Opinie o Stralfors w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stralfors. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stralfors o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stralfors w Toruń

brodziaty

u nas w żarnikach ciągle koś się kręci , ale jakoś mało tu konkretów my udajemy ze pracujemy oni ze nam płacą. Cóz nie ma kto tu pracować skoro podsyłają mam ludzi Laskowinic, swoją drogą nie mają oni pojęcia o specyfice pracy na magazynie. Mieliśmy kierownika który coś kumał a obecnie tylko myśli się o wymianie ludzi takie mamy wrazenie. Współczuje moim kumplom w laskowicach bo pracują na wyeksploatowanym sprzęcie którym nikt nie jest się wstanie konkretnie zająć, niby jest jakiś paź od spraw technicznych ale mówią ze to tylko jakiś znajomek -figura. Bez odbioru

wawa
@brodziaty

o kim mowa można rozwinąć wątek bo skoro tak się dzieje to trzeba interweniować do centrali, a nie biadolić znacie przecież adres mail.

w DL
@wawa

no kobitki czas chyba działać i wymienić tego lalusia brygadzistę bo poza tym ze jest kumplem to nic tak naprawdę nie usprawnia, więcej zamętu sieje i nie ma pojęcia o produkcji. Lukasz by się w tym z pewnością odnalazł ale cóz na układy nie ma rady....

załoga

No pięknie panowie, teraz wszystko jasne , a ja cały czas myślałem ze jest sprawiedliwość i na maszynach nie ma takich dysproporcji, myślę ze część osób po przeczytaniu tych news straciła lub straci zapał do pracy,, nie wspomnę o całym przetwórstwie które jest na końcu stawki a obecnie realizuje największy udział w planie produkcji, ludzie umieją liczyć i ktoś tu jest stale oszukiwany. Bądź co bądź będzie to miało odzwieciedlenie w parametrach produkcyjnych - wydajności:)...

tak gadają

firma... często przestarzały sprzęt bez serwisu... kierownicy/dyrektorzy zmieniają się częściej, niż kobiety rękawiczki... podwyżki pewne jak wygrana w totka... raporty są najważniejsze dla co niektórych a one przecież nie zarabiają kasy... pracownika szanują jak ma coś dla nić zrobić, a tak to najczęściej zapomina się o nim... ja przynajmniej mam takie odczucia co do tej firmy, chociaż zdarzają się też jakieś pozytywy... tak czy siak firma potrzebuje sporo jeszcze zmian - oby na plus. a osoby które potrafią ciągle narzekać to niech się po prostu zwolnią jak im jest tak źle!!

new operator
@tak gadają

Właśnie to robimy szanowne kierownictwo, i zobaczycie jak za chwile nie będzie maiła kto tu pracować, nawet Świder nieoficjalnie jedzie i opowiada jak Cosik lub jak kto woli panicz się trzęsie. Trochę to źałosne a nam pozostało zapierd..... na (usunięte przez administratora) drukarniach

larwa

bardzo dobrze ze ją wyautowali bo siała ploty, była informatorem starej nomenklatury, są tu jeszcze osobniki które sieją zamęt czyli kuzyn, sąsiad itp. z produkcji którzy biorą duzą kasę i nic nie robią a z rynku z powodzeniem mozna pozyskać pracowników o wiele taniej wiec tą grudkową familiadę czas ugryść

wolna
@larwa

Mam pytanie czy to pani z kj-tu? , tak bardzo wam przeszkadzałam wiem z pewnych źródeł ze to wy donosicie w tj firmie na kazdego i na mnie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stralfors? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
brama

co tam HR, to pewnie nie koniec porządków tak się odpłacacie za cięzką prace człowiekowi który brał prace do domu, wstyd Monia,,,,,,,,,,,,,,

