Opinie o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alpla” Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Lufi

Oj tak źle to tu chyba jeszcze nigdy nie było. Nie poleciłbym najgorszemu wrogowi. Obijac z daleka

Zajmijcie się magazynem i tymi konfidentami pozdrawiam kolegów :)

Lolek

Który to juz kierownik poleciał? Zostało jeszcze trzech ze starej ekipy. Powodzenia Panowie. Mysle ze elita szybko cos na panów znajdzie

Rocki

Kto to jest ta (usunięte przez administratora) Szlyszałem ze ma bardzo bogatą przeszłosc zawodową. Z kazdej firmy byla wyrzucana na zbity pysk a teraz dopuścili ją do władzy w NDM

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Alpla” Sp. z o. o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Pablo

Czy ktoś wie co sie dzieje z dyrektorem. Podobno zwolnili go i mają swoją wyte na jego miejsce

Zeno
@Pablo

ja słyszałem iż z Ostrowi ma przejść obecna Pani dyrektor operacyjna na jego miejsce jak podszkoli nowego dyrektora operacyjnego

@Zeno

Szkoda. Był spoko

James
@Pablo

Chyba chory

@James

Taki chory ze po miesie lata

On

Firma robi cięcia jak by stała u schyłku bankructwa, całą praca z sobót została przerzucona na pracę w tygodniu bez żadnej pieniężnej rekompensaty. Od nowego roku ma działać nowy system premiowania, mianowicie odpowiedzialności zbiorowa. Tzn nawet sprzątaczka która myje kible będzie miała zabraną premię jak będzie za duży np odpod materiału. To jakaś paranoja, każdy niech odpowiada za swój ,, tyłek,, w tej firmie nie dzieje się dobrze, to się robią drugie patyczki w których nie szanują człowieka a mają go za śmiecia.

ALPLA OSTRÓW
@On

unas ma być to samo a najlepsze jest z tego ze zwolnił się 1 biurowy a w jego miejsce przyszło 3 jakaś paranoja jest

Ktoś
@ALPLA OSTRÓW

W ndm jest to samo, najlepsze jest to, że każdy z nich dostaję samochód służbowy, a niby firma nie ma pieniędzy na podwyżki...

@Ktoś

Rozumiem, że pracownicy Alpla podejmowali niedawno z pracodawcą temat podwyżek w firmie. Może potrzeba po prostu trochę czasu, aby coś się zadziało w tej kwestii? Widzę, że pracujesz w Alpla w Nowym Dworze Mazowieckim - jaka atmosfera panuje w tym oddziale?

Ktoś
@Zuzanna

Atmosfera jest tragiczna, cięgle cisną z produkcją i dokładają coraz więcej pracy.

Zeno
@On

cała nadzieja teraz w Żywcu że tamtejsze związki się nie zgodzą na takie zmiany

Zzz
@Zeno

Niestety się zgodzili na premiowanie. Do biur przyjmują asystent, specjalista, menager a na produkcji ludzi brak. Podwyżki max 1zł. Bo koszty.

Zuzanna

@Pelagia, rozumiem, że pracujesz w Alpla. Długo już jesteś związana z tym pracodawcą? Jak go oceniasz? Jesteś zadowolona z warunków, jakie oferuje? Takie informacje pochodzące od pracowników firmy są niezwykle ważne na forum i pomagają innym osobom w podjęciu decyzji o aplikowaniu do pracy w danym miejscu.

@Zuzanna

W tej firmie pracuję od początku

@Pelagia

To nie jest zła firma tylko coś zaczeło się dziać od chwili połączenia z Żywcem najwidoczniej ci na górze nie myślą jednakowo Dyrektor nawet jeśli chce to nie może nic zrobić a jeśli chodzi o te osoby z biur nie wiadomego pochodzenia to fakt czasami się zastanawiam czy to są pracownicy czy ktoś z ulicy

Mario

Witam co sie dzieje teraz w firmie. Chcialbym sie tam zatrudnic

On
@Mario

Uważaj na tą firmę, tutaj już każdy myśli o ucieczce po nowym roku.

@On

Kazdy ucieka. W biurze zatrudniają asystenta asystentów, pracowników fizycznych brak. To ciekawe ze jeszcze niedawno jedna osoba w biurze mogla robic za trzy zatrudnione obecnie. Nowa pani hr manager chyba nie do konca zna temat zarzadzania i organizacj pracy. Firma schodzi na psy.

Pelagia

Prac a nie jest tragiczna kierownik trochę popędzony ale ostatnie numery z bhp przeszły każdego co za przygłup to podpisał ostatnie szkolenie zdejmować krzyże obrączki to nawet za komuny nie pozwalali sobie na takie numery a tatuaże symbolizujące satanizm są ok tylko kretyn godzi się na coś takiego

Eduardo
@Pelagia

To wytatuuj sobie krzyż na skórze. Na pewno nie każą Ci go zdjąć. Kto jakie ma wyznanie to jego sprawa, byle sięz tym nie obnosił. Taka polityka firmy nie dziwi. Kierownik jest normalny. Takie ma wytyczne.

