Opinie o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alpla” Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

kolega z BHP

Praca w wysokiej temperaturze określana jest jako praca w mikroklimacie gorącym i jest zaliczona do prac w warunkach szkodliwych, zaś mikroklimat gorący, jako czynnik szkodliwy dla zdrowia w środowisku pracy, podlega badaniom i pomiarom. Jest on charakteryzowany przez wskaźnik obciążenia termicznego WBGT oznaczany w stopniach Celsjusza. Hałas o natężeniu od 85 decybeli do 130 decybeli - w znaczny sposób uszkadza narząd słuchu i powoduje wiele różnych schorzeń innych układów (krwionośnego, nerwowego), może się przyczynić do zaburzeń równowagi, a nawet uniemożliwić czytelność i przystępność mowy. Pyły są jednym z głównych czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy. Szkodliwe działanie pyłów na organizm człowieka może być przyczyną wielu chorób, w tym pylicy płuc i nowotworów. W lato trzeba to gdzieś zgłoscić...

tola
@kolega z BHP

a zimą to się wszyscy cieszą, że się można wygrzać

Zuzanna

@Blanka Jeżeli masz predyspozycje do wykonywania obowiązków na stanowisku operatora i wymagane doświadczenie i uważasz, że praca jest lekka i przyjemna to może mogłabyś spróbować aplikować do tej firmy? A może już próbowałaś? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Blanka

Chętnie bym została operatorem w alpli.ale kobiet nie przyjmują. .Ciekawe czemu? Praca lekka i przyjemna czasem te zmiany koloru,które są zmora dla operatorów.

Życzliwy

Ciekawe czy dyrektor wie co się wyprawia na produkcji. Jak traktuje się tam ludzi i na co kierownicy sobie pozwalają. Jedna wielka klika z Ostrowi. Prawdą jest że jedynie w kadrach można się porozumień z paniami.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Alpla” Sp. z o. o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
zenek

Najgorszemu wrogowi nie życzę tego piekła w tym (usunięte przez administratora) Alpla.Utrata (usunięte przez administratora) za najniższą krajową. Premii brak, bo przecież muszą dać operatora za gnębienie itp

Wianka

Czy ktos może napisać jakie są plusy i minusy pracy w ALPLA NDM? Wiadomo ze opinii negatywnych jest zawsze najwięcej ale muszą byc jakieś plusy skoro ludzie tam pracują

Bobiczek
@Wianka

*Plusy - umowa o pracę - jałomużna wypłacana na czas -benefity za które trzeba częściowo zapłacić (ubezpieczenie na życie ok. 60zl, multi sport podobnie) -jeżeli masz szczęście i mieszkasz tam, gdzie kursują autobusy dojazd opłacony. -pozdrawiam Panie Kadrowe na wzór Kobitki *minusy -wynagrodzenie mija się z rzeczywistością DNO (pomijając biurowych) -szacunek do pracownika nie istnieje (pomijając biurowych) -gorąco nie do wytrzymania (pomijając biurowych w klimatyzacji) -hałas - po paru latach pracy głuchota w gratisie

leon
@Bobiczek

Masz rację. Wszystko co piszesz jest 100% prawdą. Wynagrodzenie słabe ale umowa o pracę oraz benefity są. Organizowane są również wyjścia do teatru czy pikniki. Wydaje mi sie że zmiany na niektórych stanowiskach dużo wyniosły do firmy, chociaż nadal jest to kropla w morzu potrzeb pracowników.

Flinta

Jak no NDM bez zastrzeżeń. Stawka nie powala ale szanują pracownika i liczą się z jego zdaniem.

Zuzanna

@nn dziękuję za odpowiedź. To, że Alpla pozytywnie wyróżnia się na tle okolicznych firm jako pracodawca, to ważna informacja dla osób, które szukają nowego miejsca pracy. @Ciekawy sprawdź stronę internetową firmy. Z tego co widzę poszukiwani są między innymi kandydaci na stanowisko Specjalista ds. zaopatrzenia i gospodarki materiałowej, Pracownik administracyjny w dziale kontroli jakości, czy też Specjalista ds. zakupów. Pytanie tylko, praca w jakiej miejscowości Cię interesuje.