WDM

I wzajemnie najpierw pokora i szacunek do pracy a nie odwrotnie bo jak panicza 5min minie to Twoja równie wysoka pensyjka może się szybko zmienić

cmyk
@WDM

Jak tu mieć szacunek skoro brak jest dyscypliny operatorzy przyłazą napruci i kombinują, dobrze wiecie kto, na magazynach ściemia kto moze, a kj zajmuje się politykowaniem i plotkami smutne to wszystko, w durze tez nie lepiej...... więc prawda jest taka ze te nadgodziny są w większości naciągane...

premia

T o są kpiny i brak poszanowania dla pracownika 120 zł na święta to chyba na waciki albo papier toaletowy

świecie
@premia

Tak kpina tym bardziej ze shrek i jego świta dostała na święta eksta paczusie i premie i to z waszego socjalu g.. zostało . A ten panicz co myśli ze my kobitki będziemy wypruwać sobie b... i rypać soboty i nadgodziny bo jest słaba wydajność bo statystyki cienki, bachcha róbmy tak jak nasza góra.... i KJ -ki.

Zenon
@premia

Na ryby Ci starczy a jak gustujesz w krewetkach czy ośmiorniczkach to zatrudnij się u sąsiada tam więcej dostają.

LenieRulez
@świecie

akurat Ty ani nikt z Twojego otoczenia jeszcze nigdy w tej firmie sobie rękawów nie wyrywał tylko wymyślacie jak tu ściemnić że maszyna nie działa albo mln innych powodów i właśnie dlatego my wszyscy cierpimy bo przez takich jak ty to i tak się dziwie że dostaliśmy na "papier toaletowy", ale nic widzę że się za Was panicz jak go nazwałaś wziął i mam nadzieje że wymieni wszystkich "zadowolonych" a Wy pójdziecie żreć te krewetki do sąsiadów albo mięso wykrajać w Pólkach w końcu będziecie zadowolone.

W DL
@LenieRulez

Odnośnie panicza to mozę masz swoje pięć minut tylko pamiętaj o szacunku dla ludzi którzy pracują na dole na wasze duze pensje, bo mozna się szybko zmienić.

tsunami

No i masz Shrek szczury uciekają .....w poznańskiem huczy od plotek, tu tez pójdzie gładko... z menagier

abc
@tsunami

Micho ponoć face out.....

przeciętny
@abc

co wydaje się ze wymiana osób na stanowiskach rozwiaze problemy, sadzimy ze chodzi o pokazanie kto tu rządzi i tyle

offset

Trzeba będzie się przenieść z mag bo atmosfera robi się nieznośna przykra sprawa kiedyś było lepiej..., teraz to istne piekło, sami donosiciele.

poza
@offset

Donosiciele to specjalność tej firmy.

rampa
@poza

Kto na 1 miejscu? siwek , a moze Justina?, chyba zauwazyliście ze specjalnie zagadują i jadą na swoich kierowników później lecą donosić wstyd unikajcie takich ludzi..

Mateus

Czy prawdą jest ze laskowickie pierdzisto..... z działu zakupów są na finiszu.

Wawa
@Mateus

Tez mi nowość trwa reorganizacja więc ameryki to nie odkryłaś

morwa

Ale jaja. znowu ktoś z z opiekunów ponownie dla gawiedzi gniecie wpis i odwala fuszerkę na potrzeby chwili wiec może i my pójdźmy tym śladem...?. Można to skomentować tak ot taka interesująca historyja: Pani Gosia , Magda, Anka poszła na stołówkę zrobić sobie kawkę jak zawsze to element codziennej celebracji itp. a po drodze widziały ją jej sąsiadki ze skaningu Kiedy wracała także te trzy przyjaciółki widziały jak takim samym krokiem podążała w drodze powrotnej z kubkiem czubatym kawy co róż ktróraś zwiewnym krokiem i wdziękiem- prawie rytuał niechcący wylała zabrudziły podłogę cóż panie ..... nie ładnie tak sie obijać .... Nie mogły jej nic powiedzieć ponieważ szły w zwartym szyku jak zawsze głownym traktem do biura które jest przeznaczony dla wszystkich ot czasu do czasu słychać kozła i rozbawione towarzystwo scena jak z wybiegu dla fok. Ot co a tu ponoć sztynio wszystko ma na bieżąco i sieje postrach....

