Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

KGHM Zanam

Barbórka 2 grudnia, karpiowe 1400 brutto. Ci co marudzą zawsze możecie zmienić pracę nikt was na siłę nie trzyma. Masakra jak co roku to samo bo mało i mało ile byście nie dostali to ciągle mało.

Mało
@KGHM Zanam

Zauważyłeś jaką mamy inflację? Zarabiamy, po podwyżkach na 2022, relatywnie mniej niż rok temu! Jeżeli podwyżki na rok 2023 będą na poziomie z zeszłego roku to na pewno będziesz tu sam pracował!!!

KAGHM Zanam
@Mało

To będę pracował, podwyżki są co roku inflacyjne. Zawsze możesz się zwolnić nikt na siłę nikogo nie trzyma. A jak wiesz zawsze jest możliwość napisania podania o podwyżkę tego nikt ci nie zabroni.

Guliwer
@KAGHM Zanam

Nie zabroni tylko kierownik chowa do szuflady aż ledwo się domyka i powie(jak się upomnisz) że limit podwyżek w tym roku został wyczerpany.

Smg
@KAGHM Zanam

Dokładnie, ludzie tylko pomyjami rzucają na firmę, ale nie dostrzegają co się w koło dzieje... Co roku są podwyżki, dodatki, barborka jako 13 pensja, spokojna praca, ale nie wiecznie coś nie tak. Zacznijcie szanować co macie, rynek jest wolny i nikt nikomu nie każe pracować w tej firmie na siłę

Niedowiarek
@KAGHM Zanam

Podanie o podwyżkę, które niesiesz do kierownictwa w celu zatwierdzenia? Śmiechu warte tym bardziej, że jest zawsze 2 podwyżka z przydziału kierownictwa i dostają ją ciągle te same osoby, bo niektorzy idą pytają i słyszą, że jest już rozdysponowane. Więc powodzenia z podaniami o podwyżkę pensji, dodaję się tylko i wyłącznie obowiązków. Pozdrawiam miłego dnia.

Obibok
@Niedowiarek

Dlatego zwolniłem i to sporo tempa. Robię absolutne minimum co do mnie należy. Zero własnej inicjatywy. Z każdą pierdołą dzwonię do kierownika. Nie podejmuje sam żadnej decyzji.

bum
@Smg

Czy naprawdę jedynym wyjściem z tak chorych sytuacji jest stwierdzenie - Idź won do innej firmy, jeśli masz jakieś ,,ale"? To moze wogole proponuję spalić na stosie tych pracowników, ktorzy znaja sie na rachunkowości, czytają FISZKI ze zrozumieniem i widzą jak są ruc@ni co miesiac na wypłącie. To, jak im się oczy mydli obciętymi ,, nagrodami" itp. A winę dodatkowo zrzuca na związki, które i tak muszą WALCZYĆ, oto co wszystkim należy się jak psu kiełbasa. Od pandemii z jednego koszyczka się zabiera i niby daje na drugi, pod pięknymi hasełkami ,, nagrody", a jak się doda 2+2 to jest JEDNO i to samoo. Tylko podatek się zmienia, i przez to niby nikt się nie zorientuje. Nie trzeba być mistrzem ekonomii i doktorem nauk ścisłych, aby porównać co jest zabierane, ile i jaki % i dodać to do siebie na przełomie 12 miesięcy. Nie wiem jakim trzeba być naiwnym, aby sądzić inaczej.

Pełen nadzieji

Kasę płacą, kursy robią... Panowie gdzie wam lepiej będzie!?

Witaj Wędrowcze
@Pełen nadzieji

Skąd przybywasz? Podstawy to dla ciebie luksus, widać ze wschodu...

Tadeusz

Załoga z serwisu P31 pozbyła się nie zbyt lubianego mistrza a teraz jego kolega kierownik pozbywa się załogi!!!

Majk
@Tadeusz

Jestem ciekaw czy działają wspólnie czy to inicjatywa kierownika?

Laska

Czemu sądzicie ze paczek nie będzie? Nikt o tym nie wspominał

Nobas

Jutro są paczki u planistek

@Nobas

Serwis
@Co?

Paczki czy talony?

@Laska

Przecież już od kilku lat nie ma. Są karty przedpłacone.

Yhm

Nic nie ma,ani tego ani tego

KAGHM Zanam
@Laska

Paczki zamieniono na talony, była przecież decyzja pracowników.

@KAGHM Zanam

Wiadomo od jakiego wieku dziecko dostanie ten talon ?