Ciekawy

A jak pracuje się w biurze? Ktoś coś? Może jakieś przyjęcia się szykują? No i jak z kasą? Kiedy przelewają wypłaty?

Zuzanna

@nn rzeczywiście, nie wiedziałam na jakim stanowisku pracujesz i dlatego zapytałam Ciebie myśląc, że możesz wiedzieć coś na temat pracy operatora. Chętnie zatem usłyszymy również właśnie od osób, które pracują na tym stanowisku. W jakim dziale firmy pracujesz? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda Twój typowy dzień pracy?

@Zuzanna

przychodzą o 9.00 pije kawę jedną druga i wracam do domu. Poważnie praca nie jest lekka, ponieważ temperatura daje się we znaki. Ale jak na okoliczne fabryki godziwie wynagradzana a pracownicy są godnie traktowani. Nie jest obozem pracy na śmieciowej umowie jak 90% firm w NDM

Zuzanna

@nn obecnie firma poszukuje również osób na stanowisko OPERATOR MASZYN. Mógłbyś powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale?Chętnie dowiemy się też więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy. Jak oceniłbyś/oceniłabyś Alpla jako pracodawcę?

@Zuzanna

nie pracuję na tym stanowisku ale chłopaki są ogóle zadowoleni zarówno z warunków jak i wynagrodzenia. Sądzę że to pytanie powinieneś skierować do kogoś kto pracuje jako operator. chociaż widzę że mało jest zwolnień na tym stanowisku. Panowie pracują od lat więc chyba wszystko jest ok.

Mania

Czy aktualnie są przyjęcia na produkcję ?

@Mania

tak

mały

Taką informację uzyska Pani w Dziale Kadr. Pozdrawiam Panie z tego działu. Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście.

Wiola

Chciałabym mieć wiedzieć jak nazywa się mężczyzna który zajmuje się planowaniem i rozstawianiem maszyn

Żywczak

Witam jak u Was w czterobrygadówce? płacone są nadgodziny czy do wybrania?

NDMiak
@Żywczak

są płacone. Jeżeli jesteśmy w tym temacie to wynagrodzenie jest uczciwe, płacone na czas. Pracownik nie jest wprowadzany w błąd. Są płacone nadgodziny, premie i inne dodatki jeżeli tylko pracownik takowe wypracuje.

Praca jest spoko. A co sie dzieje na gorze w to nikt nie chce wnikać. Ważne że robota jest stała i w miarę bezpieczna

Gryzli

zgadzam się. cześć kierowniczków z ostrowskiej naleciałości powinna ulec całkowitej wymianie. kompletny brak umiejętności zarządzania. a firma jak firma. nic górnolotnego .

mały

@Adaś - ubezpieczenie na życie, zdrowotne, multisport, wypłaty z ZFSS. Jedynym mankamentem jest temperatura latem oraz kierowniczek produkcji :]..ale o tym innym razem

alek
@mały

Masz trochę racji. Jedna mimo wszystko wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

LOLA
@mały

PRACOWAŁAM W WIELU FIRMACH ALE JUŻ OD 5 LAT W ALPLI I POWIEM ŻE JEST TO NAJLEPSZY KIEROWNIK PRODUKCJI . WYMAGAJĄCY ALE WYROZUMIAŁY I ZNA SIĘ NATYM CO ROBI .

flp
@LOLA

zdania są podzielone. Ile pracowników tyle opinii na każdego z pracowników zarządzających.

Adaś

Liczne beneyfity to znaczy jakie?

mały

ostatnio dużo się tu dzieje. Faktycznie rynek pracy oraz polityka mocno odbija się na zatrudnieniu w zakładzie ( jak wszędzie) ale ogólnie nie ma na co narzekać. Umowa o prace, liczne benefity. A jak chce się pracować to jest to przyzwoite miejsce pracy w okolicy Nowego Dworu. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Alpla” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpla” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpla” Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alpla” Sp. z o. o.