Opinie o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alpla” Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpla” Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpla” Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Obecnie firma Alpla” Sp. z o. o. poszukuje na stanowiska Pakowacz. Czy ktoś składa CV?

Jola

Ja składałam.

Paula

Z tego co widze to głównie są przykre komentarze, ale dołącze się. Mileło pół roku, nie mam jak się skontakrować telefonicznie z kadrami i nikim innym, a potrzebuje świadectwa którego nadal nie dostałam. Przykre to że tak duża firma i ma gdzieś swoich i byłych i teraźniejszych pracowników

@Paula

Na to jest paragraf. Można podać do sądu firmę za niedotrzymanie terminu. Niedopełnienie obowiązku wydania lub wydanie, z niezachowaniem ustawowych terminów, świadectwa pracy pracownikowi zagrożone jest sankcją z art. 282 § 1 Kodeksu Pracy nałożenia na pracodawcę kary grzywny w wysokości od 1000 zł do 30 000 zł.

Zawiedziony
@Paula

Jest coraz lepiej. Sztywne panie z hr zrobiły imprezy. Jak zwykle wyszło zabawnie, impreza od 15 do 21 a na 22 mam iść do pracy na noc. Więc raczej podzienkuje. Ale powinny wiedziec że nie one utrzymuja ta firmę tylko my produkcja i należy nam się szacunek. Bo bez naszej pracy nikt by nie płacił za ich nieudolne działania. Czas szukać czegoś nowego, gdzie szanują swoich prcowników.

Nnn
@Zawiedziony

W czym problem było isc ? Firma dala ci możliwość, nie chciales skorzystać to nie skorzystałeś tyle w tym temacie, jeśli z takiego powodu się zwalniasz szukasz czegoś nowego to powodzenia. Oby jak najszybciej.

Robi

Witam odradzam wszystkim tym którym zależy na pracy i dobrej płacy.Jesli lubisz jarać szlugi i wychodzić na dymka co 30min to praca dla ciebie oczywiście płacą adekwatna do wypalania ramki w pracy.

Ktos
@Robi

A kto wychodzi co 30 minut na papierosa ? Chyba ty

Globo

Były podwyżki w NM i OST w tym roku?

zeno
@Globo

tak ale tylko tym co nie wyszła najniższa krajowa reszta mogła tylko pomarzyć dodatkowo w Ostrowi nie przedłużano umów o racę i poleciało kilkanaście osób.

Arek
@Globo

Witam, czy warto starać się o prace w tej firmie? Strona firmy robi wrażenie … ale to czego dowiedziałem się tutaj to już nie wyglada tak wesoło. Proszę o szczere opinie zależy mi na stabilnej i dobrej pracy. SIeki i pozdrawiam

@Globo

W Ostrowi od 2015 nie dostałem podwyżki ????w tym roku też tak będzie znając firmę

Robert

Pewnie robić Ci się nie chce bo wszyscy w przeciągu tych lat dostali podwyżkę a nawet kilka

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Alpla” Sp. z o. o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Akcja

Wzywamy do ogólnopolskiego strajku ostrzegawczego, z pominięciem ZZ , które nie robią nic w naszej obronie. Czwartek 12 sierpnia, godz. 12:00 - odchodzimy od maszyn na 2 godziny. Ludzie, nie mamy nic do stracenia, to dzięki nam Alpla istnieje.

MI

No i dyrektor E.B pożarła swojego wybrańca. Był dyrektor w NDM - S.J i nie ma. Nikt wazeliniarza nie żałuje. Swoją drogą krętactwa i manipulacje to znak rozpoznawczy dyrektor E, B. Kobieta nic nie osiągnęła a jest na stołku (co Prawda dzięki szwagrowi) ale jest.

Na jakie benefity można liczyć w Alpla” Sp. z o. o.?

Leo

Dla wybranych oferowane są spacery do bramy w asyście przełożonego.

