posłuszny. Szkoda nerwów i zdrowia. Nie polecam szczególnie młodym bo nabiorą złych manier zawodowych.

Helenka z okienka

Najlepszy jest pucybut z Działu Zakupów.... Największy lizus i straszny brzydal ..Fuj..... Ponoć wszystkim oblizuje łyżeczki .... fujjj....

insy
@Helenka z okienka

Wyjeb..... li już tego pucybuta, rzeczywiście był brzydki a na siłce siedział codziennie :)

"kolega'
@Helenka z okienka

Czy osoba o której mówicie ma inicjały TW?

FAMET1

No i w chyba koniec jest już bliski nowe rządy, nowe miotły. Kradną, kroją, obcinają. Monteży składają a technolodzy potem latają z metrem i spisują miary żeby jakąś technologie dopisać do elementu. Praca nie jest ważna. Zlecenia nie są ważne. Materiału nie ma komu załatwić na czas. Najważniejsze żeby ludzi zmusić do pracy w sobotę i niedzielę (wystarczy jeden i majster ma dodatek),bo prezes patrzy. Nawet ukraińcy stąd uciekają więc o czymś to świadczy.

ten akord to horror:) wykończy famet z czasem :)

Famet 1

Nie polecam,odradzam.Na hali praca na akord w biurach kierownictwo nie szanuje pracowników z prezesem na czele.Rotacja pracowników ogromną co o czymś świadczy.

tom

A co to za różnica czy ktoś brzydki czy nie. Istotne jest jak się pracuje w firmie. Podobno teraz szykują się przyjęcia. Czy to prawda?

Masakra, kolesiostwo i wszystko - wiedzący prezes. I nie próbujcie mieć swojego zdania bo was ...............

Doskonały park maszynowy i zaopatrzenie w narzędzia.Dobra organizacja stanowisk pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Famet S.A. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Famet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famet S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famet S.A.?

Kandydaci do pracy w Famet S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famet S.A.
2.6/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Szkolna 15 A
    47-225 Kędzierzyn-Koźle