ALPLA Radomsko

Radomsko

Opinie o ALPLA Radomsko

robi

@OperatorWozkowWidlowych z tego, co wiem - to tak, jak wszędzie :) Nie ma tu nic, co mogłoby Cię zaskoczyć. Ale oczywiście na pewno trzeba mieć ważne uprawnienia.

OperatorWozkowWidlowych

Witam a jak tam wygląda praca jako operator wozkow widlowych bo Zamierzam tam aplikowac :)

kumpel

Kamery zaglądają nawet do kanapek.

kumpel

ALPLA to (usunięte przez administratora)! Za marną kasę zapierniczasz jak samochodzik.

Kierowca Tira

Jula alpla robi prefabrykaty do opakowań a nie opakowania.

jula

Powiedzcie mi proszę, jeśli tylko wiedzie, bo skoro Alpla w Radomsku zajmuje się produkcją opakowań i etykiet to czy na przykład podejmą się wykonania opakowania wg własnego pomyslu? szukam obecnie opakowań na kremy domowej produkcji i zamówienie pewnie byłoby około 500 sztuk, wiecie może czy podejmują się takiego zlecenia?

maciek

tak, to prawda, całkiem ładnie wyglądają i ich ogłoszenia i sama strona internetowa, ja mam nadzieje, że to nie jest tylko tak na pokaz, że za tym kryje się coś więcrj, ale wiadomo jak to jest, jak się nie przyjdzie to się nie będzie widziało tak naprawdę, więc widzicie jak jest. jak ktoś będzie na rozmowie u nich to nich da znać.

kleoś

szukałem ostatnio pracy na ich stronie internetowej i muszę przyznać , że to co o sobie piszą, o ich podejściu do pracowników wzbudza dużą sympatię. Jeśli rzeczywiście alpla potrafi dotrzymać tego co oferuje to może to być solidny pracodawca. Czy ktoś może potwierdzić te ich dobre chęci związane chociażby z tym , aby wspierać rodziny pracowników?

guziec

Jakis czas sie tam pracowalo... szkoda zdrowia na taka robote za smieszne pieniadze. Pakowacz w tej firmie to [usunięte przez moderatora] ktory najlepiej zeby robil wszystko na raz. Dyrektor zakladu to gosc ktory zjawia sie nawet w nocy, nie ma nic do gadania a wszystkim rzadzi kierownik. Trafisz na zmiane w ktorej brygadzista ma uklady z kierownikiem to jeszcze nie masz najgorzej ale wyladujesz na innej to jestes [usunięte przez moderatora]. Niech zmienia podejscie do pracownikow i dadza troche lepsza pensje to moze i bylo by warto tam pracowac. W kazdym razie nie polecam tej firmy nikomu!!!

firma alpla to najgorsza firma w radomsku

Ktos

e tammm nie jest tak żle ...ale tak to jest jak sie robić nie chce....to sie narzeka..

zosia

a ile sie tam zarabia na reke

zosia

a ile sie tam zarabia na reke

myśl

W wiezieniu - spędzasz większość czasu w celi 3 na 4 metry. W pracy - spędzasz większość czasu w boksie 2 na 2 metry. W wiezieniu - dostajesz trzy posiłki dziennie. W pracy - masz przerwie tylko na jeden i w dodatku musisz za niego zapłacić. W wiezieniu - w zamian za dobre zachowanie masz dodatkowy czas wolny. W pracy - za dobre zachowanie dostajesz dodatkowa robotę. W wiezieniu - strażnik otwiera i zamyka ci drzwi. W pracy - sam sobie zamykasz i otwierasz drzwi. W wiezieniu - możesz oglądać telewizję i grać w gry video. W pracy - za oglądanie telewizji i za gry możesz wylecieć. W wiezieniu - masz własną ubikację. W pracy - musisz korzystać z jednej z innymi. W wiezieniu - może Cię odwiedzać rodzina i przyjaciele. W pracy - nie wolno Ci z nimi rozmawiać. W wiezieniu - wszystkie twoje potrzeby są opłacane przez podatników. W pracy - musisz opłacać wszystkie koszty związane z twoja pracą, a w dodatku z twoich podatków utrzymuje się więźniów. W wiezieniu - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stąd wydostać. W pracy - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stad wydostać. W wiezieniu - możesz do woli czytać zabawne e-maile. W pracy - jak Cię na tym złapią, możesz pożałować. W wiezieniu - strażnicy są często sadystami. W pracy - mówi się na nich: kierownicy.

tomek

Problem jest z ciuchami roboczymi bo jak się idzie do niego po nie to on już jest [usunięte przez moderatora] ze ci cześć musi powiedzieć.Następny etap to 6 razy nie ma, bo jak by od razu były to by ci się [usunięte przez moderatora] w głowie.Po trzech wizytach masz prawie wszystko i dosyć tej twarzy na rok. Dobre jest to że mamy proszki co 3 miesiące nieraz pisze płyn gratis ale jakoś go nie widać pewnie jest wlany do proszku.

ndm

Widze ze to samo dzieje sie wszedzie nie tylko u nas w alpli ndm. Nie polecam nikomu tej firmy.

skara

a kasa jak 5 lat temu. mysla ze taką kase bedzie ktos uczciwie pracowal.

o

to jak zostać brygadzistą w alpli ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

anonim - 2009-05-28 00:55:27 Jak koś się wybiera do pracy w Alpli w Radomsku to bardzo odradzam. Pracowałem tam jakiś czas. Jak ktoś ma motorek w(usunięte przez moderatora) .ie to sie sprawdzi. ale jak nie to szkoda zdrowia. Praca w systemie 4 zmianowym. Swiata niedziele itd. brygadzista to tam są goście. Nic nie robią a kasę maja bardzo dobrą. operatorzy tak samo. Nic nie robią a kasa leci sama. tylko pakowacze i wózkowi (usunięte przez moderatora) na cały ten zakład, a i ci z jakości coś tam jeszcze robią. Jak tam robić to tylko za brygadzistę, lub operatora. A zapomniał pan dodać że jest jeszcze hałas ponad 90 decybeli duszno i smród żywicy.

anonim - 2009-05-28 00:55:27 Jak koś się wybiera do pracy w Alpli w Radomsku to bardzo odradzam. Pracowałem tam jakiś czas. Jak ktoś ma motorek w (usunięte przez moderatora) to sie sprawdzi. ale jak nie to szkoda zdrowia. Praca w systemie 4 zmianowym. Swiata niedziele itd. brygadzista to tam są goście. Nic nie robią a kasę maja bardzo dobrą. operatorzy tak samo. Nic nie robią a kasa leci sama. tylko pakowacze i wózkowi (usunięte przez moderatora) . na cały ten zakład, a i ci z jakości coś tam jeszcze robią. Jak tam robić to tylko za brygadzistę, lub operatora. Masz racje

sknery

dokladnie tak. jak nie masz pleców, to sie nie wypniesz. W sezonie dostaniesz połowe premii i bądz szczęśliwy, bo masz prace.

potwierdzam. Nic dodac wszystko opisane

Zostaw opinię o ALPLA Radomsko - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPLA Radomsko