@KAGHM Zanam

I kiedy będą dawc niby ten talon?

Krychu
@1

Znając życie to 7 grudnia

Dagmara
@1

Jutro od 7.00 u swoich planistek można odbierać talon na 200zł dla dziecka do 12r życie i 300zł powyżej info jutro w gablotach będzie wywieszone

CIEKAWSKI
@Dagmara

Dagmara u nas w Głogowie na hucie nikt o tym nic nie mówi. To prawda czy lanie wody??

A (usunięte przez administratora)są rozdawane bo kierownicy się wstydzą za nas !!!

Zenon

Możesz powiedzieć gdzie i jakie są paczki dla dzieci w tym roku. Ja pracuję Zanam Polkowice i do dziś nic nie dostałem

Zirytowany
@Zenon

Karty endered 100zł albo 120zł w zależności od progu. Już dawali

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Nicki

Od którego roku są te talony na dzieci?

Tadeusz

Ooo ładna Barbórka na koncie

John

Każdy dostanie talon na k. U(usunięte przez administratora)r... I balon haha na święta akurat ha

N

Po kolejnym zimnym prysznicu w śmierdzącej szatni w HMG jestem już zaziębiony a wieczorami podchodzi już stan podgorączkowy. Ciekawe czy firma tak samo chętnie oddaje pieniądze za lekarstwa jak rozdaje za absencję... Komu to zgłosić żeby w końcu ktoś się za to wziął?? Nie jestem sam który kąpię się w zimnej wodzie po pracy. Taka firma a ludzi ma w (usunięte przez administratora) Prześlę rachunek za leki do siedziby firmy i zobaczymy. Póki co zarażam, smarkam i kaszlę. Kto nie umarł ten zdrowy. Pozdrawiam.

Zirytowana
@N

Ty masz mieć zapewnioną ciepłą wodę. Jeśli nie ma to PIP i dostają karę.

Sss
@Zirytowana

To idź do pip, może wtedy huta weźmie się do roboty i ogarnie temat.

Ciekawy

Co się znów dzieje na wydziale P31 w HM Głogów?????

H2O

A woda zimna dalej leci w szatni w hmg... Temat rozwojowy stojący w miejscu... Terapia wstrząsowa na fajrant haha

Tak narzekacie na związki,a dzisiaj te złe związki załatwiły wam 1000zł netto na święta,barbórka wiadomo normalnie płacona 2 grudnia,w styczniu dostaniecie stażowe w lutym napewno zostanie wyplacona nagroda.A wiecie ile wasi koledzy w kghm dostaną na święta? 1000zł ale brutto tyle wam powiem.Pozdrawiam wszystkich :-)

Płacom

Skąd wiadomo ? Jest jakiś komunikat ? Bo to takie info trochę niepewne

@Kasia

Zanim napiszesz hymn na cześć związków, napisz ile załatwiły związki w PeBeKa tzw. karpiowego.... 2 200 złotych brutto.

Jakotako

Tak tak płacà, 1400 brutto ale wolnego za 4 nie będzie

Niestety
@Kasia

Zastanawiający jest kierunek migracji pracowników, zawsze do KGHM PM nigdy w drugą stronę. Nie dziwi cię to, że z polskiej miedzi do Zanamu ludzie się nie przenoszą, dlatego, skoro jest tutaj tak dobrze?

Zan
@Kasia

Prędzej wzięli to co dał prezes!!!

Obróbka
@Kasia

Nie dajcie się sprowokować. To gadki podpłacone przez nierząd. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie porównywał zarobków załam do KGHM. Podlicz Kazik pity roczne plus social. Nie karpiowe.

Wiesiek

Dostali 40 procent zaliczki zysków z wypłaty jakieś 3000 netto

Hml

Ale oni dostali 48: zysków w KGHM tego nie napisałaś

@Kasia

Związki są na 5. Tak fałszywych i zakłamanych związków nie ma w żadnej innej firmie. Kłamią mydlą oczy tymi swoimi pisemkami. A ty Kasiu skąd masz takie informacje jestes bardzo dobrze poinformowana. Biurowa maskotka

Lajk

Można zrozumieć wszystko ale brak paczek dla dzieci to żenada... To tylko dzieciaki z każdej paczki jest radocha . A tych czasach pracownicy zanamu szału nie mają mimo szumnych zapowiedzi. Firma 2500 tys. Osób zatrudnia a oszczędza na paczkach .