forecast

Gdzie są ludzie i co się stało ze słynnymi projektami którymi się tak bardzo podniecaliśmy nie będę przytaczał ich nazwy, choć może będzie jeszcze do tego sposobność żałosne, że tak to się potoczyło. Wg nas od tego się wszystko zaczęło i tu należy upatrywać przyczyn. Od samego początku oszukiwaliście nas pracowników, liczyliście na to że wiele spraw przyschnie i jakoś to będzie tylko w biznesie liczą się wyniki... nikt nie miał odwagi powiedzieć co tak naprawdę się stało i kto nawalił a teraz ludzie niepotrzebnie snują domysł... a to pamiętne spotkanie z pracownikami to była jakaś farsa choć niektórzy wiedzieli co się świeci znacznie wcześniej i co będzie za chwile...

forecast

koordynatorka

podaj maila to podam wszystkie powiązania i koligacje rodzinne jakie tu muszę znosić, od kuzynostwa po sąsiadów itp. :) tak nie można prowadzić firmy - fakt do tego stanu doprowadziła pani HR której podziękowano . Nikt nikogo nie rozlicza i nie kontroluje od co można zrobić chyba nic tylko czekać na nowego właściciela i informować.... odpowiednie osoby

Tsunami

Oj widać gołym okiem że przydzielono nam drodzy czytelnicy opiekuna który podpina się pod wątek ale coś gniecie i odwala fuszerkę ..... pozdrowienia dla ekipy

owca

Proszę o zrobienie najpierw porządku z Panem starszym z magazynu sur . Zabierzcie mu czajnik i kawę to wezmie sie za robotę plus z powrotem do szkoly na lekcję dobrego wychowania !

kuzyn
@owca

ah brak całkowity kultury i zostawia syf w biurze, nie wiemy po co jest szatnia? skoro każdy wie że siwek przebiera się na magazynie. Coś z tym trzeba zrobić chłopaki..... niby jedzie na Jacha a ma plecy skora się nie biorą za porządki?

nick
@kuzyn

Tak jasne pan kolega zapomniał jak się tu znalazł po znajomości i na ciekawych wa runkach co tam nie każdy dostaje dodatek do paliwa 400 zł tylko zapomniałeś o tym że Janeczki już nie ma a my obserwujemy twoje wycieczki do Dur-u jak do hurtowni bez dna:) więc może bez takich co?

rampa
@kuzyn

Trolom i pierdzielom wstęp wzbroniony do biura. Człowieku zresz jak prosion jednocześnie wnioskuję o dodatek za prace w uciążliwych warunkach.

Sztynio

Taka sytuacja pewna gruba ryba z wawy dosłownie i w przenośni wykorzystując swe znajomości naciska na pracowników firmy x aby ci za kasę cenzurowali forum i wycinali ciekawe kawałki które w obliczu przejęcia nowego właściciela mogą wpłynąć na jego decyzje. Cóz począć trzeba się przenieść na inne fora bo tu daleko jest od wolności, ale widać ma to jakiś skutek:) Pozdrawiam

hr

kto następny, a moze z magazynu ? eh co tu się .....

cv
@hr

łapy od magazynu shrek....

osp
@cv

Lepiej za DUR się weź

Belownica

Co jutro przyniesie ?

biurowy

czy coś wiadomo co będzie z częścią graficzną, bardzo nas to interesuje nie ukrywamy, bo są jakieś ustalenia a tu informacji brakuje, in france know???so wat's go in on

Zostaw merytoryczną opinię o Stralfors - Toruń

Stralfors
3.2/5 Na podstawie 205 ocen.
  • Parkowa 56
    86-130 Toruń