@Eduardo

Po pierwsze wyznanie to prywatna sprawa pracownika więc wytłumacz dlaczego nie dotyczy to satanistów bo ich widok myślę że nie jedno osobę przyprawił o zawrót głowy wytatuowane mordy szczególnie w lato straszą na hali i on się nie obnoszą ze swoim wyznaniem? taka jest polityka firmy ? A jeśli chodzi o wytyczne to pomyśl o czym piszesz b nie wszystko można wrzucić do jednego worka

Zuzanna

@Mirek, co masz dokładnie na myśli? Rozumiem, że chodzi Ci o jakieś zmiany obecnie zachodzące w firmie. Może inne osoby odbierają je w inny sposób? Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Alpla w Nowym Dworze Mazowieckim, tak? Czy ktoś z Was ma inne zdanie niż @MIrek? Dlaczego?

Trodyl
@Zuzanna

@Zuzanna co to za wywiady. Wystarczy zwrócić uwage na obserwowane posty. Firma idzie na dno. Wiecej tam kierowniczkow bez szkoly niz fachowców. Zaczynają uciekac naprawde wartosciowi ludzie ktorych firma zatepuje burakami z okolicznych wiosek.

Mirek

Co tam sie zaczyna dziać istny debilozm. Brawo zarząd dzialajcie tak dalej a przyszłości lepszej nie widzę

Zuzanna

@Melon, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Alpla. Czemu tak uważasz? Może firma ma tylko jakieś przejściowe kłopoty? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Alpla? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Melon

A moim zdaniem firma zaczyna isc na dno. Odchodza najlepsi nawet z biura...przykro patrzec

Zuzanna

@Wiktor, a czy Ty piszesz z perspektywy pracownika Alpla? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej. Chętnie dowiem się, jak oceniasz tego pracodawcę oraz jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Alpla w Nowym Dworze Mazowieckim? Jak wygląda kwestia rozwoju w tej firmie?

Wiktor

Tylko narzekać niektórzy potrafią? Może trzeba docenić, że firma jest dobra i wymagają dobrej pracy!!

Nazi gvarmiani

Hello I am from Georgia. I was your company employee for five months. I want to say that you have a very friendly atmosphere and I have never felt uncomfortable to you. I would like to thank everybody, the staff, the director, the manager for warm welcome. Love you all from georgia

Zuzanna

@Ala, wspomniałaś o dobrych warunkach pracy zapewnianych przez Alpla”. Co w Twojej ocenie sprawia, że są korzystne? Czy mogłabyś krótko je opisać? Inni użytkownicy nie zgadzają się z tą opinią. Dlaczego opinie o firmie są podzielone? Z takimi informacjami chętnie zapoznają się osoby planujące aplikowanie do tego pracodawcy w przyszłości.

Zuzanna

Do oddziału Alpla” Sp. z o. o. w Nowym Dworze Mazowieckim otwarte są trzy rekrutacje, na stanowiska: kierownik techniczny, operator maszyn i elektryk/elektronik. Wszystkie w pełnym wymiarze godzin. Pod wstawionym linkiem możecie zapoznać się z ich szczegółami: https://career.alpla.com/pl/kariera/oferty-pracy/?filter=26,47,location_234 Co sądzicie o tych ofertach? Ktoś z Was planuje złożyć na nie swoje CV?

2metry+
@Zuzanna

Najlepszy chyba operator. Za pieniądze oferowane na elektryka to na pół etatu chyba, że jakiś niepełnosprawny umysłowo się zgłosi. Na kierownika trzeba być ze stali, żeby wytrzymać z "kolegami" z pokoju. Operator w miarę kasa, tylko na zmiany i ogólnie praca lekka nie jest. Świątek, piątek i niedziela. Generalnie najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tutaj. Od grudnia około 20 doświadczonych osób się zwolniło, w zamian gruzini, z indi parę osób. Firma ratuje się jak może, ale bez radykalnych zmian w wynagrodzeniach i szacunku do pracownika niższego szczebla sukcesów nie życzę w jej dalszym funkcjonowaniu. Daję 2 lata na rynku i zawinie się z tobołkami. Nauczcie się szanować ludzi, Ci najlepsi szybko odchodzą, trochę mniej sprytni zostają (jeszcze), a z nimi z premią na koniec roku dla zarządu może być krucho.

tany
@2metry+

kumpel tam robi i mówił ze się postawili i dostali troche więcej kasy. ale musieli się postawić. podobno maszyny wylaczali bo nie miał kto robic. a teraz 2 podwyzka w tym roku

Jagoda

Byłam, pracowałam. Nie polecam. Ci przetrwają co palec w tyłku prezesów trzymają. Normalni ludzie albo odchodzą albo sa zwalniani

Ala
@Jagoda

Odchodzą do lepiej płatnych firm (czyli kasa) a gdyby Alpla płaciła tak jak na początku to nie musiała by przyjmować kogo popadnie. o wszystkim decyduje kasa i raz jeszcze kasa. bo warunki pracy są naprawdę dobre.

Zuzanna

@2metry+, czy pracujesz lub pracowałeś w Alpla” Sp. z o. o. na stanowisku operatora? Jeżeli tak, to w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Wspominasz w swoim wpisie również o sytuacji występującej aktualnie w tym miejscu pracy. Możesz dokładnie opisać co w tym momencie dzieje się w Alpla” Sp. z o. o.? Informacje, które zdecydujesz się tutaj pozostawić będą ważne dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Alpla” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpla” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpla” Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alpla” Sp. z o. o.