Incognito
@Leo

Potwierdzam, miałem okazję doświadczyć :)

Arek

Witam, jestem zainteresowana złożeniem cv do tej firmy, na stronie internetowej wyglada zachęcająco, ale … po zapoznaniu się z opiniami mam bardzo mieszane uczucia. Jestem osoba której zależy na stabilnej i dobrej pracy. Proszę o szczere opinie czy jest sens wchodzić we współpracę z ta firma? Dzięki za odpowiedzi

@Arek

Dokładnie jak pisał Radca Radca 09.10.2020 17:26 Pracownik Drogi potencjalny pracowniku. Nie wierz, że tu masz jakies perspektywy rozwoju i miłą atmosferę. Będziesz non stop na granicy mobbingu, uwazany za złodzieja. Jesli nie jesteś kapusiem i wazeliniarzem idź do innej pracy.

Janek
@Ala

Kiedyś tak nie było, było normalnie.

Damian

Beznadziejna praca i płacą chcą byś za najniższą krajową pracował na noce (usunięte przez administratora)

BHP

Co się dzieje w dziale BHP, cały czas szukają pracowników. Warto aplikować?

Zofia

Jakich aktualnie można się spodziewać warunków zatrudnienia w Alpla? Czy zmieniają się one jakoś wraz z wydłużaniem się stażu pracy w firmie? Dajcie znać jak wyglądają początki w pracy w tym miejscu a na co można liczyć np. już po roku pracy.

Były

Obecnie firma dąży do eliminacji Polskich pracowników produkcji. W tej chwili połowę personelu pakującego stanowi tania siła roboczą ze wschodu. Dodatkową formą zniechęcenia Polaków do pracy są represje za byle przewinienia w postaci nagan i potrącenia premii. Obcokrajowcy są lepiej traktowani niż Polacy, więc jeśli jesteś Filipińczykiem lub Ukraińcem, polecam Ci pracę w tej antypolskiej firmie.

@Były

Taki wpis jest na jednym z Portali społecznościowych: 15 sierpnia Alpla India obchodziła 74. Dzień Niepodległości Indii, organizując muzyczną ekstrawagancję dla wszystkich pracowników Alpla i ich rodzin w Indiach cyfrowo. Nasz Globalny Prezes & CEO Pan G L (usunięte przez administratora) był głównym gościem i przekazał swoje pozdrowienia dla jednego i wszystkich. Powtórzył naszą 3-punktową strategię na rzecz sukcesu, a mianowicie Ludzie, Ludzie i Ludzie! Czy to nie hipokryzja ? Nasza Pani dyrektor zaczęła swoje rządy od zwolnienia najbardziej doświadczonych ludzi.

@Ala

Widać wieści z ALPLA NDM nie trafiły jeszcze nigdzie do Centrali i do CEO GL :-(

Lolek
@Ala

Bo jak ktoś ma doświadczenie to staje się zagrożeniem w pewnym sensie.

Yey
@Były

Wiesz czemu obcokrajowcy np filipinczycy maja lepiej od Polakow? Bo ich bezpośredni przełożeni czyli brygadzistki i majstrowie angielskiego nie znaja, nie chca sie ośmieszać machajac rekami i dukajac poszczegolne słowa zlecajac jakas robote czy próbować za cos (usunięte przez administratora) i dlatego ida do Polakow... :)

ojj

@Worker czyli bez konkretnego powodu rozwiązują tu umowę?

Worker

(usunięte przez administratora) Zwolnili technika od infrastruktury, bo....sami nie wiedzą czemu. Pewnie dlatego, że umowa mu się kończyła. Przyjmą zaraz następnego frajera, na rok i znów wywalą. Taka jest polityka tej firmy. Choć zaraz poleci kierownik, dyrektor i kierowca, może nowa kadra kierownicza zacznie doceniać pracownika i traktować jak człowieka a nie jak odpad z linii produkcyjnej... Choć nie odpady są w tej firmie lepiej traktowane, mają druga szanse. Z 5S poleciała kobitka, bo ... też sami nie wiedzą pewnie czemu. Jedynie dyrektor będzie wiadomo za co poleci, a to już każdy pracownik wie. Miłej pracy i owocnych poszukiwań nowej.