Pedto yo

Super ten tysiąc się przyda super wiadomość miło dostać coś więcej niż chłopaki z ZG chociaż raz czujemy się wartosciowo

Echo
@Pedto yo

Ty tak czujesz, nie wciągaj w swoją chorobę innych.

Omo

2 grudnia

Nicko

Czemu firma zabrała paczki dzieciom na święta ?

Pewny
@Nicko

Odpowiedź jest prosta. Bo mogła.

Krychu
@Nicko

Nie zabrała tylko nie dała!! A to różnica!!

Nicko

To wiadomo kiedy płacą barborke?

Ja.

Drugiego.

Zajechany pracownik

Witam. Będzie płacone 20 października dostaniemy ochłapy. Jak zawsze panowie z związków zawodowych stanęli na wysokim poziomie. (usunięte przez administratora) za cały rok w pracy bez dnia chorobowego 700 zł brutto wy chyba sobie jaja robicie. Patologiczne związki (usunięte przez administratora) kłamcy nieudacznicy.Dajcie ludzia zarobić załatwcie porządne podwyżki.

Niestety
@Zajechany pracownik

Nie są to duże pieniądze, to prawda, jednak wypłacane za okres od 01.07 do 30.09 , nie rok.

Mario

Co znowu nie pasuje???

@Mario

Tobie wszytko pasuje w pracy. Podoba ci się atmosfera , zarobki i to jak nas robią ze wszystkim w (usunięte przez administratora)

Mario
@Zajechany pracownik

Wynagrodzenie mam dobre atmosfera na mojej brygadzie jest suuuuuuuper co chwilę coś płacą!! Co jeszcze?

@Mario

Pewnie jesteś pieczarką albo pracujesz w biurowcu.

Zdzisław

Na którym oddziale jest tak pięknie i super i jeszcze co chwilę coś płacą że tak chwalisz.

Jack

Brak absencji od 01.07.2022 do 29.09.2022. To także nie cały rok

@Zdzisław

Bankowo Rudna Główna Mario jest chyba spawaczem wazeliniarzem i dlatego napisał że cały czas płacą . I atmosfera jest rodzinna. Oczy by ci wydrapali za parę zł więcej. Płacą ale chłopaką z ZWR. A nie nam my dostajemy ochłapy. Dostanie taki Mario (usunięte przez administratora) 700 zlociszy brutto absencji i zadowolony , Chodzi chwali jaka on to kasę zarabia w tym Zanamie. I ile ma lewych pieniędzy

Luk
@Zdzisław

No w zanamie w Głogowie nikt nie narzeka wszyscy se chwalą

Xyz

Jak wyliczana jest barbórka,jak się nie pracuje pełny rok? Ile miesięcy jest brane pod uwagę?

Niedowiarek.
@Xyz

Nagroda Barbórkowa naliczana jest od dnia zatrudnienia, czyli załóżmy, że pracujesz od 3 października to od tego dnia jest liczone.

Luka
@Niedowiarek.

To czyli coś wypłacą ?? Na Barbórkę ??nie wiesz może ile będzie mniej więcej za trzy miesiące

Czy będą paczki dla dzieci na Mikołaja??

On
@13

Jakie paczki ? To nie kygyhymy . Tu nie paczek dla dzieci. Nasze dzieci gorsze

@On

Swego czasu były a nawet na dzień dziecka też były. W tym roku zabrali dzieciom paczki...

Laska

Widzę że jus sraczka bo tam 48% płacą,to sobie policz ile to jest 48% -podatek ….a ty zaraz dostaniesz barbórke+dodatek węglowy a w styczniu stażowe i w lutym pierwszą transze na poczet nagrody rocznej,tego nie widzicie ale ze 48% to widzicie!

@Laska

Jaki dodatek węglowy... Oni też mają Barbórkę i kartę górnika- patrz dodatek stażowy. I nawet nie porównuj Ich zysków z nagrodą roczną w Załamie...

Xxxx
@Laska

O czym ty piszesz jakie stażowe i jaka nagroda jaja se robisz czy udajesz żeby wkurzyć innych. Każdy wie że jak coś płacą to jest (usunięte przez administratora) wielki ochłapy jakieś.

Wiadomo
@Xxxx

Nie daj się sprowokować. To jakiś dyrektorzyna który próbuje wcisnąć jeden komentarz chwalący firmę w setkę prawdziwych krytykujących przekupne związki i terror w firmie.

Niedowiarek.
@Laska

To jest nagroda barbórkowa i nie ma co porównywać z barborką czy zyskami, a już jak tak wyliczasz laska to dodaj, że macie zyski kilka razy w roku, ołówkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.