@Worker

ostatni wpis na temat dyrektora został usunięty ciekawe jak długo ten zostanie wpis.

Bolo
@Worker

Co chcecie od naszego Dyrektora? Skoro dostał taką funkcję to lata i stara się, ale nic mu nie wychodzi i nie wyjdzie, bo się na tym nie zna. Porażka.

Jaruś

A jak to jest że na magazynie zastępca kierownika ma koronawirusa i firma nic totalnie z tym nie robi

Kobra
@Jaruś

Bo by musieli firmę zamknac i wszystich na kwarantanne wyslac .szkoda jednej maszyny wyłączyć a co dopiero 14 dni przestoju. (usunięte przez administratora)

@Jaruś

To może jakis uprzejmy donos do Sanepidu ????

Binladen

Czy ktoś ma już objawy choroby płuc? Takie zapylenie to tragedia. Co na to inspekcja pracy? Zwalą na wirusa.

Ktoś
@Binladen

Zgłoś do PIP a nie tu piszesz i tyle. Proste.

Ala

Niestety jeżeli to się tylko potrafi. wymieniony doświadczony pracownik na człowieka bez żadnej wiedzy i doświadczenia na zajmowanym stanowisku. Taka polityka firmy a skutki ponoszą pracownicy niższego szczebla.

Radca

Znów zwolnienia

Kolesia od części zamiennych kazali odprowadzić pod bramę zakładu - tak się z nim pożegnali. To co się dzieje to katastrofa. Ja sam chyba zacznę szukać innej pracy bo widać z dnia na dzień jesteś na wylocie, mimo że robisz swoją pracę jak trzeba.

Obecny pracownik

I wyleciał techniczny od części zamiennych. Szkoda bo ogarnięty chłop był. Widocznie nie właził aż tak ostro w (usunięte przez administratora)

Alla

Jak dotej pory pracuje to niestety ale firma schodzi na psy. Tylko pakowaczki pracuja nad produktem. Operatorzy maja jednym slowem "wywalone" co do jakosci butelki. Robia to co musza i nic wiecwj. Tylko zanim ich sie znajdzie to troche potrwa bo nigdy nie mozna ich znalesc przy maszynie. A my jako pakowaczki niedosc ze sprawdzamy jakosc butelek to jeszcze pracujemy za paletowych ktorych u nas zawsze brakuje. To jest za ciezka praca dla kobiet. Czy dyrekcja ma zamiar cos z tym zrobic wkoncu???

Belli
@Alla

No przeciez robi. Zaraz na twoje mniejsce przyjdzie już nie taka tania sila robocza z Filipin lib Ukrainy. Oni nie będą marudzić tak jak ty. A to że im nie zalezy na niczym to juz inna sprawa.

Drek
@Alla

W Żywcu to operatorzy robią na pakowaczkach bo nie ma komu, nawet Brygadzista też pomaga jak trzeba. A paletowych wigule nie ma trzeba samemu odwozić.

KOT
@Alla

Jaki kierownik taka produkcja. Kierownik nie ma pojęcia o tym co produkuje jak 50% operatorów a drugie 50% robi minimum .Mieli Fachowca z najwyższej możliwej pułki to go zwolnili a(Ogórek jest tłem dla niego) i nie daje rady bo nie ma co liczyć na pomoc Kierownika produkcji . Każdy z nas potrzebuje pracy więc dalej będziemy pracować ale jak widać każdy na minimum i dalej narzekać bo takiego bajzlu nigdy nie było w tej firmie.

Jaro
@Drek

tylko kolego jaką tam macie produkcję butelek kilka dmucharek każdy operator ma swoją maszynę u nas w NDM czy Ostrowi to jest podstawowa produkcja a brak miejsca to już norma i każdy musi pracować z operatorów na kilku maszynach

Drek
@Jaro

Jak policzysz tych z Ukrainy to każdy ma swoją.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpla” Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Alpla” Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpla” Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpla” Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alpla” Sp. z o. o.